Közvetítés: SZOLNOKI MÁV FC - SZEGED-CSANÁD GA

SZOLNOKI MÁV FC
SZEGED-CSANÁD GROSICS
1
1
92. perc Vége, marad az 1:1.Szolnoki szöglet. Újabb szöglet lett volna, de a játékvezető lefújta.
91. percSzolnoki szabadrúgás, Takács János üti ki a beívelést.
+2 percennyi a ráadás
86. percUtolsó frissítés a Szolnokban: Simon Attila Vólent Roland áll be. És a Szegedben: Pongrácz Viktor helyett Zvara Dávid áll be.
84. percVarga szöglete után megint nincs dolga a hazai hálóőrnek.
83. percSzegedi lövés: Varga Szabolcs lő a 17-ről, Molnár-Farkas véd.
78.percGajdos Zsolt fejel mellé, pedig teljesen tisztán próbálkozhatott 8-10 méterről.Meccslabda volt.
77. percCsere: Sitku László áll be Berdó helyére a MÁV FC-ben.
75. percÉrződik mindkét csapaton, hogy 8 nap alatt a 3. bajnokit játssza. Sok a szabálytalanság, elkésnek a szerelő mozdulatokkal mindkét oldalon.
70. percIvószünet.
69. perc 2 sárgaBitó Martin kap sárgát. Majd másodpercekkel később Csirmaz István is. Ez is egy-egy....
67. percSzegedi szöglet: majd egyből a másik oldalról jön a következő is. Ezt is Varga rúgja. De bből sincs lövés vagy fejes.
64.percAz első változtatás Csábi Józseftől: Nagy Kevin áll be az egyenlítő gólt szerző Laczkó Milán helyére.
60. percÚjabb szegedi pontrúgás, ezúttal szabadrúgás. Fölé megy a csúsztatás.
59. percSzegedi szöglet: Varga ívelt be, Tóth fejelte vissza, Andorka a tömegbe lőtt.
57.perc áll a játékHorgosi Donátot kell ápolni.
54. percPongrácz Viktor lő messziről fölé. Ebben több volt, mert több támadó volt, mint védő....
53.percSzegedi csere: Sóron Tibor helyére Bitó Martin áll be.
50. percLaczkó Milán a meccs eddigi legszebb jelenetét hozza össze. Egyéni szólóval megy el a baloldalon, több cselt is bemutatva, majd mellé lő.
nézőkKb. 800 hazai néző van + 30-40 szegedi. Utóbbiak hangosabbak.
csere nincsEgyik edző sem cserélt a szünetben.
vége a szünetnekKezdődik a második félidő
szünetVége az első félidőnek. 1:1 a térfélcsere előtt.
45. percSzegedi szöglet.
41. percEgyenlít a Szolnok. Egy akció végén Laczkó Milán talál be közvetlen közelről.
39. percGermánt le kell cserélni, vérzik a feje. Andorka Péter áll be.
38. percEmberelőnyben eljutnak a kapuig a hazaiak, de Takács véd.
36. percGermán Tamás fejéről leesett a kötés. Megint emberhátrányban vagyunk egy percig, amíg újrakötik.
35. percErősödő szegedi nyomás.
31. percA szolnoki csapatkapitány, Tisza Kálmán is sárgalapos figyelmeztetést kap.
24. percGÓÓÓL! Germán Tamás belövi! Vezetünk!
23. percGajdossal szabálytalankodott Szabó Richárd.11-eshez jut a Szeged.
20. percSzegedi szöglet. Kivédekezi a hazai csapat.
17. percAz első sárga a fehéreknek: Berdó Péter.
16.percSzolnoki szabadrúgás a 16-osunk sarkától 20-22 méterre Takács kapujától. Kotula lőtt mellé, beadásnak hosszú, lövésnek pontatlan volt.
14. percMár aSzolnok kapuja is veszélyben forgott. Gajdos fejelt fölé, majd nagy kavarodás alakult ki a 16-oson belül, aminek a végén nem volt kaput eltaláló lövés, de lehetőség több is.
11. percGermán-turbán. Kapitányunk összefejelt egy szolnokival pár perce, most látták el a sérülését. Szép kötést kapott a fejére.
10. percTóth Benjámin lövését fogja Takács János. Nem volt veszélyes, de könnyen megy át a hazai támadás a középpályánkon és a védelmen is.
9. percTakács csípi el a labdát a berobbanó Simon elől.
7. percCsak a szegedi ultrákat lehet hallani a stadionban.
4. percPongrácz Viktor vissza tud jönni a páláyra. Eddig ápolták.
1.percPongrácz Viktor megsérült ápolni kell, lehet, hogy csere is lesz.
kezdünkelindult a meccs
szurkolókA hazaiak sorozatban négy vereségének meglett a hatása: kevesen vannak a Szolnoki Tiszaligeti Stadionban, ami egyébként impozáns létesítmény. Szegedről is érkezett pár lelkes szurkoló, így a vendégszektor sem üres.
szerelésekA Szolnok tiszta fehérben, a Szeged kék-feketében.
kezdőkSZOLNOKI MÁV FC: MOLNÁR F. TAMÁS (K)- HORGOSI DONÁT TISZA KÁLMÁN, CSIRMAZ ISTVÁN, TÓTH BENJAMIN, SIMON ATTILA, LACZKÓ MILÁN, BERDÓ PÉTER, ANNUS ÁRPÁD, KOTULA MÁTÉ,SZABÓ RICHÁRD CSERÉK: CSÁKI KÁLMÁN, BÁRDOS BENCE ZSOLT ,NAGY KEVIN ZSOLT,VÓLENT ROLAND,ÁGOSTON KRISTÓF, PAPP SZILÁRD , SITKU LÁSZLÓ VEZETŐEDZŐ: CSÁBI JÓZSEF SZEGED-CSANÁD GROSICS: TAKÁCS JÁNOS (K)GERMÁN TAMÁS, TÓTH GÁBOR, GAJDOS ZSOLT, MOGA SERGIU IONUT, PONGRÁCZ VIKTOR,OLÁH GERGŐ, VARGA SZABOLCS, MOHL DÁVID, SÓRON TIBOR,OROSZ MÁRK ERIK CSERÉK: SZÁNTAI LEVENTE (K), BITÓ MARTIN, HORVÁTH MARCELL, ZVARA DÁVID, ZABARI DÁVID, KÁRÁSZ KRISZTIÁN, ANDORKA PÉTER VEZETŐEDZŐ: JOAO JANEIRO
Helyszín, játékvezetőkMerkantil Bank Liga NB II. 7. forduló 2019.09.01 - 17:00 Szolnok, Szolnoki Tiszaligeti Stadion Játékvezető: NAGY NORBERT Tartalékjátékvezető: VEIZER ROLAND Asszisztensek: CSATÁRI TIBOR, TŐKÉS RÓBERT
FormaA Szolnok az utolsó 4 bajnoki mérkőzésén kikapott. A Szeged az utolsó négy bajnokiból háromszor döntetlent ért el, egyszer kikapott.