33           ANDORKA PÉTER

99           OROSZ MÁRK ERIK

VEZETŐEDZŐ

DE OLIVEIRA JANEIRO JOAO PEDRO

3 perc a ráadás3 perc hosszabbítás
88. percKiállítás: Papucsek kapja meg 2. sárgáját. Emberhátrányba kerül a Balmaz.
82. percPapucsek Barna kap sárgát visszarántásért, a hazaiaknál.
80. percBalmaz szabadrúgás Pintérrúgja a sorfalba
76. percVarga Balázs (Balmaz) és Varga Szabolcs (Szeged) sárgát kapnak
74. percCsere a Balmazban: Csörgő a pályán, Szabó megy le
71.percBelül az utolsó 20 percen, hőségszünet, isznak a játékosok!
68. percUtolsó cserénket is kihasználjuk: Manga Milán helyett Orosz Márk Erik a pályán
67.percTakácsnak kellett védenie. A fiatal kapus higgadtan oldotta meg.
62. percMagára talált a hazai csapat, lüktető a játék
56. percJoao Janeiro cserél: Pongrácz Viktor helyére, Bata Kristóf áll be
54. perc hazai gólSzépít a Balmaz Kamilla: Pintér Ádám talál be egy kontratámadás végén. 1:2
52. percSzegedi csere: Sóron Tibor helyére Andorka Péter áll be
1200 nézőmost érkezett a hivatalos nézőszám: 1200
49. perca hazai csapatkapitány, Kónya Márk kap sárgát. Tóth Gáborral szabálytalankodott.
47. percSzegedi szöglet.
kezdődik a II. félidőCsere a hazai csapatban: Kiss Gergő helyére, Sármány Kristóf állt be.
Szünet, vége az első félidőnekGajdos duplájával 2:0-ra vezetünk Balmazújvárosban!!!
+1 perca játékvezető egy percet hosszabbít
45. percSóron Tibor lő messziről, 20 centivel kerüli el a kaput
42. percVarga ívelt, Germán fejelt, szöglet. A szöglet után Gajdos fejelt mellé
41. percMangát lökik, szabadrúgás, közel a jobboldali szögletzászlóhoz
36. percBalmaz szöglet, után Papucsek Barna fejel mellé a rövid oldalon
35. percGermán lő messziről, kicsivel fölé
30. percMinden játékos az ellenfél térfelén
25.percPongrácz Viktor kap sárgát egy elkésett becsúszásért
22. Újabb Gajdos gól!!!Pongrácz beadását Gajdos fejeli a kapuba 2:0
20. perc GÓÓÓÓÓÓL! Vezetünk 0:1GAJDOS ZSOLT szabadrúgásból lövi az első gólunkat a szezonban!!0:1
19. perc18 méterről, középről végezhetünk el szabadrúgást
17. percBalmaz szabadrúgás, Szabó rúgja rá, Takács indít, SóronTibor kap sárgát a kontra végén....
15 percVarga szabadrúgás után a Balmaz kapusa kiöklözte a labdát, amit messziről fejeltünk fölé
7. percTöbbet van a labda nálunk. az ellenfél beállt védekezni és kontrákra játszik, pont, mint ahogyan vártuk.
2. percÓriási Szeged helyzet! Sóron Tibor lő közelről, Ferenczi véd
kezdünkkék-feketében a Szeged-Csanád GA, fehér szerelésben a Balmaz
Joao Janeiro rotálA Balmaz Kamilla Gyógyfürdő jelenleg játszhat az NB II-ben, miután fellebbeztek a Szövetség korábbi döntése ellen. Az MLSZ a végső döntést öt héten belül köteles meghozni a csapattal kapcsolatban. Az együttes korábban szerepelt az NB I-ben is. Az első fordulóban gól nélküli döntetlent játszottak Siófokon. A Szegedben Joao Janeiro a fél csapatot kicserélte a Budafok elleni meccshez képest, aminek egyik magyarázata az, hogy 8 nap alatt 3 meccset játszik az együttes, így rotálja a játékosokat. A kapuban ( a fiatal Takács János véd), a védelemben a középpályán és a védelemben is van változás.
ElőzményekA Balmaz Kamilla Gyógyfürdő jelenleg játszhat az NB II-ben, miután fellebbeztek a Szövetség korábbi döntése ellen. Az MLSZ a végső döntést öt héten belül köteles meghozni a csapattal kapcsolatban. Az együttes korábban szerepelt az NB I-ben is. Az első fordulóban gól nélküli döntetlent játszottak Siófokon.