Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2019/2020 - MLSZ U19 II. osztály

# időpont csapatokeredmény
1.2019.08.23.
péntek, 10:00
BUDAI FUTBALL CLUB SE PAKSI FC 2:9
1.2019.08.23.
péntek, 18:00
GYIRMÓT SE GYŐR DUNAÚJVÁROS PASE 1:5
1.2019.08.24.
szombat, 10:00
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA PMFC 0:1
1.2019.08.24.
szombat, 11:00
ÚFC ZTE FC 1:3
1.2019.08.24.
szombat, 12:00
UTE DVTK 0:0
1.2019.08.24.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1:2
1.2019.08.24.
szombat, 12:00
VÁC VLSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 0:2
2.2019.08.29.
csütörtök, 10:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA BUDAI FUTBALL CLUB SE 3:0
2.2019.08.30.
péntek, 17:00
DUNAÚJVÁROS PASE UTE 1:3
2.2019.08.31.
szombat, 12:00
DVTK MOL FEHÉRVÁR FC 1:0
2.2019.08.31.
szombat, 12:00
PMFC ÚFC 4:3
2.2019.08.31.
szombat, 13:00
ZTE FC VÁC VLSE 2:2
2.2019.08.31.
szombat, 13:30
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC GYIRMÓT SE GYŐR 3:0
2.2019.08.31.
szombat, 14:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 3:2
2.2019.08.31.
szombat, 14:00
PAKSI FC SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 5:2
3.2019.09.05.
csütörtök, 15:00
BUDAI FUTBALL CLUB SE DVTK 0:1
3.2019.09.06.
péntek, 12:00
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1:1
3.2019.09.07.
szombat, 10:00
MOL FEHÉRVÁR FC DUNAÚJVÁROS PASE 3:0
3.2019.09.07.
szombat, 12:00
UTE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1:3
3.2019.09.07.
szombat, 12:00
GYIRMÓT SE GYŐR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 0:1
3.2019.09.07.
szombat, 12:00
ZTE FC PMFC 0:2
3.2019.09.07.
szombat, 13:00
ÚFC PAKSI FC 0:3
3.2019.09.07.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE VÁC VLSE 0:0
4.2019.09.12.
csütörtök, 16:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ÚFC 1:0
4.2019.09.13.
péntek, 17:00
DUNAÚJVÁROS PASE BUDAI FUTBALL CLUB SE 2:1
4.2019.09.14.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE ZTE FC 2:0
4.2019.09.14.
szombat, 10:00
PAKSI FC PMFC 0:1
4.2019.09.14.
szombat, 11:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA UTE 1:2
4.2019.09.14.
szombat, 12:00
VÁC VLSE GYIRMÓT SE GYŐR 6:0
4.2019.09.14.
szombat, 12:00
DVTK SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 0:0
4.2019.09.14.
szombat, 13:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC MOL FEHÉRVÁR FC 2:0
5.2019.09.20.
péntek, 16:00
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA DUNAÚJVÁROS PASE 1:4
5.2019.09.21.
szombat, 10:00
UTE VÁC VLSE 0:1
5.2019.09.21.
szombat, 11:00
MOL FEHÉRVÁR FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1:1
5.2019.09.21.
szombat, 12:00
ZTE FC PAKSI FC 2:5
5.2019.09.21.
szombat, 13:00
ÚFC DVTK 4:2
5.2019.09.21.
szombat, 13:00
BUDAI FUTBALL CLUB SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2:3
5.2019.09.21.
szombat, 14:00
GYIRMÓT SE GYŐR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 2:4
5.2019.09.24.
kedd, 13:00
PMFC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1:1
6.2019.09.27.
péntek, 16:00
DUNAÚJVÁROS PASE ÚFC 0:3
6.2019.09.28.
szombat, 11:00
VÁC VLSE MOL FEHÉRVÁR FC 2:1
6.2019.09.28.
szombat, 12:00
DVTK PMFC 4:2
6.2019.09.28.
szombat, 13:00
GYIRMÓT SE GYŐR ZTE FC 0:5
6.2019.09.28.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE UTE 1:5
6.2019.09.28.
szombat, 13:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 1:2
6.2019.09.28.
szombat, 14:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA BUDAI FUTBALL CLUB SE 4:1
6.2019.09.28.
szombat, 14:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PAKSI FC 1:1
1.2019.10.02.
szerda, 11:00
MOL FEHÉRVÁR FC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 4:0
7.2019.10.04.
péntek, 14:00
BUDAI FUTBALL CLUB SE VÁC VLSE 1:0
7.2019.10.04.
péntek, 16:00
PMFC DUNAÚJVÁROS PASE 3:1
7.2019.10.05.
szombat, 10:00
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 0:2
7.2019.10.05.
szombat, 11:00
ÚFC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1:1
7.2019.10.05.
szombat, 11:00
UTE GYIRMÓT SE GYŐR 4:0
7.2019.10.05.
szombat, 11:00
ZTE FC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 4:5
7.2019.10.05.
szombat, 14:00
MOL FEHÉRVÁR FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 3:2
7.2019.10.05.
szombat, 14:00
PAKSI FC DVTK 3:1
8.2019.10.10.
csütörtök, 14:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BUDAI FUTBALL CLUB SE 2:1
8.2019.10.11.
péntek, 17:00
DUNAÚJVÁROS PASE PAKSI FC 0:7
8.2019.10.12.
szombat, 10:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC PMFC 2:3
8.2019.10.12.
szombat, 11:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA ÚFC 3:0
8.2019.10.12.
szombat, 12:00
UTE ZTE FC 2:1
8.2019.10.12.
szombat, 12:00
DVTK KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 4:2
8.2019.10.12.
szombat, 12:30
VÁC VLSE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 1:1
8.2019.10.16.
szerda, 10:00
GYIRMÓT SE GYŐR MOL FEHÉRVÁR FC 0:1
9.2019.10.18.
péntek, 16:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DUNAÚJVÁROS PASE 0:1
9.2019.10.19.
szombat, 10:00
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 3:1
9.2019.10.19.
szombat, 10:00
MOL FEHÉRVÁR FC UTE 0:3
9.2019.10.19.
szombat, 10:00
PMFC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 2:1
9.2019.10.19.
szombat, 11:00
ZTE FC DVTK 0:1
9.2019.10.19.
szombat, 13:00
ÚFC VÁC VLSE 1:1
9.2019.10.20.
vasárnap, 13:00
BUDAI FUTBALL CLUB SE GYIRMÓT SE GYŐR 1:0
9.2019.10.20.
vasárnap, 14:00
PAKSI FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1:0
10.2019.10.25.
péntek, 14:00
UTE BUDAI FUTBALL CLUB SE 6:1
10.2019.10.25.
péntek, 15:00
DUNAÚJVÁROS PASE DVTK 1:2
10.2019.10.26.
szombat, 10:00
GYIRMÓT SE GYŐR SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 1:4
10.2019.10.26.
szombat, 11:00
MOL FEHÉRVÁR FC ZTE FC 1:0
10.2019.10.26.
szombat, 11:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA PAKSI FC 2:3
10.2019.10.26.
szombat, 12:30
VÁC VLSE PMFC 0:1
10.2019.10.26.
szombat, 13:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3:1
10.2019.10.26.
szombat, 14:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE ÚFC 2:2
11.2019.10.30.
szerda, 11:00
PAKSI FC VÁC VLSE 3:1
11.2019.10.30.
szerda, 12:00
DVTK NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1:2
11.2019.10.30.
szerda, 13:00
BUDAI FUTBALL CLUB SE MOL FEHÉRVÁR FC 1:10
11.2019.10.30.
szerda, 14:00
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA UTE 3:2
11.2019.10.31.
csütörtök, 12:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1:2
11.2019.10.31.
csütörtök, 13:00
PMFC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 5:2
11.2019.10.31.
csütörtök, 13:00
ZTE FC DUNAÚJVÁROS PASE 5:0
11.2019.11.02.
szombat, 13:00
ÚFC GYIRMÓT SE GYŐR 2:2
12.2019.11.08.
péntek, 13:30
BUDAI FUTBALL CLUB SE ZTE FC 2:1
12.2019.11.08.
péntek, 14:00
VÁC VLSE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1:1
12.2019.11.09.
szombat, 10:00
UTE ÚFC 2:0
12.2019.11.09.
szombat, 11:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA DVTK 4:4
12.2019.11.09.
szombat, 13:00
MOL FEHÉRVÁR FC SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 1:0
12.2019.11.09.
szombat, 13:00
GYIRMÓT SE GYŐR PMFC 0:4
12.2019.11.09.
szombat, 13:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC DUNAÚJVÁROS PASE 4:0
12.2019.11.09.
szombat, 14:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE PAKSI FC 1:3
13.2019.11.13.
szerda, 13:00
ÚFC MOL FEHÉRVÁR FC 3:0
13.2019.11.15.
péntek, 12:00
PMFC UTE 4:2
13.2019.11.16.
szombat, 10:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 0:1
13.2019.11.16.
szombat, 10:00
ZTE FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3:2
13.2019.11.16.
szombat, 12:00
DVTK VÁC VLSE 2:1
13.2019.11.16.
szombat, 12:00
PAKSI FC GYIRMÓT SE GYŐR 10:1
13.2019.11.17.
vasárnap, 12:00
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA BUDAI FUTBALL CLUB SE 4:0
13.2019.11.17.
vasárnap, 12:00
DUNAÚJVÁROS PASE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1:2
14.2019.11.21.
csütörtök, 13:30
BUDAI FUTBALL CLUB SE ÚFC 1:3
14.2019.11.22.
péntek, 14:00
VÁC VLSE DUNAÚJVÁROS PASE 2:1
14.2019.11.23.
szombat, 10:00
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA ZTE FC 2:1
14.2019.11.23.
szombat, 10:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1:3
14.2019.11.23.
szombat, 12:00
UTE PAKSI FC 3:6
14.2019.11.23.
szombat, 12:00
GYIRMÓT SE GYŐR KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 4:0
14.2019.11.23.
szombat, 13:00
MOL FEHÉRVÁR FC PMFC 3:0
14.2019.11.23.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE DVTK 0:1
15.2019.11.27.
szerda, 13:00
PAKSI FC MOL FEHÉRVÁR FC 0:2
15.2019.11.28.
csütörtök, 13:30
ÚFC SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 7:3
15.2019.11.28.
csütörtök, 14:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA UTE 0:0
15.2019.11.29.
péntek, 13:00
PMFC BUDAI FUTBALL CLUB SE 6:0
15.2019.11.29.
péntek, 16:00
DUNAÚJVÁROS PASE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1:2
15.2019.11.30.
szombat, 11:00
ZTE FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 6:0
15.2019.11.30.
szombat, 12:00
DVTK GYIRMÓT SE GYŐR 5:2
15.2019.12.01.
vasárnap, 11:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC VÁC VLSE 2:4
16.2020.02.21.
péntek, 14:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MOL FEHÉRVÁR FC 1:0
16.2020.02.22.
szombat, 10:00
PMFC SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 3:0
16.2020.02.22.
szombat, 11:00
PAKSI FC BUDAI FUTBALL CLUB SE 4:0
16.2020.02.22.
szombat, 12:00
DVTK UTE 2:1
16.2020.02.22.
szombat, 12:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 2:1
16.2020.02.22.
szombat, 12:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA VÁC VLSE 3:1
16.2020.02.22.
szombat, 13:00
ZTE FC ÚFC 2:1
16.2020.02.22.
szombat, 13:00
DUNAÚJVÁROS PASE GYIRMÓT SE GYŐR 0:4
17.2020.02.26.
szerda, 14:00
BUDAI FUTBALL CLUB SE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 0:0
17.2020.02.29.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 2:2
17.2020.02.29.
szombat, 10:00
UTE DUNAÚJVÁROS PASE 3:0
17.2020.02.29.
szombat, 13:00
MOL FEHÉRVÁR FC DVTK 0:1
17.2020.02.29.
szombat, 13:00
ÚFC PMFC 0:4
17.2020.02.29.
szombat, 13:00
VÁC VLSE ZTE FC 2:1
17.2020.02.29.
szombat, 13:30
GYIRMÓT SE GYŐR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0:6
17.2020.02.29.
szombat, 14:00
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA PAKSI FC 3:3
18.2020.03.07.
szombat, 11:00
PAKSI FC ÚFC 7:1
18.2020.03.07.
szombat, 11:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA GYIRMÓT SE GYŐR 6:1
18.2020.03.07.
szombat, 11:00
PMFC ZTE FC 5:1
18.2020.03.07.
szombat, 12:00
DVTK BUDAI FUTBALL CLUB SE 5:1
18.2020.03.07.
szombat, 12:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC UTE 3:4
18.2020.03.07.
szombat, 13:00
VÁC VLSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 4:1
18.2020.03.07.
szombat, 15:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 1:2
19.2020.03.11.
szerda, 13:00
ÚFC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1:0
19.2020.03.13.
péntek, 14:00
BUDAI FUTBALL CLUB SE DUNAÚJVÁROS PASE 5:0
19.2020.03.14.
szombat, 10:00
PMFC PAKSI FC 1:4
19.2020.03.14.
szombat, 12:00
GYIRMÓT SE GYŐR VÁC VLSE 2:1
19.2020.03.14.
szombat, 12:00
UTE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 6:0
19.2020.03.14.
szombat, 12:00
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA DVTK 3:1
19.2020.03.14.
szombat, 14:30
MOL FEHÉRVÁR FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3:1
22.2020.04.04.
szombat
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC ÚFC n.a.
22.2020.04.04.
szombat
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA n.a.
22.2020.04.04.
szombat
VÁC VLSE BUDAI FUTBALL CLUB SE n.a.
22.2020.04.04.
szombat
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE MOL FEHÉRVÁR FC n.a.
22.2020.04.04.
szombat
GYIRMÓT SE GYŐR UTE n.a.
22.2020.04.04.
szombat
DVTK PAKSI FC n.a.
22.2020.04.04.
szombat
DUNAÚJVÁROS PASE PMFC n.a.
22.2020.04.04.
szombat
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ZTE FC n.a.
23.2020.04.11.
szombat
ZTE FC UTE n.a.
23.2020.04.11.
szombat
MOL FEHÉRVÁR FC GYIRMÓT SE GYŐR n.a.
23.2020.04.11.
szombat
BUDAI FUTBALL CLUB SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
23.2020.04.11.
szombat
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA VÁC VLSE n.a.
23.2020.04.11.
szombat
ÚFC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA n.a.
23.2020.04.11.
szombat
PMFC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
23.2020.04.11.
szombat
PAKSI FC DUNAÚJVÁROS PASE n.a.
23.2020.04.11.
szombat
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVTK n.a.
19.2020.04.14.
kedd, 14:00
ZTE FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
24.2020.04.18.
szombat
VÁC VLSE ÚFC n.a.
24.2020.04.18.
szombat
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA n.a.
24.2020.04.18.
szombat
GYIRMÓT SE GYŐR BUDAI FUTBALL CLUB SE n.a.
24.2020.04.18.
szombat
UTE MOL FEHÉRVÁR FC n.a.
24.2020.04.18.
szombat
DUNAÚJVÁROS PASE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA n.a.
24.2020.04.18.
szombat
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC PAKSI FC n.a.
24.2020.04.18.
szombat
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA PMFC n.a.
24.2020.04.18.
szombat
DVTK ZTE FC n.a.
25.2020.04.25.
szombat
ZTE FC MOL FEHÉRVÁR FC n.a.
25.2020.04.25.
szombat
BUDAI FUTBALL CLUB SE UTE n.a.
25.2020.04.25.
szombat
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA GYIRMÓT SE GYŐR n.a.
25.2020.04.25.
szombat
ÚFC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
25.2020.04.25.
szombat
PMFC VÁC VLSE n.a.
25.2020.04.25.
szombat
PAKSI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA n.a.
25.2020.04.25.
szombat
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
25.2020.04.25.
szombat
DVTK DUNAÚJVÁROS PASE n.a.
26.2020.05.02.
szombat
GYIRMÓT SE GYŐR ÚFC n.a.
26.2020.05.02.
szombat
UTE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA n.a.
26.2020.05.02.
szombat
MOL FEHÉRVÁR FC BUDAI FUTBALL CLUB SE n.a.
26.2020.05.02.
szombat
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC DVTK n.a.
26.2020.05.02.
szombat
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA n.a.
26.2020.05.02.
szombat
VÁC VLSE PAKSI FC n.a.
26.2020.05.02.
szombat
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE PMFC n.a.
26.2020.05.02.
szombat
DUNAÚJVÁROS PASE ZTE FC n.a.
27.2020.05.09.
szombat
ZTE FC BUDAI FUTBALL CLUB SE n.a.
27.2020.05.09.
szombat
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA MOL FEHÉRVÁR FC n.a.
27.2020.05.09.
szombat
ÚFC UTE n.a.
27.2020.05.09.
szombat
PMFC GYIRMÓT SE GYŐR n.a.
27.2020.05.09.
szombat
PAKSI FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
27.2020.05.09.
szombat
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁC VLSE n.a.
27.2020.05.09.
szombat
DVTK KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA n.a.
27.2020.05.09.
szombat
DUNAÚJVÁROS PASE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
28.2020.05.16.
szombat
MOL FEHÉRVÁR FC ÚFC n.a.
28.2020.05.16.
szombat
BUDAI FUTBALL CLUB SE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA n.a.
28.2020.05.16.
szombat
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA DUNAÚJVÁROS PASE n.a.
28.2020.05.16.
szombat
VÁC VLSE DVTK n.a.
28.2020.05.16.
szombat
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA n.a.
28.2020.05.16.
szombat
GYIRMÓT SE GYŐR PAKSI FC n.a.
28.2020.05.16.
szombat
UTE PMFC n.a.
28.2020.05.16.
szombat
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC ZTE FC n.a.
29.2020.05.23.
szombat
ZTE FC SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA n.a.
29.2020.05.23.
szombat
ÚFC BUDAI FUTBALL CLUB SE n.a.
29.2020.05.23.
szombat
PMFC MOL FEHÉRVÁR FC n.a.
29.2020.05.23.
szombat
PAKSI FC UTE n.a.
29.2020.05.23.
szombat
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA GYIRMÓT SE GYŐR n.a.
29.2020.05.23.
szombat
DVTK BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
29.2020.05.23.
szombat
DUNAÚJVÁROS PASE VÁC VLSE n.a.
29.2020.05.23.
szombat
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA n.a.
30.2020.05.30.
szombat
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA ÚFC n.a.
30.2020.05.30.
szombat
VÁC VLSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
30.2020.05.30.
szombat
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE DUNAÚJVÁROS PASE n.a.
30.2020.05.30.
szombat
GYIRMÓT SE GYŐR DVTK n.a.
30.2020.05.30.
szombat
UTE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA n.a.
30.2020.05.30.
szombat
MOL FEHÉRVÁR FC PAKSI FC n.a.
30.2020.05.30.
szombat
BUDAI FUTBALL CLUB SE PMFC n.a.
30.2020.05.30.
szombat
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA ZTE FC n.a.
21.2020.06.30.
kedd
ZTE FC GYIRMÓT SE GYŐR n.a.
21.2020.06.30.
kedd
UTE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
21.2020.06.30.
kedd
MOL FEHÉRVÁR FC VÁC VLSE n.a.
21.2020.06.30.
kedd
BUDAI FUTBALL CLUB SE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA n.a.
21.2020.06.30.
kedd
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
21.2020.06.30.
kedd
ÚFC DUNAÚJVÁROS PASE n.a.
21.2020.06.30.
kedd
PMFC DVTK n.a.
21.2020.06.30.
kedd
PAKSI FC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA n.a.
20.2020.06.30.
kedd
DVTK ÚFC n.a.
20.2020.06.30.
kedd
DUNAÚJVÁROS PASE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA n.a.
20.2020.06.30.
kedd
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC BUDAI FUTBALL CLUB SE n.a.
20.2020.06.30.
kedd
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA MOL FEHÉRVÁR FC n.a.
20.2020.06.30.
kedd
VÁC VLSE UTE n.a.
20.2020.06.30.
kedd
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE GYIRMÓT SE GYŐR n.a.
20.2020.06.30.
kedd
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PMFC n.a.
20.2020.06.30.
kedd
PAKSI FC ZTE FC n.a.
18.2020.06.30.
kedd
DUNAÚJVÁROS PASE MOL FEHÉRVÁR FC n.a.
Frissítve: 2020.03.27. 03:00
Bajnokság: nincs megadva
MLSZ Adatbank: [link]
2019/2020 - Merkantil Bank Liga NB II.
#csapat nevepont
01. MTK BUDAPEST 59
02. BUDAFOKI MTE 54
03. VASAS FC 47
04. AQVITAL FC CSÁKVÁR 43
05. BFC SIÓFOK 42
06. WKW ETO FC GYŐR 41
07. GYIRMÓT FC GYŐR 38
08. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 35
09. FC AJKA 35
10. SOROKSÁR SC 35
11. BUDAÖRS 34
12. SZEGED-CSANÁD GROSICS 34
13. DOROGI FC 33
14. KAZINCBARCIKA 33
15. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 32
16. SZOLNOKI MÁV FC 31
17. SZOMBATHELYI HALADÁS 30
18. DUNA ASZFALT TLC 26
19. VÁC FC 12
20. BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 0

Partnereink