2013/2014 - U-14 II. osztály Dél-Kelet

# időpont csapatokeredmény
2.2013.08.24.
szombat, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEOL SC `B` 0:2
2.2013.08.24.
szombat, 10:00
SZEGED 2011 SZEOL SC `C` 7:2
2.2013.08.24.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE SZARVASI FC 4:0
3.2013.08.31.
szombat, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:13
3.2013.08.31.
szombat, 12:00
SZEOL SC `C` OROSHÁZI MTK-ULE 1913 3:2
3.2013.08.31.
szombat, 12:00
SZARVASI FC SZEOL SC `A` 0:16
3.2013.09.01.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC `B` KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 3:0
2.2013.09.04.
szerda, 17:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 3:1
4.2013.09.07.
szombat, 10:00
SZEOL SC `A` BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:0
4.2013.09.08.
vasárnap, 10:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC SZEOL SC `C` 2:7
4.2013.09.08.
vasárnap, 11:00
SZEGED 2011 SZARVASI FC 12:0
4.2013.09.08.
vasárnap, 12:00
SZEOL SC `B` VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:2
5.2013.09.14.
szombat, 10:00
SZARVASI FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1:1
5.2013.09.14.
szombat, 12:30
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE SZEGED 2011 0:0
5.2013.09.15.
vasárnap, 12:00
SZEOL SC `C` SZEOL SC `B` 4:2
5.2013.09.15.
vasárnap, 17:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEOL SC `A` 0:18
6.2013.09.21.
szombat, 10:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC SZARVASI FC 2:1
6.2013.09.21.
szombat, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:2
6.2013.09.21.
szombat, 12:00
SZEOL SC `C` VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 3:0
6.2013.09.22.
vasárnap, 10:00
SZEGED 2011 SZEOL SC `A` 0:5
7.2013.09.28.
szombat, 10:00
SZARVASI FC SZEOL SC `B` 2:1
7.2013.09.28.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 12:1
7.2013.09.29.
vasárnap, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEGED 2011 1:6
8.2013.10.05.
szombat, 10:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC SZEOL SC `A` 1:15
8.2013.10.05.
szombat, 12:00
SZEOL SC `C` SZARVASI FC 3:0
8.2013.10.05.
szombat, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEGED 2011 1:0
8.2013.10.06.
vasárnap, 12:00
SZEOL SC `B` BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:2
7.2013.10.08.
kedd, 15:00
SZEOL SC `A` OROSHÁZI MTK-ULE 1913 6:0
9.2013.10.12.
szombat, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1:3
9.2013.10.12.
szombat, 11:00
SZEGED 2011 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 9:0
9.2013.10.12.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE SZEOL SC `C` 6:0
9.2013.10.13.
vasárnap, 12:00
SZEOL SC `A` SZEOL SC `B` 3:0
10.2013.10.19.
szombat, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 4:1
10.2013.10.19.
szombat, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZARVASI FC 2:1
10.2013.10.19.
szombat, 12:00
SZEOL SC `A` SZEOL SC `C` 5:1
10.2013.10.20.
vasárnap, 10:00
SZEGED 2011 SZEOL SC `B` 4:0
11.2013.10.27.
vasárnap, 10:00
SZARVASI FC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:7
11.2013.10.27.
vasárnap, 11:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 4:1
11.2013.10.27.
vasárnap, 12:00
SZEOL SC `C` SZEGED 2011 1:5
11.2013.10.27.
vasárnap, 12:00
SZEOL SC `B` OROSHÁZI MTK-ULE 1913 2:3
12.2013.10.30.
szerda, 17:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEOL SC `C` 5:3
12.2013.10.31.
csütörtök, 13:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 9:0
12.2013.11.02.
szombat, 10:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC SZEOL SC `B` 7:0
12.2013.11.02.
szombat, 15:00
SZEOL SC `A` SZARVASI FC 15:0
13.2013.11.08.
péntek, 16:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE SZEOL SC `A` 0:1
13.2013.11.09.
szombat, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEOL SC `B` 0:3
13.2013.11.09.
szombat, 12:00
SZEOL SC `C` KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 4:1
13.2013.11.09.
szombat, 13:00
SZARVASI FC SZEGED 2011 1:1
14.2013.11.16.
szombat, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZARVASI FC 8:1
14.2013.11.16.
szombat, 13:00
SZEOL SC `A` VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 4:0
14.2013.11.17.
vasárnap, 11:00
SZEGED 2011 BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:2
14.2013.11.17.
vasárnap, 12:00
SZEOL SC `B` SZEOL SC `C` 0:4
1.2013.11.23.
szombat, 11:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 3:2
1.2013.11.23.
szombat, 12:00
SZEOL SC `C` SZEOL SC `A` 1:4
1.2013.11.24.
vasárnap, 12:00
SZEOL SC `B` SZEGED 2011 0:5
1.2013.11.24.
vasárnap, 13:00
SZARVASI FC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1:1
16.2014.03.07.
péntek, 12:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 1:1
16.2014.03.08.
szombat, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEOL SC `A` 2:0
16.2014.03.08.
szombat, 10:00
SZEOL SC `B` SZARVASI FC 2:0
16.2014.03.09.
vasárnap, 13:00
SZEGED 2011 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 8:1
17.2014.03.16.
vasárnap, 09:30
SZARVASI FC SZEOL SC `C` 1:1
17.2014.03.16.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE SZEOL SC `B` 1:0
17.2014.03.16.
vasárnap, 12:00
SZEGED 2011 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 0:0
18.2014.03.22.
szombat, 11:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 5:1
18.2014.03.22.
szombat, 11:00
SZEOL SC `B` SZEOL SC `A` 1:12
18.2014.03.22.
szombat, 12:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC SZEGED 2011 0:6
18.2014.03.23.
vasárnap, 16:00
SZEOL SC `C` BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:3
19.2014.03.29.
szombat, 11:00
SZEOL SC `C` SZEOL SC `A` 1:4
19.2014.03.29.
szombat, 15:00
SZEOL SC `B` SZEGED 2011 0:12
19.2014.03.30.
vasárnap, 11:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 0:2
19.2014.03.30.
vasárnap, 12:00
SZARVASI FC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:6
20.2014.04.05.
szombat, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 2:3
20.2014.04.05.
szombat, 15:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE SZARVASI FC 10:0
20.2014.04.06.
vasárnap, 12:00
SZEGED 2011 SZEOL SC `C` 0:2
20.2014.04.06.
vasárnap, 14:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEOL SC `B` 0:1
24.2014.04.09.
szerda, 14:00
SZEGED 2011 SZEOL SC `A` 2:1
21.2014.04.12.
szombat, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:6
21.2014.04.12.
szombat, 12:00
SZARVASI FC SZEOL SC `A` 0:12
21.2014.04.13.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC `B` KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 1:2
21.2014.04.13.
vasárnap, 15:00
SZEOL SC `C` OROSHÁZI MTK-ULE 1913 0:2
22.2014.04.17.
csütörtök, 13:00
SZEOL SC `B` VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1:7
22.2014.04.17.
csütörtök, 14:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC SZEOL SC `C` 2:1
22.2014.04.18.
péntek, 10:00
SZEOL SC `A` BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 2:4
22.2014.04.20.
vasárnap, 12:00
SZEGED 2011 SZARVASI FC 13:0
23.2014.04.26.
szombat, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEOL SC `A` 0:9
23.2014.04.26.
szombat, 12:00
SZARVASI FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1:4
23.2014.04.26.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE SZEGED 2011 3:1
23.2014.04.26.
szombat, 16:00
SZEOL SC `C` SZEOL SC `B` 7:1
24.2014.05.01.
csütörtök, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:4
24.2014.05.03.
szombat, 12:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC SZARVASI FC 5:0
24.2014.05.04.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC `C` VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1:3
25.2014.05.10.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 1:0
25.2014.05.10.
szombat, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEGED 2011 2:6
25.2014.05.10.
szombat, 17:00
SZEOL SC `A` OROSHÁZI MTK-ULE 1913 4:0
25.2014.05.11.
vasárnap, 12:00
SZARVASI FC SZEOL SC `B` 1:2
26.2014.05.17.
szombat, 09:30
SZEOL SC `C` SZARVASI FC 3:0
26.2014.05.18.
vasárnap, 13:00
SZEOL SC `B` BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:15
17.2014.05.21.
szerda, 16:00
SZEOL SC `A` KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 10:0
26.2014.05.21.
szerda, 18:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEGED 2011 0:0
27.2014.05.24.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE SZEOL SC `C` 0:2
27.2014.05.24.
szombat, 13:00
SZEOL SC `A` SZEOL SC `B` 11:2
27.2014.05.25.
vasárnap, 12:00
SZEGED 2011 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 7:1
27.2014.05.25.
vasárnap, 15:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1:5
26.2014.05.27.
kedd, 16:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC SZEOL SC `A` 0:4
15.2014.05.28.
szerda, 18:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 2:0
15.2014.05.31.
szombat, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEOL SC `C` 1:6
15.2014.06.01.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC `A` SZEGED 2011 4:1
15.2014.06.01.
vasárnap, 12:00
SZARVASI FC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 4:2
Frissítve: 2016.10.26. 22:47
Bajnokság: NB2
2020/2021
Merkantil Bank Liga NB II.
2021.04.18. vasárnap, 17:00
PÉCSI MFC/SZEGED-CSANÁD GROSICS
PMFC Stadion
2020/2021 - Merkantil Bank Liga NB II.
#csapat nevepont
01. VASAS FC 65
02. DVSC 64
03. GYIRMÓT FC GYŐR 60
04. PÉCSI MFC 59
05. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 51
06. FC AJKA 49
07. SOROKSÁR SC 49
08. SZOMBATHELYI HALADÁS 47
09. BUDAÖRS 46
10. SZOLNOKI MÁV FC 46
11. WKW ETO FC GYŐR 45
12. SZEGED-CSANÁD GROSICS 40
13. DOROGI FC 40
14. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 40
15. AQVITAL FC CSÁKVÁR 35
16. ST. LŐRINC KFT. 34
17. KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 33
18. KAZINCBARCIKA 32
19. BFC SIÓFOK 31
20. DEAC 16

Partnereink