Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2019/2020 - MLSZ U17 II. osztály

# időpont csapatokeredmény
1.2019.08.24.
szombat, 10:00
PAKSI FC BUDAI FUTBALL CLUB SE 5:1
1.2019.08.24.
szombat, 10:00
PMFC SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 0:3
1.2019.08.24.
szombat, 11:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA VÁC VLSE 5:0
1.2019.08.24.
szombat, 11:00
ZTE FC ÚFC 1:0
1.2019.08.24.
szombat, 12:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1:1
1.2019.08.24.
szombat, 12:00
DVTK UTE 4:1
1.2019.08.24.
szombat, 12:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MOL FEHÉRVÁR FC 2:3
2.2019.08.30.
péntek, 10:00
BUDAI FUTBALL CLUB SE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 4:4
2.2019.08.31.
szombat, 10:00
UTE DUNAÚJVÁROS PASE 4:1
2.2019.08.31.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1:2
2.2019.08.31.
szombat, 12:00
ÚFC PMFC 2:3
2.2019.08.31.
szombat, 13:00
MOL FEHÉRVÁR FC DVTK 3:2
2.2019.08.31.
szombat, 13:30
GYIRMÓT SE GYŐR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2:0
2.2019.08.31.
szombat, 14:00
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA PAKSI FC 3:5
2.2019.08.31.
szombat, 15:00
VÁC VLSE ZTE FC 1:5
3.2019.09.07.
szombat, 10:00
DUNAÚJVÁROS PASE MOL FEHÉRVÁR FC 0:2
3.2019.09.07.
szombat, 10:00
PAKSI FC ÚFC 2:2
3.2019.09.07.
szombat, 11:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA GYIRMÓT SE GYŐR 2:1
3.2019.09.07.
szombat, 11:00
DVTK BUDAI FUTBALL CLUB SE 4:1
3.2019.09.07.
szombat, 12:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC UTE 1:2
3.2019.09.07.
szombat, 12:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 2:3
3.2019.09.07.
szombat, 12:00
PMFC ZTE FC 1:0
3.2019.09.07.
szombat, 14:00
VÁC VLSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 2:1
4.2019.09.14.
szombat, 11:00
ÚFC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2:0
4.2019.09.14.
szombat, 11:00
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA DVTK 0:2
4.2019.09.14.
szombat, 12:00
PMFC VÁC VLSE 3:0
4.2019.09.14.
szombat, 12:00
ZTE FC PAKSI FC 1:3
4.2019.09.14.
szombat, 12:00
UTE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 0:2
4.2019.09.14.
szombat, 13:00
MOL FEHÉRVÁR FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1:2
4.2019.09.14.
szombat, 14:00
GYIRMÓT SE GYŐR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1:1
4.2019.09.15.
vasárnap, 14:00
BUDAI FUTBALL CLUB SE DUNAÚJVÁROS PASE 6:1
5.2019.09.21.
szombat, 10:00
PAKSI FC PMFC 5:2
5.2019.09.21.
szombat, 11:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA MOL FEHÉRVÁR FC 4:4
5.2019.09.21.
szombat, 11:00
DVTK ÚFC 2:1
5.2019.09.21.
szombat, 13:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ZTE FC 2:2
5.2019.09.21.
szombat, 14:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC BUDAI FUTBALL CLUB SE 2:1
5.2019.09.21.
szombat, 14:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE UTE 1:1
5.2019.09.21.
szombat, 14:00
VÁC VLSE GYIRMÓT SE GYŐR 0:0
6.2019.09.28.
szombat, 10:00
PAKSI FC VÁC VLSE 5:0
6.2019.09.28.
szombat, 10:00
UTE GYIRMÓT SE GYŐR 0:3
6.2019.09.28.
szombat, 11:00
ZTE FC DVTK 0:2
6.2019.09.28.
szombat, 11:00
ÚFC DUNAÚJVÁROS PASE 3:4
6.2019.09.28.
szombat, 11:00
BUDAI FUTBALL CLUB SE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 2:2
6.2019.09.28.
szombat, 12:00
PMFC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2:1
6.2019.09.28.
szombat, 13:00
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1:7
6.2019.09.28.
szombat, 13:00
MOL FEHÉRVÁR FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1:0
7.2019.10.05.
szombat, 10:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 2:0
7.2019.10.05.
szombat, 10:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PAKSI FC 2:2
7.2019.10.05.
szombat, 11:00
DVTK PMFC 1:1
7.2019.10.05.
szombat, 12:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC ÚFC 3:0
7.2019.10.05.
szombat, 12:00
DUNAÚJVÁROS PASE ZTE FC 0:1
7.2019.10.05.
szombat, 12:00
VÁC VLSE UTE 0:4
7.2019.10.05.
szombat, 14:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BUDAI FUTBALL CLUB SE 1:1
7.2019.10.08.
kedd, 11:00
MOL FEHÉRVÁR FC GYIRMÓT SE GYŐR 5:2
5.2019.10.09.
szerda, 13:00
DUNAÚJVÁROS PASE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 2:0
8.2019.10.12.
szombat, 10:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁC VLSE 7:0
8.2019.10.12.
szombat, 10:00
PMFC DUNAÚJVÁROS PASE 4:1
8.2019.10.12.
szombat, 10:00
ZTE FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2:3
8.2019.10.12.
szombat, 10:00
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1:1
8.2019.10.12.
szombat, 10:00
MOL FEHÉRVÁR FC UTE 3:3
8.2019.10.12.
szombat, 12:00
ÚFC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1:3
8.2019.10.12.
szombat, 14:00
PAKSI FC DVTK 4:2
8.2019.10.12.
szombat, 16:00
BUDAI FUTBALL CLUB SE GYIRMÓT SE GYŐR 3:4
9.2019.10.19.
szombat, 10:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC PMFC 2:2
9.2019.10.19.
szombat, 10:00
DUNAÚJVÁROS PASE PAKSI FC 2:2
9.2019.10.19.
szombat, 10:00
UTE BUDAI FUTBALL CLUB SE 4:0
9.2019.10.19.
szombat, 10:00
GYIRMÓT SE GYŐR SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 1:1
9.2019.10.19.
szombat, 11:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA ZTE FC 1:1
9.2019.10.19.
szombat, 12:00
DVTK KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3:0
9.2019.10.19.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE ÚFC 5:1
9.2019.10.19.
szombat, 13:00
VÁC VLSE MOL FEHÉRVÁR FC 1:8
10.2019.10.26.
szombat, 10:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DUNAÚJVÁROS PASE 8:3
10.2019.10.26.
szombat, 10:00
PMFC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 2:4
10.2019.10.26.
szombat, 10:00
ZTE FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 0:4
10.2019.10.26.
szombat, 11:00
DVTK VÁC VLSE 7:0
10.2019.10.26.
szombat, 11:00
ÚFC GYIRMÓT SE GYŐR 5:1
10.2019.10.26.
szombat, 11:00
BUDAI FUTBALL CLUB SE MOL FEHÉRVÁR FC 2:3
10.2019.10.26.
szombat, 13:00
PAKSI FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2:2
10.2019.10.26.
szombat, 13:00
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA UTE 0:3
11.2019.10.30.
szerda, 10:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2:2
11.2019.10.30.
szerda, 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE PMFC 0:1
1.2019.10.30.
szerda, 12:00
GYIRMÓT SE GYŐR DUNAÚJVÁROS PASE 5:1
11.2019.10.30.
szerda, 13:00
MOL FEHÉRVÁR FC SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 2:1
11.2019.10.30.
szerda, 14:00
VÁC VLSE BUDAI FUTBALL CLUB SE 0:4
11.2019.10.31.
csütörtök, 10:00
UTE ÚFC 0:2
11.2019.10.31.
csütörtök, 11:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA PAKSI FC 0:3
11.2019.11.02.
szombat, 12:00
GYIRMÓT SE GYŐR ZTE FC 0:1
11.2019.11.02.
szombat, 14:00
DUNAÚJVÁROS PASE DVTK 0:1
12.2019.11.09.
szombat, 10:00
DUNAÚJVÁROS PASE VÁC VLSE 2:2
12.2019.11.09.
szombat, 10:00
ÚFC MOL FEHÉRVÁR FC 0:0
12.2019.11.09.
szombat, 11:00
DVTK NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2:2
12.2019.11.09.
szombat, 12:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 0:1
12.2019.11.09.
szombat, 12:00
PAKSI FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 9:0
12.2019.11.09.
szombat, 12:00
PMFC GYIRMÓT SE GYŐR 2:0
12.2019.11.09.
szombat, 12:00
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA BUDAI FUTBALL CLUB SE 1:3
12.2019.11.09.
szombat, 13:00
ZTE FC UTE 2:1
13.2019.11.16.
szombat, 11:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA DVTK 1:4
13.2019.11.16.
szombat, 11:00
BUDAI FUTBALL CLUB SE ÚFC 2:1
13.2019.11.16.
szombat, 12:00
UTE PMFC 1:2
13.2019.11.16.
szombat, 12:00
GYIRMÓT SE GYŐR PAKSI FC 1:3
13.2019.11.16.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3:3
13.2019.11.16.
szombat, 12:30
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC DUNAÚJVÁROS PASE 4:0
13.2019.11.16.
szombat, 13:00
MOL FEHÉRVÁR FC ZTE FC 1:0
13.2019.11.16.
szombat, 14:30
VÁC VLSE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 2:1
14.2019.11.23.
szombat, 10:00
PAKSI FC UTE 6:1
14.2019.11.23.
szombat, 12:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC VÁC VLSE 8:0
14.2019.11.23.
szombat, 12:00
DVTK BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 4:1
14.2019.11.23.
szombat, 12:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA GYIRMÓT SE GYŐR 1:4
14.2019.11.23.
szombat, 12:00
PMFC MOL FEHÉRVÁR FC 1:0
14.2019.11.23.
szombat, 12:00
ZTE FC BUDAI FUTBALL CLUB SE 0:0
14.2019.11.23.
szombat, 12:00
ÚFC SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 2:1
14.2019.11.23.
szombat, 13:00
DUNAÚJVÁROS PASE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 0:5
15.2019.11.30.
szombat, 10:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0:1
15.2019.11.30.
szombat, 10:00
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA ZTE FC 2:2
15.2019.11.30.
szombat, 10:00
MOL FEHÉRVÁR FC PAKSI FC 2:4
15.2019.11.30.
szombat, 12:00
UTE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1:3
15.2019.11.30.
szombat, 12:00
GYIRMÓT SE GYŐR DVTK 0:2
15.2019.11.30.
szombat, 12:00
VÁC VLSE ÚFC 2:1
15.2019.11.30.
szombat, 13:00
BUDAI FUTBALL CLUB SE PMFC 0:1
15.2019.11.30.
szombat, 14:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE DUNAÚJVÁROS PASE 5:0
16.2020.02.22.
szombat
VÁC VLSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA n.a.
16.2020.02.22.
szombat
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
16.2020.02.22.
szombat
GYIRMÓT SE GYŐR DUNAÚJVÁROS PASE n.a.
16.2020.02.22.
szombat
UTE DVTK n.a.
16.2020.02.22.
szombat
MOL FEHÉRVÁR FC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA n.a.
16.2020.02.22.
szombat
BUDAI FUTBALL CLUB SE PAKSI FC n.a.
16.2020.02.22.
szombat
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA PMFC n.a.
16.2020.02.22.
szombat
ÚFC ZTE FC n.a.
17.2020.02.29.
szombat
PMFC ÚFC n.a.
17.2020.02.29.
szombat
PAKSI FC SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA n.a.
17.2020.02.29.
szombat
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA BUDAI FUTBALL CLUB SE n.a.
17.2020.02.29.
szombat
DVTK MOL FEHÉRVÁR FC n.a.
17.2020.02.29.
szombat
DUNAÚJVÁROS PASE UTE n.a.
17.2020.02.29.
szombat
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC GYIRMÓT SE GYŐR n.a.
17.2020.02.29.
szombat
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
17.2020.02.29.
szombat
ZTE FC VÁC VLSE n.a.
18.2020.03.07.
szombat
GYIRMÓT SE GYŐR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA n.a.
18.2020.03.07.
szombat
UTE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
18.2020.03.07.
szombat
MOL FEHÉRVÁR FC DUNAÚJVÁROS PASE n.a.
18.2020.03.07.
szombat
BUDAI FUTBALL CLUB SE DVTK n.a.
18.2020.03.07.
szombat
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA n.a.
18.2020.03.07.
szombat
ÚFC PAKSI FC n.a.
18.2020.03.07.
szombat
ZTE FC PMFC n.a.
18.2020.03.07.
szombat
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE VÁC VLSE n.a.
19.2020.03.14.
szombat
VÁC VLSE PMFC n.a.
19.2020.03.14.
szombat
PAKSI FC ZTE FC n.a.
19.2020.03.14.
szombat
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ÚFC n.a.
19.2020.03.14.
szombat
DVTK SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA n.a.
19.2020.03.14.
szombat
DUNAÚJVÁROS PASE BUDAI FUTBALL CLUB SE n.a.
19.2020.03.14.
szombat
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC MOL FEHÉRVÁR FC n.a.
19.2020.03.14.
szombat
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA UTE n.a.
19.2020.03.14.
szombat
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE GYIRMÓT SE GYŐR n.a.
20.2020.03.21.
szombat
MOL FEHÉRVÁR FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA n.a.
20.2020.03.21.
szombat
BUDAI FUTBALL CLUB SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
20.2020.03.21.
szombat
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA DUNAÚJVÁROS PASE n.a.
20.2020.03.21.
szombat
ÚFC DVTK n.a.
20.2020.03.21.
szombat
ZTE FC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA n.a.
20.2020.03.21.
szombat
PMFC PAKSI FC n.a.
20.2020.03.21.
szombat
UTE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
20.2020.03.21.
szombat
GYIRMÓT SE GYŐR VÁC VLSE n.a.
21.2020.03.28.
szombat
VÁC VLSE PAKSI FC n.a.
21.2020.03.28.
szombat
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PMFC n.a.
21.2020.03.28.
szombat
DVTK ZTE FC n.a.
21.2020.03.28.
szombat
DUNAÚJVÁROS PASE ÚFC n.a.
21.2020.03.28.
szombat
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA n.a.
21.2020.03.28.
szombat
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA BUDAI FUTBALL CLUB SE n.a.
21.2020.03.28.
szombat
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE MOL FEHÉRVÁR FC n.a.
21.2020.03.28.
szombat
GYIRMÓT SE GYŐR UTE n.a.
22.2020.04.04.
szombat
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA n.a.
22.2020.04.04.
szombat
ÚFC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
22.2020.04.04.
szombat
ZTE FC DUNAÚJVÁROS PASE n.a.
22.2020.04.04.
szombat
PMFC DVTK n.a.
22.2020.04.04.
szombat
PAKSI FC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA n.a.
22.2020.04.04.
szombat
MOL FEHÉRVÁR FC GYIRMÓT SE GYŐR n.a.
22.2020.04.04.
szombat
BUDAI FUTBALL CLUB SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
22.2020.04.04.
szombat
UTE VÁC VLSE n.a.
23.2020.04.11.
szombat
VÁC VLSE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA n.a.
23.2020.04.11.
szombat
DVTK PAKSI FC n.a.
23.2020.04.11.
szombat
DUNAÚJVÁROS PASE PMFC n.a.
23.2020.04.11.
szombat
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC ZTE FC n.a.
23.2020.04.11.
szombat
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA ÚFC n.a.
23.2020.04.11.
szombat
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA n.a.
23.2020.04.11.
szombat
GYIRMÓT SE GYŐR BUDAI FUTBALL CLUB SE n.a.
23.2020.04.11.
szombat
UTE MOL FEHÉRVÁR FC n.a.
24.2020.04.18.
szombat
ZTE FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA n.a.
24.2020.04.18.
szombat
PMFC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
24.2020.04.18.
szombat
PAKSI FC DUNAÚJVÁROS PASE n.a.
24.2020.04.18.
szombat
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVTK n.a.
24.2020.04.18.
szombat
BUDAI FUTBALL CLUB SE UTE n.a.
24.2020.04.18.
szombat
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA GYIRMÓT SE GYŐR n.a.
24.2020.04.18.
szombat
ÚFC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
24.2020.04.18.
szombat
MOL FEHÉRVÁR FC VÁC VLSE n.a.
25.2020.04.25.
szombat
VÁC VLSE DVTK n.a.
25.2020.04.25.
szombat
DUNAÚJVÁROS PASE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA n.a.
25.2020.04.25.
szombat
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC PAKSI FC n.a.
25.2020.04.25.
szombat
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA PMFC n.a.
25.2020.04.25.
szombat
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE ZTE FC n.a.
25.2020.04.25.
szombat
GYIRMÓT SE GYŐR ÚFC n.a.
25.2020.04.25.
szombat
UTE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA n.a.
25.2020.04.25.
szombat
MOL FEHÉRVÁR FC BUDAI FUTBALL CLUB SE n.a.
26.2020.05.02.
szombat
PAKSI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA n.a.
26.2020.05.02.
szombat
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
26.2020.05.02.
szombat
DVTK DUNAÚJVÁROS PASE n.a.
26.2020.05.02.
szombat
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA MOL FEHÉRVÁR FC n.a.
26.2020.05.02.
szombat
ÚFC UTE n.a.
26.2020.05.02.
szombat
ZTE FC GYIRMÓT SE GYŐR n.a.
26.2020.05.02.
szombat
PMFC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
26.2020.05.02.
szombat
BUDAI FUTBALL CLUB SE VÁC VLSE n.a.
27.2020.05.09.
szombat
VÁC VLSE DUNAÚJVÁROS PASE n.a.
27.2020.05.09.
szombat
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC DVTK n.a.
27.2020.05.09.
szombat
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA n.a.
27.2020.05.09.
szombat
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE PAKSI FC n.a.
27.2020.05.09.
szombat
GYIRMÓT SE GYŐR PMFC n.a.
27.2020.05.09.
szombat
UTE ZTE FC n.a.
27.2020.05.09.
szombat
MOL FEHÉRVÁR FC ÚFC n.a.
27.2020.05.09.
szombat
BUDAI FUTBALL CLUB SE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA n.a.
28.2020.05.16.
szombat
DVTK KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA n.a.
28.2020.05.16.
szombat
DUNAÚJVÁROS PASE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
28.2020.05.16.
szombat
ÚFC BUDAI FUTBALL CLUB SE n.a.
28.2020.05.16.
szombat
ZTE FC MOL FEHÉRVÁR FC n.a.
28.2020.05.16.
szombat
PMFC UTE n.a.
28.2020.05.16.
szombat
PAKSI FC GYIRMÓT SE GYŐR n.a.
28.2020.05.16.
szombat
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
28.2020.05.16.
szombat
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA VÁC VLSE n.a.
29.2020.05.23.
szombat
VÁC VLSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
29.2020.05.23.
szombat
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA DUNAÚJVÁROS PASE n.a.
29.2020.05.23.
szombat
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE DVTK n.a.
29.2020.05.23.
szombat
GYIRMÓT SE GYŐR KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA n.a.
29.2020.05.23.
szombat
UTE PAKSI FC n.a.
29.2020.05.23.
szombat
MOL FEHÉRVÁR FC PMFC n.a.
29.2020.05.23.
szombat
BUDAI FUTBALL CLUB SE ZTE FC n.a.
29.2020.05.23.
szombat
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA ÚFC n.a.
30.2020.05.30.
szombat
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA n.a.
30.2020.05.30.
szombat
ZTE FC SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA n.a.
30.2020.05.30.
szombat
PMFC BUDAI FUTBALL CLUB SE n.a.
30.2020.05.30.
szombat
PAKSI FC MOL FEHÉRVÁR FC n.a.
30.2020.05.30.
szombat
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA UTE n.a.
30.2020.05.30.
szombat
DVTK GYIRMÓT SE GYŐR n.a.
30.2020.05.30.
szombat
DUNAÚJVÁROS PASE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
30.2020.05.30.
szombat
ÚFC VÁC VLSE n.a.
Frissítve: 2020.01.03. 13:26
Bajnokság: nincs megadva
MLSZ Adatbank: [link]
2019/2020
Merkantil Bank Liga NB II.
2020.02.02. vasárnap
SZOMBATHELYI HALADÁS/SZEGED-CSANÁD GROSICS
Szombathelyi Haladás Stadion
2019/2020 - Merkantil Bank Liga NB II.
#csapat nevepont
01. MTK BUDAPEST 46
02. BUDAFOKI MTE 42
03. GYIRMÓT FC GYŐR 35
04. AQVITAL FC CSÁKVÁR 34
05. WKW ETO FC GYŐR 34
06. BFC SIÓFOK 33
07. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 31
08. VASAS FC 31
09. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 28
10. SOROKSÁR SC 28
11. DOROGI FC 27
12. BUDAÖRS 24
13. SZEGED-CSANÁD GROSICS 24
14. KAZINCBARCIKA 24
15. FC AJKA 22
16. DUNA ASZFALT TLC 21
17. SZOLNOKI MÁV FC 21
18. SZOMBATHELYI HALADÁS 15
19. VÁC FC 7
20. BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 0

Partnereink