Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2019/2020 - MLSZ U17 II. osztály

# időpont csapatokeredmény
21.2020.06.30.
kedd
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE MOL FEHÉRVÁR FC n.a.
21.2020.06.30.
kedd
GYIRMÓT SE GYŐR UTE n.a.
22.2020.06.30.
kedd
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA n.a.
22.2020.06.30.
kedd
ÚFC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
22.2020.06.30.
kedd
ZTE FC DUNAÚJVÁROS PASE n.a.
22.2020.06.30.
kedd
PMFC DVTK n.a.
22.2020.06.30.
kedd
PAKSI FC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA n.a.
22.2020.06.30.
kedd
MOL FEHÉRVÁR FC GYIRMÓT SE GYŐR n.a.
22.2020.06.30.
kedd
BUDAI FUTBALL CLUB SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
22.2020.06.30.
kedd
UTE VÁC VLSE n.a.
23.2020.06.30.
kedd
VÁC VLSE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA n.a.
23.2020.06.30.
kedd
DVTK PAKSI FC n.a.
23.2020.06.30.
kedd
DUNAÚJVÁROS PASE PMFC n.a.
23.2020.06.30.
kedd
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC ZTE FC n.a.
23.2020.06.30.
kedd
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA ÚFC n.a.
23.2020.06.30.
kedd
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA n.a.
23.2020.06.30.
kedd
GYIRMÓT SE GYŐR BUDAI FUTBALL CLUB SE n.a.
23.2020.06.30.
kedd
UTE MOL FEHÉRVÁR FC n.a.
24.2020.06.30.
kedd
ZTE FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA n.a.
24.2020.06.30.
kedd
PMFC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
24.2020.06.30.
kedd
PAKSI FC DUNAÚJVÁROS PASE n.a.
24.2020.06.30.
kedd
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVTK n.a.
24.2020.06.30.
kedd
BUDAI FUTBALL CLUB SE UTE n.a.
24.2020.06.30.
kedd
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA GYIRMÓT SE GYŐR n.a.
24.2020.06.30.
kedd
ÚFC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
24.2020.06.30.
kedd
MOL FEHÉRVÁR FC VÁC VLSE n.a.
25.2020.06.30.
kedd
VÁC VLSE DVTK n.a.
25.2020.06.30.
kedd
DUNAÚJVÁROS PASE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA n.a.
25.2020.06.30.
kedd
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC PAKSI FC n.a.
25.2020.06.30.
kedd
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA PMFC n.a.
25.2020.06.30.
kedd
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE ZTE FC n.a.
25.2020.06.30.
kedd
GYIRMÓT SE GYŐR ÚFC n.a.
25.2020.06.30.
kedd
UTE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA n.a.
25.2020.06.30.
kedd
MOL FEHÉRVÁR FC BUDAI FUTBALL CLUB SE n.a.
26.2020.06.30.
kedd
PAKSI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA n.a.
26.2020.06.30.
kedd
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
26.2020.06.30.
kedd
DVTK DUNAÚJVÁROS PASE n.a.
26.2020.06.30.
kedd
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA MOL FEHÉRVÁR FC n.a.
26.2020.06.30.
kedd
ÚFC UTE n.a.
26.2020.06.30.
kedd
ZTE FC GYIRMÓT SE GYŐR n.a.
26.2020.06.30.
kedd
PMFC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
26.2020.06.30.
kedd
BUDAI FUTBALL CLUB SE VÁC VLSE n.a.
27.2020.06.30.
kedd
VÁC VLSE DUNAÚJVÁROS PASE n.a.
27.2020.06.30.
kedd
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC DVTK n.a.
27.2020.06.30.
kedd
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA n.a.
27.2020.06.30.
kedd
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE PAKSI FC n.a.
27.2020.06.30.
kedd
GYIRMÓT SE GYŐR PMFC n.a.
27.2020.06.30.
kedd
UTE ZTE FC n.a.
27.2020.06.30.
kedd
MOL FEHÉRVÁR FC ÚFC n.a.
27.2020.06.30.
kedd
BUDAI FUTBALL CLUB SE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA n.a.
28.2020.06.30.
kedd
DVTK KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA n.a.
28.2020.06.30.
kedd
DUNAÚJVÁROS PASE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
28.2020.06.30.
kedd
ÚFC BUDAI FUTBALL CLUB SE n.a.
28.2020.06.30.
kedd
ZTE FC MOL FEHÉRVÁR FC n.a.
28.2020.06.30.
kedd
PMFC UTE n.a.
28.2020.06.30.
kedd
PAKSI FC GYIRMÓT SE GYŐR n.a.
28.2020.06.30.
kedd
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
28.2020.06.30.
kedd
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA VÁC VLSE n.a.
29.2020.06.30.
kedd
VÁC VLSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
29.2020.06.30.
kedd
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA DUNAÚJVÁROS PASE n.a.
29.2020.06.30.
kedd
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE DVTK n.a.
29.2020.06.30.
kedd
GYIRMÓT SE GYŐR KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA n.a.
29.2020.06.30.
kedd
UTE PAKSI FC n.a.
29.2020.06.30.
kedd
MOL FEHÉRVÁR FC PMFC n.a.
29.2020.06.30.
kedd
BUDAI FUTBALL CLUB SE ZTE FC n.a.
29.2020.06.30.
kedd
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA ÚFC n.a.
30.2020.06.30.
kedd
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA n.a.
30.2020.06.30.
kedd
ZTE FC SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA n.a.
30.2020.06.30.
kedd
PMFC BUDAI FUTBALL CLUB SE n.a.
30.2020.06.30.
kedd
PAKSI FC MOL FEHÉRVÁR FC n.a.
30.2020.06.30.
kedd
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA UTE n.a.
30.2020.06.30.
kedd
DVTK GYIRMÓT SE GYŐR n.a.
30.2020.06.30.
kedd
DUNAÚJVÁROS PASE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
30.2020.06.30.
kedd
ÚFC VÁC VLSE n.a.
18.2020.06.30.
kedd
ZTE FC PMFC n.a.
20.2020.06.30.
kedd
MOL FEHÉRVÁR FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA n.a.
20.2020.06.30.
kedd
BUDAI FUTBALL CLUB SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
20.2020.06.30.
kedd
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA DUNAÚJVÁROS PASE n.a.
20.2020.06.30.
kedd
ÚFC DVTK n.a.
20.2020.06.30.
kedd
ZTE FC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA n.a.
20.2020.06.30.
kedd
PMFC PAKSI FC n.a.
20.2020.06.30.
kedd
UTE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
20.2020.06.30.
kedd
GYIRMÓT SE GYŐR VÁC VLSE n.a.
21.2020.06.30.
kedd
VÁC VLSE PAKSI FC n.a.
21.2020.06.30.
kedd
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PMFC n.a.
21.2020.06.30.
kedd
DVTK ZTE FC n.a.
21.2020.06.30.
kedd
DUNAÚJVÁROS PASE ÚFC n.a.
21.2020.06.30.
kedd
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA n.a.
21.2020.06.30.
kedd
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA BUDAI FUTBALL CLUB SE n.a.
19.2020.03.14.
szombat, 14:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE GYIRMÓT SE GYŐR 0:4
19.2020.03.14.
szombat, 13:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC MOL FEHÉRVÁR FC 0:2
19.2020.03.14.
szombat, 12:00
DVTK SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 0:1
19.2020.03.14.
szombat, 11:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA UTE 1:1
19.2020.03.14.
szombat, 11:00
PAKSI FC ZTE FC elmaradt
19.2020.03.14.
szombat, 10:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ÚFC 3:2
19.2020.03.13.
péntek, 15:30
VÁC VLSE PMFC 0:0
19.2020.03.11.
szerda, 15:00
DUNAÚJVÁROS PASE BUDAI FUTBALL CLUB SE 0:3
16.2020.03.11.
szerda, 15:00
UTE DVTK 2:2
18.2020.03.07.
szombat, 14:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE VÁC VLSE 2:2
18.2020.03.07.
szombat, 13:00
BUDAI FUTBALL CLUB SE DVTK 1:5
18.2020.03.07.
szombat, 12:00
GYIRMÓT SE GYŐR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1:1
18.2020.03.07.
szombat, 12:00
UTE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2:1
18.2020.03.07.
szombat, 12:00
ÚFC PAKSI FC 4:3
18.2020.03.07.
szombat, 11:00
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3:0
18.2020.03.07.
szombat, 10:00
MOL FEHÉRVÁR FC DUNAÚJVÁROS PASE 1:0
17.2020.02.29.
szombat, 14:00
PAKSI FC SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 3:1
17.2020.02.29.
szombat, 13:00
ZTE FC VÁC VLSE 1:2
17.2020.02.29.
szombat, 12:00
PMFC ÚFC 0:1
17.2020.02.29.
szombat, 12:00
DVTK MOL FEHÉRVÁR FC 3:1
17.2020.02.29.
szombat, 11:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA BUDAI FUTBALL CLUB SE 3:1
17.2020.02.29.
szombat, 10:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 7:1
17.2020.02.28.
péntek, 15:00
DUNAÚJVÁROS PASE UTE 1:4
17.2020.02.27.
csütörtök, 14:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC GYIRMÓT SE GYŐR 1:0
16.2020.02.22.
szombat, 14:00
VÁC VLSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1:2
16.2020.02.22.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1:4
16.2020.02.22.
szombat, 13:00
BUDAI FUTBALL CLUB SE PAKSI FC 1:4
16.2020.02.22.
szombat, 11:00
MOL FEHÉRVÁR FC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 0:0
16.2020.02.22.
szombat, 11:00
ÚFC ZTE FC 3:3
16.2020.02.22.
szombat, 10:00
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA PMFC 0:3
16.2020.02.21.
péntek, 13:00
DUNAÚJVÁROS PASE GYIRMÓT SE GYŐR 3:2
15.2019.11.30.
szombat, 14:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE DUNAÚJVÁROS PASE 5:0
15.2019.11.30.
szombat, 13:00
BUDAI FUTBALL CLUB SE PMFC 0:1
15.2019.11.30.
szombat, 12:00
UTE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1:3
15.2019.11.30.
szombat, 12:00
GYIRMÓT SE GYŐR DVTK 0:2
15.2019.11.30.
szombat, 12:00
VÁC VLSE ÚFC 2:1
15.2019.11.30.
szombat, 10:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0:1
15.2019.11.30.
szombat, 10:00
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA ZTE FC 2:2
15.2019.11.30.
szombat, 10:00
MOL FEHÉRVÁR FC PAKSI FC 2:4
14.2019.11.23.
szombat, 13:00
DUNAÚJVÁROS PASE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 0:5
14.2019.11.23.
szombat, 12:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC VÁC VLSE 8:0
14.2019.11.23.
szombat, 12:00
DVTK BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 4:1
14.2019.11.23.
szombat, 12:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA GYIRMÓT SE GYŐR 1:4
14.2019.11.23.
szombat, 12:00
PMFC MOL FEHÉRVÁR FC 1:0
14.2019.11.23.
szombat, 12:00
ZTE FC BUDAI FUTBALL CLUB SE 0:0
14.2019.11.23.
szombat, 12:00
ÚFC SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 2:1
14.2019.11.23.
szombat, 10:00
PAKSI FC UTE 6:1
13.2019.11.16.
szombat, 14:30
VÁC VLSE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 2:1
13.2019.11.16.
szombat, 13:00
MOL FEHÉRVÁR FC ZTE FC 1:0
13.2019.11.16.
szombat, 12:30
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC DUNAÚJVÁROS PASE 4:0
13.2019.11.16.
szombat, 12:00
UTE PMFC 1:2
13.2019.11.16.
szombat, 12:00
GYIRMÓT SE GYŐR PAKSI FC 1:3
13.2019.11.16.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3:3
13.2019.11.16.
szombat, 11:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA DVTK 1:4
13.2019.11.16.
szombat, 11:00
BUDAI FUTBALL CLUB SE ÚFC 2:1
12.2019.11.09.
szombat, 13:00
ZTE FC UTE 2:1
12.2019.11.09.
szombat, 12:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 0:1
12.2019.11.09.
szombat, 12:00
PAKSI FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 9:0
12.2019.11.09.
szombat, 12:00
PMFC GYIRMÓT SE GYŐR 2:0
12.2019.11.09.
szombat, 12:00
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA BUDAI FUTBALL CLUB SE 1:3
12.2019.11.09.
szombat, 11:00
DVTK NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2:2
12.2019.11.09.
szombat, 10:00
DUNAÚJVÁROS PASE VÁC VLSE 2:2
12.2019.11.09.
szombat, 10:00
ÚFC MOL FEHÉRVÁR FC 0:0
11.2019.11.02.
szombat, 14:00
DUNAÚJVÁROS PASE DVTK 0:1
11.2019.11.02.
szombat, 12:00
GYIRMÓT SE GYŐR ZTE FC 0:1
11.2019.10.31.
csütörtök, 11:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA PAKSI FC 0:3
11.2019.10.31.
csütörtök, 10:00
UTE ÚFC 0:2
11.2019.10.30.
szerda, 14:00
VÁC VLSE BUDAI FUTBALL CLUB SE 0:4
11.2019.10.30.
szerda, 13:00
MOL FEHÉRVÁR FC SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 2:1
11.2019.10.30.
szerda, 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE PMFC 0:1
1.2019.10.30.
szerda, 12:00
GYIRMÓT SE GYŐR DUNAÚJVÁROS PASE 5:1
11.2019.10.30.
szerda, 10:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2:2
10.2019.10.26.
szombat, 13:00
PAKSI FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2:2
10.2019.10.26.
szombat, 13:00
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA UTE 0:3
10.2019.10.26.
szombat, 11:00
DVTK VÁC VLSE 7:0
10.2019.10.26.
szombat, 11:00
ÚFC GYIRMÓT SE GYŐR 5:1
10.2019.10.26.
szombat, 11:00
BUDAI FUTBALL CLUB SE MOL FEHÉRVÁR FC 2:3
10.2019.10.26.
szombat, 10:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DUNAÚJVÁROS PASE 8:3
10.2019.10.26.
szombat, 10:00
PMFC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 2:4
10.2019.10.26.
szombat, 10:00
ZTE FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 0:4
9.2019.10.19.
szombat, 13:00
VÁC VLSE MOL FEHÉRVÁR FC 1:8
9.2019.10.19.
szombat, 12:00
DVTK KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3:0
9.2019.10.19.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE ÚFC 5:1
9.2019.10.19.
szombat, 11:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA ZTE FC 1:1
9.2019.10.19.
szombat, 10:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC PMFC 2:2
9.2019.10.19.
szombat, 10:00
DUNAÚJVÁROS PASE PAKSI FC 2:2
9.2019.10.19.
szombat, 10:00
UTE BUDAI FUTBALL CLUB SE 4:0
9.2019.10.19.
szombat, 10:00
GYIRMÓT SE GYŐR SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 1:1
8.2019.10.12.
szombat, 16:00
BUDAI FUTBALL CLUB SE GYIRMÓT SE GYŐR 3:4
8.2019.10.12.
szombat, 14:00
PAKSI FC DVTK 4:2
8.2019.10.12.
szombat, 12:00
ÚFC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1:3
8.2019.10.12.
szombat, 10:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁC VLSE 7:0
8.2019.10.12.
szombat, 10:00
PMFC DUNAÚJVÁROS PASE 4:1
8.2019.10.12.
szombat, 10:00
ZTE FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2:3
8.2019.10.12.
szombat, 10:00
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1:1
8.2019.10.12.
szombat, 10:00
MOL FEHÉRVÁR FC UTE 3:3
5.2019.10.09.
szerda, 13:00
DUNAÚJVÁROS PASE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 2:0
7.2019.10.08.
kedd, 11:00
MOL FEHÉRVÁR FC GYIRMÓT SE GYŐR 5:2
7.2019.10.05.
szombat, 14:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BUDAI FUTBALL CLUB SE 1:1
7.2019.10.05.
szombat, 12:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC ÚFC 3:0
7.2019.10.05.
szombat, 12:00
DUNAÚJVÁROS PASE ZTE FC 0:1
7.2019.10.05.
szombat, 12:00
VÁC VLSE UTE 0:4
7.2019.10.05.
szombat, 11:00
DVTK PMFC 1:1
7.2019.10.05.
szombat, 10:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 2:0
7.2019.10.05.
szombat, 10:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PAKSI FC 2:2
6.2019.09.28.
szombat, 13:00
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1:7
6.2019.09.28.
szombat, 13:00
MOL FEHÉRVÁR FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1:0
6.2019.09.28.
szombat, 12:00
PMFC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2:1
6.2019.09.28.
szombat, 11:00
ZTE FC DVTK 0:2
6.2019.09.28.
szombat, 11:00
ÚFC DUNAÚJVÁROS PASE 3:4
6.2019.09.28.
szombat, 11:00
BUDAI FUTBALL CLUB SE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 2:2
6.2019.09.28.
szombat, 10:00
PAKSI FC VÁC VLSE 5:0
6.2019.09.28.
szombat, 10:00
UTE GYIRMÓT SE GYŐR 0:3
5.2019.09.21.
szombat, 14:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC BUDAI FUTBALL CLUB SE 2:1
5.2019.09.21.
szombat, 14:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE UTE 1:1
5.2019.09.21.
szombat, 14:00
VÁC VLSE GYIRMÓT SE GYŐR 0:0
5.2019.09.21.
szombat, 13:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ZTE FC 2:2
5.2019.09.21.
szombat, 11:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA MOL FEHÉRVÁR FC 4:4
5.2019.09.21.
szombat, 11:00
DVTK ÚFC 2:1
5.2019.09.21.
szombat, 10:00
PAKSI FC PMFC 5:2
4.2019.09.15.
vasárnap, 14:00
BUDAI FUTBALL CLUB SE DUNAÚJVÁROS PASE 6:1
4.2019.09.14.
szombat, 14:00
GYIRMÓT SE GYŐR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1:1
4.2019.09.14.
szombat, 13:00
MOL FEHÉRVÁR FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1:2
4.2019.09.14.
szombat, 12:00
PMFC VÁC VLSE 3:0
4.2019.09.14.
szombat, 12:00
ZTE FC PAKSI FC 1:3
4.2019.09.14.
szombat, 12:00
UTE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 0:2
4.2019.09.14.
szombat, 11:00
ÚFC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2:0
4.2019.09.14.
szombat, 11:00
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA DVTK 0:2
3.2019.09.07.
szombat, 14:00
VÁC VLSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 2:1
3.2019.09.07.
szombat, 12:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC UTE 1:2
3.2019.09.07.
szombat, 12:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 2:3
3.2019.09.07.
szombat, 12:00
PMFC ZTE FC 1:0
3.2019.09.07.
szombat, 11:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA GYIRMÓT SE GYŐR 2:1
3.2019.09.07.
szombat, 11:00
DVTK BUDAI FUTBALL CLUB SE 4:1
3.2019.09.07.
szombat, 10:00
DUNAÚJVÁROS PASE MOL FEHÉRVÁR FC 0:2
3.2019.09.07.
szombat, 10:00
PAKSI FC ÚFC 2:2
2.2019.08.31.
szombat, 15:00
VÁC VLSE ZTE FC 1:5
2.2019.08.31.
szombat, 14:00
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA PAKSI FC 3:5
2.2019.08.31.
szombat, 13:30
GYIRMÓT SE GYŐR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2:0
2.2019.08.31.
szombat, 13:00
MOL FEHÉRVÁR FC DVTK 3:2
2.2019.08.31.
szombat, 12:00
ÚFC PMFC 2:3
2.2019.08.31.
szombat, 10:00
UTE DUNAÚJVÁROS PASE 4:1
2.2019.08.31.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1:2
2.2019.08.30.
péntek, 10:00
BUDAI FUTBALL CLUB SE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 4:4
1.2019.08.24.
szombat, 12:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1:1
1.2019.08.24.
szombat, 12:00
DVTK UTE 4:1
1.2019.08.24.
szombat, 12:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MOL FEHÉRVÁR FC 2:3
1.2019.08.24.
szombat, 11:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA VÁC VLSE 5:0
1.2019.08.24.
szombat, 11:00
ZTE FC ÚFC 1:0
1.2019.08.24.
szombat, 10:00
PAKSI FC BUDAI FUTBALL CLUB SE 5:1
1.2019.08.24.
szombat, 10:00
PMFC SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 0:3
Frissítve: 2020.09.30. 12:01
Bajnokság: nincs megadva
MLSZ Adatbank: [link]
2020/2021
Merkantil Bank Liga NB II.
2020.10.04. vasárnap
VASAS FC/SZEGED-CSANÁD GROSICS
Illovszky Rudolf Stadion
2020/2021 - Merkantil Bank Liga NB II.
#csapat nevepont
01. DVSC 23
02. GYIRMÓT FC GYŐR 19
03. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 19
04. BUDAÖRS 18
05. SZOLNOKI MÁV FC 18
06. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 17
07. DOROGI FC 15
08. SOROKSÁR SC 14
09. FC AJKA 13
10. WKW ETO FC GYŐR 13
11. SZOMBATHELYI HALADÁS 13
12. PÉCSI MFC 13
13. KAZINCBARCIKA 12
14. SZEGED-CSANÁD GROSICS 11
15. BFC SIÓFOK 11
16. VASAS FC 11
17. KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 11
18. ST. LŐRINC KFT. 8
19. DEAC 6
20. AQVITAL FC CSÁKVÁR 3

Partnereink