Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2019/2020 - MLSZ U15 II. osztály Dél-Keleti csoport

# időpont csapatokeredmény
1.2019.08.31.
szombat, 12:00
MAROS-MENTI UFC Sz.-Cs. Grosics Akadémia 0:5
1.2019.09.01.
vasárnap, 12:00
Szeged-Csanád Grosics AK SZOLNOKI MÁV UP FC 4:2
1.2019.09.01.
vasárnap, 12:00
MERCEDES KLC BÉKÉSCSABA UFC 4:1
1.2019.09.01.
vasárnap, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE GYULASPORT NONPROFIT KFT. 6:1
1.2019.09.01.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC KFT. 1:6
1.2019.10.30.
szerda, 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE OMTK-ULE 1913 12:0
2.2019.09.04.
szerda, 18:00
OMTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4:2
2.2019.09.07.
szombat, 12:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia DUNA ASZFALT TVSE 5:1
2.2019.09.07.
szombat, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 3:1
2.2019.09.07.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABA UFC Szeged-Csanád Grosics AK 0:4
2.2019.09.08.
vasárnap, 12:00
SZEOL SC KFT. MAROS-MENTI UFC 5:1
2.2019.09.08.
vasárnap, 12:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC MERCEDES KLC 3:1
3.2019.09.11.
szerda, 16:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA UFC 6:0
3.2019.09.14.
szombat, 12:00
MAROS-MENTI UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5:0
3.2019.09.14.
szombat, 12:00
OMTK-ULE 1913 SZOLNOKI MÁV UP FC 0:1
3.2019.09.15.
vasárnap, 12:00
Szeged-Csanád Grosics AK TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 12:1
3.2019.09.15.
vasárnap, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE SZEOL SC KFT. 3:2
3.2019.09.15.
vasárnap, 12:00
MERCEDES KLC GYULASPORT NONPROFIT KFT. 8:3
4.2019.09.21.
szombat, 11:00
BÉKÉSCSABA UFC SZOLNOKI MÁV UP FC 1:1
4.2019.09.21.
szombat, 12:00
MAROS-MENTI UFC OMTK-ULE 1913 3:1
4.2019.09.21.
szombat, 12:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia MERCEDES KLC 8:0
4.2019.09.22.
vasárnap, 12:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 0:7
4.2019.09.22.
vasárnap, 13:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. Szeged-Csanád Grosics AK 0:10
4.2019.09.26.
csütörtök, 13:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DUNA ASZFALT TVSE 0:7
5.2019.09.25.
szerda, 18:00
OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA UFC 0:2
5.2019.09.27.
péntek, 16:30
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE GYULASPORT NONPROFIT KFT. 4:0
5.2019.09.28.
szombat, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 3:1
5.2019.09.29.
vasárnap, 11:00
Szeged-Csanád Grosics AK Sz.-Cs. Grosics Akadémia 5:0
5.2019.09.29.
vasárnap, 12:00
MERCEDES KLC SZEOL SC KFT. 3:2
5.2019.09.29.
vasárnap, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE MAROS-MENTI UFC 3:2
6.2019.10.05.
szombat, 12:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 0:6
6.2019.10.05.
szombat, 13:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC 2:1
6.2019.10.06.
vasárnap, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE OMTK-ULE 1913 6:0
6.2019.10.06.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MERCEDES KLC 1:5
6.2019.10.06.
vasárnap, 12:00
SZEOL SC KFT. Szeged-Csanád Grosics AK 2:4
6.2019.10.06.
vasárnap, 16:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC BÉKÉSCSABA UFC 2:0
7.2019.10.12.
szombat, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC Sz.-Cs. Grosics Akadémia 4:3
7.2019.10.12.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE SZEOL SC KFT. 8:1
7.2019.10.12.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC GYULASPORT NONPROFIT KFT. 5:0
7.2019.10.13.
vasárnap, 12:00
Szeged-Csanád Grosics AK HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 6:0
7.2019.10.13.
vasárnap, 12:00
MERCEDES KLC MAROS-MENTI UFC 4:2
7.2019.10.13.
vasárnap, 12:00
OMTK-ULE 1913 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 4:3
8.2019.10.17.
csütörtök, 18:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia BÉKÉSCSABA UFC 1:0
8.2019.10.18.
péntek, 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 0:8
8.2019.10.19.
szombat, 10:00
SZEOL SC KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC 1:6
8.2019.10.19.
szombat, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE MERCEDES KLC 3:2
8.2019.10.19.
szombat, 13:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 4:2
8.2019.10.20.
vasárnap, 12:00
MAROS-MENTI UFC Szeged-Csanád Grosics AK 0:8
9.2019.10.24.
csütörtök, 18:00
OMTK-ULE 1913 GYULASPORT NONPROFIT KFT. 1:5
9.2019.10.26.
szombat, 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC Sz.-Cs. Grosics Akadémia 0:2
9.2019.10.26.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE MAROS-MENTI UFC 13:0
9.2019.10.26.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC SZEOL SC KFT. 2:1
9.2019.10.28.
hétfő, 12:00
Szeged-Csanád Grosics AK DUNA ASZFALT TVSE 3:2
9.2019.10.29.
kedd, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 9:0
10.2019.10.29.
kedd, 16:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia GYULASPORT NONPROFIT KFT. 5:0
10.2019.11.02.
szombat, 10:00
MAROS-MENTI UFC SZOLNOKI MÁV UP FC 1:3
10.2019.11.02.
szombat, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1:5
10.2019.11.03.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA UFC 1:1
10.2019.11.03.
vasárnap, 12:00
MERCEDES KLC OMTK-ULE 1913 3:1
10.2019.11.03.
vasárnap, 13:30
SZEOL SC KFT. TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 2:1
11.2019.11.09.
szombat, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC DUNA ASZFALT TVSE 1:1
11.2019.11.09.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC MAROS-MENTI UFC 6:1
11.2019.11.09.
szombat, 12:00
OMTK-ULE 1913 Sz.-Cs. Grosics Akadémia 2:1
11.2019.11.09.
szombat, 13:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. SZEOL SC KFT. 0:6
11.2019.11.10.
vasárnap, 12:00
Szeged-Csanád Grosics AK MERCEDES KLC 2:0
11.2019.11.10.
vasárnap, 12:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:2
12.2019.11.16.
szombat, 12:00
MAROS-MENTI UFC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 2:1
12.2019.11.17.
vasárnap, 11:00
Szeged-Csanád Grosics AK OMTK-ULE 1913 5:0
12.2019.11.17.
vasárnap, 12:00
MERCEDES KLC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 0:6
12.2019.11.17.
vasárnap, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE BÉKÉSCSABA UFC 1:1
12.2019.11.17.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC GYULASPORT NONPROFIT KFT. 0:4
12.2019.11.17.
vasárnap, 12:00
SZEOL SC KFT. Sz.-Cs. Grosics Akadémia 1:0
13.2019.11.21.
csütörtök, 17:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. MAROS-MENTI UFC 4:4
13.2019.11.23.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE Szeged-Csanád Grosics AK 5:0
13.2019.11.23.
szombat, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP FC MERCEDES KLC 2:1
13.2019.11.23.
szombat, 12:00
OMTK-ULE 1913 SZEOL SC KFT. 0:3
13.2019.11.24.
vasárnap, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 2:0
13.2019.11.26.
kedd, 16:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 7:0
14.2020.02.26.
szerda, 17:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia MAROS-MENTI UFC 11:1
14.2020.02.29.
szombat, 12:00
OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1:10
14.2020.02.29.
szombat, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP FC Szeged-Csanád Grosics AK 0:1
14.2020.02.29.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC MERCEDES KLC 2:0
14.2020.02.29.
szombat, 12:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. DUNA ASZFALT TVSE 3:1
14.2020.02.29.
szombat, 12:00
SZEOL SC KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 6:0
15.2020.03.07.
szombat, 11:00
MAROS-MENTI UFC SZEOL SC KFT. 1:8
15.2020.03.07.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE SZOLNOKI MÁV UP FC 4:1
15.2020.03.08.
vasárnap, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE Sz.-Cs. Grosics Akadémia 2:0
15.2020.03.08.
vasárnap, 12:00
MERCEDES KLC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 2:4
15.2020.03.08.
vasárnap, 12:00
Szeged-Csanád Grosics AK BÉKÉSCSABA UFC 0:1
15.2020.03.11.
szerda, 15:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OMTK-ULE 1913 2:2
16.2020.05.27.
szerda, 17:00
BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
16.2020.05.30.
szombat, 12:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. MERCEDES KLC n.a.
16.2020.05.30.
szombat, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAROS-MENTI UFC n.a.
16.2020.05.30.
szombat, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP FC OMTK-ULE 1913 n.a.
16.2020.05.30.
szombat, 13:00
SZEOL SC KFT. DUNA ASZFALT TVSE n.a.
16.2020.05.31.
vasárnap, 12:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC Szeged-Csanád Grosics AK n.a.
17.2020.03.21.
szombat, 12:00
OMTK-ULE 1913 MAROS-MENTI UFC n.a.
17.2020.03.21.
szombat, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP FC BÉKÉSCSABA UFC n.a.
17.2020.03.22.
vasárnap, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
17.2020.03.22.
vasárnap, 12:00
MERCEDES KLC Sz.-Cs. Grosics Akadémia n.a.
17.2020.03.22.
vasárnap, 12:00
Szeged-Csanád Grosics AK GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
17.2020.03.22.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC n.a.
18.2020.03.25.
szerda, 15:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia Szeged-Csanád Grosics AK n.a.
18.2020.03.28.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC OMTK-ULE 1913 n.a.
18.2020.03.28.
szombat, 13:00
SZEOL SC KFT. MERCEDES KLC n.a.
18.2020.03.28.
szombat, 13:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC SZOLNOKI MÁV UP FC n.a.
18.2020.03.29.
vasárnap, 12:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
18.2020.03.29.
vasárnap, 12:00
MAROS-MENTI UFC DUNA ASZFALT TVSE n.a.
19.2020.06.30.
kedd, 10:00
OMTK-ULE 1913 DUNA ASZFALT TVSE n.a.
19.2020.06.30.
kedd, 10:00
MERCEDES KLC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
19.2020.06.30.
kedd, 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK SZEOL SC KFT. n.a.
19.2020.06.30.
kedd, 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE Sz.-Cs. Grosics Akadémia n.a.
19.2020.06.30.
kedd, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
19.2020.06.30.
kedd, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC n.a.
20.2020.06.30.
kedd, 10:00
SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
20.2020.06.30.
kedd, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC Szeged-Csanád Grosics AK n.a.
20.2020.06.30.
kedd, 10:00
MAROS-MENTI UFC MERCEDES KLC n.a.
20.2020.06.30.
kedd, 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. BÉKÉSCSABA UFC n.a.
20.2020.06.30.
kedd, 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia SZOLNOKI MÁV UP FC n.a.
20.2020.06.30.
kedd, 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC OMTK-ULE 1913 n.a.
21.2020.06.30.
kedd, 10:00
MERCEDES KLC DUNA ASZFALT TVSE n.a.
21.2020.06.30.
kedd, 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK MAROS-MENTI UFC n.a.
21.2020.06.30.
kedd, 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
21.2020.06.30.
kedd, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC SZEOL SC KFT. n.a.
21.2020.06.30.
kedd, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC Sz.-Cs. Grosics Akadémia n.a.
21.2020.06.30.
kedd, 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
22.2020.05.03.
vasárnap, 12:00
MAROS-MENTI UFC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
22.2020.06.30.
kedd, 10:00
DUNA ASZFALT TVSE Szeged-Csanád Grosics AK n.a.
22.2020.06.30.
kedd, 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC n.a.
22.2020.06.30.
kedd, 10:00
SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA UFC n.a.
22.2020.06.30.
kedd, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZOLNOKI MÁV UP FC n.a.
22.2020.06.30.
kedd, 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. OMTK-ULE 1913 n.a.
23.2020.06.30.
kedd, 10:00
OMTK-ULE 1913 MERCEDES KLC n.a.
23.2020.06.30.
kedd, 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE DUNA ASZFALT TVSE n.a.
23.2020.06.30.
kedd, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC MAROS-MENTI UFC n.a.
23.2020.06.30.
kedd, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
23.2020.06.30.
kedd, 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC SZEOL SC KFT. n.a.
23.2020.06.30.
kedd, 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. Sz.-Cs. Grosics Akadémia n.a.
24.2020.06.30.
kedd, 10:00
MERCEDES KLC Szeged-Csanád Grosics AK n.a.
24.2020.06.30.
kedd, 10:00
SZEOL SC KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
24.2020.06.30.
kedd, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC n.a.
24.2020.06.30.
kedd, 10:00
MAROS-MENTI UFC BÉKÉSCSABA UFC n.a.
24.2020.06.30.
kedd, 10:00
DUNA ASZFALT TVSE SZOLNOKI MÁV UP FC n.a.
24.2020.06.30.
kedd, 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia OMTK-ULE 1913 n.a.
25.2020.06.30.
kedd, 10:00
OMTK-ULE 1913 Szeged-Csanád Grosics AK n.a.
25.2020.06.30.
kedd, 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE MERCEDES KLC n.a.
25.2020.06.30.
kedd, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC DUNA ASZFALT TVSE n.a.
25.2020.06.30.
kedd, 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC MAROS-MENTI UFC n.a.
25.2020.06.30.
kedd, 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
25.2020.06.30.
kedd, 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia SZEOL SC KFT. n.a.
26.2020.06.30.
kedd, 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
26.2020.06.30.
kedd, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC Sz.-Cs. Grosics Akadémia n.a.
26.2020.06.30.
kedd, 10:00
MAROS-MENTI UFC GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
26.2020.06.30.
kedd, 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC DUNA ASZFALT TVSE n.a.
26.2020.06.30.
kedd, 10:00
MERCEDES KLC SZOLNOKI MÁV UP FC n.a.
26.2020.06.30.
kedd, 10:00
SZEOL SC KFT. OMTK-ULE 1913 n.a.
Frissítve: 2020.09.30. 21:00
Bajnokság: nincs megadva
MLSZ Adatbank: [link]
2020/2021
Merkantil Bank Liga NB II.
2020.10.04. vasárnap
VASAS FC/SZEGED-CSANÁD GROSICS
Illovszky Rudolf Stadion
2020/2021 - Merkantil Bank Liga NB II.
#csapat nevepont
01. DVSC 23
02. GYIRMÓT FC GYŐR 19
03. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 19
04. BUDAÖRS 18
05. SZOLNOKI MÁV FC 18
06. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 17
07. DOROGI FC 15
08. SOROKSÁR SC 14
09. FC AJKA 13
10. WKW ETO FC GYŐR 13
11. SZOMBATHELYI HALADÁS 13
12. PÉCSI MFC 13
13. KAZINCBARCIKA 12
14. SZEGED-CSANÁD GROSICS 11
15. BFC SIÓFOK 11
16. VASAS FC 11
17. KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 11
18. ST. LŐRINC KFT. 8
19. DEAC 6
20. AQVITAL FC CSÁKVÁR 3

Partnereink