Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2019/2020 - MLSZ U14 II. osztály Dél-Keleti csoport

# időpont csapatokeredmény
1.2019.08.31.
szombat, 10:00
MAROS-MENTI UFC Sz.-Cs. Grosics Akadémia 0:16
1.2019.09.01.
vasárnap, 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK SZOLNOKI MÁV UP FC 2:1
1.2019.09.01.
vasárnap, 10:00
MERCEDES KLC BÉKÉSCSABA UFC 5:0
1.2019.09.01.
vasárnap, 10:00
DUNA ASZFALT TVSE GYULASPORT NONPROFIT KFT. 0:4
1.2019.09.01.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC KFT. 16:0
2.2019.09.04.
szerda, 16:00
OMTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:7
2.2019.09.07.
szombat, 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia DUNA ASZFALT TVSE 20:1
2.2019.09.07.
szombat, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1:8
2.2019.09.07.
szombat, 11:00
BÉKÉSCSABA UFC Szeged-Csanád Grosics AK 0:5
2.2019.09.08.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC KFT. MAROS-MENTI UFC 0:2
2.2019.09.08.
vasárnap, 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC MERCEDES KLC 3:0
3.2019.09.12.
csütörtök, 16:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA UFC 8:0
3.2019.09.14.
szombat, 10:00
MAROS-MENTI UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:6
3.2019.09.14.
szombat, 10:00
OMTK-ULE 1913 SZOLNOKI MÁV UP FC 2:8
3.2019.09.15.
vasárnap, 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 7:0
3.2019.09.15.
vasárnap, 10:00
MERCEDES KLC GYULASPORT NONPROFIT KFT. 5:0
3.2019.09.15.
vasárnap, 10:00
DUNA ASZFALT TVSE SZEOL SC KFT. 5:3
4.2019.09.21.
szombat, 10:00
MAROS-MENTI UFC OMTK-ULE 1913 4:1
4.2019.09.21.
szombat, 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia MERCEDES KLC 2:1
4.2019.09.21.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABA UFC SZOLNOKI MÁV UP FC 0:8
4.2019.09.22.
vasárnap, 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 2:7
4.2019.09.22.
vasárnap, 11:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. Szeged-Csanád Grosics AK 1:3
5.2019.09.25.
szerda, 16:00
OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA UFC 5:3
4.2019.09.26.
csütörtök, 11:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DUNA ASZFALT TVSE 6:0
5.2019.09.28.
szombat, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 2:3
5.2019.09.28.
szombat, 14:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE GYULASPORT NONPROFIT KFT. 3:0
5.2019.09.29.
vasárnap, 10:00
MERCEDES KLC SZEOL SC KFT. 9:0
5.2019.09.29.
vasárnap, 10:00
DUNA ASZFALT TVSE MAROS-MENTI UFC 4:4
5.2019.09.29.
vasárnap, 11:00
Szeged-Csanád Grosics AK Sz.-Cs. Grosics Akadémia 3:2
6.2019.10.05.
szombat, 11:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC 1:6
6.2019.10.05.
szombat, 12:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 0:6
6.2019.10.06.
vasárnap, 10:00
DUNA ASZFALT TVSE OMTK-ULE 1913 2:0
6.2019.10.06.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MERCEDES KLC 2:1
6.2019.10.06.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC KFT. Szeged-Csanád Grosics AK 0:20
6.2019.10.06.
vasárnap, 14:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC BÉKÉSCSABA UFC 0:0
7.2019.10.12.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC GYULASPORT NONPROFIT KFT. 4:0
7.2019.10.12.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE SZEOL SC KFT. 12:0
7.2019.10.12.
szombat, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP FC Sz.-Cs. Grosics Akadémia 5:0
7.2019.10.13.
vasárnap, 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:1
7.2019.10.13.
vasárnap, 10:00
MERCEDES KLC MAROS-MENTI UFC 5:1
7.2019.10.13.
vasárnap, 10:00
OMTK-ULE 1913 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 1:2
8.2019.10.17.
csütörtök, 16:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia BÉKÉSCSABA UFC 12:1
8.2019.10.18.
péntek, 15:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1:2
8.2019.10.19.
szombat, 10:00
DUNA ASZFALT TVSE MERCEDES KLC 1:3
8.2019.10.19.
szombat, 11:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 3:0
8.2019.10.19.
szombat, 12:00
SZEOL SC KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC 0:15
8.2019.10.20.
vasárnap, 10:00
MAROS-MENTI UFC Szeged-Csanád Grosics AK 1:6
9.2019.10.24.
csütörtök, 16:00
OMTK-ULE 1913 GYULASPORT NONPROFIT KFT. 2:0
9.2019.10.26.
szombat, 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC Sz.-Cs. Grosics Akadémia 1:5
9.2019.10.26.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC SZEOL SC KFT. 10:1
9.2019.10.26.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE MAROS-MENTI UFC 11:1
9.2019.10.28.
hétfő, 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK DUNA ASZFALT TVSE 11:0
9.2019.10.29.
kedd, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:0
10.2019.10.29.
kedd, 16:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia GYULASPORT NONPROFIT KFT. 6:0
1.2019.10.30.
szerda, 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE OMTK-ULE 1913 13:0
10.2019.11.02.
szombat, 10:00
DUNA ASZFALT TVSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 0:9
10.2019.11.02.
szombat, 12:00
MAROS-MENTI UFC SZOLNOKI MÁV UP FC 2:3
10.2019.11.03.
vasárnap, 10:00
MERCEDES KLC OMTK-ULE 1913 8:1
10.2019.11.03.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA UFC 2:1
10.2019.11.03.
vasárnap, 11:30
SZEOL SC KFT. TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 0:5
11.2019.11.09.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC MAROS-MENTI UFC 1:1
11.2019.11.09.
szombat, 10:00
OMTK-ULE 1913 Sz.-Cs. Grosics Akadémia 1:6
11.2019.11.09.
szombat, 11:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. SZEOL SC KFT. 5:0
11.2019.11.09.
szombat, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP FC DUNA ASZFALT TVSE 4:1
11.2019.11.10.
vasárnap, 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK MERCEDES KLC 0:0
11.2019.11.10.
vasárnap, 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:1
12.2019.11.16.
szombat, 10:00
MAROS-MENTI UFC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 2:0
12.2019.11.17.
vasárnap, 09:00
Szeged-Csanád Grosics AK OMTK-ULE 1913 9:0
12.2019.11.17.
vasárnap, 10:00
MERCEDES KLC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 0:3
12.2019.11.17.
vasárnap, 10:00
DUNA ASZFALT TVSE BÉKÉSCSABA UFC 1:2
12.2019.11.17.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC GYULASPORT NONPROFIT KFT. 1:0
12.2019.11.17.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC KFT. Sz.-Cs. Grosics Akadémia 0:4
13.2019.11.21.
csütörtök, 15:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. MAROS-MENTI UFC 3:2
13.2019.11.23.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE Szeged-Csanád Grosics AK 2:0
13.2019.11.23.
szombat, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC MERCEDES KLC 1:2
13.2019.11.23.
szombat, 10:00
OMTK-ULE 1913 SZEOL SC KFT. 2:2
13.2019.11.24.
vasárnap, 10:00
DUNA ASZFALT TVSE TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 1:3
13.2019.11.26.
kedd, 16:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:3
14.2020.02.26.
szerda, 15:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia MAROS-MENTI UFC 9:0
14.2020.02.29.
szombat, 10:00
OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 0:7
14.2020.02.29.
szombat, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC Szeged-Csanád Grosics AK 1:1
14.2020.02.29.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC MERCEDES KLC 0:8
14.2020.02.29.
szombat, 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. DUNA ASZFALT TVSE 0:2
14.2020.02.29.
szombat, 10:00
SZEOL SC KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:4
15.2020.03.07.
szombat, 09:00
MAROS-MENTI UFC SZEOL SC KFT. 1:4
15.2020.03.07.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE SZOLNOKI MÁV UP FC 8:0
15.2020.03.08.
vasárnap, 10:00
DUNA ASZFALT TVSE Sz.-Cs. Grosics Akadémia 3:4
15.2020.03.08.
vasárnap, 10:00
MERCEDES KLC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 1:1
15.2020.03.08.
vasárnap, 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK BÉKÉSCSABA UFC 9:0
15.2020.03.11.
szerda, 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OMTK-ULE 1913 6:1
16.2020.06.30.
kedd, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
16.2020.06.30.
kedd, 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC Szeged-Csanád Grosics AK n.a.
16.2020.06.30.
kedd, 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. MERCEDES KLC n.a.
16.2020.06.30.
kedd, 10:00
SZEOL SC KFT. DUNA ASZFALT TVSE n.a.
16.2020.06.30.
kedd, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAROS-MENTI UFC n.a.
16.2020.06.30.
kedd, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC OMTK-ULE 1913 n.a.
17.2020.06.30.
kedd, 10:00
OMTK-ULE 1913 MAROS-MENTI UFC n.a.
17.2020.06.30.
kedd, 10:00
DUNA ASZFALT TVSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
17.2020.06.30.
kedd, 10:00
MERCEDES KLC Sz.-Cs. Grosics Akadémia n.a.
17.2020.06.30.
kedd, 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
17.2020.06.30.
kedd, 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC n.a.
17.2020.06.30.
kedd, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC BÉKÉSCSABA UFC n.a.
18.2020.06.30.
kedd, 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
18.2020.06.30.
kedd, 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia Szeged-Csanád Grosics AK n.a.
18.2020.06.30.
kedd, 10:00
SZEOL SC KFT. MERCEDES KLC n.a.
18.2020.06.30.
kedd, 10:00
MAROS-MENTI UFC DUNA ASZFALT TVSE n.a.
18.2020.06.30.
kedd, 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC SZOLNOKI MÁV UP FC n.a.
18.2020.06.30.
kedd, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC OMTK-ULE 1913 n.a.
19.2020.06.30.
kedd, 10:00
OMTK-ULE 1913 DUNA ASZFALT TVSE n.a.
19.2020.06.30.
kedd, 10:00
MERCEDES KLC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
19.2020.06.30.
kedd, 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK SZEOL SC KFT. n.a.
19.2020.06.30.
kedd, 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE Sz.-Cs. Grosics Akadémia n.a.
19.2020.06.30.
kedd, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
19.2020.06.30.
kedd, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC n.a.
20.2020.06.30.
kedd, 10:00
SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
20.2020.06.30.
kedd, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC Szeged-Csanád Grosics AK n.a.
20.2020.06.30.
kedd, 10:00
MAROS-MENTI UFC MERCEDES KLC n.a.
20.2020.06.30.
kedd, 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. BÉKÉSCSABA UFC n.a.
20.2020.06.30.
kedd, 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia SZOLNOKI MÁV UP FC n.a.
20.2020.06.30.
kedd, 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC OMTK-ULE 1913 n.a.
21.2020.06.30.
kedd, 10:00
MERCEDES KLC DUNA ASZFALT TVSE n.a.
21.2020.06.30.
kedd, 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK MAROS-MENTI UFC n.a.
21.2020.06.30.
kedd, 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
21.2020.06.30.
kedd, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC SZEOL SC KFT. n.a.
21.2020.06.30.
kedd, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC Sz.-Cs. Grosics Akadémia n.a.
21.2020.06.30.
kedd, 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
22.2020.06.30.
kedd, 10:00
MAROS-MENTI UFC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
22.2020.06.30.
kedd, 10:00
DUNA ASZFALT TVSE Szeged-Csanád Grosics AK n.a.
22.2020.06.30.
kedd, 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC n.a.
22.2020.06.30.
kedd, 10:00
SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA UFC n.a.
22.2020.06.30.
kedd, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZOLNOKI MÁV UP FC n.a.
22.2020.06.30.
kedd, 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. OMTK-ULE 1913 n.a.
23.2020.06.30.
kedd, 10:00
OMTK-ULE 1913 MERCEDES KLC n.a.
23.2020.06.30.
kedd, 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE DUNA ASZFALT TVSE n.a.
23.2020.06.30.
kedd, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC MAROS-MENTI UFC n.a.
23.2020.06.30.
kedd, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
23.2020.06.30.
kedd, 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC SZEOL SC KFT. n.a.
23.2020.06.30.
kedd, 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. Sz.-Cs. Grosics Akadémia n.a.
24.2020.06.30.
kedd, 10:00
MERCEDES KLC Szeged-Csanád Grosics AK n.a.
24.2020.06.30.
kedd, 10:00
SZEOL SC KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
24.2020.06.30.
kedd, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC n.a.
24.2020.06.30.
kedd, 10:00
MAROS-MENTI UFC BÉKÉSCSABA UFC n.a.
24.2020.06.30.
kedd, 10:00
DUNA ASZFALT TVSE SZOLNOKI MÁV UP FC n.a.
24.2020.06.30.
kedd, 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia OMTK-ULE 1913 n.a.
25.2020.06.30.
kedd, 10:00
OMTK-ULE 1913 Szeged-Csanád Grosics AK n.a.
25.2020.06.30.
kedd, 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE MERCEDES KLC n.a.
25.2020.06.30.
kedd, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC DUNA ASZFALT TVSE n.a.
25.2020.06.30.
kedd, 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC MAROS-MENTI UFC n.a.
25.2020.06.30.
kedd, 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
25.2020.06.30.
kedd, 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia SZEOL SC KFT. n.a.
26.2020.06.30.
kedd, 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
26.2020.06.30.
kedd, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC Sz.-Cs. Grosics Akadémia n.a.
26.2020.06.30.
kedd, 10:00
MAROS-MENTI UFC GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
26.2020.06.30.
kedd, 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC DUNA ASZFALT TVSE n.a.
26.2020.06.30.
kedd, 10:00
MERCEDES KLC SZOLNOKI MÁV UP FC n.a.
26.2020.06.30.
kedd, 10:00
SZEOL SC KFT. OMTK-ULE 1913 n.a.
Frissítve: 2020.08.14. 09:01
Bajnokság: nincs megadva
MLSZ Adatbank: [link]
2020/2021
Merkantil Bank Liga NB II.
2020.08.16. vasárnap
SZOMBATHELYI HALADÁS/SZEGED-CSANÁD GROSICS
Szombathelyi Haladás Stadion
2020/2021 - Merkantil Bank Liga NB II.
#csapat nevepont
01. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 9
02. DVSC 7
03. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 7
04. SZOLNOKI MÁV FC 7
05. FC AJKA 6
06. GYIRMÓT FC GYŐR 6
07. DOROGI FC 6
08. VASAS FC 5
09. SZOMBATHELYI HALADÁS 4
10. PÉCSI MFC 4
11. ST. LŐRINC KFT. 4
12. BUDAÖRS 3
13. SOROKSÁR SC 3
14. WKW ETO FC GYŐR 2
15. SZEGED-CSANÁD GROSICS 2
16. KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2
17. KAZINCBARCIKA 2
18. AQVITAL FC CSÁKVÁR 1
19. BFC SIÓFOK 1
20. DEAC 0

Partnereink