Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2019/2020 - MLSZ U14 II. osztály Dél-Keleti csoport

# időpont csapatokeredmény
17.2020.06.30.
kedd, 10:00
OMTK-ULE 1913 MAROS-MENTI UFC n.a.
17.2020.06.30.
kedd, 10:00
DUNA ASZFALT TVSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
17.2020.06.30.
kedd, 10:00
MERCEDES KLC Sz.-Cs. Grosics Akadémia n.a.
17.2020.06.30.
kedd, 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
17.2020.06.30.
kedd, 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC n.a.
17.2020.06.30.
kedd, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC BÉKÉSCSABA UFC n.a.
18.2020.06.30.
kedd, 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
18.2020.06.30.
kedd, 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia Szeged-Csanád Grosics AK n.a.
18.2020.06.30.
kedd, 10:00
SZEOL SC KFT. MERCEDES KLC n.a.
18.2020.06.30.
kedd, 10:00
MAROS-MENTI UFC DUNA ASZFALT TVSE n.a.
18.2020.06.30.
kedd, 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC SZOLNOKI MÁV UP FC n.a.
18.2020.06.30.
kedd, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC OMTK-ULE 1913 n.a.
19.2020.06.30.
kedd, 10:00
OMTK-ULE 1913 DUNA ASZFALT TVSE n.a.
19.2020.06.30.
kedd, 10:00
MERCEDES KLC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
19.2020.06.30.
kedd, 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK SZEOL SC KFT. n.a.
19.2020.06.30.
kedd, 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE Sz.-Cs. Grosics Akadémia n.a.
19.2020.06.30.
kedd, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
19.2020.06.30.
kedd, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC n.a.
20.2020.06.30.
kedd, 10:00
SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
20.2020.06.30.
kedd, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC Szeged-Csanád Grosics AK n.a.
20.2020.06.30.
kedd, 10:00
MAROS-MENTI UFC MERCEDES KLC n.a.
20.2020.06.30.
kedd, 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. BÉKÉSCSABA UFC n.a.
20.2020.06.30.
kedd, 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia SZOLNOKI MÁV UP FC n.a.
20.2020.06.30.
kedd, 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC OMTK-ULE 1913 n.a.
21.2020.06.30.
kedd, 10:00
MERCEDES KLC DUNA ASZFALT TVSE n.a.
21.2020.06.30.
kedd, 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK MAROS-MENTI UFC n.a.
21.2020.06.30.
kedd, 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
21.2020.06.30.
kedd, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC SZEOL SC KFT. n.a.
21.2020.06.30.
kedd, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC Sz.-Cs. Grosics Akadémia n.a.
21.2020.06.30.
kedd, 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
22.2020.06.30.
kedd, 10:00
MAROS-MENTI UFC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
22.2020.06.30.
kedd, 10:00
DUNA ASZFALT TVSE Szeged-Csanád Grosics AK n.a.
22.2020.06.30.
kedd, 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC n.a.
22.2020.06.30.
kedd, 10:00
SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA UFC n.a.
22.2020.06.30.
kedd, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZOLNOKI MÁV UP FC n.a.
22.2020.06.30.
kedd, 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. OMTK-ULE 1913 n.a.
23.2020.06.30.
kedd, 10:00
OMTK-ULE 1913 MERCEDES KLC n.a.
23.2020.06.30.
kedd, 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE DUNA ASZFALT TVSE n.a.
23.2020.06.30.
kedd, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC MAROS-MENTI UFC n.a.
23.2020.06.30.
kedd, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
23.2020.06.30.
kedd, 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC SZEOL SC KFT. n.a.
23.2020.06.30.
kedd, 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. Sz.-Cs. Grosics Akadémia n.a.
24.2020.06.30.
kedd, 10:00
MERCEDES KLC Szeged-Csanád Grosics AK n.a.
24.2020.06.30.
kedd, 10:00
SZEOL SC KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
24.2020.06.30.
kedd, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC n.a.
24.2020.06.30.
kedd, 10:00
MAROS-MENTI UFC BÉKÉSCSABA UFC n.a.
24.2020.06.30.
kedd, 10:00
DUNA ASZFALT TVSE SZOLNOKI MÁV UP FC n.a.
24.2020.06.30.
kedd, 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia OMTK-ULE 1913 n.a.
25.2020.06.30.
kedd, 10:00
OMTK-ULE 1913 Szeged-Csanád Grosics AK n.a.
25.2020.06.30.
kedd, 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE MERCEDES KLC n.a.
25.2020.06.30.
kedd, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC DUNA ASZFALT TVSE n.a.
25.2020.06.30.
kedd, 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC MAROS-MENTI UFC n.a.
25.2020.06.30.
kedd, 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
25.2020.06.30.
kedd, 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia SZEOL SC KFT. n.a.
26.2020.06.30.
kedd, 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
26.2020.06.30.
kedd, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC Sz.-Cs. Grosics Akadémia n.a.
26.2020.06.30.
kedd, 10:00
MAROS-MENTI UFC GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
26.2020.06.30.
kedd, 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC DUNA ASZFALT TVSE n.a.
26.2020.06.30.
kedd, 10:00
MERCEDES KLC SZOLNOKI MÁV UP FC n.a.
26.2020.06.30.
kedd, 10:00
SZEOL SC KFT. OMTK-ULE 1913 n.a.
16.2020.06.30.
kedd, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
16.2020.06.30.
kedd, 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC Szeged-Csanád Grosics AK n.a.
16.2020.06.30.
kedd, 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. MERCEDES KLC n.a.
16.2020.06.30.
kedd, 10:00
SZEOL SC KFT. DUNA ASZFALT TVSE n.a.
16.2020.06.30.
kedd, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAROS-MENTI UFC n.a.
16.2020.06.30.
kedd, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC OMTK-ULE 1913 n.a.
15.2020.03.11.
szerda, 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OMTK-ULE 1913 6:1
15.2020.03.08.
vasárnap, 10:00
DUNA ASZFALT TVSE Sz.-Cs. Grosics Akadémia 3:4
15.2020.03.08.
vasárnap, 10:00
MERCEDES KLC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 1:1
15.2020.03.08.
vasárnap, 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK BÉKÉSCSABA UFC 9:0
15.2020.03.07.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE SZOLNOKI MÁV UP FC 8:0
15.2020.03.07.
szombat, 09:00
MAROS-MENTI UFC SZEOL SC KFT. 1:4
14.2020.02.29.
szombat, 10:00
OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 0:7
14.2020.02.29.
szombat, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC Szeged-Csanád Grosics AK 1:1
14.2020.02.29.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC MERCEDES KLC 0:8
14.2020.02.29.
szombat, 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. DUNA ASZFALT TVSE 0:2
14.2020.02.29.
szombat, 10:00
SZEOL SC KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:4
14.2020.02.26.
szerda, 15:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia MAROS-MENTI UFC 9:0
13.2019.11.26.
kedd, 16:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:3
13.2019.11.24.
vasárnap, 10:00
DUNA ASZFALT TVSE TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 1:3
13.2019.11.23.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE Szeged-Csanád Grosics AK 2:0
13.2019.11.23.
szombat, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC MERCEDES KLC 1:2
13.2019.11.23.
szombat, 10:00
OMTK-ULE 1913 SZEOL SC KFT. 2:2
13.2019.11.21.
csütörtök, 15:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. MAROS-MENTI UFC 3:2
12.2019.11.17.
vasárnap, 10:00
MERCEDES KLC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 0:3
12.2019.11.17.
vasárnap, 10:00
DUNA ASZFALT TVSE BÉKÉSCSABA UFC 1:2
12.2019.11.17.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC GYULASPORT NONPROFIT KFT. 1:0
12.2019.11.17.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC KFT. Sz.-Cs. Grosics Akadémia 0:4
12.2019.11.17.
vasárnap, 09:00
Szeged-Csanád Grosics AK OMTK-ULE 1913 9:0
12.2019.11.16.
szombat, 10:00
MAROS-MENTI UFC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 2:0
11.2019.11.10.
vasárnap, 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK MERCEDES KLC 0:0
11.2019.11.10.
vasárnap, 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:1
11.2019.11.09.
szombat, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP FC DUNA ASZFALT TVSE 4:1
11.2019.11.09.
szombat, 11:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. SZEOL SC KFT. 5:0
11.2019.11.09.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC MAROS-MENTI UFC 1:1
11.2019.11.09.
szombat, 10:00
OMTK-ULE 1913 Sz.-Cs. Grosics Akadémia 1:6
10.2019.11.03.
vasárnap, 11:30
SZEOL SC KFT. TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 0:5
10.2019.11.03.
vasárnap, 10:00
MERCEDES KLC OMTK-ULE 1913 8:1
10.2019.11.03.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA UFC 2:1
10.2019.11.02.
szombat, 12:00
MAROS-MENTI UFC SZOLNOKI MÁV UP FC 2:3
10.2019.11.02.
szombat, 10:00
DUNA ASZFALT TVSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 0:9
1.2019.10.30.
szerda, 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE OMTK-ULE 1913 13:0
10.2019.10.29.
kedd, 16:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia GYULASPORT NONPROFIT KFT. 6:0
9.2019.10.29.
kedd, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:0
9.2019.10.28.
hétfő, 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK DUNA ASZFALT TVSE 11:0
9.2019.10.26.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE MAROS-MENTI UFC 11:1
9.2019.10.26.
szombat, 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC Sz.-Cs. Grosics Akadémia 1:5
9.2019.10.26.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC SZEOL SC KFT. 10:1
9.2019.10.24.
csütörtök, 16:00
OMTK-ULE 1913 GYULASPORT NONPROFIT KFT. 2:0
8.2019.10.20.
vasárnap, 10:00
MAROS-MENTI UFC Szeged-Csanád Grosics AK 1:6
8.2019.10.19.
szombat, 12:00
SZEOL SC KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC 0:15
8.2019.10.19.
szombat, 11:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 3:0
8.2019.10.19.
szombat, 10:00
DUNA ASZFALT TVSE MERCEDES KLC 1:3
8.2019.10.18.
péntek, 15:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1:2
8.2019.10.17.
csütörtök, 16:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia BÉKÉSCSABA UFC 12:1
7.2019.10.13.
vasárnap, 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:1
7.2019.10.13.
vasárnap, 10:00
MERCEDES KLC MAROS-MENTI UFC 5:1
7.2019.10.13.
vasárnap, 10:00
OMTK-ULE 1913 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 1:2
7.2019.10.12.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE SZEOL SC KFT. 12:0
7.2019.10.12.
szombat, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP FC Sz.-Cs. Grosics Akadémia 5:0
7.2019.10.12.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC GYULASPORT NONPROFIT KFT. 4:0
6.2019.10.06.
vasárnap, 14:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC BÉKÉSCSABA UFC 0:0
6.2019.10.06.
vasárnap, 10:00
DUNA ASZFALT TVSE OMTK-ULE 1913 2:0
6.2019.10.06.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MERCEDES KLC 2:1
6.2019.10.06.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC KFT. Szeged-Csanád Grosics AK 0:20
6.2019.10.05.
szombat, 12:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 0:6
6.2019.10.05.
szombat, 11:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC 1:6
5.2019.09.29.
vasárnap, 11:00
Szeged-Csanád Grosics AK Sz.-Cs. Grosics Akadémia 3:2
5.2019.09.29.
vasárnap, 10:00
MERCEDES KLC SZEOL SC KFT. 9:0
5.2019.09.29.
vasárnap, 10:00
DUNA ASZFALT TVSE MAROS-MENTI UFC 4:4
5.2019.09.28.
szombat, 14:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE GYULASPORT NONPROFIT KFT. 3:0
5.2019.09.28.
szombat, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 2:3
4.2019.09.26.
csütörtök, 11:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DUNA ASZFALT TVSE 6:0
5.2019.09.25.
szerda, 16:00
OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA UFC 5:3
4.2019.09.22.
vasárnap, 11:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. Szeged-Csanád Grosics AK 1:3
4.2019.09.22.
vasárnap, 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 2:7
4.2019.09.21.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABA UFC SZOLNOKI MÁV UP FC 0:8
4.2019.09.21.
szombat, 10:00
MAROS-MENTI UFC OMTK-ULE 1913 4:1
4.2019.09.21.
szombat, 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia MERCEDES KLC 2:1
3.2019.09.15.
vasárnap, 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 7:0
3.2019.09.15.
vasárnap, 10:00
MERCEDES KLC GYULASPORT NONPROFIT KFT. 5:0
3.2019.09.15.
vasárnap, 10:00
DUNA ASZFALT TVSE SZEOL SC KFT. 5:3
3.2019.09.14.
szombat, 10:00
MAROS-MENTI UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:6
3.2019.09.14.
szombat, 10:00
OMTK-ULE 1913 SZOLNOKI MÁV UP FC 2:8
3.2019.09.12.
csütörtök, 16:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA UFC 8:0
2.2019.09.08.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC KFT. MAROS-MENTI UFC 0:2
2.2019.09.08.
vasárnap, 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC MERCEDES KLC 3:0
2.2019.09.07.
szombat, 11:00
BÉKÉSCSABA UFC Szeged-Csanád Grosics AK 0:5
2.2019.09.07.
szombat, 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia DUNA ASZFALT TVSE 20:1
2.2019.09.07.
szombat, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1:8
2.2019.09.04.
szerda, 16:00
OMTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:7
1.2019.09.01.
vasárnap, 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK SZOLNOKI MÁV UP FC 2:1
1.2019.09.01.
vasárnap, 10:00
MERCEDES KLC BÉKÉSCSABA UFC 5:0
1.2019.09.01.
vasárnap, 10:00
DUNA ASZFALT TVSE GYULASPORT NONPROFIT KFT. 0:4
1.2019.09.01.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC KFT. 16:0
1.2019.08.31.
szombat, 10:00
MAROS-MENTI UFC Sz.-Cs. Grosics Akadémia 0:16
Frissítve: 2020.09.20. 21:00
Bajnokság: nincs megadva
MLSZ Adatbank: [link]
2020/2021
Merkantil Bank Liga NB II.
2020.09.27. vasárnap
SZEGED-CSANÁD GROSICS/DEAC
Szent Gellért Fórum
2020/2021 - Merkantil Bank Liga NB II.
#csapat nevepont
01. DVSC 20
02. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 17
03. GYIRMÓT FC GYŐR 16
04. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 16
05. BUDAÖRS 15
06. SZOLNOKI MÁV FC 15
07. SOROKSÁR SC 14
08. FC AJKA 13
09. SZOMBATHELYI HALADÁS 13
10. PÉCSI MFC 13
11. DOROGI FC 12
12. BFC SIÓFOK 11
13. VASAS FC 11
14. WKW ETO FC GYŐR 10
15. KAZINCBARCIKA 9
16. SZEGED-CSANÁD GROSICS 8
17. ST. LŐRINC KFT. 8
18. KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 8
19. DEAC 6
20. AQVITAL FC CSÁKVÁR 3

Partnereink