Mivel döntetlent játszott a Szentlőrinc, nőtt a Szeged-GA előnye.

Szeged-Grosics Akadémia - Kozármisleny 1-0 (1-0)
Gyula, Grosics Akadémia, vezette: Káprály Mihály (Kovács II. Gábor, Kovács Gábor).
Szeged-GA: Alekszics - Tóth G., Germán, Pászka, Zvara, Farkas M., Cigan (Coroian, 37.), Oláh G., Achim, Andorka, Popin. Edző: Joao Janeiro.
Kozármisleny: Ipacs - Rácz Á., Tóth M., Havasi, Horvát, Kocsis, Racskó, Tóth M. (Rácz F., 28.), Füredi, Turi, Bodor.  Edző: Németh Zsolt.

SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
KOZÁRMISLENY FC
1
0
Ez a végeCigan bombája döntőnek bizonyult: megszerzi a három pontot a Szeged-GA!
90.percHárom perc a ráadás.
88.percTöbb szögletet is elvégezhet a Kozármisleny: ezeket azonban Alekszics rendre le tudja húzni. Kicsit beszorul a Szeged-GA.
82.percPróbálkozik a Misleny, amely egyre többet kockáztat: most Rácz lövését tolja fölé Alekszics.
78.percÚjabb szegedi csere: Popin helyére Máté áll be.
75.percErdei jön be a Szeged-GA-ba Andorka helyett.
71.percBodor kap sárgát a vendégektől.
67.percPergel fejezhetne be egy kontrát - viszont lövése pont középre, Alekszics kezeibe érkezik. Nem sokkal később újabb kontra, egy picit belealudt a meccsbe a Szeged-GA.
63.percWittrédinek ez volt az utolsó megmozdulása: Kiss Márton érkezik a helyére.
59.percWittrédi rántja le a ziccerben kitörő Germánt - nincs viszont komolyabb retorzió.
57.percCserél a Misleny: Havasi helyét Pergel veszi át.
53.percWittrédi próbál meg kiharcolni minél jobb helyről pontrúgásokat a vendégeknek, azonban egyelőre ezekből nincsenek komoly lehetőségek.
50.percSzépen járatja a labdát a Szeged-GA, amely nyugodtabban is játszik ellenfelénél. Farkashoz kerül Zvara szabadrúgása, de az oldalvonalba továbbítja azt a védő!
46.percFolytatódik a meccs, egyik csapat sem cserélt a szünetben.
FélidőEz az első félidő: Cigan bombájával vezet a szünetben a Szeged-GA.
42.percEgy újabb veszélyesnek ígérkező vendég pontrúgás: ám ez sem okoz veszélyt. Coroian beálltával nagyon hasznosan játszik, rengeteg labdát szerez a középpályás.
39.percEz szép volt: Andorka és Zvara remek kényszerítője után utóbbi lőhetne, de egy tócsán ez a labda is lelassul, így már Zvara mögé jön a labda. Andorka ezt követően rögtön ziccerbe kerül, de föléemel, marad az 1-0!
37.percKényszerű csere a Szeged-GA-nál is: Cigan nem tudja folytatni, Coroian áll be a helyére.
34.percNagy az iram, de nehézkes a játék a felázott talajon - ritkán jutnak el helyzetig a csapatok. Most Popin passzát Cigan fejeli nem sokkal a kapu fölé.
30.percEgy veszélyes helyről járó szabadrúgást végezhet el a Misleny, de a visszahúzódó Popin hatástalanítja azt.
28.percTóth Márk helyére Rácz Ferenc áll be a vendégekhez.
25.percGÓÓÓÓL! Vezet a Szeged-GA! Andorka passzát Cigan nagy erővel, kapásból lövi a léc alá, a félidő felénél megvan a vezetés, 1-0!
23.percSajnos nem tudja folytatni a mislenyi, akit hordágyon kell levinni. Pászka szögletét közben Ipacs öleli magához.
18.percRácz lódult meg a bal oldalon, de a beadást Alekszics szögletre üti. A korner után lent marad az egyik mislenyi, ápolása miatt áll a játék. A Szeged-GA aktívabb mezőnyben, azonban a vendégek kontrái rendre hordoznak magukban veszélyt.
12.percPopint ugratják ki, aki egy picit hosszan tolja meg - Ipacs jól mozdul ki és kiüti. A bedobás után Andorka lőhet, de ezt is fogja Ipacs - majd a szöglet után újabb támadófaultot ítél a játékvezető.
8.percLelassul egy labda a víztócsán, hiába akarta kiengedni a szegedi védelem - így Alekszics bravúrjára is szüksége volt, hogy maradjon a 0-0.
5.percWittrédi rántja le Cigant, aki ezért sárgát kap.
4.percAktívan kezd a Szeged-GA, Popin, majd Andorka is helyzetbe kerül - de mindkétszer kifele ítél szabadrúgást a játékvezető.
1.percKöszöntjük olvasóinkat a gyulai Grosics Akadémiáról! Szakadó eső előzte meg a meccset, alaposan felázott a pálya talaja - a meccset a Szeged-GA kezdte.