Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2019/2020 - MLSZ U13 I. osztály Dél-Kelet

# időpont csapatokeredmény
1.2019.09.04.
szerda, 15:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. 3:1
1.2019.09.06.
péntek, 17:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1:2
1.2019.09.07.
szombat, 11:30
LUA BAJA BÉKÉSCSABA UFC 5:0
1.2019.09.07.
szombat, 15:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 2:3
1.2019.09.07.
szombat, 15:30
SZOLNOKI MÁV UP. FC KARCAGI SE 2:1
1.2019.09.08.
vasárnap, 11:30
GYULASPORT NP. KFT. KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 0:7
2.2019.09.12.
csütörtök, 18:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 GYULASPORT NP. KFT. 9:1
2.2019.09.14.
szombat, 10:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. 2:2
2.2019.09.14.
szombat, 11:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC CEGLÉDI VSE 2:3
2.2019.09.14.
szombat, 12:30
BÉKÉSCSABA UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:4
2.2019.09.15.
vasárnap, 11:30
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE SZOLNOKI MÁV UP. FC 11:0
2.2019.09.15.
vasárnap, 11:30
KARCAGI SE TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 3:1
10.2019.09.17.
kedd, 16:30
BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 0:8
3.2019.09.21.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 13:0
3.2019.09.21.
szombat, 11:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC LUA BAJA 1:7
3.2019.09.21.
szombat, 15:30
SZOLNOKI MÁV UP. FC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1:6
3.2019.09.22.
vasárnap, 11:30
CEGLÉDI VSE KARCAGI SE 6:1
3.2019.09.22.
vasárnap, 11:30
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. OROSHÁZI MTK-ULE 1913 14:0
3.2019.09.22.
vasárnap, 14:30
GYULASPORT NP. KFT. BÉKÉSCSABA UFC 1:0
4.2019.09.25.
szerda, 15:30
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE CEGLÉDI VSE 6:0
4.2019.09.27.
péntek, 14:30
LUA BAJA GYULASPORT NP. KFT. 11:0
4.2019.09.28.
szombat, 10:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 4:0
4.2019.09.28.
szombat, 11:00
KARCAGI SE KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 1:3
4.2019.09.28.
szombat, 12:30
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZOLNOKI MÁV UP. FC 1:3
4.2019.09.28.
szombat, 14:00
BÉKÉSCSABA UFC SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. 0:14
5.2019.10.04.
péntek, 11:30
CEGLÉDI VSE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 0:4
5.2019.10.05.
szombat, 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 5:3
5.2019.10.05.
szombat, 11:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 0:5
5.2019.10.05.
szombat, 14:30
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. LUA BAJA 5:2
5.2019.10.05.
szombat, 15:30
SZOLNOKI MÁV UP. FC BÉKÉSCSABA UFC 4:2
5.2019.10.06.
vasárnap, 14:30
GYULASPORT NP. KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:4
6.2019.10.11.
péntek, 15:30
LUA BAJA SZOLNOKI MÁV UP. FC 5:0
6.2019.10.12.
szombat, 10:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 1:0
6.2019.10.12.
szombat, 11:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. 1:10
6.2019.10.12.
szombat, 12:30
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 CEGLÉDI VSE 0:8
6.2019.10.12.
szombat, 13:30
BÉKÉSCSABA UFC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 0:4
6.2019.10.13.
vasárnap, 11:30
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE KARCAGI SE 11:0
7.2019.10.19.
szombat, 11:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC LUA BAJA 2:5
7.2019.10.19.
szombat, 11:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 4:0
7.2019.10.19.
szombat, 11:30
CEGLÉDI VSE BÉKÉSCSABA UFC 4:1
7.2019.10.19.
szombat, 11:30
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. GYULASPORT NP. KFT. 14:0
7.2019.10.20.
vasárnap, 11:30
KARCAGI SE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2:2
7.2019.10.20.
vasárnap, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP. FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4:2
8.2019.10.25.
péntek, 14:30
LUA BAJA CEGLÉDI VSE 4:1
8.2019.10.25.
péntek, 15:00
BÉKÉSCSABA UFC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 0:6
8.2019.10.26.
szombat, 11:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 3:1
8.2019.10.26.
szombat, 12:30
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 KARCAGI SE 1:1
8.2019.10.27.
vasárnap, 11:30
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1:1
8.2019.10.27.
vasárnap, 12:30
GYULASPORT NP. KFT. SZOLNOKI MÁV UP. FC 0:4
13.2019.10.30.
szerda, 11:30
CEGLÉDI VSE TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 2:2
9.2019.10.31.
csütörtök, 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 18:0
9.2019.10.31.
csütörtök, 12:30
KARCAGI SE BÉKÉSCSABA UFC 2:0
9.2019.11.02.
szombat, 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC GYULASPORT NP. KFT. 6:0
9.2019.11.02.
szombat, 11:30
CEGLÉDI VSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 11:0
9.2019.11.03.
vasárnap, 12:30
SZOLNOKI MÁV UP. FC SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. 0:3
9.2019.11.04.
hétfő, 16:30
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC LUA BAJA 0:3
10.2019.11.08.
péntek, 14:30
LUA BAJA KARCAGI SE 2:0
10.2019.11.09.
szombat, 11:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 2:0
10.2019.11.09.
szombat, 13:00
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 7:0
10.2019.11.10.
vasárnap, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1:7
10.2019.11.10.
vasárnap, 13:00
GYULASPORT NP. KFT. CEGLÉDI VSE 0:0
11.2019.11.16.
szombat, 11:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC GYULASPORT NP. KFT. 5:0
11.2019.11.16.
szombat, 13:30
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA BÉKÉSCSABA UFC 6:0
11.2019.11.16.
szombat, 15:30
SZOLNOKI MÁV UP. FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 4:0
11.2019.11.17.
vasárnap, 11:30
CEGLÉDI VSE SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. 1:6
11.2019.11.17.
vasárnap, 11:30
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE LUA BAJA 6:1
11.2019.11.17.
vasárnap, 12:30
KARCAGI SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5:1
12.2019.11.23.
szombat, 11:30
LUA BAJA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1:5
12.2019.11.23.
szombat, 12:30
GYULASPORT NP. KFT. KARCAGI SE 0:1
12.2019.11.24.
vasárnap, 11:00
SZOLNOKI MÁV UP. FC CEGLÉDI VSE 0:5
12.2019.11.24.
vasárnap, 11:30
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 6:0
12.2019.11.24.
vasárnap, 11:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 0:10
12.2019.11.24.
vasárnap, 11:30
BÉKÉSCSABA UFC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 2:0
13.2019.11.28.
csütörtök, 14:30
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE GYULASPORT NP. KFT. 13:0
13.2019.11.30.
szombat, 10:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 6:0
13.2019.11.30.
szombat, 12:30
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 LUA BAJA 0:3
13.2019.11.30.
szombat, 12:30
KARCAGI SE SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. 0:5
13.2019.12.01.
vasárnap, 11:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC SZOLNOKI MÁV UP. FC 3:1
14.2020.03.07.
szombat, 11:30
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 6:0
14.2020.03.07.
szombat, 12:30
KARCAGI SE SZOLNOKI MÁV UP. FC 5:1
14.2020.03.08.
vasárnap, 11:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 2:1
14.2020.03.08.
vasárnap, 11:30
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 0:0
14.2020.03.08.
vasárnap, 11:30
BÉKÉSCSABA UFC LUA BAJA 0:4
15.2020.03.14.
szombat, 10:30
SZOLNOKI MÁV UP. FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 0:7
15.2020.03.14.
szombat, 11:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA UFC 1:5
15.2020.03.14.
szombat, 11:30
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1:0
15.2020.03.14.
szombat, 11:30
CEGLÉDI VSE KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 0:4
15.2020.06.30.
kedd
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC KARCAGI SE n.a.
14.2020.06.30.
kedd
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA GYULASPORT NP. KFT. n.a.
16.2020.06.30.
kedd
KARCAGI SE CEGLÉDI VSE n.a.
16.2020.06.30.
kedd
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
15.2020.06.30.
kedd
GYULASPORT NP. KFT. OROSHÁZI MTK-ULE 1913 n.a.
16.2020.06.30.
kedd
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA SZOLNOKI MÁV UP. FC n.a.
16.2020.06.30.
kedd
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. n.a.
16.2020.06.30.
kedd
BÉKÉSCSABA UFC GYULASPORT NP. KFT. n.a.
16.2020.06.30.
kedd
LUA BAJA HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
17.2020.06.30.
kedd
GYULASPORT NP. KFT. LUA BAJA n.a.
17.2020.06.30.
kedd
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. BÉKÉSCSABA UFC n.a.
17.2020.06.30.
kedd
SZOLNOKI MÁV UP. FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 n.a.
17.2020.06.30.
kedd
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA n.a.
17.2020.06.30.
kedd
CEGLÉDI VSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
17.2020.06.30.
kedd
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC KARCAGI SE n.a.
18.2020.06.30.
kedd
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA CEGLÉDI VSE n.a.
18.2020.06.30.
kedd
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC n.a.
18.2020.06.30.
kedd
BÉKÉSCSABA UFC SZOLNOKI MÁV UP. FC n.a.
18.2020.06.30.
kedd
LUA BAJA SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. n.a.
18.2020.06.30.
kedd
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC GYULASPORT NP. KFT. n.a.
18.2020.06.30.
kedd
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE KISKUNHALASI SZILÁDY RFC n.a.
19.2020.06.30.
kedd
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
19.2020.06.30.
kedd
SZOLNOKI MÁV UP. FC LUA BAJA n.a.
19.2020.06.30.
kedd
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC BÉKÉSCSABA UFC n.a.
19.2020.06.30.
kedd
CEGLÉDI VSE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 n.a.
19.2020.06.30.
kedd
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA n.a.
19.2020.06.30.
kedd
KARCAGI SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
20.2020.06.30.
kedd
BÉKÉSCSABA UFC CEGLÉDI VSE n.a.
20.2020.06.30.
kedd
LUA BAJA TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC n.a.
20.2020.06.30.
kedd
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZOLNOKI MÁV UP. FC n.a.
20.2020.06.30.
kedd
GYULASPORT NP. KFT. SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. n.a.
20.2020.06.30.
kedd
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KARCAGI SE n.a.
20.2020.06.30.
kedd
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC n.a.
21.2020.06.30.
kedd
SZOLNOKI MÁV UP. FC GYULASPORT NP. KFT. n.a.
21.2020.06.30.
kedd
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
21.2020.06.30.
kedd
CEGLÉDI VSE LUA BAJA n.a.
21.2020.06.30.
kedd
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC BÉKÉSCSABA UFC n.a.
21.2020.06.30.
kedd
KARCAGI SE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 n.a.
21.2020.06.30.
kedd
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA n.a.
22.2020.06.30.
kedd
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC CEGLÉDI VSE n.a.
22.2020.06.30.
kedd
GYULASPORT NP. KFT. TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC n.a.
22.2020.06.30.
kedd
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. SZOLNOKI MÁV UP. FC n.a.
22.2020.06.30.
kedd
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
22.2020.06.30.
kedd
BÉKÉSCSABA UFC KARCAGI SE n.a.
22.2020.06.30.
kedd
LUA BAJA KISKUNHALASI SZILÁDY RFC n.a.
23.2020.06.30.
kedd
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. n.a.
23.2020.06.30.
kedd
CEGLÉDI VSE GYULASPORT NP. KFT. n.a.
23.2020.06.30.
kedd
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
23.2020.06.30.
kedd
KARCAGI SE LUA BAJA n.a.
23.2020.06.30.
kedd
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA UFC n.a.
23.2020.06.30.
kedd
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA OROSHÁZI MTK-ULE 1913 n.a.
24.2020.06.30.
kedd
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. CEGLÉDI VSE n.a.
24.2020.06.30.
kedd
SZOLNOKI MÁV UP. FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC n.a.
24.2020.06.30.
kedd
BÉKÉSCSABA UFC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA n.a.
24.2020.06.30.
kedd
LUA BAJA BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
24.2020.06.30.
kedd
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KARCAGI SE n.a.
24.2020.06.30.
kedd
GYULASPORT NP. KFT. KISKUNHALASI SZILÁDY RFC n.a.
25.2020.06.30.
kedd
CEGLÉDI VSE SZOLNOKI MÁV UP. FC n.a.
25.2020.06.30.
kedd
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. n.a.
25.2020.06.30.
kedd
KARCAGI SE GYULASPORT NP. KFT. n.a.
25.2020.06.30.
kedd
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
25.2020.06.30.
kedd
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA LUA BAJA n.a.
25.2020.06.30.
kedd
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA UFC n.a.
26.2020.06.30.
kedd
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC CEGLÉDI VSE n.a.
26.2020.06.30.
kedd
LUA BAJA OROSHÁZI MTK-ULE 1913 n.a.
26.2020.06.30.
kedd
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA n.a.
26.2020.06.30.
kedd
GYULASPORT NP. KFT. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
26.2020.06.30.
kedd
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. KARCAGI SE n.a.
26.2020.06.30.
kedd
SZOLNOKI MÁV UP. FC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC n.a.
Frissítve: 2020.09.29. 03:01
Bajnokság: nincs megadva
MLSZ Adatbank: [link]
2020/2021
Merkantil Bank Liga NB II.
2020.10.04. vasárnap
VASAS FC/SZEGED-CSANÁD GROSICS
Illovszky Rudolf Stadion
2020/2021 - Merkantil Bank Liga NB II.
#csapat nevepont
01. DVSC 23
02. GYIRMÓT FC GYŐR 19
03. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 19
04. BUDAÖRS 18
05. SZOLNOKI MÁV FC 18
06. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 17
07. DOROGI FC 15
08. SOROKSÁR SC 14
09. FC AJKA 13
10. WKW ETO FC GYŐR 13
11. SZOMBATHELYI HALADÁS 13
12. PÉCSI MFC 13
13. KAZINCBARCIKA 12
14. SZEGED-CSANÁD GROSICS 11
15. BFC SIÓFOK 11
16. VASAS FC 11
17. KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 11
18. ST. LŐRINC KFT. 8
19. DEAC 6
20. AQVITAL FC CSÁKVÁR 3

Partnereink