2024/2025 - Merkantil Bank Liga NB II.

# időpont
30.2025.05.25.
vasárnap
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC n.a. AQVITAL FC CSÁKVÁR
30.2025.05.25.
vasárnap
VASAS FC n.a. BUDAPEST HONVÉD FC
30.2025.05.25.
vasárnap
BUDAFOKI MTE n.a. SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
30.2025.05.25.
vasárnap
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA n.a. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
30.2025.05.25.
vasárnap
HR-RENT KOZÁRMISLENY n.a. SZENTLŐRINC
30.2025.05.25.
vasárnap
FC AJKA n.a. GYIRMÓT FC GYŐR
30.2025.05.25.
vasárnap
SOROKSÁR SC n.a. BVSC-ZUGLÓ
30.2025.05.25.
vasárnap
KISVÁRDA MASTER GOOD n.a. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
29.2025.05.18.
vasárnap
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC n.a. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
29.2025.05.18.
vasárnap
AQVITAL FC CSÁKVÁR n.a. SOROKSÁR SC
29.2025.05.18.
vasárnap
BVSC-ZUGLÓ n.a. FC AJKA
29.2025.05.18.
vasárnap
GYIRMÓT FC GYŐR n.a. HR-RENT KOZÁRMISLENY
29.2025.05.18.
vasárnap
SZENTLŐRINC n.a. OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
29.2025.05.18.
vasárnap
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE n.a. BUDAFOKI MTE
29.2025.05.18.
vasárnap
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA n.a. VASAS FC
29.2025.05.18.
vasárnap
BUDAPEST HONVÉD FC n.a. KISVÁRDA MASTER GOOD
28.2025.05.11.
vasárnap
FC AJKA n.a. AQVITAL FC CSÁKVÁR
28.2025.05.11.
vasárnap
SOROKSÁR SC n.a. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
28.2025.05.11.
vasárnap
KISVÁRDA MASTER GOOD n.a. SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
28.2025.05.11.
vasárnap
VASAS FC n.a. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
28.2025.05.11.
vasárnap
BUDAFOKI MTE n.a. SZENTLŐRINC
28.2025.05.11.
vasárnap
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA n.a. GYIRMÓT FC GYŐR
28.2025.05.11.
vasárnap
HR-RENT KOZÁRMISLENY n.a. BVSC-ZUGLÓ
28.2025.05.11.
vasárnap
BUDAPEST HONVÉD FC n.a. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
27.2025.05.04.
vasárnap
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC n.a. SOROKSÁR SC
27.2025.05.04.
vasárnap
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC n.a. FC AJKA
27.2025.05.04.
vasárnap
AQVITAL FC CSÁKVÁR n.a. HR-RENT KOZÁRMISLENY
27.2025.05.04.
vasárnap
BVSC-ZUGLÓ n.a. OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
27.2025.05.04.
vasárnap
GYIRMÓT FC GYŐR n.a. BUDAFOKI MTE
27.2025.05.04.
vasárnap
SZENTLŐRINC n.a. VASAS FC
27.2025.05.04.
vasárnap
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE n.a. KISVÁRDA MASTER GOOD
27.2025.05.04.
vasárnap
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA n.a. BUDAPEST HONVÉD FC
26.2025.04.27.
vasárnap
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA n.a. AQVITAL FC CSÁKVÁR
26.2025.04.27.
vasárnap
HR-RENT KOZÁRMISLENY n.a. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
26.2025.04.27.
vasárnap
FC AJKA n.a. SOROKSÁR SC
26.2025.04.27.
vasárnap
BUDAPEST HONVÉD FC n.a. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
26.2025.04.27.
vasárnap
KISVÁRDA MASTER GOOD n.a. SZENTLŐRINC
26.2025.04.27.
vasárnap
VASAS FC n.a. GYIRMÓT FC GYŐR
26.2025.04.27.
vasárnap
BUDAFOKI MTE n.a. BVSC-ZUGLÓ
26.2025.04.27.
vasárnap
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA n.a. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
25.2025.04.20.
vasárnap
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC n.a. FC AJKA
25.2025.04.20.
vasárnap
SOROKSÁR SC n.a. HR-RENT KOZÁRMISLENY
25.2025.04.20.
vasárnap
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC n.a. OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
25.2025.04.20.
vasárnap
AQVITAL FC CSÁKVÁR n.a. BUDAFOKI MTE
25.2025.04.20.
vasárnap
BVSC-ZUGLÓ n.a. VASAS FC
25.2025.04.20.
vasárnap
GYIRMÓT FC GYŐR n.a. KISVÁRDA MASTER GOOD
25.2025.04.20.
vasárnap
SZENTLŐRINC n.a. BUDAPEST HONVÉD FC
25.2025.04.20.
vasárnap
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE n.a. SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
24.2025.04.13.
vasárnap
BUDAPEST HONVÉD FC n.a. GYIRMÓT FC GYŐR
24.2025.04.13.
vasárnap
KISVÁRDA MASTER GOOD n.a. BVSC-ZUGLÓ
24.2025.04.13.
vasárnap
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE n.a. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
24.2025.04.13.
vasárnap
VASAS FC n.a. AQVITAL FC CSÁKVÁR
24.2025.04.13.
vasárnap
BUDAFOKI MTE n.a. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
24.2025.04.13.
vasárnap
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA n.a. SOROKSÁR SC
24.2025.04.13.
vasárnap
HR-RENT KOZÁRMISLENY n.a. FC AJKA
24.2025.04.13.
vasárnap
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA n.a. SZENTLŐRINC
23.2025.04.06.
vasárnap
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC n.a. HR-RENT KOZÁRMISLENY
23.2025.04.06.
vasárnap
FC AJKA n.a. OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
23.2025.04.06.
vasárnap
SOROKSÁR SC n.a. BUDAFOKI MTE
23.2025.04.06.
vasárnap
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC n.a. VASAS FC
23.2025.04.06.
vasárnap
AQVITAL FC CSÁKVÁR n.a. KISVÁRDA MASTER GOOD
23.2025.04.06.
vasárnap
BVSC-ZUGLÓ n.a. BUDAPEST HONVÉD FC
23.2025.04.06.
vasárnap
GYIRMÓT FC GYŐR n.a. SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
23.2025.04.06.
vasárnap
SZENTLŐRINC n.a. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
22.2025.03.30.
vasárnap
BUDAPEST HONVÉD FC n.a. AQVITAL FC CSÁKVÁR
22.2025.03.30.
vasárnap
KISVÁRDA MASTER GOOD n.a. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
22.2025.03.30.
vasárnap
VASAS FC n.a. SOROKSÁR SC
22.2025.03.30.
vasárnap
BUDAFOKI MTE n.a. FC AJKA
22.2025.03.30.
vasárnap
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA n.a. HR-RENT KOZÁRMISLENY
22.2025.03.30.
vasárnap
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE n.a. GYIRMÓT FC GYŐR
22.2025.03.30.
vasárnap
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA n.a. BVSC-ZUGLÓ
22.2025.03.30.
vasárnap
SZENTLŐRINC n.a. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
21.2025.03.16.
vasárnap
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC n.a. OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
21.2025.03.16.
vasárnap
HR-RENT KOZÁRMISLENY n.a. BUDAFOKI MTE
21.2025.03.16.
vasárnap
FC AJKA n.a. VASAS FC
21.2025.03.16.
vasárnap
SOROKSÁR SC n.a. KISVÁRDA MASTER GOOD
21.2025.03.16.
vasárnap
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC n.a. BUDAPEST HONVÉD FC
21.2025.03.16.
vasárnap
AQVITAL FC CSÁKVÁR n.a. SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
21.2025.03.16.
vasárnap
BVSC-ZUGLÓ n.a. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
21.2025.03.16.
vasárnap
GYIRMÓT FC GYŐR n.a. SZENTLŐRINC
20.2025.03.09.
vasárnap
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE n.a. AQVITAL FC CSÁKVÁR
20.2025.03.09.
vasárnap
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA n.a. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
20.2025.03.09.
vasárnap
BUDAPEST HONVÉD FC n.a. SOROKSÁR SC
20.2025.03.09.
vasárnap
KISVÁRDA MASTER GOOD n.a. FC AJKA
20.2025.03.09.
vasárnap
VASAS FC n.a. HR-RENT KOZÁRMISLENY
20.2025.03.09.
vasárnap
BUDAFOKI MTE n.a. OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
20.2025.03.09.
vasárnap
SZENTLŐRINC n.a. BVSC-ZUGLÓ
20.2025.03.09.
vasárnap
GYIRMÓT FC GYŐR n.a. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
19.2025.03.02.
vasárnap
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC n.a. BUDAFOKI MTE
19.2025.03.02.
vasárnap
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA n.a. VASAS FC
19.2025.03.02.
vasárnap
HR-RENT KOZÁRMISLENY n.a. KISVÁRDA MASTER GOOD
19.2025.03.02.
vasárnap
FC AJKA n.a. BUDAPEST HONVÉD FC
19.2025.03.02.
vasárnap
SOROKSÁR SC n.a. SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
19.2025.03.02.
vasárnap
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC n.a. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
19.2025.03.02.
vasárnap
AQVITAL FC CSÁKVÁR n.a. SZENTLŐRINC
19.2025.03.02.
vasárnap
BVSC-ZUGLÓ n.a. GYIRMÓT FC GYŐR
18.2025.02.23.
vasárnap
GYIRMÓT FC GYŐR n.a. AQVITAL FC CSÁKVÁR
18.2025.02.23.
vasárnap
SZENTLŐRINC n.a. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
18.2025.02.23.
vasárnap
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE n.a. SOROKSÁR SC
18.2025.02.23.
vasárnap
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA n.a. FC AJKA
18.2025.02.23.
vasárnap
BUDAPEST HONVÉD FC n.a. HR-RENT KOZÁRMISLENY
18.2025.02.23.
vasárnap
KISVÁRDA MASTER GOOD n.a. OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
18.2025.02.23.
vasárnap
VASAS FC n.a. BUDAFOKI MTE
18.2025.02.23.
vasárnap
BVSC-ZUGLÓ n.a. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
17.2025.02.16.
vasárnap
BUDAFOKI MTE n.a. KISVÁRDA MASTER GOOD
17.2025.02.16.
vasárnap
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA n.a. BUDAPEST HONVÉD FC
17.2025.02.16.
vasárnap
HR-RENT KOZÁRMISLENY n.a. SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
17.2025.02.16.
vasárnap
FC AJKA n.a. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
17.2025.02.16.
vasárnap
SOROKSÁR SC n.a. SZENTLŐRINC
17.2025.02.16.
vasárnap
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC n.a. GYIRMÓT FC GYŐR
17.2025.02.16.
vasárnap
AQVITAL FC CSÁKVÁR n.a. BVSC-ZUGLÓ
17.2025.02.16.
vasárnap
VASAS FC n.a. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
16.2025.02.09.
vasárnap
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC n.a. AQVITAL FC CSÁKVÁR
16.2025.02.09.
vasárnap
BVSC-ZUGLÓ n.a. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
16.2025.02.09.
vasárnap
GYIRMÓT FC GYŐR n.a. SOROKSÁR SC
16.2025.02.09.
vasárnap
SZENTLŐRINC n.a. FC AJKA
16.2025.02.09.
vasárnap
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE n.a. HR-RENT KOZÁRMISLENY
16.2025.02.09.
vasárnap
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA n.a. OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
16.2025.02.09.
vasárnap
BUDAPEST HONVÉD FC n.a. BUDAFOKI MTE
16.2025.02.09.
vasárnap
KISVÁRDA MASTER GOOD n.a. VASAS FC
15.2024.12.01.
vasárnap, 17:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR n.a. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
15.2024.12.01.
vasárnap, 17:00
BUDAPEST HONVÉD FC n.a. VASAS FC
15.2024.12.01.
vasárnap, 17:00
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA n.a. BUDAFOKI MTE
15.2024.12.01.
vasárnap, 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR n.a. FC AJKA
15.2024.12.01.
vasárnap, 13:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE n.a. OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
15.2024.12.01.
vasárnap, 13:00
SZENTLŐRINC n.a. HR-RENT KOZÁRMISLENY
15.2024.12.01.
vasárnap, 13:00
BVSC-ZUGLÓ n.a. SOROKSÁR SC
15.2024.12.01.
vasárnap, 13:00
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC n.a. KISVÁRDA MASTER GOOD
14.2024.11.24.
vasárnap, 17:00
SOROKSÁR SC n.a. AQVITAL FC CSÁKVÁR
14.2024.11.24.
vasárnap, 17:00
FC AJKA n.a. BVSC-ZUGLÓ
14.2024.11.24.
vasárnap, 17:00
VASAS FC n.a. SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
14.2024.11.24.
vasárnap, 13:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC n.a. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
14.2024.11.24.
vasárnap, 13:00
HR-RENT KOZÁRMISLENY n.a. GYIRMÓT FC GYŐR
14.2024.11.24.
vasárnap, 13:00
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA n.a. SZENTLŐRINC
14.2024.11.24.
vasárnap, 13:00
BUDAFOKI MTE n.a. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
14.2024.11.24.
vasárnap, 13:00
KISVÁRDA MASTER GOOD n.a. BUDAPEST HONVÉD FC
13.2024.11.10.
vasárnap, 17:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR n.a. FC AJKA
13.2024.11.10.
vasárnap, 17:00
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA n.a. KISVÁRDA MASTER GOOD
13.2024.11.10.
vasárnap, 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR n.a. OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
13.2024.11.10.
vasárnap, 13:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC n.a. SOROKSÁR SC
13.2024.11.10.
vasárnap, 13:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE n.a. VASAS FC
13.2024.11.10.
vasárnap, 13:00
SZENTLŐRINC n.a. BUDAFOKI MTE
13.2024.11.10.
vasárnap, 13:00
BVSC-ZUGLÓ n.a. HR-RENT KOZÁRMISLENY
13.2024.11.10.
vasárnap, 13:00
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC n.a. BUDAPEST HONVÉD FC
12.2024.11.03.
vasárnap, 17:00
SOROKSÁR SC n.a. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
12.2024.11.03.
vasárnap, 17:00
FC AJKA n.a. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
12.2024.11.03.
vasárnap, 17:00
VASAS FC n.a. SZENTLŐRINC
12.2024.11.03.
vasárnap, 17:00
BUDAPEST HONVÉD FC n.a. SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
12.2024.11.03.
vasárnap, 13:00
HR-RENT KOZÁRMISLENY n.a. AQVITAL FC CSÁKVÁR
12.2024.11.03.
vasárnap, 13:00
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA n.a. BVSC-ZUGLÓ
12.2024.11.03.
vasárnap, 13:00
BUDAFOKI MTE n.a. GYIRMÓT FC GYŐR
12.2024.11.03.
vasárnap, 13:00
KISVÁRDA MASTER GOOD n.a. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
11.2024.10.27.
vasárnap, 17:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR n.a. OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
11.2024.10.27.
vasárnap, 17:00
SOROKSÁR SC n.a. FC AJKA
11.2024.10.27.
vasárnap, 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR n.a. VASAS FC
11.2024.10.27.
vasárnap, 13:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC n.a. HR-RENT KOZÁRMISLENY
11.2024.10.27.
vasárnap, 13:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE n.a. BUDAPEST HONVÉD FC
11.2024.10.27.
vasárnap, 13:00
SZENTLŐRINC n.a. KISVÁRDA MASTER GOOD
11.2024.10.27.
vasárnap, 13:00
BVSC-ZUGLÓ n.a. BUDAFOKI MTE
11.2024.10.27.
vasárnap, 13:00
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC n.a. SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
10.2024.10.20.
vasárnap, 17:00
FC AJKA n.a. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
10.2024.10.20.
vasárnap, 17:00
HR-RENT KOZÁRMISLENY n.a. SOROKSÁR SC
10.2024.10.20.
vasárnap, 17:00
VASAS FC n.a. BVSC-ZUGLÓ
10.2024.10.20.
vasárnap, 17:00
BUDAPEST HONVÉD FC n.a. SZENTLŐRINC
10.2024.10.20.
vasárnap, 17:00
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA n.a. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
10.2024.10.20.
vasárnap, 13:00
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA n.a. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
10.2024.10.20.
vasárnap, 13:00
BUDAFOKI MTE n.a. AQVITAL FC CSÁKVÁR
10.2024.10.20.
vasárnap, 13:00
KISVÁRDA MASTER GOOD n.a. GYIRMÓT FC GYŐR
9.2024.10.06.
vasárnap, 17:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR n.a. VASAS FC
9.2024.10.06.
vasárnap, 17:00
SOROKSÁR SC n.a. OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
9.2024.10.06.
vasárnap, 17:00
FC AJKA n.a. HR-RENT KOZÁRMISLENY
9.2024.10.06.
vasárnap, 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR n.a. BUDAPEST HONVÉD FC
9.2024.10.06.
vasárnap, 17:00
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC n.a. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
9.2024.10.06.
vasárnap, 13:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC n.a. BUDAFOKI MTE
9.2024.10.06.
vasárnap, 13:00
SZENTLŐRINC n.a. SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
9.2024.10.06.
vasárnap, 13:00
BVSC-ZUGLÓ n.a. KISVÁRDA MASTER GOOD
8.2024.09.29.
vasárnap, 17:00
HR-RENT KOZÁRMISLENY n.a. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
8.2024.09.29.
vasárnap, 17:00
VASAS FC n.a. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
8.2024.09.29.
vasárnap, 17:00
KISVÁRDA MASTER GOOD n.a. AQVITAL FC CSÁKVÁR
8.2024.09.29.
vasárnap, 17:00
BUDAPEST HONVÉD FC n.a. BVSC-ZUGLÓ
8.2024.09.29.
vasárnap, 17:00
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA n.a. GYIRMÓT FC GYŐR
8.2024.09.29.
vasárnap, 17:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE n.a. SZENTLŐRINC
8.2024.09.29.
vasárnap, 16:00
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA n.a. FC AJKA
8.2024.09.29.
vasárnap, 16:00
BUDAFOKI MTE n.a. SOROKSÁR SC
7.2024.09.22.
vasárnap, 17:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR n.a. BUDAPEST HONVÉD FC
7.2024.09.22.
vasárnap, 17:00
SOROKSÁR SC n.a. VASAS FC
7.2024.09.22.
vasárnap, 17:00
FC AJKA n.a. BUDAFOKI MTE
7.2024.09.22.
vasárnap, 17:00
HR-RENT KOZÁRMISLENY n.a. OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
7.2024.09.22.
vasárnap, 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR n.a. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
7.2024.09.22.
vasárnap, 16:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC n.a. KISVÁRDA MASTER GOOD
7.2024.09.22.
vasárnap, 16:00
BVSC-ZUGLÓ n.a. SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
7.2024.09.22.
vasárnap, 16:00
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC n.a. SZENTLŐRINC
6.2024.09.01.
vasárnap, 17:00
VASAS FC n.a. FC AJKA
6.2024.09.01.
vasárnap, 17:00
KISVÁRDA MASTER GOOD n.a. SOROKSÁR SC
6.2024.09.01.
vasárnap, 17:00
BUDAPEST HONVÉD FC n.a. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
6.2024.09.01.
vasárnap, 17:00
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA n.a. AQVITAL FC CSÁKVÁR
6.2024.09.01.
vasárnap, 17:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE n.a. BVSC-ZUGLÓ
6.2024.09.01.
vasárnap, 16:00
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA n.a. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
6.2024.09.01.
vasárnap, 16:00
BUDAFOKI MTE n.a. HR-RENT KOZÁRMISLENY
6.2024.09.01.
vasárnap, 16:00
SZENTLŐRINC n.a. GYIRMÓT FC GYŐR
5.2024.08.25.
vasárnap, 19:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR n.a. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
5.2024.08.25.
vasárnap, 19:00
SOROKSÁR SC n.a. BUDAPEST HONVÉD FC
5.2024.08.25.
vasárnap, 19:00
FC AJKA n.a. KISVÁRDA MASTER GOOD
5.2024.08.25.
vasárnap, 19:00
HR-RENT KOZÁRMISLENY n.a. VASAS FC
5.2024.08.25.
vasárnap, 19:00
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA n.a. BUDAFOKI MTE
5.2024.08.25.
vasárnap, 19:00
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC n.a. GYIRMÓT FC GYŐR
5.2024.08.25.
vasárnap, 17:30
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC n.a. SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
5.2024.08.25.
vasárnap, 17:30
BVSC-ZUGLÓ n.a. SZENTLŐRINC
4.2024.08.18.
vasárnap, 19:00
VASAS FC n.a. OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
4.2024.08.18.
vasárnap, 19:00
KISVÁRDA MASTER GOOD n.a. HR-RENT KOZÁRMISLENY
4.2024.08.18.
vasárnap, 19:00
BUDAPEST HONVÉD FC n.a. FC AJKA
4.2024.08.18.
vasárnap, 19:00
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA n.a. SOROKSÁR SC
4.2024.08.18.
vasárnap, 19:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE n.a. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
4.2024.08.18.
vasárnap, 19:00
GYIRMÓT FC GYŐR n.a. BVSC-ZUGLÓ
4.2024.08.18.
vasárnap, 17:30
BUDAFOKI MTE n.a. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
4.2024.08.18.
vasárnap, 17:30
SZENTLŐRINC n.a. AQVITAL FC CSÁKVÁR
3.2024.08.11.
vasárnap, 19:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR n.a. GYIRMÓT FC GYŐR
3.2024.08.11.
vasárnap, 19:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC n.a. SZENTLŐRINC
3.2024.08.11.
vasárnap, 19:00
SOROKSÁR SC n.a. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
3.2024.08.11.
vasárnap, 19:00
FC AJKA n.a. SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
3.2024.08.11.
vasárnap, 19:00
HR-RENT KOZÁRMISLENY n.a. BUDAPEST HONVÉD FC
3.2024.08.11.
vasárnap, 19:00
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA n.a. KISVÁRDA MASTER GOOD
3.2024.08.11.
vasárnap, 19:00
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC n.a. BVSC-ZUGLÓ
3.2024.08.11.
vasárnap, 17:30
BUDAFOKI MTE n.a. VASAS FC
2.2024.08.04.
vasárnap, 19:00
KISVÁRDA MASTER GOOD n.a. BUDAFOKI MTE
2.2024.08.04.
vasárnap, 19:00
BUDAPEST HONVÉD FC n.a. OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
2.2024.08.04.
vasárnap, 19:00
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA n.a. HR-RENT KOZÁRMISLENY
2.2024.08.04.
vasárnap, 19:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE n.a. FC AJKA
2.2024.08.04.
vasárnap, 19:00
GYIRMÓT FC GYŐR n.a. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2.2024.08.04.
vasárnap, 19:00
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC n.a. VASAS FC
2.2024.08.04.
vasárnap, 17:30
SZENTLŐRINC n.a. SOROKSÁR SC
2.2024.08.04.
vasárnap, 17:30
BVSC-ZUGLÓ n.a. AQVITAL FC CSÁKVÁR
1.2024.07.28.
vasárnap, 19:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR n.a. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
1.2024.07.28.
vasárnap, 19:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC n.a. BVSC-ZUGLÓ
1.2024.07.28.
vasárnap, 19:00
SOROKSÁR SC n.a. GYIRMÓT FC GYŐR
1.2024.07.28.
vasárnap, 19:00
FC AJKA n.a. SZENTLŐRINC
1.2024.07.28.
vasárnap, 19:00
HR-RENT KOZÁRMISLENY n.a. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
1.2024.07.28.
vasárnap, 19:00
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA n.a. SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
1.2024.07.28.
vasárnap, 19:00
VASAS FC n.a. KISVÁRDA MASTER GOOD
1.2024.07.28.
vasárnap, 17:30
BUDAFOKI MTE n.a. BUDAPEST HONVÉD FC
Frissítve: 2024.07.25. 21:00
Bajnokság: NB2
MLSZ Adatbank: [link]
2024/2025
Merkantil Bank Liga NB II.
1. forduló
2024.07.28. vasárnap, 19:00
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
Grosics Gyula Stadion
2024/2025 - Merkantil Bank Liga NB II.
#csapat nevepont
01. BUDAFOKI MTE 0
02. SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA 0
03. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 0
04. GYIRMÓT FC GYŐR 0
05. SOROKSÁR SC 0
06. SZENTLŐRINC 0
07. HR-RENT KOZÁRMISLENY 0
08. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 0
09. AQVITAL FC CSÁKVÁR 0
10. OPUS TIGÁZ TATABÁNYA 0
11. KISVÁRDA MASTER GOOD 0
12. FC AJKA 0
13. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 0
14. VASAS FC 0
15. BVSC-ZUGLÓ 0
16. BUDAPEST HONVÉD FC 0

Partnereink