TAKÁCS JÁNOS,  GERMÁN TAMÁS, TÓTH GÁBOR, GAJDOS ZSOLT, MOGA SERGIU IONUT, PONGRÁCZ VIKTOR, OLÁH GERGŐ, VARGA SZABOLCS, MOHL DÁVID, ANDORKA PÉTER, OROSZ MÁRK ERIK

CSERÉK: SZÁNTAI LEVENTE,  BITÓ MARTIN, ZVARA DÁVID,  SZABÓ PÉTER, MANGA MILÁN, TALABÉR ATTILA, SÓRON TIBOR

VEZETŐEDZŐ: DE OLIVEIRA JANEIRO JOAO PEDRO

SZOMBATHELYI HALADÁS: TÓTH DÁVID,TAMÁS LÁSZLÓ HUNOR, NYÁRI PATRIK, ESZLÁTYI ISTVÁN,

HOLDAMPF GERGŐ, JAGODICS MÁRK, NÉMETH MILÁN JÁNOS, NÉMETH MÁRIÓ, GYURJÁN MÁRTON,

CSERÉK:, RÓZSA DÁNIEL, MEDGYES ZOLTÁN HENRIK, DOKTORICS ÁRON ,ILLÉS BENCE,  FÜLEKI MÁRK,

VEZETŐEDZŐ: SUPKA ATTILA

SZOMBATHELYI HALADÁS
1
1
91. percEgyenlít a Haladás 1:1 Németh Márió a gólszerző
88. percSupka Attillát figyelmezteti a játékvezető
85. percMogat (Szeged) kellett ápolni, de már újra a pályán
81. percUtolsó csere a Szegedben Andorka helyére Sóron Tibor áll be
76. percSzegedi akció: A frissen beállt Szabó fut el a bal oldalon, beadásáról lekésett Andorka középen
74. percHazai Csere: Szabó Péter áll be, Gajdos Zsolt (gólszerző) jön le
72. percHaladás szöglet, veszélytelen
70. percNagy helyzet: Gajdos-Germán-Andorka összjáték végén Andorka lő közelről Gyurjánba
ivószünetjóval 30 fok felett a hőmérséklet, frissítenek a csapatok
60. percGermán Tamás jó harmincról gyönyörűen lő kapura, Gyurján tolja szögletre
58. percSzombathelyi helyzet.Takács véd nagyot.
53. percNagy helyzet a szegedi kapu előtt. Takács védett lábbal. Veszélyesen kezd mindkét csapat.
szabadrúgásGajdos lövi mellé a szabadrúgást
52. percKiss Bence (Haladás) lőtt, Takács védett
50.percSzegedi akció: Andorka lövését tolja ki Gyurján
csere a vendégeknélTamás László Hunor helyére Medgyes Zoltán Henrik érkezik
hamarosan kezdődik a második félidővége a szünetnek
Vége az I. félidőnekGajdos Zsolt góljával a szünetben vezet a Szeged-Csanád Grosics akadémia a Szombathelyi Haladás ellen. 1:0
+1 percEgy perc hosszabbítás a félidő végén
43.percJagodics Márk (Szombathely) kap sárgalapot, mert egy kiváló helyzetben meginduló Gajdost állított meg szabálytalanul
41. percSzegedi dobás, lüktető játék mellett, erős mezőnyjáték alakul ki az első félidő utolsó perceire
40. percHaladás helyzetek, komoly veszély nélkül
35. percHaladás szöglet - Takács húzza le a levegőből
34. perc védő kap tapsotMohl Dávid egy éles helyzetben maradt higgadt és eredményes, ezért tapsot kap a közönségtől
29. percNémeth Milán fejel fölé, egy vendég szabadrúgás után.
nézőkValamivel többen vannak a lelátón, mint egy hete a Budafok elleni találkozón.
26. percVarga Szabolcs (Szeged) lő fölé messziről.
20. percSzöglet után a csapatkapitány, Jagodics Márk bombáz fölé
19. percSzombathelyi szöglet
18. percKapufa, majd újabb helyzet és lövés, de nem tud egyenlíteni a Hali.
15. percA hazaiak járatják a labdát.
9- perc GÓÓL 1:0Szöglet után Gajdos Zsolt talál be. 1:0
8. percVarga szabadrúgására Germán érkezett, szöglet
6. percSzombathelyi les
4. perc nagy szegedi helyzet maradt kiGermán-Pongrácz kényszerítőzés végén utóbbi lőtt, Gyurján védett.
mezekHaladás fehérben, a Szeged kék-feketében
Tabella, pontokSzeged-Csanád GA 3 p, 9. hely, Szombathelyi Haladás 2p 11. hely
"Kicsit" meleg van35 fok Celsius a meccs kezdetén, a fedett lelátón. A pályán több...
FelállásokCsapatok SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA: TAKÁCS JÁNOS, GERMÁN TAMÁS, TÓTH GÁBOR, GAJDOS ZSOLT, MOGA SERGIU IONUT, PONGRÁCZ VIKTOR, OLÁH GERGŐ, VARGA SZABOLCS, MOHL DÁVID, ANDORKA PÉTER, OROSZ MÁRK ERIK CSERÉK: SZÁNTAI LEVENTE, BITÓ MARTIN, ZVARA DÁVID, SZABÓ PÉTER, MANGA MILÁN, TALABÉR ATTILA, SÓRON TIBOR VEZETŐEDZŐ: DE OLIVEIRA JANEIRO JOAO PEDRO SZOMBATHELYI HALADÁS: GYURJÁN MÁRTON, TÓTH DÁVID,TAMÁS LÁSZLÓ HUNOR, NYÁRI PATRIK, ESZLÁTYI ISTVÁN, HOLDAMPF GERGŐ, JAGODICS MÁRK, NÉMETH MILÁN JÁNOS, NÉMETH MÁRIÓ, JANCSÓ ANDRÁS, KISS BENCE ANDRÁS CSERÉK:, RÓZSA DÁNIEL, MEDGYES ZOLTÁN HENRIK, DOKTORICS ÁRON ,ILLÉS BENCE, FÜLEKI MÁRK, TÓTH MARTIN, PREDRAG BOSNJAK VEZETŐEDZŐ: SUPKA ATTILA
ElőzményekA Szombathelyi Haladás együttese sem bízta a véletlenre az utazást és már szombaton nekivágtak a túrának, Gyulára.. És milyen jól tették?! Nyolc óra alatt értek Békéscsabára, mivel az autópályákon dugók és balesetek lassították a forgalmat. Így ma két órával a kezdés előtt, a tervek szerint érkeztek, immár Békéscsabáról, ahonnan 20 perc az út a Grosics Gyula Akadémiáig.