Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2013/2014 - NB III. Közép csoport

# időpont csapatokeredmény
1.2013.08.17.
szombat, 17:30
Szeged 2011 Monori SE 3:1
1.2013.08.17.
szombat, 17:30
Maglódi TC Komlói Bányász SK 2:0
1.2013.08.17.
szombat, 17:30
Rákosmente KSK Bölcskei SE 2:2
1.2013.08.17.
szombat, 17:30
Orosháza FC Soroksár SC 2:1
1.2013.08.17.
szombat, 17:30
Várfürdő-Gyulai Termál FC Bajai Labdarúgó SE 2:1
1.2013.08.18.
vasárnap, 17:00
FC Dabas Videoton FC 2:3
1.2013.08.18.
vasárnap, 17:30
ESMTK Budapest Honvéd - MFA 2:4
1.2013.08.18.
vasárnap, 17:30
Dunaharaszti MTK Tolle UFC Szekszárd 0:1
2.2013.08.24.
szombat, 17:00
Videoton FC Dunaharaszti MTK 1:1
2.2013.08.24.
szombat, 17:30
Bajai Labdarúgó SE FC Dabas 0:3
2.2013.08.24.
szombat, 17:30
Soroksár SC ESMTK 4:0
2.2013.08.24.
szombat, 17:30
Budapest Honvéd - MFA Rákosmente KSK 1:3
2.2013.08.24.
szombat, 17:30
Bölcskei SE Maglódi TC 0:1
2.2013.08.24.
szombat, 17:30
Komlói Bányász SK Szeged 2011 1:1
2.2013.08.24.
szombat, 17:30
Monori SE Várfürdő-Gyulai Termál FC 2:1
2.2013.08.25.
vasárnap, 17:30
Tolle UFC Szekszárd Orosháza FC 4:0
3.2013.08.31.
szombat, 17:00
Komlói Bányász SK Monori SE 0:1
3.2013.08.31.
szombat, 17:30
Szeged 2011 Bölcskei SE 4:0
3.2013.08.31.
szombat, 17:30
Maglódi TC Budapest Honvéd - MFA 1:3
3.2013.08.31.
szombat, 17:30
Rákosmente KSK Soroksár SC 0:1
3.2013.08.31.
szombat, 17:30
Orosháza FC Videoton FC 3:0
3.2013.09.01.
vasárnap, 17:00
FC Dabas Várfürdő-Gyulai Termál FC 0:3
3.2013.09.01.
vasárnap, 17:30
ESMTK Tolle UFC Szekszárd 1:1
3.2013.09.01.
vasárnap, 17:30
Dunaharaszti MTK Bajai Labdarúgó SE 1:0
4.2013.09.07.
szombat, 12:00
Videoton FC ESMTK 4:0
4.2013.09.07.
szombat, 16:30
Várfürdő-Gyulai Termál FC Dunaharaszti MTK 1:1
4.2013.09.07.
szombat, 16:30
Bajai Labdarúgó SE Orosháza FC 2:1
4.2013.09.07.
szombat, 16:30
Tolle UFC Szekszárd Rákosmente KSK 1:1
4.2013.09.07.
szombat, 16:30
Soroksár SC Maglódi TC 4:1
4.2013.09.07.
szombat, 16:30
Bölcskei SE Komlói Bányász SK 6:1
4.2013.09.08.
vasárnap, 16:30
FC Dabas Monori SE 1:4
4.2013.09.08.
vasárnap, 16:30
Budapest Honvéd - MFA Szeged 2011 0:3
5.2013.09.14.
szombat, 16:30
Szeged 2011 Soroksár SC 1:4
5.2013.09.14.
szombat, 16:30
Maglódi TC Tolle UFC Szekszárd 3:3
5.2013.09.14.
szombat, 16:30
Rákosmente KSK Videoton FC 3:3
5.2013.09.14.
szombat, 16:30
Orosháza FC Várfürdő-Gyulai Termál FC 1:2
5.2013.09.14.
szombat, 16:30
Monori SE Bölcskei SE 2:2
5.2013.09.15.
vasárnap, 16:30
ESMTK Bajai Labdarúgó SE 5:1
5.2013.09.15.
vasárnap, 16:30
Dunaharaszti MTK FC Dabas 3:0
5.2013.09.15.
vasárnap, 16:30
Komlói Bányász SK Budapest Honvéd - MFA 1:5
6.2013.09.21.
szombat, 16:00
Várfürdő-Gyulai Termál FC ESMTK 2:0
6.2013.09.21.
szombat, 16:00
Bajai Labdarúgó SE Rákosmente KSK 0:3
6.2013.09.21.
szombat, 16:00
Videoton FC Maglódi TC 0:0
6.2013.09.21.
szombat, 16:00
Tolle UFC Szekszárd Szeged 2011 2:3
6.2013.09.21.
szombat, 16:00
Soroksár SC Komlói Bányász SK 5:0
6.2013.09.22.
vasárnap, 16:00
Dunaharaszti MTK Monori SE 1:1
6.2013.09.22.
vasárnap, 16:00
FC Dabas Orosháza FC 1:2
6.2013.09.22.
vasárnap, 16:00
Budapest Honvéd - MFA Bölcskei SE 3:2
7.2013.09.28.
szombat, 16:00
Szeged 2011 Videoton FC 1:1
7.2013.09.28.
szombat, 16:00
Rákosmente KSK Várfürdő-Gyulai Termál FC 3:1
7.2013.09.28.
szombat, 16:00
Orosháza FC Dunaharaszti MTK 1:1
7.2013.09.28.
szombat, 16:00
Bölcskei SE Soroksár SC 2:2
7.2013.09.28.
szombat, 16:00
Komlói Bányász SK Tolle UFC Szekszárd 0:1
7.2013.09.28.
szombat, 16:00
Monori SE Budapest Honvéd - MFA 1:2
7.2013.09.29.
vasárnap, 16:00
Maglódi TC Bajai Labdarúgó SE 1:4
7.2013.09.29.
vasárnap, 16:00
ESMTK FC Dabas 2:3
8.2013.10.05.
szombat, 15:00
Orosháza FC Monori SE 3:2
8.2013.10.05.
szombat, 15:00
Várfürdő-Gyulai Termál FC Maglódi TC 3:1
8.2013.10.05.
szombat, 15:00
Bajai Labdarúgó SE Szeged 2011 1:1
8.2013.10.05.
szombat, 15:00
Videoton FC Komlói Bányász SK 1:0
8.2013.10.05.
szombat, 15:00
Tolle UFC Szekszárd Bölcskei SE 1:0
8.2013.10.05.
szombat, 15:00
Soroksár SC Budapest Honvéd - MFA 3:2
8.2013.10.06.
vasárnap, 15:00
Dunaharaszti MTK ESMTK 3:1
8.2013.10.06.
vasárnap, 15:00
FC Dabas Rákosmente KSK 0:2
9.2013.10.12.
szombat, 15:00
Szeged 2011 Várfürdő-Gyulai Termál FC 4:2
9.2013.10.12.
szombat, 15:00
Maglódi TC FC Dabas 2:2
9.2013.10.12.
szombat, 15:00
Rákosmente KSK Dunaharaszti MTK 2:1
9.2013.10.12.
szombat, 15:00
Bölcskei SE Videoton FC 1:2
9.2013.10.12.
szombat, 15:00
Komlói Bányász SK Bajai Labdarúgó SE 0:0
9.2013.10.12.
szombat, 15:00
Monori SE Soroksár SC 0:0
9.2013.10.13.
vasárnap, 15:00
ESMTK Orosháza FC 1:1
9.2013.10.13.
vasárnap, 15:00
Budapest Honvéd - MFA Tolle UFC Szekszárd 3:2
10.2013.10.19.
szombat, 14:30
Orosháza FC Rákosmente KSK 1:5
10.2013.10.19.
szombat, 14:30
Várfürdő-Gyulai Termál FC Komlói Bányász SK 5:1
10.2013.10.19.
szombat, 14:30
Bajai Labdarúgó SE Bölcskei SE 2:1
10.2013.10.19.
szombat, 14:30
Tolle UFC Szekszárd Soroksár SC 0:2
10.2013.10.20.
vasárnap, 14:30
ESMTK Monori SE 4:0
10.2013.10.20.
vasárnap, 14:30
Dunaharaszti MTK Maglódi TC 5:2
10.2013.10.20.
vasárnap, 14:30
FC Dabas Szeged 2011 2:2
10.2013.10.20.
vasárnap, 14:30
Videoton FC Budapest Honvéd - MFA 2:2
11.2013.10.26.
szombat, 14:00
Bajai Labdarúgó SE Budapest Honvéd - MFA 1:4
11.2013.10.26.
szombat, 14:30
Szeged 2011 Dunaharaszti MTK 2:1
11.2013.10.26.
szombat, 14:30
Maglódi TC Orosháza FC 2:3
11.2013.10.26.
szombat, 14:30
Rákosmente KSK ESMTK 1:1
11.2013.10.26.
szombat, 14:30
Soroksár SC Videoton FC 1:0
11.2013.10.26.
szombat, 14:30
Bölcskei SE Várfürdő-Gyulai Termál FC 1:1
11.2013.10.26.
szombat, 14:30
Komlói Bányász SK FC Dabas 1:2
11.2013.10.26.
szombat, 14:30
Monori SE Tolle UFC Szekszárd 2:0
12.2013.11.02.
szombat, 13:30
Rákosmente KSK Monori SE 3:2
12.2013.11.02.
szombat, 13:30
Orosháza FC Szeged 2011 1:2
12.2013.11.02.
szombat, 13:30
Várfürdő-Gyulai Termál FC Budapest Honvéd - MFA 2:2
12.2013.11.02.
szombat, 13:30
Bajai Labdarúgó SE Soroksár SC 0:3
12.2013.11.03.
vasárnap, 13:30
ESMTK Maglódi TC 5:0
12.2013.11.03.
vasárnap, 13:30
Dunaharaszti MTK Komlói Bányász SK 5:0
12.2013.11.03.
vasárnap, 13:30
FC Dabas Bölcskei SE 0:2
12.2013.11.03.
vasárnap, 13:30
Videoton FC Tolle UFC Szekszárd 1:2
13.2013.11.09.
szombat, 13:30
Szeged 2011 ESMTK 2:2
13.2013.11.09.
szombat, 13:30
Maglódi TC Rákosmente KSK 1:1
13.2013.11.09.
szombat, 13:30
Tolle UFC Szekszárd Bajai Labdarúgó SE 1:0
13.2013.11.09.
szombat, 13:30
Soroksár SC Várfürdő-Gyulai Termál FC 1:0
13.2013.11.09.
szombat, 13:30
Bölcskei SE Dunaharaszti MTK 2:0
13.2013.11.09.
szombat, 13:30
Komlói Bányász SK Orosháza FC 0:1
13.2013.11.09.
szombat, 13:30
Monori SE Videoton FC 0:0
13.2013.11.10.
vasárnap, 13:30
Budapest Honvéd - MFA FC Dabas 9:0
14.2013.11.16.
szombat, 13:00
Maglódi TC Monori SE 2:2
14.2013.11.16.
szombat, 13:00
Rákosmente KSK Szeged 2011 0:3
14.2013.11.16.
szombat, 13:00
Orosháza FC Bölcskei SE 1:2
14.2013.11.16.
szombat, 13:00
Várfürdő-Gyulai Termál FC Tolle UFC Szekszárd 1:2
14.2013.11.16.
szombat, 13:00
Bajai Labdarúgó SE Videoton FC 0:1
14.2013.11.17.
vasárnap, 13:00
ESMTK Komlói Bányász SK 2:0
14.2013.11.17.
vasárnap, 13:00
Dunaharaszti MTK Budapest Honvéd - MFA 0:0
14.2013.11.17.
vasárnap, 13:00
FC Dabas Soroksár SC 1:2
15.2013.11.23.
szombat, 13:00
Szeged 2011 Maglódi TC 7:1
15.2013.11.23.
szombat, 13:00
Tolle UFC Szekszárd FC Dabas 1:3
15.2013.11.23.
szombat, 13:00
Soroksár SC Dunaharaszti MTK 8:0
15.2013.11.23.
szombat, 13:00
Bölcskei SE ESMTK 1:0
15.2013.11.23.
szombat, 13:00
Komlói Bányász SK Rákosmente KSK 0:3
15.2013.11.23.
szombat, 13:00
Monori SE Bajai Labdarúgó SE 2:3
15.2013.11.23.
szombat, 13:00
Videoton FC Várfürdő-Gyulai Termál FC 0:0
15.2013.11.24.
vasárnap, 13:00
Budapest Honvéd - MFA Orosháza FC 3:0
16.2013.11.30.
szombat, 13:00
Monori SE Szeged 2011 1:3
16.2013.11.30.
szombat, 13:00
Komlói Bányász SK Maglódi TC 1:0
16.2013.11.30.
szombat, 13:00
Bölcskei SE Rákosmente KSK 2:2
16.2013.11.30.
szombat, 13:00
Soroksár SC Orosháza FC 2:0
16.2013.11.30.
szombat, 13:00
Tolle UFC Szekszárd Dunaharaszti MTK 0:1
16.2013.11.30.
szombat, 13:00
Bajai Labdarúgó SE Várfürdő-Gyulai Termál FC 1:0
16.2013.11.30.
szombat, 13:00
Videoton FC FC Dabas 1:1
16.2013.12.01.
vasárnap, 13:00
Budapest Honvéd - MFA ESMTK 0:1
17.2014.03.01.
szombat, 14:30
Orosháza FC Tolle UFC Szekszárd 3:3
17.2014.03.01.
szombat, 14:30
Rákosmente KSK Budapest Honvéd - MFA 2:5
17.2014.03.01.
szombat, 14:30
Maglódi TC Bölcskei SE 0:0
17.2014.03.01.
szombat, 14:30
Szeged 2011 Komlói Bányász SK 2:0
17.2014.03.01.
szombat, 14:30
Várfürdő-Gyulai Termál FC Monori SE 2:1
17.2014.03.02.
vasárnap, 14:30
FC Dabas Bajai Labdarúgó SE 1:1
17.2014.03.02.
vasárnap, 14:30
Dunaharaszti MTK Videoton FC 0:1
17.2014.03.02.
vasárnap, 14:30
ESMTK Soroksár SC 0:2
18.2014.03.08.
szombat, 13:00
Videoton FC Orosháza FC 3:2
18.2014.03.08.
szombat, 14:30
Bölcskei SE Szeged 2011 1:1
18.2014.03.08.
szombat, 14:30
Soroksár SC Rákosmente KSK 2:0
18.2014.03.08.
szombat, 14:30
Tolle UFC Szekszárd ESMTK 2:4
18.2014.03.08.
szombat, 14:30
Bajai Labdarúgó SE Dunaharaszti MTK 0:0
18.2014.03.08.
szombat, 14:30
Várfürdő-Gyulai Termál FC FC Dabas 1:0
18.2014.03.08.
szombat, 14:30
Monori SE Komlói Bányász SK 1:1
18.2014.03.09.
vasárnap, 14:30
Budapest Honvéd - MFA Maglódi TC 2:0
19.2014.03.16.
vasárnap, 15:00
Monori SE FC Dabas 1:4
19.2014.03.16.
vasárnap, 15:00
Dunaharaszti MTK Várfürdő-Gyulai Termál FC 1:0
19.2014.03.16.
vasárnap, 15:00
Orosháza FC Bajai Labdarúgó SE 2:2
19.2014.03.16.
vasárnap, 15:00
ESMTK Videoton FC 0:2
19.2014.03.16.
vasárnap, 15:00
Rákosmente KSK Tolle UFC Szekszárd 6:0
19.2014.03.16.
vasárnap, 15:00
Maglódi TC Soroksár SC 0:2
19.2014.03.16.
vasárnap, 15:00
Szeged 2011 Budapest Honvéd - MFA 2:0
19.2014.03.16.
vasárnap, 15:00
Komlói Bányász SK Bölcskei SE 0:0
20.2014.03.22.
szombat, 12:00
Videoton FC Rákosmente KSK 1:0
20.2014.03.22.
szombat, 15:00
Soroksár SC Szeged 2011 0:1
20.2014.03.22.
szombat, 15:00
Tolle UFC Szekszárd Maglódi TC 1:1
20.2014.03.22.
szombat, 15:00
Bajai Labdarúgó SE ESMTK 1:0
20.2014.03.22.
szombat, 15:00
Várfürdő-Gyulai Termál FC Orosháza FC 1:2
20.2014.03.22.
szombat, 15:00
Bölcskei SE Monori SE 2:2
20.2014.03.23.
vasárnap, 15:00
FC Dabas Dunaharaszti MTK 3:0
20.2014.03.23.
vasárnap, 15:00
Budapest Honvéd - MFA Komlói Bányász SK 4:0
21.2014.03.29.
szombat, 15:00
Monori SE Dunaharaszti MTK 2:0
21.2014.03.29.
szombat, 15:00
Orosháza FC FC Dabas 2:0
21.2014.03.29.
szombat, 15:00
Rákosmente KSK Bajai Labdarúgó SE 1:1
21.2014.03.29.
szombat, 15:00
Maglódi TC Videoton FC 2:3
21.2014.03.29.
szombat, 15:00
Szeged 2011 Tolle UFC Szekszárd 3:1
21.2014.03.29.
szombat, 15:00
Komlói Bányász SK Soroksár SC 0:0
21.2014.03.29.
szombat, 15:00
Bölcskei SE Budapest Honvéd - MFA 2:2
21.2014.03.30.
vasárnap, 16:00
ESMTK Várfürdő-Gyulai Termál FC 0:1
22.2014.04.05.
szombat, 16:30
Bajai Labdarúgó SE Maglódi TC 1:1
22.2014.04.05.
szombat, 16:30
Várfürdő-Gyulai Termál FC Rákosmente KSK 1:1
22.2014.04.05.
szombat, 16:30
Soroksár SC Bölcskei SE 6:0
22.2014.04.05.
szombat, 16:30
Tolle UFC Szekszárd Komlói Bányász SK 1:3
22.2014.04.05.
szombat, 16:30
Videoton FC Szeged 2011 1:0
22.2014.04.06.
vasárnap, 16:00
Budapest Honvéd - MFA Monori SE 3:2
22.2014.04.06.
vasárnap, 16:30
FC Dabas ESMTK 2:0
22.2014.04.06.
vasárnap, 16:30
Dunaharaszti MTK Orosháza FC 1:0
23.2014.04.12.
szombat, 16:00
Budapest Honvéd - MFA Soroksár SC 3:2
23.2014.04.12.
szombat, 16:30
Monori SE Orosháza FC 2:2
23.2014.04.12.
szombat, 16:30
Rákosmente KSK FC Dabas 4:1
23.2014.04.12.
szombat, 16:30
Maglódi TC Várfürdő-Gyulai Termál FC 2:0
23.2014.04.12.
szombat, 16:30
Szeged 2011 Bajai Labdarúgó SE 6:2
23.2014.04.12.
szombat, 16:30
Komlói Bányász SK Videoton FC 0:4
23.2014.04.12.
szombat, 16:30
Bölcskei SE Tolle UFC Szekszárd 1:1
23.2014.04.13.
vasárnap, 16:30
ESMTK Dunaharaszti MTK 2:3
24.2014.04.19.
szombat, 17:00
Várfürdő-Gyulai Termál FC Szeged 2011 0:2
24.2014.04.19.
szombat, 17:00
Orosháza FC ESMTK 1:1
24.2014.04.19.
szombat, 17:00
Tolle UFC Szekszárd Budapest Honvéd - MFA 2:3
24.2014.04.19.
szombat, 17:00
Bajai Labdarúgó SE Komlói Bányász SK 2:0
24.2014.04.19.
szombat, 17:00
Soroksár SC Monori SE 5:1
24.2014.04.19.
szombat, 17:00
Videoton FC Bölcskei SE 5:1
24.2014.04.20.
vasárnap, 17:00
FC Dabas Maglódi TC 2:3
24.2014.04.20.
vasárnap, 17:00
Dunaharaszti MTK Rákosmente KSK 0:0
25.2014.04.25.
péntek, 15:00
Budapest Honvéd - MFA Videoton FC 0:2
25.2014.04.26.
szombat, 17:00
Monori SE ESMTK 0:1
25.2014.04.26.
szombat, 17:00
Rákosmente KSK Orosháza FC 2:1
25.2014.04.26.
szombat, 17:00
Maglódi TC Dunaharaszti MTK 2:2
25.2014.04.26.
szombat, 17:00
Szeged 2011 FC Dabas 2:0
25.2014.04.26.
szombat, 17:00
Komlói Bányász SK Várfürdő-Gyulai Termál FC 1:2
25.2014.04.26.
szombat, 17:00
Bölcskei SE Bajai Labdarúgó SE 1:1
25.2014.04.26.
szombat, 17:00
Soroksár SC Tolle UFC Szekszárd 1:0
26.2014.05.03.
szombat, 17:30
Orosháza FC Maglódi TC 1:1
26.2014.05.03.
szombat, 17:30
Várfürdő-Gyulai Termál FC Bölcskei SE 3:0
26.2014.05.03.
szombat, 17:30
Tolle UFC Szekszárd Monori SE 2:2
26.2014.05.03.
szombat, 17:30
Videoton FC Soroksár SC 1:2
26.2014.05.04.
vasárnap, 17:00
Budapest Honvéd - MFA Bajai Labdarúgó SE 1:0
26.2014.05.04.
vasárnap, 17:00
FC Dabas Komlói Bányász SK 0:0
26.2014.05.04.
vasárnap, 17:30
Dunaharaszti MTK Szeged 2011 2:1
26.2014.05.04.
vasárnap, 17:30
ESMTK Rákosmente KSK 1:4
27.2014.05.10.
szombat, 17:00
Budapest Honvéd - MFA Várfürdő-Gyulai Termál FC 0:0
27.2014.05.10.
szombat, 17:30
Monori SE Rákosmente KSK 0:2
27.2014.05.10.
szombat, 17:30
Maglódi TC ESMTK 4:0
27.2014.05.10.
szombat, 17:30
Szeged 2011 Orosháza FC 2:1
27.2014.05.10.
szombat, 17:30
Komlói Bányász SK Dunaharaszti MTK 1:2
27.2014.05.10.
szombat, 17:30
Bölcskei SE FC Dabas 3:1
27.2014.05.10.
szombat, 17:30
Soroksár SC Bajai Labdarúgó SE 5:0
27.2014.05.10.
szombat, 17:30
Tolle UFC Szekszárd Videoton FC 1:0
28.2014.05.17.
szombat, 18:00
Rákosmente KSK Maglódi TC 3:1
28.2014.05.17.
szombat, 18:00
Bajai Labdarúgó SE Tolle UFC Szekszárd 0:0
28.2014.05.17.
szombat, 18:00
Várfürdő-Gyulai Termál FC Soroksár SC 1:3
28.2014.05.17.
szombat, 18:00
Videoton FC Monori SE 3:4
28.2014.05.17.
szombat, 18:00
Orosháza FC Komlói Bányász SK 2:0
28.2014.05.18.
vasárnap, 17:00
FC Dabas Budapest Honvéd - MFA 2:4
28.2014.05.18.
vasárnap, 18:00
ESMTK Szeged 2011 1:4
28.2014.05.18.
vasárnap, 18:00
Dunaharaszti MTK Bölcskei SE 3:2
29.2014.05.24.
szombat, 17:00
Tolle UFC Szekszárd Várfürdő-Gyulai Termál FC 0:1
29.2014.05.24.
szombat, 18:00
Monori SE Maglódi TC 0:1
29.2014.05.24.
szombat, 18:00
Szeged 2011 Rákosmente KSK 0:0
29.2014.05.24.
szombat, 18:00
Komlói Bányász SK ESMTK 1:2
29.2014.05.24.
szombat, 18:00
Bölcskei SE Orosháza FC 3:4
29.2014.05.24.
szombat, 18:00
Soroksár SC FC Dabas 5:1
29.2014.05.24.
szombat, 18:00
Videoton FC Bajai Labdarúgó SE 2:0
29.2014.05.24.
szombat, 18:00
Budapest Honvéd - MFA Dunaharaszti MTK 4:1
30.2014.06.01.
vasárnap, 18:00
ESMTK Bölcskei SE 3:2
30.2014.06.01.
vasárnap, 18:00
Rákosmente KSK Komlói Bányász SK 3:2
30.2014.06.01.
vasárnap, 18:00
Bajai Labdarúgó SE Monori SE 3:1
30.2014.06.01.
vasárnap, 18:00
Maglódi TC Szeged 2011 0:3
30.2014.06.01.
vasárnap, 18:00
Várfürdő-Gyulai Termál FC Videoton FC 2:3
30.2014.06.01.
vasárnap, 18:00
FC Dabas Tolle UFC Szekszárd 2:1
30.2014.06.01.
vasárnap, 18:00
Dunaharaszti MTK Soroksár SC 2:4
30.2014.06.01.
vasárnap, 18:00
Orosháza FC Budapest Honvéd - MFA 0:2
Frissítve: 2016.10.26. 22:47
Bajnokság: NB3
2020/2021
Merkantil Bank Liga NB II.
2020.10.04. vasárnap
VASAS FC/SZEGED-CSANÁD GROSICS
Illovszky Rudolf Stadion
2020/2021 - Merkantil Bank Liga NB II.
#csapat nevepont
01. DVSC 23
02. GYIRMÓT FC GYŐR 19
03. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 19
04. BUDAÖRS 18
05. SZOLNOKI MÁV FC 18
06. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 17
07. DOROGI FC 15
08. SOROKSÁR SC 14
09. FC AJKA 13
10. WKW ETO FC GYŐR 13
11. SZOMBATHELYI HALADÁS 13
12. PÉCSI MFC 13
13. KAZINCBARCIKA 12
14. SZEGED-CSANÁD GROSICS 11
15. BFC SIÓFOK 11
16. VASAS FC 11
17. KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 11
18. ST. LŐRINC KFT. 8
19. DEAC 6
20. AQVITAL FC CSÁKVÁR 3

Partnereink