Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2019/2020 - MLSZ U13 I. osztály Dél-Kelet

# időpont csapatokeredmény
15.2020.06.30.
kedd
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC KARCAGI SE n.a.
15.2020.06.30.
kedd
GYULASPORT NP. KFT. OROSHÁZI MTK-ULE 1913 n.a.
14.2020.06.30.
kedd
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA GYULASPORT NP. KFT. n.a.
16.2020.06.30.
kedd
KARCAGI SE CEGLÉDI VSE n.a.
16.2020.06.30.
kedd
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
16.2020.06.30.
kedd
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA SZOLNOKI MÁV UP. FC n.a.
16.2020.06.30.
kedd
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. n.a.
16.2020.06.30.
kedd
BÉKÉSCSABA UFC GYULASPORT NP. KFT. n.a.
16.2020.06.30.
kedd
LUA BAJA HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
17.2020.06.30.
kedd
GYULASPORT NP. KFT. LUA BAJA n.a.
17.2020.06.30.
kedd
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. BÉKÉSCSABA UFC n.a.
17.2020.06.30.
kedd
SZOLNOKI MÁV UP. FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 n.a.
17.2020.06.30.
kedd
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA n.a.
17.2020.06.30.
kedd
CEGLÉDI VSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
17.2020.06.30.
kedd
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC KARCAGI SE n.a.
18.2020.06.30.
kedd
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA CEGLÉDI VSE n.a.
18.2020.06.30.
kedd
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC n.a.
18.2020.06.30.
kedd
BÉKÉSCSABA UFC SZOLNOKI MÁV UP. FC n.a.
18.2020.06.30.
kedd
LUA BAJA SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. n.a.
18.2020.06.30.
kedd
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC GYULASPORT NP. KFT. n.a.
18.2020.06.30.
kedd
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE KISKUNHALASI SZILÁDY RFC n.a.
19.2020.06.30.
kedd
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
19.2020.06.30.
kedd
SZOLNOKI MÁV UP. FC LUA BAJA n.a.
19.2020.06.30.
kedd
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC BÉKÉSCSABA UFC n.a.
19.2020.06.30.
kedd
CEGLÉDI VSE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 n.a.
19.2020.06.30.
kedd
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA n.a.
19.2020.06.30.
kedd
KARCAGI SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
20.2020.06.30.
kedd
BÉKÉSCSABA UFC CEGLÉDI VSE n.a.
20.2020.06.30.
kedd
LUA BAJA TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC n.a.
20.2020.06.30.
kedd
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZOLNOKI MÁV UP. FC n.a.
20.2020.06.30.
kedd
GYULASPORT NP. KFT. SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. n.a.
20.2020.06.30.
kedd
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KARCAGI SE n.a.
20.2020.06.30.
kedd
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC n.a.
21.2020.06.30.
kedd
SZOLNOKI MÁV UP. FC GYULASPORT NP. KFT. n.a.
21.2020.06.30.
kedd
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
21.2020.06.30.
kedd
CEGLÉDI VSE LUA BAJA n.a.
21.2020.06.30.
kedd
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC BÉKÉSCSABA UFC n.a.
21.2020.06.30.
kedd
KARCAGI SE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 n.a.
21.2020.06.30.
kedd
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA n.a.
22.2020.06.30.
kedd
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC CEGLÉDI VSE n.a.
22.2020.06.30.
kedd
GYULASPORT NP. KFT. TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC n.a.
22.2020.06.30.
kedd
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. SZOLNOKI MÁV UP. FC n.a.
22.2020.06.30.
kedd
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
22.2020.06.30.
kedd
BÉKÉSCSABA UFC KARCAGI SE n.a.
22.2020.06.30.
kedd
LUA BAJA KISKUNHALASI SZILÁDY RFC n.a.
23.2020.06.30.
kedd
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. n.a.
23.2020.06.30.
kedd
CEGLÉDI VSE GYULASPORT NP. KFT. n.a.
23.2020.06.30.
kedd
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
23.2020.06.30.
kedd
KARCAGI SE LUA BAJA n.a.
23.2020.06.30.
kedd
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA UFC n.a.
23.2020.06.30.
kedd
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA OROSHÁZI MTK-ULE 1913 n.a.
24.2020.06.30.
kedd
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. CEGLÉDI VSE n.a.
24.2020.06.30.
kedd
SZOLNOKI MÁV UP. FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC n.a.
24.2020.06.30.
kedd
BÉKÉSCSABA UFC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA n.a.
24.2020.06.30.
kedd
LUA BAJA BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
24.2020.06.30.
kedd
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KARCAGI SE n.a.
24.2020.06.30.
kedd
GYULASPORT NP. KFT. KISKUNHALASI SZILÁDY RFC n.a.
25.2020.06.30.
kedd
CEGLÉDI VSE SZOLNOKI MÁV UP. FC n.a.
25.2020.06.30.
kedd
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. n.a.
25.2020.06.30.
kedd
KARCAGI SE GYULASPORT NP. KFT. n.a.
25.2020.06.30.
kedd
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
25.2020.06.30.
kedd
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA LUA BAJA n.a.
25.2020.06.30.
kedd
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA UFC n.a.
26.2020.06.30.
kedd
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC CEGLÉDI VSE n.a.
26.2020.06.30.
kedd
LUA BAJA OROSHÁZI MTK-ULE 1913 n.a.
26.2020.06.30.
kedd
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA n.a.
26.2020.06.30.
kedd
GYULASPORT NP. KFT. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
26.2020.06.30.
kedd
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. KARCAGI SE n.a.
26.2020.06.30.
kedd
SZOLNOKI MÁV UP. FC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC n.a.
15.2020.03.14.
szombat, 11:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA UFC 1:5
15.2020.03.14.
szombat, 11:30
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1:0
15.2020.03.14.
szombat, 11:30
CEGLÉDI VSE KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 0:4
15.2020.03.14.
szombat, 10:30
SZOLNOKI MÁV UP. FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 0:7
14.2020.03.08.
vasárnap, 11:30
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 0:0
14.2020.03.08.
vasárnap, 11:30
BÉKÉSCSABA UFC LUA BAJA 0:4
14.2020.03.08.
vasárnap, 11:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 2:1
14.2020.03.07.
szombat, 12:30
KARCAGI SE SZOLNOKI MÁV UP. FC 5:1
14.2020.03.07.
szombat, 11:30
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 6:0
13.2019.12.01.
vasárnap, 11:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC SZOLNOKI MÁV UP. FC 3:1
13.2019.11.30.
szombat, 12:30
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 LUA BAJA 0:3
13.2019.11.30.
szombat, 12:30
KARCAGI SE SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. 0:5
13.2019.11.30.
szombat, 10:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 6:0
13.2019.11.28.
csütörtök, 14:30
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE GYULASPORT NP. KFT. 13:0
12.2019.11.24.
vasárnap, 11:30
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 6:0
12.2019.11.24.
vasárnap, 11:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 0:10
12.2019.11.24.
vasárnap, 11:30
BÉKÉSCSABA UFC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 2:0
12.2019.11.24.
vasárnap, 11:00
SZOLNOKI MÁV UP. FC CEGLÉDI VSE 0:5
12.2019.11.23.
szombat, 12:30
GYULASPORT NP. KFT. KARCAGI SE 0:1
12.2019.11.23.
szombat, 11:30
LUA BAJA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1:5
11.2019.11.17.
vasárnap, 12:30
KARCAGI SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5:1
11.2019.11.17.
vasárnap, 11:30
CEGLÉDI VSE SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. 1:6
11.2019.11.17.
vasárnap, 11:30
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE LUA BAJA 6:1
11.2019.11.16.
szombat, 15:30
SZOLNOKI MÁV UP. FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 4:0
11.2019.11.16.
szombat, 13:30
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA BÉKÉSCSABA UFC 6:0
11.2019.11.16.
szombat, 11:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC GYULASPORT NP. KFT. 5:0
10.2019.11.10.
vasárnap, 13:00
GYULASPORT NP. KFT. CEGLÉDI VSE 0:0
10.2019.11.10.
vasárnap, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1:7
10.2019.11.09.
szombat, 13:00
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 7:0
10.2019.11.09.
szombat, 11:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 2:0
10.2019.11.08.
péntek, 14:30
LUA BAJA KARCAGI SE 2:0
9.2019.11.04.
hétfő, 16:30
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC LUA BAJA 0:3
9.2019.11.03.
vasárnap, 12:30
SZOLNOKI MÁV UP. FC SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. 0:3
9.2019.11.02.
szombat, 11:30
CEGLÉDI VSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 11:0
9.2019.11.02.
szombat, 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC GYULASPORT NP. KFT. 6:0
9.2019.10.31.
csütörtök, 12:30
KARCAGI SE BÉKÉSCSABA UFC 2:0
9.2019.10.31.
csütörtök, 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 18:0
13.2019.10.30.
szerda, 11:30
CEGLÉDI VSE TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 2:2
8.2019.10.27.
vasárnap, 12:30
GYULASPORT NP. KFT. SZOLNOKI MÁV UP. FC 0:4
8.2019.10.27.
vasárnap, 11:30
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1:1
8.2019.10.26.
szombat, 12:30
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 KARCAGI SE 1:1
8.2019.10.26.
szombat, 11:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 3:1
8.2019.10.25.
péntek, 15:00
BÉKÉSCSABA UFC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 0:6
8.2019.10.25.
péntek, 14:30
LUA BAJA CEGLÉDI VSE 4:1
7.2019.10.20.
vasárnap, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP. FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4:2
7.2019.10.20.
vasárnap, 11:30
KARCAGI SE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2:2
7.2019.10.19.
szombat, 11:30
CEGLÉDI VSE BÉKÉSCSABA UFC 4:1
7.2019.10.19.
szombat, 11:30
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. GYULASPORT NP. KFT. 14:0
7.2019.10.19.
szombat, 11:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC LUA BAJA 2:5
7.2019.10.19.
szombat, 11:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 4:0
6.2019.10.13.
vasárnap, 11:30
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE KARCAGI SE 11:0
6.2019.10.12.
szombat, 13:30
BÉKÉSCSABA UFC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 0:4
6.2019.10.12.
szombat, 12:30
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 CEGLÉDI VSE 0:8
6.2019.10.12.
szombat, 11:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. 1:10
6.2019.10.12.
szombat, 10:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 1:0
6.2019.10.11.
péntek, 15:30
LUA BAJA SZOLNOKI MÁV UP. FC 5:0
5.2019.10.06.
vasárnap, 14:30
GYULASPORT NP. KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:4
5.2019.10.05.
szombat, 15:30
SZOLNOKI MÁV UP. FC BÉKÉSCSABA UFC 4:2
5.2019.10.05.
szombat, 14:30
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. LUA BAJA 5:2
5.2019.10.05.
szombat, 11:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 0:5
5.2019.10.05.
szombat, 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 5:3
5.2019.10.04.
péntek, 11:30
CEGLÉDI VSE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 0:4
4.2019.09.28.
szombat, 14:00
BÉKÉSCSABA UFC SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. 0:14
4.2019.09.28.
szombat, 12:30
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZOLNOKI MÁV UP. FC 1:3
4.2019.09.28.
szombat, 11:00
KARCAGI SE KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 1:3
4.2019.09.28.
szombat, 10:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 4:0
4.2019.09.27.
péntek, 14:30
LUA BAJA GYULASPORT NP. KFT. 11:0
4.2019.09.25.
szerda, 15:30
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE CEGLÉDI VSE 6:0
3.2019.09.22.
vasárnap, 14:30
GYULASPORT NP. KFT. BÉKÉSCSABA UFC 1:0
3.2019.09.22.
vasárnap, 11:30
CEGLÉDI VSE KARCAGI SE 6:1
3.2019.09.22.
vasárnap, 11:30
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. OROSHÁZI MTK-ULE 1913 14:0
3.2019.09.21.
szombat, 15:30
SZOLNOKI MÁV UP. FC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1:6
3.2019.09.21.
szombat, 11:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC LUA BAJA 1:7
3.2019.09.21.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 13:0
10.2019.09.17.
kedd, 16:30
BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 0:8
2.2019.09.15.
vasárnap, 11:30
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE SZOLNOKI MÁV UP. FC 11:0
2.2019.09.15.
vasárnap, 11:30
KARCAGI SE TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 3:1
2.2019.09.14.
szombat, 12:30
BÉKÉSCSABA UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:4
2.2019.09.14.
szombat, 11:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC CEGLÉDI VSE 2:3
2.2019.09.14.
szombat, 10:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. 2:2
2.2019.09.12.
csütörtök, 18:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 GYULASPORT NP. KFT. 9:1
1.2019.09.08.
vasárnap, 11:30
GYULASPORT NP. KFT. KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 0:7
1.2019.09.07.
szombat, 15:30
SZOLNOKI MÁV UP. FC KARCAGI SE 2:1
1.2019.09.07.
szombat, 15:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 2:3
1.2019.09.07.
szombat, 11:30
LUA BAJA BÉKÉSCSABA UFC 5:0
1.2019.09.06.
péntek, 17:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1:2
1.2019.09.04.
szerda, 15:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. 3:1
Frissítve: 2020.09.30. 12:01
Bajnokság: nincs megadva
MLSZ Adatbank: [link]
2020/2021
Merkantil Bank Liga NB II.
2020.10.04. vasárnap
VASAS FC/SZEGED-CSANÁD GROSICS
Illovszky Rudolf Stadion
2020/2021 - Merkantil Bank Liga NB II.
#csapat nevepont
01. DVSC 23
02. GYIRMÓT FC GYŐR 19
03. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 19
04. BUDAÖRS 18
05. SZOLNOKI MÁV FC 18
06. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 17
07. DOROGI FC 15
08. SOROKSÁR SC 14
09. FC AJKA 13
10. WKW ETO FC GYŐR 13
11. SZOMBATHELYI HALADÁS 13
12. PÉCSI MFC 13
13. KAZINCBARCIKA 12
14. SZEGED-CSANÁD GROSICS 11
15. BFC SIÓFOK 11
16. VASAS FC 11
17. KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 11
18. ST. LŐRINC KFT. 8
19. DEAC 6
20. AQVITAL FC CSÁKVÁR 3

Partnereink