Szentlőrinc - Szeged-Grosics Akadémia 1-1 (0-0)
Szentlőrinc, 400 néző, vezeti: Antal Péter (Szvetnyik Bence, Nagy Márk).
Szentlőrinc: Hajagos - Németh M., Nagy R., Bodó, Havas, Hampuk (Hleba, 68.)., Fenyvesi, Keresztes, Sili (Vojnics, 76.), Nikics, Harsányi. Edző: Turi Zsolt.
Szeged-GA: Alekszics - Tóth G., Coroian (Erdei, 57.), Germán, Pászka, Zvara (Bata, 70.)., Farkas M., Oláh G. (Hegedűs, 76.), Achim, Andorka, Popin. Edző: Joao Janeiro.
Gól: Farkas M. (53., öngól), ill. Hegedűs (84.).

SZENTLŐRINC SE
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
1
1
VégeEz a vége: döntetlent játszik Szentlőrincen a Szeged-GA, ezzel megmarad az ötpontos különbség a két csapat között a tabellán.
88.percKisebb dulakodás alakul a ki a pályán, ha nehezen is, de végül megnyugszanak a felek.
84.percGÓÓÓL! Egyenlít a Szeged-GA! Hegedűs! Kapáslövésével megvan az egyenlítés, roppant sokat érhet ez a gól!
80.percInnentől a Szentlőrinc szándéka egyértelmű: kibekkelni valahogy ezt az 1-0-t. Pászka szabadrúgása után most Farkas fejelhet, de Hajagos bravúrral odaér!
78.percHleba kap lapot, aki húzza az időt.
76.percCsere itt, csere ott: Sili helyett Vojnic a pályán, a Szeged-GA-ban Oláh helyett Hegedűs érkezik.
75.percA melegítő Moga kap sárgát, egyre inkább sürgeti az idő is a Szeged-GA-t.
72.percAndorka gólt lő - de már fent a partjelző zászlaja, így érvénytelen a találat.
70.percZvara helyett Bata a Szeged-GA második cseréje.
68.percHampuk helyett Hleba jön a pályára a hazaiaknál.
67.percPászka szöglete után Zvara kézzel ér labdába - így oda a lehetőség.
66.percEgyre aktívabb a Szeged-GA, hiszen ezzel az 1-0-al kettő pontra közelítené meg riválisa Joao Janeiro csapatát.
64.percNagy Ronald kap lapot a hazaiaktól.
61.percZvara szögletét fejelik ki bedobásra: a hazaiak immáron kényelmesebben kontrázhatnak.
57.percCserél a Szeged-GA: Coroian helyett Erdei áll be.
53.percGól, vezet a Szentlőrinc! Sili beadásába szerencsétlenül ér bele Farkas, egy öngóllal vezetnek a hazaiak!
51.percZvara labdaszerzése után Oláh javít - belépőjéért villan a sárga. Andorka átlövését Hajagos öleli magához.
FolytatjukCsere nélkül kezdik újra a csapatok.
SzünetVéget ér az első félidő: a Szeged-GA a játékrész végén néhány szabadrúgással is próbálkozhatott, de nem lett belőle helyzet - kiegyenlített játék után 0-0-ról folytatjuk.
41.percAz erős szembeszél miatt nehéz kirúgni a labdát: ha így marad, a szünet után azonban a Szeged-GA-t támogatja majd a szél. Valamivel aktívabb most a Szentlőrinc.
39.percAndorka! Majdnem ott a szegedi gól, de a csatár ezúttal ha centikkel is, de mellé lő.
36.percHavas bombáz a kapu fölé - közben csúnyán beborul az ég, a távolban már igen komoly villámok is feltűntek, remélhetőleg rendben lemegy a meccs.
33.percIsmét Hampuk, aki ezúttal távolról próbálkozik: átlövését azonban fogja Alekszics.
30.percAz első fél óra végén Alekszics üti szögletre Hampuk szabadrúgását. A kornert Tóth csúsztatja ki, majd Oláh átrúgja a hazai térfélre.
24.percAndorka lövéséből, majd az ebből megszerzett labdából indul a hazaiak kontrája - ami után Alekszicsnek kell védenie. A Szentlőrinc magas tempóban futballozik, van veszélyben ezekben a megindulásokban.
22.percPászka tekerné be a labdát egy szabadrúgást követően, de ezúttal is a magasban a partjelző zászlaja. A hazaiak védelme egyelőre remek ütemben lép ki.
18.percHarsányi előtt adódik lehetőség, de ígéretes helyzetből kirúgja a pályáról - ebben a megugrásban több volt!
17.percTóth Gáboré a meccs első sárgája, aki nem engedi kihozni a labdát a hazaiaknak.
14.percAz eddigi legveszélyesebb hazai próbálkozás, Keresztes fejese megy el nem sokkal a szegedi kapu mellett egy beadást követően.
11.percPróbálkozik a Szeged-GA, most Germán ugratná ki Andorkát, de egy picit hosszú az indítás. Többet van a labda a szegedieknél.
8.percHampuk lőhet, de veszélyesebbnek tűnt, mint ami lett: a kapu fölött köt ki próbálkozása.
5.percA kapu elöl végezhet el szabadrúgást a Szeged-GA, Germán azonban a sorfalba vágta azt. A kontránál Sili lépne ki, de Pászka önfeláldozóan szereli őt.
2.percAz elmúlt napok esőzései meglátszanak a szentlőrinci pályán, igen mély a talaj. Rögtön egy kontrából indulnak a hazaiak, de Farkas kisegíti Alekszicset. Közel 50 szegedi szurkoló kísérte el a csapatot.
1.percA Szeged-GA kezdte a mérkőzést.
16.57Köszönjtük olvasóinkat, hamarosan kezdődik a Szeged-GA szentlőrinci rangadója: a listavezető tehát a második otthonában erősítheti meg vezető helyét, amennyiben nyerni tudna a mai délután folyamán.