Szeged-Grosics Akadémia - Budapest Honvéd II. 4-1 (1-0)
Gyula, Grosics Akadémia, 400 néző. Vezette: Szabó Levente (Skover Péter, Katona Brigitta).
Szeged-GA: Szántai - Coroian, Horváth M., Germán, Zvara, Szabó P., Moga, Zabari, Manga (Achim, 75.), Andorka (Cigan, 75.), Bata. Edző: Joao Janeiro.
Honvéd II.: Tomori - Soltész, Horváth R., Király, Szeles, Darabont, Borovsky, Nagy B., Pisont, Novák, Rózsahegyi. Edző: Pisont István.
Gól: Szabó P. (32., 70.), Bata (65.), Andorka (67.), ill. Markos (63.).

SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
4
1
VégeEz a vége: a Szeged-GA egy rövid időszakot leszámítva uralta a meccset, és végül simán nyert, így győzelemmel teszi fel a koronát a szezonjára!
81. percErdei átlövése egy védőn pattan meg - majdnem így is jó lett, viszont így szöglettel jöhetett a Szeged-GA.
79.percCigan kapáslövése megy mellé.
75. percKettős szegedi csere: Andorka helyett Cigan, Manga helyett Achim érkezik a pályára.
70.percGÓÓÓÓL! 4-1, hát mi van itt!? Bata visszaadja a gólpasszt, most Szabó fejeli be az ő beadását, 4-1 a Szeged-GA-nak!
67. percGÓÓÓÓL! 3-1! Felpaprikázta a Szeged-GA-t a kapott gól, most Andorka fejez be egy ziccert, amivel kétgólossá válik a különbség!
65. percGÓÓÓL! Újra vezet a Szeged-GA, Bata! Egy beadásra érkezik üresen és remek ütemben Bata, aki közelről bepasszolja, 2-1!
63.percGól, 1-1! A csereként beállt Markos Marcell búlint a hosszúba egy szabadrúgást, amivel némileg váratlanul, de kiegyenlít a Honvéd II.
59. percA pontrúgások után lüktetővé válik a játék: kevésbé a védelmek dominálnak, felszabadult futball a pályán.
56.percÚjabb rögzített szituáció, és ismét Szabó: ebből viszont indul a Honvéd kontrája, aminek szöglet a vége.
54.percMegint Szabó: most a pontrúgások dominálnak, ezt is elvállalja, de nem talál kaput.
50.percSzabó Péter szabadrúgása megy nem sokkal a kapu mellett.
46.percFolytatódik a találkozó.
SzünetHosszabbítás nélkül ér véget az első félidő: a Szeged-GA vezet, és egy büntetőt is elhibázott, de veszélyesebb is Joao Janeiro csapata.
44. percEgy kontra, amivel veszélyeztet a Honvéd II., de Zabari állítja meg remek ütemérzékkel ezt a támadást. Szabó a túloldalon ívelne Moga elé, de centikkel lemarad a szabadrúgásról a társ!
38.percAndorka kerül több kisebb lehetőségbe, de ezekből sem születik gól. A kezdeti lendület után abszolút a Szeged-GA akarata érvényesül.
34. percBÜNTETŐ! Germánt buktatják a tizenhatoson belül, jogos volt! Andorka áll oda - most viszont kimarad, marad az 1-0!
32. percGÓÓÓL! Szabó Péter, micsoda visszatérés! Az első fordulóban sérült meg a szegedi játékos, most újra pályára léphetett, és a góljával vezetést szerez a Szeged-GA! Germántól kap egy passzt, majd két emberen fűzi át magát, és a 16 bal sarkáról kilövi a hosszú sarkot.
27.percTomori ér oda még éppen időben, és Szabó szöglete után Germán fejéről öklözi ki a labdát!
25. percBata találná meg egy ívelt labdával Andorkát, viszont ez túl magas a támadónak. Kezdeményezőbb és veszélyesebb a Szeged-GA.
22. percGermán remek kiugratásával léphetne ki Szabó, viszont meglepi őt az átadás. Előtte egy szegedi szöglet után mintha kispesti kezet ért volna a labda, de ezért nincs büntető.
18. percKAPUFA! Andorka távoli, pokoli erős bombája csattan a keresztlécen! Közel volt a vezetéshez a Szeged-GA!
17. percSoltész is megnézi kintről a távolról, Szántai kapuja mellett nem sokkal suhan el a labda, ez veszélyes volt!
15. percCoroian vállalja el távolról - de ez nem megy eléggé sarokra.
11.percAndorka volt önzetlen, de Bata elé pontatlanul tálal, így nincs ziccer - kirúgással jöhetnek a vendégek.
10.percSzabó szöktetné Zabarit, de ez picit hosszú a társnak, pedig lett volna előtte terület. Pörgős, iramos kis meccs eddig.
8. percVeszélyes helyről jár a Honvédnak szabadrúgás, amit viszont fölétekernek, így Szántainak nem kell védenie.
4.percHorváth javítja saját hibáját, egy eladott labda után szögletre ment. A visszatérő Szabó Péter kerül helyzetbe már a túloldalon, de kimarad a lehetőség.
1. percKöszöntjük olvasóinkat az idény utolsó mérkőzéséről - jó néhány helyen változott a Szeged-GA kezdője. A mintegy 400 néző előtt kezdődő meccsen a vendégek végezték el a kezdőrúgást.