Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2019/2020 - MLSZ U15 II. osztály Dél-Keleti csoport

# időpont csapatokeredmény
1.2019.08.31.
szombat, 12:00
MAROS-MENTI UFC Sz.-Cs. Grosics Akadémia 0:5
1.2019.09.01.
vasárnap, 12:00
Szeged-Csanád Grosics AK SZOLNOKI MÁV UP FC 4:2
1.2019.09.01.
vasárnap, 12:00
MERCEDES KLC BÉKÉSCSABA UFC 4:1
1.2019.09.01.
vasárnap, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE GYULASPORT NONPROFIT KFT. 6:1
1.2019.09.01.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC KFT. 1:6
2.2019.09.04.
szerda, 18:00
OMTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4:2
2.2019.09.07.
szombat, 12:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia DUNA ASZFALT TVSE 5:1
2.2019.09.07.
szombat, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 3:1
2.2019.09.07.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABA UFC Szeged-Csanád Grosics AK 0:4
2.2019.09.08.
vasárnap, 12:00
SZEOL SC KFT. MAROS-MENTI UFC 5:1
2.2019.09.08.
vasárnap, 12:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC MERCEDES KLC 3:1
3.2019.09.11.
szerda, 16:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA UFC 6:0
3.2019.09.14.
szombat, 12:00
MAROS-MENTI UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5:0
3.2019.09.14.
szombat, 12:00
OMTK-ULE 1913 SZOLNOKI MÁV UP FC 0:1
3.2019.09.15.
vasárnap, 12:00
Szeged-Csanád Grosics AK TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 12:1
3.2019.09.15.
vasárnap, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE SZEOL SC KFT. 3:2
3.2019.09.15.
vasárnap, 12:00
MERCEDES KLC GYULASPORT NONPROFIT KFT. 8:3
4.2019.09.21.
szombat, 11:00
BÉKÉSCSABA UFC SZOLNOKI MÁV UP FC 1:1
4.2019.09.21.
szombat, 12:00
MAROS-MENTI UFC OMTK-ULE 1913 3:1
4.2019.09.21.
szombat, 12:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia MERCEDES KLC 8:0
4.2019.09.22.
vasárnap, 12:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 0:7
4.2019.09.22.
vasárnap, 13:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. Szeged-Csanád Grosics AK 0:10
5.2019.09.25.
szerda, 18:00
OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA UFC 0:2
4.2019.09.26.
csütörtök, 13:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DUNA ASZFALT TVSE 0:7
5.2019.09.27.
péntek, 16:30
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE GYULASPORT NONPROFIT KFT. 4:0
5.2019.09.28.
szombat, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 3:1
5.2019.09.29.
vasárnap, 11:00
Szeged-Csanád Grosics AK Sz.-Cs. Grosics Akadémia 5:0
5.2019.09.29.
vasárnap, 12:00
MERCEDES KLC SZEOL SC KFT. 3:2
5.2019.09.29.
vasárnap, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE MAROS-MENTI UFC 3:2
6.2019.10.05.
szombat, 12:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 0:6
6.2019.10.05.
szombat, 13:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC 2:1
6.2019.10.06.
vasárnap, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE OMTK-ULE 1913 6:0
6.2019.10.06.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MERCEDES KLC 1:5
6.2019.10.06.
vasárnap, 12:00
SZEOL SC KFT. Szeged-Csanád Grosics AK 2:4
6.2019.10.06.
vasárnap, 16:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC BÉKÉSCSABA UFC 2:0
7.2019.10.12.
szombat, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC Sz.-Cs. Grosics Akadémia 4:3
7.2019.10.12.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE SZEOL SC KFT. 8:1
7.2019.10.12.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC GYULASPORT NONPROFIT KFT. 5:0
7.2019.10.13.
vasárnap, 12:00
Szeged-Csanád Grosics AK HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 6:0
7.2019.10.13.
vasárnap, 12:00
MERCEDES KLC MAROS-MENTI UFC 4:2
7.2019.10.13.
vasárnap, 12:00
OMTK-ULE 1913 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 4:3
8.2019.10.17.
csütörtök, 18:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia BÉKÉSCSABA UFC 1:0
8.2019.10.18.
péntek, 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 0:8
8.2019.10.19.
szombat, 10:00
SZEOL SC KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC 1:6
8.2019.10.19.
szombat, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE MERCEDES KLC 3:2
8.2019.10.19.
szombat, 13:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 4:2
8.2019.10.20.
vasárnap, 12:00
MAROS-MENTI UFC Szeged-Csanád Grosics AK 0:8
9.2019.10.24.
csütörtök, 18:00
OMTK-ULE 1913 GYULASPORT NONPROFIT KFT. 1:5
9.2019.10.26.
szombat, 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC Sz.-Cs. Grosics Akadémia 0:2
9.2019.10.26.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE MAROS-MENTI UFC 13:0
9.2019.10.26.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC SZEOL SC KFT. 2:1
9.2019.10.28.
hétfő, 12:00
Szeged-Csanád Grosics AK DUNA ASZFALT TVSE 3:2
9.2019.10.29.
kedd, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 9:0
10.2019.10.29.
kedd, 16:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia GYULASPORT NONPROFIT KFT. 5:0
1.2019.10.30.
szerda, 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE OMTK-ULE 1913 12:0
10.2019.11.02.
szombat, 10:00
MAROS-MENTI UFC SZOLNOKI MÁV UP FC 1:3
10.2019.11.02.
szombat, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1:5
10.2019.11.03.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA UFC 1:1
10.2019.11.03.
vasárnap, 12:00
MERCEDES KLC OMTK-ULE 1913 3:1
10.2019.11.03.
vasárnap, 13:30
SZEOL SC KFT. TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 2:1
11.2019.11.09.
szombat, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC DUNA ASZFALT TVSE 1:1
11.2019.11.09.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC MAROS-MENTI UFC 6:1
11.2019.11.09.
szombat, 12:00
OMTK-ULE 1913 Sz.-Cs. Grosics Akadémia 2:1
11.2019.11.09.
szombat, 13:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. SZEOL SC KFT. 0:6
11.2019.11.10.
vasárnap, 12:00
Szeged-Csanád Grosics AK MERCEDES KLC 2:0
11.2019.11.10.
vasárnap, 12:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:2
12.2019.11.16.
szombat, 12:00
MAROS-MENTI UFC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 2:1
12.2019.11.17.
vasárnap, 11:00
Szeged-Csanád Grosics AK OMTK-ULE 1913 5:0
12.2019.11.17.
vasárnap, 12:00
MERCEDES KLC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 0:6
12.2019.11.17.
vasárnap, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE BÉKÉSCSABA UFC 1:1
12.2019.11.17.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC GYULASPORT NONPROFIT KFT. 0:4
12.2019.11.17.
vasárnap, 12:00
SZEOL SC KFT. Sz.-Cs. Grosics Akadémia 1:0
13.2019.11.21.
csütörtök, 17:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. MAROS-MENTI UFC 4:4
13.2019.11.23.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE Szeged-Csanád Grosics AK 5:0
13.2019.11.23.
szombat, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP FC MERCEDES KLC 2:1
13.2019.11.23.
szombat, 12:00
OMTK-ULE 1913 SZEOL SC KFT. 0:3
13.2019.11.24.
vasárnap, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 2:0
13.2019.11.26.
kedd, 16:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 7:0
14.2020.02.26.
szerda, 17:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia MAROS-MENTI UFC 11:1
14.2020.02.29.
szombat, 12:00
OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1:10
14.2020.02.29.
szombat, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP FC Szeged-Csanád Grosics AK 0:1
14.2020.02.29.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC MERCEDES KLC 2:0
14.2020.02.29.
szombat, 12:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. DUNA ASZFALT TVSE 3:1
14.2020.02.29.
szombat, 12:00
SZEOL SC KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 6:0
15.2020.03.07.
szombat, 11:00
MAROS-MENTI UFC SZEOL SC KFT. 1:8
15.2020.03.07.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE SZOLNOKI MÁV UP FC 4:1
15.2020.03.08.
vasárnap, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE Sz.-Cs. Grosics Akadémia 2:0
15.2020.03.08.
vasárnap, 12:00
MERCEDES KLC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 2:4
15.2020.03.08.
vasárnap, 12:00
Szeged-Csanád Grosics AK BÉKÉSCSABA UFC 0:1
15.2020.03.11.
szerda, 15:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OMTK-ULE 1913 2:2
17.2020.03.21.
szombat, 12:00
OMTK-ULE 1913 MAROS-MENTI UFC n.a.
17.2020.03.21.
szombat, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP FC BÉKÉSCSABA UFC n.a.
17.2020.03.22.
vasárnap, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
17.2020.03.22.
vasárnap, 12:00
MERCEDES KLC Sz.-Cs. Grosics Akadémia n.a.
17.2020.03.22.
vasárnap, 12:00
Szeged-Csanád Grosics AK GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
17.2020.03.22.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC n.a.
18.2020.03.25.
szerda, 15:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia Szeged-Csanád Grosics AK n.a.
18.2020.03.28.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC OMTK-ULE 1913 n.a.
18.2020.03.28.
szombat, 13:00
SZEOL SC KFT. MERCEDES KLC n.a.
18.2020.03.28.
szombat, 13:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC SZOLNOKI MÁV UP FC n.a.
18.2020.03.29.
vasárnap, 12:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
18.2020.03.29.
vasárnap, 12:00
MAROS-MENTI UFC DUNA ASZFALT TVSE n.a.
22.2020.05.03.
vasárnap, 12:00
MAROS-MENTI UFC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
16.2020.05.27.
szerda, 17:00
BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
16.2020.05.30.
szombat, 12:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. MERCEDES KLC n.a.
16.2020.05.30.
szombat, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAROS-MENTI UFC n.a.
16.2020.05.30.
szombat, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP FC OMTK-ULE 1913 n.a.
16.2020.05.30.
szombat, 13:00
SZEOL SC KFT. DUNA ASZFALT TVSE n.a.
16.2020.05.31.
vasárnap, 12:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC Szeged-Csanád Grosics AK n.a.
19.2020.06.30.
kedd, 10:00
OMTK-ULE 1913 DUNA ASZFALT TVSE n.a.
19.2020.06.30.
kedd, 10:00
MERCEDES KLC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
19.2020.06.30.
kedd, 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK SZEOL SC KFT. n.a.
19.2020.06.30.
kedd, 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE Sz.-Cs. Grosics Akadémia n.a.
19.2020.06.30.
kedd, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
19.2020.06.30.
kedd, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC n.a.
20.2020.06.30.
kedd, 10:00
SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
20.2020.06.30.
kedd, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC Szeged-Csanád Grosics AK n.a.
20.2020.06.30.
kedd, 10:00
MAROS-MENTI UFC MERCEDES KLC n.a.
20.2020.06.30.
kedd, 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. BÉKÉSCSABA UFC n.a.
20.2020.06.30.
kedd, 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia SZOLNOKI MÁV UP FC n.a.
20.2020.06.30.
kedd, 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC OMTK-ULE 1913 n.a.
21.2020.06.30.
kedd, 10:00
MERCEDES KLC DUNA ASZFALT TVSE n.a.
21.2020.06.30.
kedd, 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK MAROS-MENTI UFC n.a.
21.2020.06.30.
kedd, 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
21.2020.06.30.
kedd, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC SZEOL SC KFT. n.a.
21.2020.06.30.
kedd, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC Sz.-Cs. Grosics Akadémia n.a.
21.2020.06.30.
kedd, 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
22.2020.06.30.
kedd, 10:00
DUNA ASZFALT TVSE Szeged-Csanád Grosics AK n.a.
22.2020.06.30.
kedd, 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC n.a.
22.2020.06.30.
kedd, 10:00
SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA UFC n.a.
22.2020.06.30.
kedd, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZOLNOKI MÁV UP FC n.a.
22.2020.06.30.
kedd, 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. OMTK-ULE 1913 n.a.
23.2020.06.30.
kedd, 10:00
OMTK-ULE 1913 MERCEDES KLC n.a.
23.2020.06.30.
kedd, 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE DUNA ASZFALT TVSE n.a.
23.2020.06.30.
kedd, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC MAROS-MENTI UFC n.a.
23.2020.06.30.
kedd, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
23.2020.06.30.
kedd, 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC SZEOL SC KFT. n.a.
23.2020.06.30.
kedd, 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. Sz.-Cs. Grosics Akadémia n.a.
24.2020.06.30.
kedd, 10:00
MERCEDES KLC Szeged-Csanád Grosics AK n.a.
24.2020.06.30.
kedd, 10:00
SZEOL SC KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
24.2020.06.30.
kedd, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC n.a.
24.2020.06.30.
kedd, 10:00
MAROS-MENTI UFC BÉKÉSCSABA UFC n.a.
24.2020.06.30.
kedd, 10:00
DUNA ASZFALT TVSE SZOLNOKI MÁV UP FC n.a.
24.2020.06.30.
kedd, 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia OMTK-ULE 1913 n.a.
25.2020.06.30.
kedd, 10:00
OMTK-ULE 1913 Szeged-Csanád Grosics AK n.a.
25.2020.06.30.
kedd, 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE MERCEDES KLC n.a.
25.2020.06.30.
kedd, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC DUNA ASZFALT TVSE n.a.
25.2020.06.30.
kedd, 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC MAROS-MENTI UFC n.a.
25.2020.06.30.
kedd, 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
25.2020.06.30.
kedd, 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia SZEOL SC KFT. n.a.
26.2020.06.30.
kedd, 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
26.2020.06.30.
kedd, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC Sz.-Cs. Grosics Akadémia n.a.
26.2020.06.30.
kedd, 10:00
MAROS-MENTI UFC GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
26.2020.06.30.
kedd, 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC DUNA ASZFALT TVSE n.a.
26.2020.06.30.
kedd, 10:00
MERCEDES KLC SZOLNOKI MÁV UP FC n.a.
26.2020.06.30.
kedd, 10:00
SZEOL SC KFT. OMTK-ULE 1913 n.a.
Frissítve: 2020.07.09. 21:00
Bajnokság: nincs megadva
MLSZ Adatbank: [link]
2019/2020 - Merkantil Bank Liga NB II.
#csapat nevepont
01. MTK BUDAPEST 59
02. BUDAFOKI MTE 54
03. VASAS FC 47
04. AQVITAL FC CSÁKVÁR 43
05. BFC SIÓFOK 42
06. WKW ETO FC GYŐR 41
07. GYIRMÓT FC GYŐR 38
08. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 35
09. FC AJKA 35
10. SOROKSÁR SC 35
11. BUDAÖRS 34
12. SZEGED-CSANÁD GROSICS 34
13. DOROGI FC 33
14. KAZINCBARCIKA 33
15. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 32
16. SZOLNOKI MÁV FC 31
17. SZOMBATHELYI HALADÁS 30
18. DUNA ASZFALT TLC 26
19. VÁC FC 12
20. BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 0

Partnereink