Közvetítés: DOROGI FC ellen 17:00-tól

vége1:0
hosszabbítás3 perc a ráadás
89. percSzegedi csere: Dragoner áll be Gajdos helyére
83. percDorogi csere: A 11-est hibázó Paudist jön le, Sitku játszik a folytatásban a helyén.
80. percElső cserénk: Varga Szabolcs helyére Tóth Máté áll be.
75. percDorogi szöglet. Semmi.
71. percKárász Krisztián kap sárgalapos figyelmeztetést.
70. percGajdos lövésébe értek bele, szöglet.
67. percDorogi lehetőség marad ki.Veszélyes helyről és távolságról elvégzett szabadrúgás megy fölé.
60. percSárgát kap Dlusztus András.
59. percDorogi szöglet. Takácsról ment ki.
54. perc11-es. Takács János jött ki a kapuból és sodort el egy támadót. A 11-est Paudist bombázza fölé. Marad az 1:0
51. percGajdos szóló után nagy védés a dorogi kapuban.
48. perc GÓÓÓÓL 1:0Varga Szabolcs góljával vezetünk! Szöglet után szorult be a Dorog, a végén 15-ről tekert a kapuba Varga Szabolcs! 1:0
elkezdődött a második félidőcsere a vendégeknél: Beke helyére Albert
szünetvége az első félidőnek. 0:0
45.+1 percGermán tette kapura a szabadrúgást, Mursits védett.
43. percDorogi fejes egy szabadrúgás után. Takács véd.
41. percóriási ziccer lett volna... ha Tóth lát valamit a beadásból, közelről próbálkozhatott volna....így csak elment a beadás mindenki előtt
40. percMegint eljutunk a kapuig, de pontatlan a befejezés.
38. percSzép lefordulás után Gajdos fejel mellé.
36. percSárgalap Tomás Lénártnak
35. percDorogi csere:a sérült Barna helyére Földi áll be
3o. percérdekesség: Barna eddig 71-es mezben játszott, de az véres lett, most 80-assal állt vissza....
28. percápolás miatt áll a játék. A szöglet utáni kavarodásban egy dorogi megsérült. Saját lábán, de támogatva hagyja el a pályát Barna.
27.percGajdos elől mentenek szögletre a vendégek. Nincs a sarokrúgásból helyzet.
25. percles miatt érvénytelen Gajdos fejes gólja....pedig szép volt.
25.perc24 méterről szabadrúgással jöhetünk. Varga a labda mögött.
21. percVarga-Mohl-Gajdos. szép összjáték végén lőtt Gajdos Zsolt, de Mursitsot találta el.
16. percGajdos elesik a 16oson belül. A játékvezető tovább engedi....
13. percDorogi szöglet. Tóth mentett középről, abbó lett a szöglet. A lapos labda eljutott középre, Takács védett nagyot.
9. percMohl Dávid beadása után Kóródi fejelhetett tisztán. Fölé megy.
7. percJovanovic veszélyesen közelről, centikkel mellé!
5. percJovanovic lapos beadása pattant meg, Mursits fogta a bal alsó felé tartó labdát.
4. percJobb oldali beadás után Varga és Gajdos próbálkozhatott. Nincs kaput eltaláló lövés.
kezdünkSzilágyi Sándor sípszavára elindult a meccs.
szerelésekSzeged: kék-fekete Dorog: fehér
cserékSzeged: Aleksic (K), Bitó, Sóron, Andorka, Moga, Dragoner, Tóth Dorog: Borsos (K), Nagyházi, Forró, Siktu,Albert, Földi, Girsik,
kezdőkSzeged-Csanád Grosics Akadémia: Takács (K)- Kárász, Tóth, Deák, Mohl - Jovanovic, Oláh, Varga, Germán (csk), Gajdos, Kóródi edző: Joao Janeiro Dorogi FC: Mursits (K) – Takács, Berkó, Beke, Vígh, Nyíri, Papp, Dlusztus, Tomás, Barna, Paudits edző: Németh Szabolcs
Helyszín, játékvezetőkSzeged, Szent Gellért Fórum MLSZ, Merkantil Bank Liga NB II.10. forduló Játékvezető: SZILÁGYI SÁNDOR Tartalékjátékvezető: VEIZER ROLAND Asszisztensek: BORNEMISSZA NORBERT, SZILÁGYI NORBERT
A Szív Napján lépünk pályáraTisztelt Szurkolók! A Magyar Labdarúgó Szövetség ebben az esztendőben is csatlakozik az UEFA társadalmi felelősségvállalás programjának részeként a szeptember 29-i „A Szív Napja” kampánysorozatához. Ez a program arra hivatott, hogy felhívja a sportszerető közvélemény figyelmét az egészségmegőrzés és a hirtelen szívhalál megelőzésének fontosságára. A szív- és érrendszeri betegségek már több évtizede vezető haláloknak számítanak Magyarországon. A kevés mozgás, a helytelen táplálkozás, a káros szokások, valamint a sok stressz mind hozzájárulhat a szív megbetegedéséhez. Pedig életmódváltással, a dohányzás elhagyásával, rendszeres mozgással, egészséges táplálkozással megelőzhető lenne a baj. a kutatások szerint a szívhalálok 80%-át megelőzhetnénk a tudatosabb, egészségesebb életvitellel. „Szurkolj szívből, és szeresd a szíved!”. #WorldHeartDay Újraélesztés helyes módjáról szóló kis film: https://www.youtube.com/watch?v=CMstTrW4kmc