Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2019/2020 - MLSZ U17 II. osztály

# időpont csapatokeredmény
1.2019.08.24.
szombat, 10:00
PAKSI FC BUDAI FUTBALL CLUB SE 5:1
1.2019.08.24.
szombat, 10:00
PMFC SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 0:3
1.2019.08.24.
szombat, 11:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA VÁC VLSE 5:0
1.2019.08.24.
szombat, 11:00
ZTE FC ÚFC 1:0
1.2019.08.24.
szombat, 12:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1:1
1.2019.08.24.
szombat, 12:00
DVTK UTE 4:1
1.2019.08.24.
szombat, 12:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MOL FEHÉRVÁR FC 2:3
2.2019.08.30.
péntek, 10:00
BUDAI FUTBALL CLUB SE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 4:4
2.2019.08.31.
szombat, 10:00
UTE DUNAÚJVÁROS PASE 4:1
2.2019.08.31.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1:2
2.2019.08.31.
szombat, 12:00
ÚFC PMFC 2:3
2.2019.08.31.
szombat, 13:00
MOL FEHÉRVÁR FC DVTK 3:2
2.2019.08.31.
szombat, 13:30
GYIRMÓT SE GYŐR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2:0
2.2019.08.31.
szombat, 14:00
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA PAKSI FC 3:5
2.2019.08.31.
szombat, 15:00
VÁC VLSE ZTE FC 1:5
3.2019.09.07.
szombat, 10:00
DUNAÚJVÁROS PASE MOL FEHÉRVÁR FC 0:2
3.2019.09.07.
szombat, 10:00
PAKSI FC ÚFC 2:2
3.2019.09.07.
szombat, 11:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA GYIRMÓT SE GYŐR 2:1
3.2019.09.07.
szombat, 11:00
DVTK BUDAI FUTBALL CLUB SE 4:1
3.2019.09.07.
szombat, 12:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC UTE 1:2
3.2019.09.07.
szombat, 12:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 2:3
3.2019.09.07.
szombat, 12:00
PMFC ZTE FC 1:0
3.2019.09.07.
szombat, 14:00
VÁC VLSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 2:1
4.2019.09.14.
szombat, 11:00
ÚFC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2:0
4.2019.09.14.
szombat, 11:00
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA DVTK 0:2
4.2019.09.14.
szombat, 12:00
PMFC VÁC VLSE 3:0
4.2019.09.14.
szombat, 12:00
ZTE FC PAKSI FC 1:3
4.2019.09.14.
szombat, 12:00
UTE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 0:2
4.2019.09.14.
szombat, 13:00
MOL FEHÉRVÁR FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1:2
4.2019.09.14.
szombat, 14:00
GYIRMÓT SE GYŐR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1:1
4.2019.09.15.
vasárnap, 14:00
BUDAI FUTBALL CLUB SE DUNAÚJVÁROS PASE 6:1
5.2019.09.21.
szombat, 10:00
PAKSI FC PMFC 5:2
5.2019.09.21.
szombat, 11:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA MOL FEHÉRVÁR FC 4:4
5.2019.09.21.
szombat, 11:00
DVTK ÚFC 2:1
5.2019.09.21.
szombat, 13:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ZTE FC 2:2
5.2019.09.21.
szombat, 14:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC BUDAI FUTBALL CLUB SE 2:1
5.2019.09.21.
szombat, 14:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE UTE 1:1
5.2019.09.21.
szombat, 14:00
VÁC VLSE GYIRMÓT SE GYŐR 0:0
6.2019.09.28.
szombat, 10:00
PAKSI FC VÁC VLSE 5:0
6.2019.09.28.
szombat, 10:00
UTE GYIRMÓT SE GYŐR 0:3
6.2019.09.28.
szombat, 11:00
ZTE FC DVTK 0:2
6.2019.09.28.
szombat, 11:00
ÚFC DUNAÚJVÁROS PASE 3:4
6.2019.09.28.
szombat, 11:00
BUDAI FUTBALL CLUB SE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 2:2
6.2019.09.28.
szombat, 12:00
PMFC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2:1
6.2019.09.28.
szombat, 13:00
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1:7
6.2019.09.28.
szombat, 13:00
MOL FEHÉRVÁR FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1:0
7.2019.10.05.
szombat, 10:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 2:0
7.2019.10.05.
szombat, 10:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PAKSI FC 2:2
7.2019.10.05.
szombat, 11:00
DVTK PMFC 1:1
7.2019.10.05.
szombat, 12:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC ÚFC 3:0
7.2019.10.05.
szombat, 12:00
DUNAÚJVÁROS PASE ZTE FC 0:1
7.2019.10.05.
szombat, 12:00
VÁC VLSE UTE 0:4
7.2019.10.05.
szombat, 14:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BUDAI FUTBALL CLUB SE 1:1
7.2019.10.08.
kedd, 11:00
MOL FEHÉRVÁR FC GYIRMÓT SE GYŐR 5:2
5.2019.10.09.
szerda, 13:00
DUNAÚJVÁROS PASE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 2:0
8.2019.10.12.
szombat, 10:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁC VLSE 7:0
8.2019.10.12.
szombat, 10:00
PMFC DUNAÚJVÁROS PASE 4:1
8.2019.10.12.
szombat, 10:00
ZTE FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2:3
8.2019.10.12.
szombat, 10:00
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1:1
8.2019.10.12.
szombat, 10:00
MOL FEHÉRVÁR FC UTE 3:3
8.2019.10.12.
szombat, 12:00
ÚFC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1:3
8.2019.10.12.
szombat, 14:00
PAKSI FC DVTK 4:2
8.2019.10.12.
szombat, 16:00
BUDAI FUTBALL CLUB SE GYIRMÓT SE GYŐR 3:4
9.2019.10.19.
szombat, 10:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC PMFC 2:2
9.2019.10.19.
szombat, 10:00
DUNAÚJVÁROS PASE PAKSI FC 2:2
9.2019.10.19.
szombat, 10:00
UTE BUDAI FUTBALL CLUB SE 4:0
9.2019.10.19.
szombat, 10:00
GYIRMÓT SE GYŐR SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 1:1
9.2019.10.19.
szombat, 11:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA ZTE FC 1:1
9.2019.10.19.
szombat, 12:00
DVTK KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3:0
9.2019.10.19.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE ÚFC 5:1
9.2019.10.19.
szombat, 13:00
VÁC VLSE MOL FEHÉRVÁR FC 1:8
10.2019.10.26.
szombat, 10:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DUNAÚJVÁROS PASE 8:3
10.2019.10.26.
szombat, 10:00
PMFC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 2:4
10.2019.10.26.
szombat, 10:00
ZTE FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 0:4
10.2019.10.26.
szombat, 11:00
DVTK VÁC VLSE 7:0
10.2019.10.26.
szombat, 11:00
ÚFC GYIRMÓT SE GYŐR 5:1
10.2019.10.26.
szombat, 11:00
BUDAI FUTBALL CLUB SE MOL FEHÉRVÁR FC 2:3
10.2019.10.26.
szombat, 13:00
PAKSI FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2:2
10.2019.10.26.
szombat, 13:00
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA UTE 0:3
11.2019.10.30.
szerda, 10:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2:2
11.2019.10.30.
szerda, 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE PMFC 0:1
1.2019.10.30.
szerda, 12:00
GYIRMÓT SE GYŐR DUNAÚJVÁROS PASE 5:1
11.2019.10.30.
szerda, 13:00
MOL FEHÉRVÁR FC SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 2:1
11.2019.10.30.
szerda, 14:00
VÁC VLSE BUDAI FUTBALL CLUB SE 0:4
11.2019.10.31.
csütörtök, 10:00
UTE ÚFC 0:2
11.2019.10.31.
csütörtök, 11:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA PAKSI FC 0:3
11.2019.11.02.
szombat, 12:00
GYIRMÓT SE GYŐR ZTE FC 0:1
11.2019.11.02.
szombat, 14:00
DUNAÚJVÁROS PASE DVTK 0:1
12.2019.11.09.
szombat, 10:00
DUNAÚJVÁROS PASE VÁC VLSE 2:2
12.2019.11.09.
szombat, 10:00
ÚFC MOL FEHÉRVÁR FC 0:0
12.2019.11.09.
szombat, 11:00
DVTK NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2:2
12.2019.11.09.
szombat, 12:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 0:1
12.2019.11.09.
szombat, 12:00
PAKSI FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 9:0
12.2019.11.09.
szombat, 12:00
PMFC GYIRMÓT SE GYŐR 2:0
12.2019.11.09.
szombat, 12:00
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA BUDAI FUTBALL CLUB SE 1:3
12.2019.11.09.
szombat, 13:00
ZTE FC UTE 2:1
13.2019.11.16.
szombat, 11:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA DVTK 1:4
13.2019.11.16.
szombat, 11:00
BUDAI FUTBALL CLUB SE ÚFC 2:1
13.2019.11.16.
szombat, 12:00
UTE PMFC 1:2
13.2019.11.16.
szombat, 12:00
GYIRMÓT SE GYŐR PAKSI FC 1:3
13.2019.11.16.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3:3
13.2019.11.16.
szombat, 12:30
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC DUNAÚJVÁROS PASE 4:0
13.2019.11.16.
szombat, 13:00
MOL FEHÉRVÁR FC ZTE FC 1:0
13.2019.11.16.
szombat, 14:30
VÁC VLSE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 2:1
14.2019.11.23.
szombat, 10:00
PAKSI FC UTE 6:1
14.2019.11.23.
szombat, 12:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC VÁC VLSE 8:0
14.2019.11.23.
szombat, 12:00
DVTK BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 4:1
14.2019.11.23.
szombat, 12:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA GYIRMÓT SE GYŐR 1:4
14.2019.11.23.
szombat, 12:00
PMFC MOL FEHÉRVÁR FC 1:0
14.2019.11.23.
szombat, 12:00
ZTE FC BUDAI FUTBALL CLUB SE 0:0
14.2019.11.23.
szombat, 12:00
ÚFC SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 2:1
14.2019.11.23.
szombat, 13:00
DUNAÚJVÁROS PASE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 0:5
15.2019.11.30.
szombat, 10:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0:1
15.2019.11.30.
szombat, 10:00
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA ZTE FC 2:2
15.2019.11.30.
szombat, 10:00
MOL FEHÉRVÁR FC PAKSI FC 2:4
15.2019.11.30.
szombat, 12:00
UTE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1:3
15.2019.11.30.
szombat, 12:00
GYIRMÓT SE GYŐR DVTK 0:2
15.2019.11.30.
szombat, 12:00
VÁC VLSE ÚFC 2:1
15.2019.11.30.
szombat, 13:00
BUDAI FUTBALL CLUB SE PMFC 0:1
15.2019.11.30.
szombat, 14:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE DUNAÚJVÁROS PASE 5:0
16.2020.02.21.
péntek, 13:00
DUNAÚJVÁROS PASE GYIRMÓT SE GYŐR 3:2
16.2020.02.22.
szombat, 10:00
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA PMFC 0:3
16.2020.02.22.
szombat, 11:00
MOL FEHÉRVÁR FC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 0:0
16.2020.02.22.
szombat, 11:00
ÚFC ZTE FC 3:3
16.2020.02.22.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1:4
16.2020.02.22.
szombat, 13:00
BUDAI FUTBALL CLUB SE PAKSI FC 1:4
16.2020.02.22.
szombat, 14:00
VÁC VLSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1:2
17.2020.02.27.
csütörtök, 14:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC GYIRMÓT SE GYŐR 1:0
17.2020.02.28.
péntek, 15:00
DUNAÚJVÁROS PASE UTE 1:4
17.2020.02.29.
szombat, 10:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 7:1
17.2020.02.29.
szombat, 11:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA BUDAI FUTBALL CLUB SE 3:1
17.2020.02.29.
szombat, 12:00
PMFC ÚFC 0:1
17.2020.02.29.
szombat, 12:00
DVTK MOL FEHÉRVÁR FC 3:1
17.2020.02.29.
szombat, 13:00
ZTE FC VÁC VLSE 1:2
17.2020.02.29.
szombat, 14:00
PAKSI FC SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 3:1
18.2020.03.07.
szombat, 10:00
MOL FEHÉRVÁR FC DUNAÚJVÁROS PASE 1:0
18.2020.03.07.
szombat, 11:00
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3:0
18.2020.03.07.
szombat, 12:00
GYIRMÓT SE GYŐR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1:1
18.2020.03.07.
szombat, 12:00
UTE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2:1
18.2020.03.07.
szombat, 12:00
ÚFC PAKSI FC 4:3
18.2020.03.07.
szombat, 13:00
BUDAI FUTBALL CLUB SE DVTK 1:5
18.2020.03.07.
szombat, 14:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE VÁC VLSE 2:2
19.2020.03.11.
szerda, 15:00
DUNAÚJVÁROS PASE BUDAI FUTBALL CLUB SE 0:3
16.2020.03.11.
szerda, 15:00
UTE DVTK 2:2
19.2020.03.13.
péntek, 15:30
VÁC VLSE PMFC 0:0
19.2020.03.14.
szombat, 10:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ÚFC 3:2
19.2020.03.14.
szombat, 11:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA UTE 1:1
19.2020.03.14.
szombat, 11:00
PAKSI FC ZTE FC elmaradt
19.2020.03.14.
szombat, 12:00
DVTK SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 0:1
19.2020.03.14.
szombat, 13:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC MOL FEHÉRVÁR FC 0:2
19.2020.03.14.
szombat, 14:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE GYIRMÓT SE GYŐR 0:4
20.2020.06.30.
kedd
MOL FEHÉRVÁR FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA n.a.
20.2020.06.30.
kedd
BUDAI FUTBALL CLUB SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
20.2020.06.30.
kedd
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA DUNAÚJVÁROS PASE n.a.
20.2020.06.30.
kedd
ÚFC DVTK n.a.
20.2020.06.30.
kedd
ZTE FC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA n.a.
20.2020.06.30.
kedd
PMFC PAKSI FC n.a.
20.2020.06.30.
kedd
UTE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
20.2020.06.30.
kedd
GYIRMÓT SE GYŐR VÁC VLSE n.a.
21.2020.06.30.
kedd
VÁC VLSE PAKSI FC n.a.
21.2020.06.30.
kedd
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PMFC n.a.
21.2020.06.30.
kedd
DVTK ZTE FC n.a.
21.2020.06.30.
kedd
DUNAÚJVÁROS PASE ÚFC n.a.
21.2020.06.30.
kedd
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA n.a.
21.2020.06.30.
kedd
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA BUDAI FUTBALL CLUB SE n.a.
21.2020.06.30.
kedd
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE MOL FEHÉRVÁR FC n.a.
21.2020.06.30.
kedd
GYIRMÓT SE GYŐR UTE n.a.
22.2020.06.30.
kedd
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA n.a.
22.2020.06.30.
kedd
ÚFC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
22.2020.06.30.
kedd
ZTE FC DUNAÚJVÁROS PASE n.a.
22.2020.06.30.
kedd
PMFC DVTK n.a.
22.2020.06.30.
kedd
PAKSI FC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA n.a.
22.2020.06.30.
kedd
MOL FEHÉRVÁR FC GYIRMÓT SE GYŐR n.a.
22.2020.06.30.
kedd
BUDAI FUTBALL CLUB SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
22.2020.06.30.
kedd
UTE VÁC VLSE n.a.
23.2020.06.30.
kedd
VÁC VLSE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA n.a.
23.2020.06.30.
kedd
DVTK PAKSI FC n.a.
23.2020.06.30.
kedd
DUNAÚJVÁROS PASE PMFC n.a.
23.2020.06.30.
kedd
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC ZTE FC n.a.
23.2020.06.30.
kedd
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA ÚFC n.a.
23.2020.06.30.
kedd
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA n.a.
23.2020.06.30.
kedd
GYIRMÓT SE GYŐR BUDAI FUTBALL CLUB SE n.a.
23.2020.06.30.
kedd
UTE MOL FEHÉRVÁR FC n.a.
24.2020.06.30.
kedd
ZTE FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA n.a.
24.2020.06.30.
kedd
PMFC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
24.2020.06.30.
kedd
PAKSI FC DUNAÚJVÁROS PASE n.a.
24.2020.06.30.
kedd
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVTK n.a.
24.2020.06.30.
kedd
BUDAI FUTBALL CLUB SE UTE n.a.
24.2020.06.30.
kedd
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA GYIRMÓT SE GYŐR n.a.
24.2020.06.30.
kedd
ÚFC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
24.2020.06.30.
kedd
MOL FEHÉRVÁR FC VÁC VLSE n.a.
25.2020.06.30.
kedd
VÁC VLSE DVTK n.a.
25.2020.06.30.
kedd
DUNAÚJVÁROS PASE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA n.a.
25.2020.06.30.
kedd
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC PAKSI FC n.a.
25.2020.06.30.
kedd
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA PMFC n.a.
25.2020.06.30.
kedd
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE ZTE FC n.a.
25.2020.06.30.
kedd
GYIRMÓT SE GYŐR ÚFC n.a.
25.2020.06.30.
kedd
UTE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA n.a.
25.2020.06.30.
kedd
MOL FEHÉRVÁR FC BUDAI FUTBALL CLUB SE n.a.
26.2020.06.30.
kedd
PAKSI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA n.a.
26.2020.06.30.
kedd
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
26.2020.06.30.
kedd
DVTK DUNAÚJVÁROS PASE n.a.
26.2020.06.30.
kedd
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA MOL FEHÉRVÁR FC n.a.
26.2020.06.30.
kedd
ÚFC UTE n.a.
26.2020.06.30.
kedd
ZTE FC GYIRMÓT SE GYŐR n.a.
26.2020.06.30.
kedd
PMFC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
26.2020.06.30.
kedd
BUDAI FUTBALL CLUB SE VÁC VLSE n.a.
27.2020.06.30.
kedd
VÁC VLSE DUNAÚJVÁROS PASE n.a.
27.2020.06.30.
kedd
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC DVTK n.a.
27.2020.06.30.
kedd
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA n.a.
27.2020.06.30.
kedd
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE PAKSI FC n.a.
27.2020.06.30.
kedd
GYIRMÓT SE GYŐR PMFC n.a.
27.2020.06.30.
kedd
UTE ZTE FC n.a.
27.2020.06.30.
kedd
MOL FEHÉRVÁR FC ÚFC n.a.
27.2020.06.30.
kedd
BUDAI FUTBALL CLUB SE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA n.a.
28.2020.06.30.
kedd
DVTK KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA n.a.
28.2020.06.30.
kedd
DUNAÚJVÁROS PASE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
28.2020.06.30.
kedd
ÚFC BUDAI FUTBALL CLUB SE n.a.
28.2020.06.30.
kedd
ZTE FC MOL FEHÉRVÁR FC n.a.
28.2020.06.30.
kedd
PMFC UTE n.a.
28.2020.06.30.
kedd
PAKSI FC GYIRMÓT SE GYŐR n.a.
28.2020.06.30.
kedd
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
28.2020.06.30.
kedd
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA VÁC VLSE n.a.
29.2020.06.30.
kedd
VÁC VLSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
29.2020.06.30.
kedd
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA DUNAÚJVÁROS PASE n.a.
29.2020.06.30.
kedd
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE DVTK n.a.
29.2020.06.30.
kedd
GYIRMÓT SE GYŐR KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA n.a.
29.2020.06.30.
kedd
UTE PAKSI FC n.a.
29.2020.06.30.
kedd
MOL FEHÉRVÁR FC PMFC n.a.
29.2020.06.30.
kedd
BUDAI FUTBALL CLUB SE ZTE FC n.a.
29.2020.06.30.
kedd
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA ÚFC n.a.
30.2020.06.30.
kedd
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA n.a.
30.2020.06.30.
kedd
ZTE FC SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA n.a.
30.2020.06.30.
kedd
PMFC BUDAI FUTBALL CLUB SE n.a.
30.2020.06.30.
kedd
PAKSI FC MOL FEHÉRVÁR FC n.a.
30.2020.06.30.
kedd
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA UTE n.a.
30.2020.06.30.
kedd
DVTK GYIRMÓT SE GYŐR n.a.
30.2020.06.30.
kedd
DUNAÚJVÁROS PASE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
30.2020.06.30.
kedd
ÚFC VÁC VLSE n.a.
18.2020.06.30.
kedd
ZTE FC PMFC n.a.
Frissítve: 2020.08.14. 09:02
Bajnokság: nincs megadva
MLSZ Adatbank: [link]
2020/2021
Merkantil Bank Liga NB II.
2020.08.16. vasárnap
SZOMBATHELYI HALADÁS/SZEGED-CSANÁD GROSICS
Szombathelyi Haladás Stadion
2020/2021 - Merkantil Bank Liga NB II.
#csapat nevepont
01. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 9
02. DVSC 7
03. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 7
04. SZOLNOKI MÁV FC 7
05. FC AJKA 6
06. GYIRMÓT FC GYŐR 6
07. DOROGI FC 6
08. VASAS FC 5
09. SZOMBATHELYI HALADÁS 4
10. PÉCSI MFC 4
11. ST. LŐRINC KFT. 4
12. BUDAÖRS 3
13. SOROKSÁR SC 3
14. WKW ETO FC GYŐR 2
15. SZEGED-CSANÁD GROSICS 2
16. KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2
17. KAZINCBARCIKA 2
18. AQVITAL FC CSÁKVÁR 1
19. BFC SIÓFOK 1
20. DEAC 0

Partnereink