0
0
végeMarad a 0:0
+ 3 percennyi a ráadás, Csertői cserél.
90. percSzabadrúgás a Gyirmót térfelén, Bitó harcolta ki.
89. percjobbról egy beadás gurul el Takács kapuja előtt.....
87. percTóth Bence kap sárgát a hazai csapatból
86. percHazai szabadrúgás. Nincs lövés, kivédekezzük.
85. percHazai szöglet, veszélytelen.
81. percA hazai szabadot Tóth Bence lövi mellé.
80. percCsertői Aurél is cserél: Májer Milán helyén Mayer Ádám a pályán
78. percGermán Tamás lövése megy 20 centivel a kapu mellé. Egyre nagyobb a nyomás a hazai kapun, de gól még nincs.
77. perchazai sárga: Villám Balázs
75. percPongrácz lövése pattan meg, de így is hárít Rusák.
74. percsok a szabálytalanság, sokat áll a játék
ivószünetA pályán lévők vizet, a lelátón ülők többnyire sört isznak.
69. percPongrácz Viktor kap sárgalapot, visszarántásért.
67. percZvara veszti el a 16-osunk előtt a labdát, amiből Tóth Bence lő, Takács véd.
65. percUtolsó cserénk a besárgult Oláh helyett Bitó Martin. Kell a gól!
63. percOláh Gergő (Szeged) kap sárgalapot.
61. percGajdos és Sóron hoznak össze egy szögletet.
59.perc kettős csere a SzegednélVarga Szabolcs megy le Sóron Tibor érkezik, Andorka Péter pedig helyére Zvara Dávid áll be bő félórára.
59. percÚjabb vendég akció: Germán passzol - Gajdos fejjel vissza - Andorka lő kapásból mellé.
55.percA hazaiak 10 emberrel a labda mögött védekeznek. Varga és Germán azonban ritmust vált és helyzetig jut, de az utolsó passz pontatlan, lövés nincs....
50. percGyirmót szabadrúgás, ami senkitől sem zavartatva és érintve hagyja el a pályát.
48. percVarga ível, végül Germánhoz kerül, aki 16-ról lő Rusák kezébe.
47. percSzabadrúgás az első momentum a térfélcsere után. Szegedi.
Kezdődik a második félidőCsere nincs egyik csapatban sem.
Kigyúltak a fények az Alcufer stadionban.A második félidő fényesebbnek ígérkezik.
SzünetVége az első félidőnek. 0:0, emberhátrányban a Gyirmót Szarka kiállítása után.
45+2-kiállítás a GyirmótbólÜtésért megkapja második sárgalapját Szarka Ákos, emberhátrányba kerül a Gyirmót FC. Oláh Gergőt kell ápolni.
+2 percA hosszabbítás az első játékrész végén 120 másodperc
41. perc Andorka sárgalapot kapAndorka Péter nem engedte elvégezni a Gyirmót szabadrúgását, ezért sárgalapos figyelmeztetést kapott.
veszélyes kontraOrosz megy el szépen a kontrából, Oláh nem tudja megjátszani a középen érkezőket....lendületes ellentámadás, szép foci. A nézőknek is tetszik.
39. percGyirmót szöglet
36. percVarga végzi el a szögletet is, Gajdos fejel mellé.
35. percVarga végez el szabadrúgás a Gyirmót tréfelén, Germánt keresi, szögletre jó.
34.percZeke leviszi az alapvonalhoz, középen Szarka belerúgja Takácsba. Ez is veszélyes volt. Takács János, a fiatal szegedi kapus a mezőny legjobbja eddig.
33. percHazai szöglet.
31. percTóth visszamehet a pályára, tudja folytatni a játékot az ápolás után.
29. perc sárga lap a hazaiaknakTóth Gábor ellen elkövetett szabálytalansága miatt Szarka Ákos sárgult be. Tóthot ápolni kell, közel a felezővonalhoz.
26. perc Hatalmas védés az eddigi legnagyobb helyzet. A GyirmótéEgyedül vihette kapura Májer Milán a labdát és közvetlen közelről lőhetett....Takács János bravúrosan véd.
23. percVarga Szabolcs is a bal oldalon tud elfutni az alapvonalig a labdával, középen Pongrácz és Gajdos vár, de többen voltak a sárga mezesek.
22. percPongrácz Viktor félfordulatból bombáz, nem kell védenie Rusák Edvárdnak, a hazai portásnak.
20. percMohl Dávid lépett előre és szállt be a támadásba, egyből sikerült létszámfölényt kialakítania a vendégeknek, Pongrácz Viktor nem tudja kapura tenni az ígéretes labdát....kár érte.
17. percGyirmót szabadrúgás a Szeged térfelén. Nagy Patrik kapura emeli 30-ról, de Takács magabiztosan fogja, annak ellenére, hogy pont a szemébe süt a nap.
16. percMég nem volt dolga a kapusoknak. Most a sárgák járatják a labdát a vendég térfélen.
12. percGajdos Zsolt szép csellel megy el az alapvonalig a bal oldalon, beadása viszont nem talál társat középen.
9. percA kezdeti hazai akciók után a Szegednél van többet a labda. A Gyirmót kontrából sem tud helyzetet kialakítani.
nézőkA főlelátó megtelt, félház a Gyirmót stadionjában.
4. percHazai lövés a 16-oson belülről, egy kavarodás végén Nagy Patrik lő fölé, lecsúszott a lövés.
3. percHazai szabadrúgás a 16-os sarkáról: Nagy Patrik ívelt be, Májer fejelt fölé.
szerelésekA Gyirmót FC tiszta sárgában, a Szeged-Csanád Grosics Akadémia pedig kék mezben, fekete nadrágban játszik.
Változatlan kezdő a SzegednélJoao Janeiro nem változtatott a Szombathelyi Haladás elleni kezdő tizenegyen.
KezdőkGyőr, Alcufer stadion játékvezető: Szilágyi Sándor, asszisztensek: Punyi Gyula, Mohos Mihály A kezdők: GYIRMÓT FC: RUSÁK EDVÁRD, NAGY PATRIK, TÓTH BENCE, SZÉLES IMRE ANTAL, HEFFLER NORBERT, SZARKA ÁKOS, VASS ÁDÁM, HUDÁK DÁVID, ZEKE MÁRIÓ, VILLÁM BALÁZS, MÁJER MILÁN VEZETŐEDZŐ: CSERTŐI AURÉL SZEGED-CSANÁD GROSICS: TAKÁCS JÁNOS: GERMÁN TAMÁS, TÓTH GÁBOR, GAJDOS ZSOLT, MOGA SERGIU IONUT, PONGRÁCZ VIKTOR, OLÁH GERGŐ, VARGA SZABOLCS, MOHL DÁVID, ANDORKA PÉTER, OROSZ MÁRK ERIK CSERÉK: SZÁNTAI LEVENTE, BITÓ MARTIN, HORVÁTH MARCELL, ZVARA DÁVID, SZABÓ PÉTER , MANGA MILÁN , SÓRON TIBOR VEZETŐEDZŐ DE OLIVEIRA JANEIRO JOAO PEDRO