BFC SIÓFOK
1
3
Vége1:3
94. percGyörgy (Siófok) bombáz fölé egy kontra végén.
91. percMoga kap sárgát
+5 percEnnyi a ráadás a sok ápolás miatt.
87. percMoga lő mellé.
86. percAndorka lő, megpattan, szöglet.
85. percUtolsó csere: Gajdos helyett Bitó.
81.percSiófok csere: Bencze helyett György érkezik.
79. percGajdos Zsolt fut el, a bíró lesen látta, Gajdos szövegel, ezért sárgát kap.
77. percSiófoki szabadrúgás. Jánvári Gábor fejelt Takács kapujába. 1:3.
75. percSzegedi csere. Oláh Gergő helyett Sóron Tibor a pályán.
72. percSiófoki szabadrúgás. Nincs belőle helyzet.
68.percSiófok csere: Szakály helyett Magasföldi a pályán.
65 .percIzing Martin lába kapott görcsöt.
62. perckezezés után szabadrúgás 17 méterről a Siófok kapujánál. Germán Tamás a sorfalba lövi.
57. perc GÓÓÓL!Hazai szabadrúgás az alapvonalnál, a Siófok kapujánál. A kapu előtti kavarodás végén Mohl Dávid kapásból lő. 1:2
50. percTámadunk. Oláh Gergő lő fölé.
48. percTakács Jánosnak kell egy kellemetlenül megpattanó labdát előbb kiütni, majd megfogni. Megteszi.
elkezdődött a II. félidőA Siófokban nincs csere.
csereSzabó Péter helyett Andorka Péter a pályán a második félidőben a Szeged-Csanád GA-ban.
Szünet. 0:2.vége az első félidőnek
45+1.Siófoki szöglet. Kivédekeztük. Az ellentámadásból Mohl és Pongrácz hoz össze szögletet.
44. percA szegedi szöglet utáni kontrából Bencze Márk szerzi a második vendég gólt, ezúttal akcióból. 0:2
41. perc11-eshez jut a Siófok. Varga Szabolcs sodorta el Jánvári Gábort. Horváth Péter belövi. 0:1
40. perc3 les egymás után 2 percen belül, mind a vendégeknél.
37. percPongrácz Viktort találta arcon egy lövés, ápolni kell.
33. percSzegedi szabadrúgás, Szabó íveli be, kivágják, a kipattanót kapásból Oláh Gerő bombázza fölé.
31. percJoao Janeiro (Szeged edzője) sárgalapos figyelmeztetést kapott.
29. percSzegedi szöglet, Varga adta be, kifejelték.
28.percSiófok szabadrúgást húz le Takács János.
25.percivószünet
25. percSzabó Péter távoli lapos, megpattanó lövését fogja Tajti.
23.percTűzijáték a Siófok kapujánál! Gajdos majd Pongrácz lőtt. Előbb Tajti védett, majd a sorfalban akadt el.
20. percÁpolni kell Tóthot, aki a mezőnyben kapott egyet könyökkel. Már talpon a szegedi védő.
17. percSzegedi szabadrúgás 25-ről. Varga ível a 16-oson belülre, Moga csúsztat kapu felé, könnyen húzza le Tajti.
15. perckb. 250-300 néző a helyszínen. Ez a Szeged-Csanád GA utolsó előtti meccse Gyulán.
10. percTakács jött ki a 16-oson kívülre segíteni a védőknek. A kontrából megint a bal szélről jött a beadás, kivédekezték. Mozgalmas pillanatok.
8.percMohl Dávid ívelt be a balszélről, de középen éppen lemaradtak róla ketten. Szép akció volt!
7.percSzépen járatja a labdát a Siófok. Nem véletlen a 3. hely a tabellán....
3. percSiófoki akció. Horváth Péter lövése után kellett védenia Takács Jánosnak
2. percSiófok szöglet. Kivágtuk.
kezdünkDolnegó Bálint sípszavára elkezdődött a mérkőzés.
összeállításokKezdőcsapatok: Szeged- Csanád GA Takács János (Kapus), - Tóth Gábor, Moga Sergiu, Mohl Dávid, Orosz Márk Erik, Germán Tamás (csk), Pongrácz Viktor, Gajdos Zsolt, Oláh Gergő, Szabó Péter,Varga Szabolcs, Cserék: Szántai Levente (K), Zvara Dávid, Kárász Krisztián, Horváth Marcell, Andorka Péter , Manga Milán, Sóron Tibor, Bitó Martin Edző: Joao Janeiro BFC Siófok Tajti Norbert (Kapus), Jánvári Gábor, Tajthy Tamás, Bencze Márk, Horváth Attila (csk), Csilus Tamás, Horváth Péter, Szakály Dénes, Izing Martin Ferenc, Balogh Bence Benitó, Lorentz Márton Cserék:, Hutvágner Gergely Csibra Dániel, Magasföldi József, György Nico Julian, Réti Patrik, Jagodics Bence, Zamostny Balázs Edző: Gál István
Hamarosan kezdünk.Kárász Krisztián a keretben a hazaiaknál, de egyelőre csak a padon a Fradi legenda unokája. A vendégeknél az előző fordulóhoz képest több helyen is változott az összeállítás, például a kapuban ezúttal Hutvágner helyett Tajti Norbert áll majd.
meleg,esőNapközben volt 35 C is, így nem meglepő, hogy a kezdés előtt 25 perccel frissítő zápor segített rá a locsolásra.
szerelésekA hazaiak kék-feketében, a vendégek tiszta fehérben játszanak.
Veretlen ellenfélA Siófok négy forduló után két döntetlennel és két győzelemmel, nyolc pontot szerezve áll a tabella 3. helyén. A legtöbb vendégcsapathoz hasonlóan a Balaton partiak is megérkeztek már egy nappal korábban és Békéscsabán töltötték a szombat éjszakát.