Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2019/2020 - MLSZ U15 II. osztály Dél-Keleti csoport

# időpont csapatokeredmény
26.2020.05.24.
vasárnap, 12:00
Szeged-Csanád Grosics AK BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
26.2020.05.24.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC Sz.-Cs. Grosics Akadémia n.a.
26.2020.05.24.
vasárnap, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC n.a.
26.2020.05.23.
szombat, 12:00
MAROS-MENTI UFC GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
26.2020.05.23.
szombat, 12:00
MERCEDES KLC SZOLNOKI MÁV UP FC n.a.
26.2020.05.23.
szombat, 12:00
SZEOL SC KFT. OMTK-ULE 1913 n.a.
25.2020.05.17.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC DUNA ASZFALT TVSE n.a.
25.2020.05.17.
vasárnap, 12:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC MAROS-MENTI UFC n.a.
25.2020.05.16.
szombat, 12:00
OMTK-ULE 1913 Szeged-Csanád Grosics AK n.a.
25.2020.05.16.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE MERCEDES KLC n.a.
25.2020.05.16.
szombat, 12:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
25.2020.05.16.
szombat, 12:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia SZEOL SC KFT. n.a.
24.2020.05.10.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC n.a.
24.2020.05.10.
vasárnap, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE SZOLNOKI MÁV UP FC n.a.
24.2020.05.09.
szombat, 12:00
MERCEDES KLC Szeged-Csanád Grosics AK n.a.
24.2020.05.09.
szombat, 12:00
SZEOL SC KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
24.2020.05.09.
szombat, 12:00
MAROS-MENTI UFC BÉKÉSCSABA UFC n.a.
24.2020.05.09.
szombat, 12:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia OMTK-ULE 1913 n.a.
23.2020.05.03.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
23.2020.05.03.
vasárnap, 12:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC SZEOL SC KFT. n.a.
23.2020.05.02.
szombat, 12:00
OMTK-ULE 1913 MERCEDES KLC n.a.
23.2020.05.02.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE DUNA ASZFALT TVSE n.a.
23.2020.05.02.
szombat, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP FC MAROS-MENTI UFC n.a.
23.2020.05.02.
szombat, 12:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. Sz.-Cs. Grosics Akadémia n.a.
22.2020.04.26.
vasárnap, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE Szeged-Csanád Grosics AK n.a.
22.2020.04.26.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZOLNOKI MÁV UP FC n.a.
22.2020.04.25.
szombat, 12:00
MAROS-MENTI UFC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
22.2020.04.25.
szombat, 12:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC n.a.
22.2020.04.25.
szombat, 12:00
SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA UFC n.a.
22.2020.04.25.
szombat, 12:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. OMTK-ULE 1913 n.a.
21.2020.04.19.
vasárnap, 12:00
Szeged-Csanád Grosics AK MAROS-MENTI UFC n.a.
21.2020.04.19.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC Sz.-Cs. Grosics Akadémia n.a.
21.2020.04.19.
vasárnap, 12:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
21.2020.04.18.
szombat, 12:00
MERCEDES KLC DUNA ASZFALT TVSE n.a.
21.2020.04.18.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
21.2020.04.18.
szombat, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP FC SZEOL SC KFT. n.a.
20.2020.04.12.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC Szeged-Csanád Grosics AK n.a.
20.2020.04.12.
vasárnap, 12:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC OMTK-ULE 1913 n.a.
20.2020.04.11.
szombat, 12:00
SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
20.2020.04.11.
szombat, 12:00
MAROS-MENTI UFC MERCEDES KLC n.a.
20.2020.04.11.
szombat, 12:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. BÉKÉSCSABA UFC n.a.
20.2020.04.11.
szombat, 12:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia SZOLNOKI MÁV UP FC n.a.
19.2020.04.05.
vasárnap, 12:00
Szeged-Csanád Grosics AK SZEOL SC KFT. n.a.
19.2020.04.05.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC n.a.
19.2020.04.04.
szombat, 12:00
OMTK-ULE 1913 DUNA ASZFALT TVSE n.a.
19.2020.04.04.
szombat, 12:00
MERCEDES KLC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
19.2020.04.04.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE Sz.-Cs. Grosics Akadémia n.a.
19.2020.04.04.
szombat, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP FC GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
18.2020.03.29.
vasárnap, 12:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC SZOLNOKI MÁV UP FC n.a.
18.2020.03.29.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC OMTK-ULE 1913 n.a.
18.2020.03.28.
szombat, 12:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
18.2020.03.28.
szombat, 12:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia Szeged-Csanád Grosics AK n.a.
18.2020.03.28.
szombat, 12:00
SZEOL SC KFT. MERCEDES KLC n.a.
18.2020.03.28.
szombat, 12:00
MAROS-MENTI UFC DUNA ASZFALT TVSE n.a.
17.2020.03.22.
vasárnap, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
17.2020.03.22.
vasárnap, 12:00
Szeged-Csanád Grosics AK GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
17.2020.03.21.
szombat, 12:00
OMTK-ULE 1913 MAROS-MENTI UFC n.a.
17.2020.03.21.
szombat, 12:00
MERCEDES KLC Sz.-Cs. Grosics Akadémia n.a.
17.2020.03.21.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC n.a.
17.2020.03.21.
szombat, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP FC BÉKÉSCSABA UFC n.a.
16.2020.03.15.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
16.2020.03.15.
vasárnap, 12:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC Szeged-Csanád Grosics AK n.a.
16.2020.03.15.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAROS-MENTI UFC n.a.
16.2020.03.14.
szombat, 12:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. MERCEDES KLC n.a.
16.2020.03.14.
szombat, 12:00
SZEOL SC KFT. DUNA ASZFALT TVSE n.a.
16.2020.03.14.
szombat, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP FC OMTK-ULE 1913 n.a.
15.2020.03.08.
vasárnap, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE Sz.-Cs. Grosics Akadémia n.a.
15.2020.03.08.
vasárnap, 12:00
Szeged-Csanád Grosics AK BÉKÉSCSABA UFC n.a.
15.2020.03.08.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OMTK-ULE 1913 n.a.
15.2020.03.07.
szombat, 12:00
MAROS-MENTI UFC SZEOL SC KFT. n.a.
15.2020.03.07.
szombat, 12:00
MERCEDES KLC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC n.a.
15.2020.03.07.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE SZOLNOKI MÁV UP FC n.a.
14.2020.03.01.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC MERCEDES KLC n.a.
14.2020.02.29.
szombat, 12:00
OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
14.2020.02.29.
szombat, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP FC Szeged-Csanád Grosics AK n.a.
14.2020.02.29.
szombat, 12:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. DUNA ASZFALT TVSE n.a.
14.2020.02.29.
szombat, 12:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia MAROS-MENTI UFC n.a.
14.2020.02.29.
szombat, 12:00
SZEOL SC KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
13.2019.11.26.
kedd, 16:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 7:0
13.2019.11.24.
vasárnap, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 2:0
13.2019.11.23.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE Szeged-Csanád Grosics AK 5:0
13.2019.11.23.
szombat, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP FC MERCEDES KLC 2:1
13.2019.11.23.
szombat, 12:00
OMTK-ULE 1913 SZEOL SC KFT. 0:3
13.2019.11.21.
csütörtök, 17:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. MAROS-MENTI UFC 4:4
12.2019.11.17.
vasárnap, 12:00
MERCEDES KLC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 0:6
12.2019.11.17.
vasárnap, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE BÉKÉSCSABA UFC 1:1
12.2019.11.17.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC GYULASPORT NONPROFIT KFT. 0:4
12.2019.11.17.
vasárnap, 12:00
SZEOL SC KFT. Sz.-Cs. Grosics Akadémia 1:0
12.2019.11.17.
vasárnap, 11:00
Szeged-Csanád Grosics AK OMTK-ULE 1913 5:0
12.2019.11.16.
szombat, 12:00
MAROS-MENTI UFC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 2:1
11.2019.11.10.
vasárnap, 12:00
Szeged-Csanád Grosics AK MERCEDES KLC 2:0
11.2019.11.10.
vasárnap, 12:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:2
11.2019.11.09.
szombat, 13:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. SZEOL SC KFT. 0:6
11.2019.11.09.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC MAROS-MENTI UFC 6:1
11.2019.11.09.
szombat, 12:00
OMTK-ULE 1913 Sz.-Cs. Grosics Akadémia 2:1
11.2019.11.09.
szombat, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC DUNA ASZFALT TVSE 1:1
10.2019.11.03.
vasárnap, 13:30
SZEOL SC KFT. TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 2:1
10.2019.11.03.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA UFC 1:1
10.2019.11.03.
vasárnap, 12:00
MERCEDES KLC OMTK-ULE 1913 3:1
10.2019.11.02.
szombat, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1:5
10.2019.11.02.
szombat, 10:00
MAROS-MENTI UFC SZOLNOKI MÁV UP FC 1:3
1.2019.10.30.
szerda, 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE OMTK-ULE 1913 12:0
10.2019.10.29.
kedd, 16:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia GYULASPORT NONPROFIT KFT. 5:0
9.2019.10.29.
kedd, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 9:0
9.2019.10.28.
hétfő, 12:00
Szeged-Csanád Grosics AK DUNA ASZFALT TVSE 3:2
9.2019.10.26.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE MAROS-MENTI UFC 13:0
9.2019.10.26.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC SZEOL SC KFT. 2:1
9.2019.10.26.
szombat, 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC Sz.-Cs. Grosics Akadémia 0:2
9.2019.10.24.
csütörtök, 18:00
OMTK-ULE 1913 GYULASPORT NONPROFIT KFT. 1:5
8.2019.10.20.
vasárnap, 12:00
MAROS-MENTI UFC Szeged-Csanád Grosics AK 0:8
8.2019.10.19.
szombat, 13:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 4:2
8.2019.10.19.
szombat, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE MERCEDES KLC 3:2
8.2019.10.19.
szombat, 10:00
SZEOL SC KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC 1:6
8.2019.10.18.
péntek, 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 0:8
8.2019.10.17.
csütörtök, 18:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia BÉKÉSCSABA UFC 1:0
7.2019.10.13.
vasárnap, 12:00
Szeged-Csanád Grosics AK HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 6:0
7.2019.10.13.
vasárnap, 12:00
MERCEDES KLC MAROS-MENTI UFC 4:2
7.2019.10.13.
vasárnap, 12:00
OMTK-ULE 1913 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 4:3
7.2019.10.12.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE SZEOL SC KFT. 8:1
7.2019.10.12.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC GYULASPORT NONPROFIT KFT. 5:0
7.2019.10.12.
szombat, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC Sz.-Cs. Grosics Akadémia 4:3
6.2019.10.06.
vasárnap, 16:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC BÉKÉSCSABA UFC 2:0
6.2019.10.06.
vasárnap, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE OMTK-ULE 1913 6:0
6.2019.10.06.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MERCEDES KLC 1:5
6.2019.10.06.
vasárnap, 12:00
SZEOL SC KFT. Szeged-Csanád Grosics AK 2:4
6.2019.10.05.
szombat, 13:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC 2:1
6.2019.10.05.
szombat, 12:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 0:6
5.2019.09.29.
vasárnap, 12:00
MERCEDES KLC SZEOL SC KFT. 3:2
5.2019.09.29.
vasárnap, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE MAROS-MENTI UFC 3:2
5.2019.09.29.
vasárnap, 11:00
Szeged-Csanád Grosics AK Sz.-Cs. Grosics Akadémia 5:0
5.2019.09.28.
szombat, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 3:1
5.2019.09.27.
péntek, 16:30
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE GYULASPORT NONPROFIT KFT. 4:0
4.2019.09.26.
csütörtök, 13:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DUNA ASZFALT TVSE 0:7
5.2019.09.25.
szerda, 18:00
OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA UFC 0:2
4.2019.09.22.
vasárnap, 13:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. Szeged-Csanád Grosics AK 0:10
4.2019.09.22.
vasárnap, 12:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 0:7
4.2019.09.21.
szombat, 12:00
MAROS-MENTI UFC OMTK-ULE 1913 3:1
4.2019.09.21.
szombat, 12:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia MERCEDES KLC 8:0
4.2019.09.21.
szombat, 11:00
BÉKÉSCSABA UFC SZOLNOKI MÁV UP FC 1:1
3.2019.09.15.
vasárnap, 12:00
Szeged-Csanád Grosics AK TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 12:1
3.2019.09.15.
vasárnap, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE SZEOL SC KFT. 3:2
3.2019.09.15.
vasárnap, 12:00
MERCEDES KLC GYULASPORT NONPROFIT KFT. 8:3
3.2019.09.14.
szombat, 12:00
MAROS-MENTI UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5:0
3.2019.09.14.
szombat, 12:00
OMTK-ULE 1913 SZOLNOKI MÁV UP FC 0:1
3.2019.09.11.
szerda, 16:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA UFC 6:0
2.2019.09.08.
vasárnap, 12:00
SZEOL SC KFT. MAROS-MENTI UFC 5:1
2.2019.09.08.
vasárnap, 12:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC MERCEDES KLC 3:1
2.2019.09.07.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABA UFC Szeged-Csanád Grosics AK 0:4
2.2019.09.07.
szombat, 12:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia DUNA ASZFALT TVSE 5:1
2.2019.09.07.
szombat, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 3:1
2.2019.09.04.
szerda, 18:00
OMTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4:2
1.2019.09.01.
vasárnap, 12:00
Szeged-Csanád Grosics AK SZOLNOKI MÁV UP FC 4:2
1.2019.09.01.
vasárnap, 12:00
MERCEDES KLC BÉKÉSCSABA UFC 4:1
1.2019.09.01.
vasárnap, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE GYULASPORT NONPROFIT KFT. 6:1
1.2019.09.01.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC KFT. 1:6
1.2019.08.31.
szombat, 12:00
MAROS-MENTI UFC Sz.-Cs. Grosics Akadémia 0:5
Frissítve: 2019.11.26. 21:00
Bajnokság: nincs megadva
MLSZ Adatbank: [link]
2019/2020
Merkantil Bank Liga NB II.
2020.02.23. vasárnap
WKW ETO FC GYŐR/SZEGED-CSANÁD GROSICS
ETO Stadion
2019/2020 - Merkantil Bank Liga NB II.
#csapat nevepont
01. MTK BUDAPEST 53
02. BUDAFOKI MTE 47
03. BFC SIÓFOK 40
04. VASAS FC 38
05. WKW ETO FC GYŐR 38
06. GYIRMÓT FC GYŐR 36
07. AQVITAL FC CSÁKVÁR 35
08. SOROKSÁR SC 34
09. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 32
10. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 31
11. DOROGI FC 29
12. BUDAÖRS 27
13. SZEGED-CSANÁD GROSICS 27
14. KAZINCBARCIKA 27
15. FC AJKA 26
16. SZOLNOKI MÁV FC 25
17. DUNA ASZFALT TLC 22
18. SZOMBATHELYI HALADÁS 20
19. VÁC FC 8
20. BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 0

Partnereink