# | időpont | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 2021.08.28. szombat, 10:00 | KTE LA | 3 : 2 | IKARUS BSE | ||
1. | 2021.08.28. szombat, 10:00 | SZEGED-CSANÁD GROSICS A. | 0 : 6 | ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS | ||
1. | 2021.08.28. szombat, 11:00 | SAJÓVÖLGYE FSE | 1 : 1 | NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC | ||
1. | 2021.08.28. szombat, 12:00 | ZTE FC | 0 : 1 | KELEN SC | ||
1. | 2021.08.28. szombat, 13:00 | DEAC | 0 : 2 | ÚJPEST FC | ||
1. | 2021.08.28. szombat, 13:00 | UTE | 2 : 2 | KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA | ||
2. | 2021.09.04. szombat, 11:00 | KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA | 3 : 1 | ZTE FC | ||
2. | 2021.09.04. szombat, 12:00 | IKARUS BSE | 3 : 2 | SAJÓVÖLGYE FSE | ||
2. | 2021.09.04. szombat, 13:00 | NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC | 3 : 1 | SZEGED-CSANÁD GROSICS A. | ||
2. | 2021.09.04. szombat, 13:00 | ÚJPEST FC | 3 : 0 | KTE LA | ||
2. | 2021.09.04. szombat, 14:00 | ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS | 2 : 1 | UTE | ||
2. | 2021.09.05. vasárnap, 16:00 | KELEN SC | 3 : 0 | DEAC | ||
3. | 2021.09.10. péntek, 13:00 | UTE | 0 : 0 | NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC | ||
3. | 2021.09.10. péntek, 15:00 | IKARUS BSE | 3 : 2 | ÚJPEST FC | ||
3. | 2021.09.11. szombat, 10:00 | KTE LA | 0 : 1 | KELEN SC | ||
3. | 2021.09.11. szombat, 10:00 | DEAC | 4 : 3 | KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA | ||
3. | 2021.09.11. szombat, 10:00 | ZTE FC | 0 : 3 | ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS | ||
3. | 2021.09.11. szombat, 13:00 | SZEGED-CSANÁD GROSICS A. | 4 : 8 | SAJÓVÖLGYE FSE | ||
4. | 2021.09.18. szombat, 10:00 | NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC | 4 : 0 | ZTE FC | ||
4. | 2021.09.18. szombat, 10:00 | ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS | 1 : 2 | DEAC | ||
4. | 2021.09.18. szombat, 10:00 | KELEN SC | 2 : 1 | ÚJPEST FC | ||
4. | 2021.09.18. szombat, 12:00 | SAJÓVÖLGYE FSE | 3 : 5 | UTE | ||
5. | 2021.09.25. szombat, 12:00 | IKARUS BSE | 1 : 1 | KELEN SC | ||
5. | 2021.09.25. szombat, 13:00 | DEAC | 0 : 0 | NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC | ||
5. | 2021.09.25. szombat, 13:00 | ZTE FC | 4 : 1 | SAJÓVÖLGYE FSE | ||
5. | 2021.09.25. szombat, 14:00 | KTE LA | 1 : 3 | ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS | ||
5. | 2021.09.25. szombat, 14:00 | UTE | 2 : 2 | SZEGED-CSANÁD GROSICS A. | ||
6. | 2021.10.02. szombat, 10:00 | UTE | 1 : 1 | IKARUS BSE | ||
6. | 2021.10.02. szombat, 10:00 | SZEGED-CSANÁD GROSICS A. | 4 : 2 | ZTE FC | ||
6. | 2021.10.02. szombat, 12:00 | ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS | 4 : 0 | ÚJPEST FC | ||
6. | 2021.10.02. szombat, 14:00 | KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA | 0 : 4 | KELEN SC | ||
6. | 2021.10.03. vasárnap, 11:00 | SAJÓVÖLGYE FSE | 5 : 0 | DEAC | ||
6. | 2021.10.03. vasárnap, 13:00 | NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC | 2 : 1 | KTE LA | ||
7. | 2021.10.08. péntek, 13:00 | KELEN SC | 0 : 0 | ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS | ||
7. | 2021.10.09. szombat, 12:00 | KTE LA | 10 : 1 | SAJÓVÖLGYE FSE | ||
7. | 2021.10.09. szombat, 13:00 | DEAC | 2 : 4 | SZEGED-CSANÁD GROSICS A. | ||
7. | 2021.10.09. szombat, 13:00 | ZTE FC | 0 : 3 | UTE | ||
7. | 2021.10.09. szombat, 14:00 | NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC | 1 : 3 | ÚJPEST FC | ||
8. | 2021.10.16. szombat, 11:00 | SAJÓVÖLGYE FSE | 2 : 3 | ÚJPEST FC | ||
8. | 2021.10.16. szombat, 12:00 | ZTE FC | 1 : 3 | IKARUS BSE | ||
8. | 2021.10.16. szombat, 12:00 | SZEGED-CSANÁD GROSICS A. | 4 : 2 | KTE LA | ||
8. | 2021.10.16. szombat, 12:00 | NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC | 2 : 1 | KELEN SC | ||
8. | 2021.10.16. szombat, 13:00 | ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS | 5 : 0 | KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA | ||
8. | 2021.10.16. szombat, 14:00 | UTE | 2 : 0 | DEAC | ||
4. | 2021.10.20. szerda, 11:00 | KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA | 0 : 2 | KTE LA | ||
5. | 2021.10.26. kedd, 12:00 | ÚJPEST FC | 1 : 0 | KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA | ||
9. | 2021.10.30. szombat, 10:00 | DEAC | 1 : 4 | ZTE FC | ||
9. | 2021.10.30. szombat, 10:00 | KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA | 3 : 2 | NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC | ||
9. | 2021.10.30. szombat, 12:00 | IKARUS BSE | 2 : 1 | ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS | ||
9. | 2021.10.30. szombat, 14:00 | KELEN SC | 1 : 1 | SAJÓVÖLGYE FSE | ||
9. | 2021.10.31. vasárnap, 12:00 | ÚJPEST FC | 4 : 0 | SZEGED-CSANÁD GROSICS A. | ||
10. | 2021.11.06. szombat, 09:00 | UTE | 0 : 2 | ÚJPEST FC | ||
10. | 2021.11.06. szombat, 11:00 | SZEGED-CSANÁD GROSICS A. | 7 : 1 | KELEN SC | ||
10. | 2021.11.06. szombat, 13:00 | DEAC | 1 : 1 | IKARUS BSE | ||
10. | 2021.11.06. szombat, 13:00 | ZTE FC | 1 : 0 | KTE LA | ||
10. | 2021.11.06. szombat, 15:00 | SAJÓVÖLGYE FSE | 2 : 2 | KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA | ||
11. | 2021.11.13. szombat, 09:00 | KELEN SC | 1 : 1 | UTE | ||
11. | 2021.11.13. szombat, 12:00 | KTE LA | 2 : 0 | DEAC | ||
11. | 2021.11.13. szombat, 13:00 | ÚJPEST FC | 3 : 0 | ZTE FC | ||
10. | 2021.11.20. szombat, 10:00 | NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC | 0 : 2 | ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS | ||
9. | 2021.11.20. szombat, 14:00 | KTE LA | 4 : 2 | UTE | ||
11. | 2021.11.27. szombat, 12:00 | ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS | 5 : 0 | SAJÓVÖLGYE FSE | ||
4. | 2021.11.27. szombat, 12:00 | SZEGED-CSANÁD GROSICS A. | 1 : 0 | IKARUS BSE | ||
11. | 2021.12.01. szerda, 12:00 | KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA | 0 : 2 | SZEGED-CSANÁD GROSICS A. | ||
11. | 2021.12.01. szerda, 16:00 | IKARUS BSE | 2 : 0 | NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC | ||
7. | 2021.12.04. szombat, 12:00 | KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA | 0 : 3 | IKARUS BSE | ||
12. | 2022.03.05. szombat, 10:00 | IKARUS BSE | 3 : 2 | KTE LA | ||
12. | 2022.03.05. szombat, 10:00 | ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS | 3 : 2 | SZEGED-CSANÁD GROSICS A. | ||
12. | 2022.03.05. szombat, 12:00 | ÚJPEST FC | 3 : 2 | DEAC | ||
12. | 2022.03.05. szombat, 12:00 | NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC | 5 : 1 | SAJÓVÖLGYE FSE | ||
13. | 2022.03.12. szombat, 12:00 | SAJÓVÖLGYE FSE | 2 : 1 | IKARUS BSE | ||
13. | 2022.03.12. szombat, 14:00 | DEAC | 0 : 1 | KELEN SC | ||
13. | 2022.03.13. vasárnap, 13:00 | SZEGED-CSANÁD GROSICS A. | 1 : 0 | NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC | ||
14. | 2022.03.19. szombat, 10:00 | KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA | 0 : 2 | DEAC | ||
14. | 2022.03.19. szombat, 10:00 | SAJÓVÖLGYE FSE | 5 : 6 | SZEGED-CSANÁD GROSICS A. | ||
14. | 2022.03.19. szombat, 11:00 | ÚJPEST FC | 2 : 2 | IKARUS BSE | ||
14. | 2022.03.19. szombat, 12:00 | NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC | 2 : 2 | UTE | ||
14. | 2022.03.21. hétfő, 18:00 | KELEN SC | 0 : 1 | KTE LA | ||
13. | 2022.03.23. szerda, 16:00 | UTE | 0 : 0 | ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS | ||
15. | 2022.03.26. szombat, 10:00 | ZTE FC | 1 : 1 | NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC | ||
15. | 2022.03.26. szombat, 10:00 | DEAC | 1 : 1 | ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS | ||
15. | 2022.03.26. szombat, 11:00 | UTE | 3 : 2 | SAJÓVÖLGYE FSE | ||
15. | 2022.03.27. vasárnap, 13:00 | IKARUS BSE | 4 : 0 | SZEGED-CSANÁD GROSICS A. | ||
16. | 2022.04.02. szombat, 10:00 | SAJÓVÖLGYE FSE | 0 : 2 | ZTE FC | ||
16. | 2022.04.02. szombat, 12:00 | SZEGED-CSANÁD GROSICS A. | 1 : 1 | UTE | ||
16. | 2022.04.02. szombat, 14:00 | ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS | 0 : 1 | KTE LA | ||
16. | 2022.04.02. szombat, 14:00 | NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC | 2 : 1 | DEAC | ||
16. | 2022.04.03. vasárnap, 10:00 | KELEN SC | 1 : 1 | IKARUS BSE | ||
12. | 2022.04.06. szerda, 12:00 | KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA | 2 : 3 | UTE | ||
17. | 2022.04.09. szombat, 10:00 | KELEN SC | 4 : 0 | KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA | ||
17. | 2022.04.09. szombat, 10:00 | ZTE FC | 1 : 1 | SZEGED-CSANÁD GROSICS A. | ||
17. | 2022.04.09. szombat, 12:00 | IKARUS BSE | 4 : 0 | UTE | ||
17. | 2022.04.09. szombat, 13:00 | DEAC | 2 : 1 | SAJÓVÖLGYE FSE | ||
17. | 2022.04.09. szombat, 14:00 | ÚJPEST FC | 0 : 2 | ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS | ||
17. | 2022.04.09. szombat, 14:00 | KTE LA | 2 : 2 | NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC | ||
16. | 2022.04.13. szerda, 13:00 | KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA | 1 : 3 | ÚJPEST FC | ||
18. | 2022.04.14. csütörtök, 15:00 | SZEGED-CSANÁD GROSICS A. | 1 : 1 | DEAC | ||
18. | 2022.04.15. péntek, 12:00 | UTE | 1 : 0 | ZTE FC | ||
18. | 2022.04.15. péntek, 12:00 | ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS | 2 : 0 | KELEN SC | ||
18. | 2022.04.16. szombat, 11:00 | SAJÓVÖLGYE FSE | 1 : 5 | KTE LA | ||
18. | 2022.04.16. szombat, 12:00 | ÚJPEST FC | 0 : 0 | NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC | ||
18. | 2022.04.16. szombat, 14:00 | IKARUS BSE | 5 : 0 | KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA | ||
13. | 2022.04.20. szerda, 14:00 | ZTE FC | 2 : 1 | KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA | ||
19. | 2022.04.22. péntek, 14:00 | SZEGED-CSANÁD GROSICS A. | 1 : 0 | KTE LA | ||
19. | 2022.04.23. szombat, 12:00 | DEAC | 1 : 1 | UTE | ||
19. | 2022.04.23. szombat, 12:00 | KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA | 2 : 2 | ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS | ||
19. | 2022.04.23. szombat, 14:00 | IKARUS BSE | 3 : 0 | ZTE FC | ||
19. | 2022.04.23. szombat, 14:00 | KELEN SC | 1 : 1 | NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC | ||
19. | 2022.04.24. vasárnap, 13:00 | ÚJPEST FC | 3 : 0 | SAJÓVÖLGYE FSE | ||
15. | 2022.04.27. szerda, 14:00 | KTE LA | 6 : 0 | KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA | ||
15. | 2022.04.27. szerda, 16:00 | ÚJPEST FC | 5 : 1 | KELEN SC | ||
20. | 2022.04.30. szombat, 10:00 | ZTE FC | 3 : 1 | DEAC | ||
20. | 2022.04.30. szombat, 10:00 | UTE | 2 : 2 | KTE LA | ||
20. | 2022.04.30. szombat, 11:00 | SAJÓVÖLGYE FSE | 1 : 0 | KELEN SC | ||
20. | 2022.04.30. szombat, 13:30 | ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS | 3 : 1 | IKARUS BSE | ||
20. | 2022.04.30. szombat, 14:00 | NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC | 7 : 0 | KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA | ||
20. | 2022.04.30. szombat, 15:00 | SZEGED-CSANÁD GROSICS A. | 0 : 5 | ÚJPEST FC | ||
12. | 2022.05.04. szerda, 13:00 | KELEN SC | 1 : 1 | ZTE FC | ||
21. | 2022.05.07. szombat, 09:00 | ÚJPEST FC | 1 : 0 | UTE | ||
21. | 2022.05.07. szombat, 10:00 | KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA | 4 : 4 | SAJÓVÖLGYE FSE | ||
21. | 2022.05.07. szombat, 10:00 | ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS | 0 : 1 | NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC | ||
21. | 2022.05.07. szombat, 12:00 | IKARUS BSE | 1 : 3 | DEAC | ||
21. | 2022.05.07. szombat, 12:00 | KTE LA | 6 : 2 | ZTE FC | ||
21. | 2022.05.08. vasárnap, 12:00 | KELEN SC | 3 : 2 | SZEGED-CSANÁD GROSICS A. | ||
13. | 2022.05.10. kedd, 16:30 | KTE LA | 4 : 2 | ÚJPEST FC | ||
14. | 2022.05.11. szerda, 11:00 | ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS | 3 : 1 | ZTE FC | ||
22. | 2022.05.14. szombat, 10:00 | SAJÓVÖLGYE FSE | 0 : 1 | ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS | ||
22. | 2022.05.14. szombat, 10:00 | UTE | 3 : 0 | KELEN SC | ||
22. | 2022.05.14. szombat, 11:00 | SZEGED-CSANÁD GROSICS A. | 8 : 1 | KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA | ||
22. | 2022.05.14. szombat, 12:00 | NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC | 1 : 0 | IKARUS BSE | ||
22. | 2022.05.14. szombat, 13:00 | DEAC | 2 : 3 | KTE LA | ||
22. | 2022.05.14. szombat, 14:30 | ZTE FC | 1 : 4 | ÚJPEST FC |
# | csapat neve | pont | |
---|---|---|---|
01. | NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC | 55 | |
02. | ETO FC GYŐR | 48 | |
03. | VASAS FC | 48 | |
04. | SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA | 45 | |
05. | HR-RENT KOZÁRMISLENY | 42 | |
06. | GYIRMÓT FC GYŐR | 35 | |
07. | SOROKSÁR SC | 34 | |
08. | AQVITAL FC CSÁKVÁR | 33 | |
09. | BUDAPEST HONVÉD | 33 | |
10. | KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC | 33 | |
11. | SZOMBATHELYI HALADÁS | 33 | |
12. | FC AJKA | 31 | |
13. | BVSC-ZUGLÓ | 30 | |
14. | BUDAFOKI MTE | 27 | |
15. | PMFC | 27 | |
16. | BFC SIÓFOK | 24 | |
17. | TISZAKÉCSKEI LC | 19 | |
18. | CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR | 11 |