ÉLŐ, szöveges közvetítés: Szeged-Csanád GA- BUDAFOKI MTE 0:3 vége

Kövesse folyamatosan frissülő tudósításunkat percről percre az első bajnoki mérkőzésről!

Helyszín: Gyula, Grosics Akadémia, centerpálya

Játékvezető:Takács János, tartalék jv.:  Szilágyi Sándor, asszisztensek: Bornemissza Norbert, Garai Péter, jv ellenőr: Hrabovszky András

Szeged-Csanád Grosics Akadémia kezdőcsapata:   Alekszics Branimir(K), Tóth Gábor,Zabari Dávid , Manga Milán, Sergiu Moga, Zvara Dávid, Oláh Gergő, Germán Tamás, , Pongrácz Viktor, Sóron Tibor, Bitó Martin, Andorka Péter

cserék: Takács János, Gajdos Zsolt, Horváth Marcell,Varga Szabolcs, Sóron Tibor, Orosz Márk Erik, Szabó Péter

edző: Joao Janeiro

Budafoki MTE kezdőcsapata: Kovács Zoltán (K), Opavszky Balázs, Oláh, Kovács Dávid, Filkor Attila, Horváth Roland, Romic Danijel, Kulcsár Kornél, Kirják Henrik, Króner Martin, Suabó Máté

cserék:Olasz B (K), Margitics Andor, Góhér Gergő, Vankó Imre, Ihrig-Farkas Sebestyén,Vaszicsku Gergő, Soltész István Zoltán

edző: Csizmadia Csaba

A hazai csapat kék-fekete mezben játszik.

SZEGED-CSANÁD GROSICS
BUDAFOKI MTE
0
3
93.Andorka kap sárgát műesésért.
90.perchaza szöglet, nincs lövés vagy fejes a végén
87.percAndorka lő mellé a 16-oson belülről
86.percVankót ápolják, áll a játék, a vendégeknek már nem sürgős.
84.percutolsó csere a Budafokban (és a meccsen): Hováth le, Ihrig-Farkas be
83.percVarga Szabolcs lő, Kovács véd ismét. Szegedi fölény ezekben a percekben.
81. percGajdos Zsolt (Szeged) fejel közelről, véd Kovács
77.percBudafok csere: Szabó helyére Vankó Imre áll be
76.percSzép szegedi ellentámadás végén a beívelést Kovács Zoltán húzza le.
74. percOláh Gergő kap sárgát (Szeged-Csanád GA) a szabadrúgás veszélytelen, amit a vendégek a hazai térfélen kapnak
73.percBudafok szöglet
70. perckét sárga: Joao Janeiro (a Szeged edzője) és Kirják Henrik (Budafok) kapnak lapot.
66.perckettős csere a hazaiaknál Zabari és Manga helyére jön Gajdos Zsolt és Orosz Márk Erik
65. percOláh Bálint bombáz fölé a budafoki szöglet után
63. perccsere a Budafoknál Kulcsár helyére Soltész István Zoltán jön
61. percSárga lapot kap Moga (Szeged-Csanád GA)
58. percEgy hazai beívelés után Andorka nem tud fejelni, Varga lövése nem talál kaput a hosszú oldalról
56.percBudafok szöglet
53. percNyom az Akadémia. Két percen belül a 3. hazai szöglet jön. Nincs szépítés.
49. percPongrácz Viktor (Szeged-Csanád GA) lövése kerüli el a kaput
47.perchazai szöglet, Varga Szabolcs ívelte be, kifejelték.
kezdődik a II. félidőCsere a Szegedben Zvara Dávid helyére Varga Szabolcs érkezik a hazaiaknál.
vége az első félidőnekKovács Dávid, Kulcsár Kornél 11-esből, Szabó Máté Norbert akcióból talált be. Alekszicsnek volt dolga ezen kívül is....0:3.
43.percSzép ellentámadás végén Szabó Máté Norbert lövi a vendégek harmadik gólját. 0:3 Tóth Gábor (Szeged) sárgát kap.
41. percZvara Dávid lő messziről, fölé, de tapsot kap.
33.percsárgalapot kap Szabó Máté Norbert (Budafok)
30. perc11-es gyanús szituáció, a játékvezető nem ítél büntetőt, ezúttal a Szeged rúghatta volna. A közönség büntetőnek látta, aminek hangot is ad.
27. percHazai szöglet. Pongrácz szépen lépett ki, ebből lett sarokrúgás, amit kifejelt az ellenfél
18. perc 11-es ismét a BudafoknakKulcsár Kornél rúgja be 0:2
16. perc sárga lapPongrácz Viktor kap lapot (Szeged) Filkór Attilát rúgta le.
13.perc lesA beszoruló Budafok ellentámadása les miatt veszélytelen.
12.percTöbb szép támadást is vezetett a Szeged.
7. perc Gól. Vezet a Budafok.Kovács Dávid értékesítette a büntetőt. 0:1
6. perc 11-esManga belépőljét látta szabálytalannak a játékvezető. Büntetőt rúghat a Budafok!
Kezdünk!Kék-fekete mezben a hazai csapat, a Budafok pedig pirosban. A bajnoki nyitányra való tekintettel szépen megtelt a center pálya lelátója.
Az ellenfélrőlTavaly a másodosztály 16. helyén végeztek. Sikerült erősíteniük a nyáron. Edzőjük korábban a Szeged-Csanád GA-nál is dolgozó, egykori válogatott védő, Csizmadia Csaba. A Budafok már szombaton megérkezett Békés megyébe, és Békéscsabán egy esti edzést is tartott.