Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2019/2020 - MLSZ U15 II. osztály Dél-Keleti csoport

# időpont csapatokeredmény
1.2019.08.31.
szombat, 12:00
MAROS-MENTI UFC Sz.-Cs. Grosics Akadémia 0:5
1.2019.09.01.
vasárnap, 12:00
Szeged-Csanád Grosics AK SZOLNOKI MÁV UP FC 4:2
1.2019.09.01.
vasárnap, 12:00
MERCEDES KLC BÉKÉSCSABA UFC 4:1
1.2019.09.01.
vasárnap, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE GYULASPORT NONPROFIT KFT. 6:1
1.2019.09.01.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC KFT. 1:6
2.2019.09.04.
szerda, 18:00
OMTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4:2
2.2019.09.07.
szombat, 12:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia DUNA ASZFALT TVSE 5:1
2.2019.09.07.
szombat, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 3:1
2.2019.09.07.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABA UFC Szeged-Csanád Grosics AK 0:4
2.2019.09.08.
vasárnap, 12:00
SZEOL SC KFT. MAROS-MENTI UFC 5:1
2.2019.09.08.
vasárnap, 12:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC MERCEDES KLC 3:1
3.2019.09.11.
szerda, 16:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA UFC 6:0
3.2019.09.14.
szombat, 12:00
MAROS-MENTI UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5:0
3.2019.09.14.
szombat, 12:00
OMTK-ULE 1913 SZOLNOKI MÁV UP FC 0:1
3.2019.09.15.
vasárnap, 12:00
Szeged-Csanád Grosics AK TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 12:1
3.2019.09.15.
vasárnap, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE SZEOL SC KFT. 3:2
3.2019.09.15.
vasárnap, 12:00
MERCEDES KLC GYULASPORT NONPROFIT KFT. 8:3
4.ma!
11:00
BÉKÉSCSABA UFC SZOLNOKI MÁV UP FC n.a.
4.ma!
12:00
MAROS-MENTI UFC OMTK-ULE 1913 n.a.
4.ma!
12:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia MERCEDES KLC n.a.
4.2019.09.22.
vasárnap, 12:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
4.2019.09.22.
vasárnap, 13:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. Szeged-Csanád Grosics AK n.a.
4.2019.09.26.
csütörtök, 13:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DUNA ASZFALT TVSE n.a.
5.2019.09.27.
péntek, 16:30
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
5.2019.09.28.
szombat, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC n.a.
5.2019.09.28.
szombat, 12:00
OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA UFC n.a.
5.2019.09.29.
vasárnap, 12:00
Szeged-Csanád Grosics AK Sz.-Cs. Grosics Akadémia n.a.
5.2019.09.29.
vasárnap, 12:00
MERCEDES KLC SZEOL SC KFT. n.a.
5.2019.09.29.
vasárnap, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE MAROS-MENTI UFC n.a.
6.2019.10.05.
szombat, 12:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
6.2019.10.05.
szombat, 13:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC n.a.
6.2019.10.06.
vasárnap, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE OMTK-ULE 1913 n.a.
6.2019.10.06.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MERCEDES KLC n.a.
6.2019.10.06.
vasárnap, 12:00
SZEOL SC KFT. Szeged-Csanád Grosics AK n.a.
6.2019.10.06.
vasárnap, 16:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC BÉKÉSCSABA UFC n.a.
7.2019.10.12.
szombat, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC Sz.-Cs. Grosics Akadémia n.a.
7.2019.10.12.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE SZEOL SC KFT. n.a.
7.2019.10.12.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
7.2019.10.13.
vasárnap, 12:00
Szeged-Csanád Grosics AK HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
7.2019.10.13.
vasárnap, 12:00
MERCEDES KLC MAROS-MENTI UFC n.a.
7.2019.10.13.
vasárnap, 12:00
OMTK-ULE 1913 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC n.a.
8.2019.10.19.
szombat, 10:00
SZEOL SC KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC n.a.
8.2019.10.19.
szombat, 12:00
MAROS-MENTI UFC Szeged-Csanád Grosics AK n.a.
8.2019.10.19.
szombat, 12:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia BÉKÉSCSABA UFC n.a.
8.2019.10.19.
szombat, 13:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC n.a.
8.2019.10.20.
vasárnap, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE MERCEDES KLC n.a.
8.2019.10.20.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
9.2019.10.26.
szombat, 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC Sz.-Cs. Grosics Akadémia n.a.
9.2019.10.26.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE MAROS-MENTI UFC n.a.
9.2019.10.26.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC SZEOL SC KFT. n.a.
9.2019.10.26.
szombat, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
9.2019.10.26.
szombat, 12:00
OMTK-ULE 1913 GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
9.2019.10.28.
hétfő, 12:00
Szeged-Csanád Grosics AK DUNA ASZFALT TVSE n.a.
1.2019.10.30.
szerda, 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE OMTK-ULE 1913 n.a.
10.2019.10.30.
szerda, 12:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
10.2019.11.02.
szombat, 10:00
MAROS-MENTI UFC SZOLNOKI MÁV UP FC n.a.
10.2019.11.03.
vasárnap, 12:00
MERCEDES KLC OMTK-ULE 1913 n.a.
10.2019.11.03.
vasárnap, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
10.2019.11.03.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA UFC n.a.
10.2019.11.03.
vasárnap, 13:30
SZEOL SC KFT. TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC n.a.
11.2019.11.09.
szombat, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC DUNA ASZFALT TVSE n.a.
11.2019.11.09.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC MAROS-MENTI UFC n.a.
11.2019.11.09.
szombat, 12:00
OMTK-ULE 1913 Sz.-Cs. Grosics Akadémia n.a.
11.2019.11.09.
szombat, 13:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. SZEOL SC KFT. n.a.
11.2019.11.10.
vasárnap, 12:00
Szeged-Csanád Grosics AK MERCEDES KLC n.a.
11.2019.11.10.
vasárnap, 12:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
12.2019.11.16.
szombat, 12:00
MAROS-MENTI UFC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC n.a.
12.2019.11.17.
vasárnap, 11:00
Szeged-Csanád Grosics AK OMTK-ULE 1913 n.a.
12.2019.11.17.
vasárnap, 12:00
MERCEDES KLC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
12.2019.11.17.
vasárnap, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE BÉKÉSCSABA UFC n.a.
12.2019.11.17.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
12.2019.11.17.
vasárnap, 12:00
SZEOL SC KFT. Sz.-Cs. Grosics Akadémia n.a.
13.2019.11.23.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE Szeged-Csanád Grosics AK n.a.
13.2019.11.23.
szombat, 12:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
13.2019.11.23.
szombat, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP FC MERCEDES KLC n.a.
13.2019.11.23.
szombat, 12:00
OMTK-ULE 1913 SZEOL SC KFT. n.a.
13.2019.11.23.
szombat, 13:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. MAROS-MENTI UFC n.a.
13.2019.11.24.
vasárnap, 12:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC DUNA ASZFALT TVSE n.a.
14.2020.02.29.
szombat, 12:00
OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
14.2020.02.29.
szombat, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP FC Szeged-Csanád Grosics AK n.a.
14.2020.02.29.
szombat, 12:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. DUNA ASZFALT TVSE n.a.
14.2020.02.29.
szombat, 12:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia MAROS-MENTI UFC n.a.
14.2020.02.29.
szombat, 12:00
SZEOL SC KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
14.2020.03.01.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC MERCEDES KLC n.a.
15.2020.03.07.
szombat, 12:00
MAROS-MENTI UFC SZEOL SC KFT. n.a.
15.2020.03.07.
szombat, 12:00
MERCEDES KLC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC n.a.
15.2020.03.07.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE SZOLNOKI MÁV UP FC n.a.
15.2020.03.08.
vasárnap, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE Sz.-Cs. Grosics Akadémia n.a.
15.2020.03.08.
vasárnap, 12:00
Szeged-Csanád Grosics AK BÉKÉSCSABA UFC n.a.
15.2020.03.08.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OMTK-ULE 1913 n.a.
16.2020.03.14.
szombat, 12:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. MERCEDES KLC n.a.
16.2020.03.14.
szombat, 12:00
SZEOL SC KFT. DUNA ASZFALT TVSE n.a.
16.2020.03.14.
szombat, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP FC OMTK-ULE 1913 n.a.
16.2020.03.15.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
16.2020.03.15.
vasárnap, 12:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC Szeged-Csanád Grosics AK n.a.
16.2020.03.15.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAROS-MENTI UFC n.a.
17.2020.03.21.
szombat, 12:00
OMTK-ULE 1913 MAROS-MENTI UFC n.a.
17.2020.03.21.
szombat, 12:00
MERCEDES KLC Sz.-Cs. Grosics Akadémia n.a.
17.2020.03.21.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC n.a.
17.2020.03.21.
szombat, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP FC BÉKÉSCSABA UFC n.a.
17.2020.03.22.
vasárnap, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
17.2020.03.22.
vasárnap, 12:00
Szeged-Csanád Grosics AK GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
18.2020.03.28.
szombat, 12:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
18.2020.03.28.
szombat, 12:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia Szeged-Csanád Grosics AK n.a.
18.2020.03.28.
szombat, 12:00
SZEOL SC KFT. MERCEDES KLC n.a.
18.2020.03.28.
szombat, 12:00
MAROS-MENTI UFC DUNA ASZFALT TVSE n.a.
18.2020.03.29.
vasárnap, 12:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC SZOLNOKI MÁV UP FC n.a.
18.2020.03.29.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC OMTK-ULE 1913 n.a.
19.2020.04.04.
szombat, 12:00
OMTK-ULE 1913 DUNA ASZFALT TVSE n.a.
19.2020.04.04.
szombat, 12:00
MERCEDES KLC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
19.2020.04.04.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE Sz.-Cs. Grosics Akadémia n.a.
19.2020.04.04.
szombat, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP FC GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
19.2020.04.05.
vasárnap, 12:00
Szeged-Csanád Grosics AK SZEOL SC KFT. n.a.
19.2020.04.05.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC n.a.
20.2020.04.11.
szombat, 12:00
SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
20.2020.04.11.
szombat, 12:00
MAROS-MENTI UFC MERCEDES KLC n.a.
20.2020.04.11.
szombat, 12:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. BÉKÉSCSABA UFC n.a.
20.2020.04.11.
szombat, 12:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia SZOLNOKI MÁV UP FC n.a.
20.2020.04.12.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC Szeged-Csanád Grosics AK n.a.
20.2020.04.12.
vasárnap, 12:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC OMTK-ULE 1913 n.a.
21.2020.04.18.
szombat, 12:00
MERCEDES KLC DUNA ASZFALT TVSE n.a.
21.2020.04.18.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
21.2020.04.18.
szombat, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP FC SZEOL SC KFT. n.a.
21.2020.04.19.
vasárnap, 12:00
Szeged-Csanád Grosics AK MAROS-MENTI UFC n.a.
21.2020.04.19.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC Sz.-Cs. Grosics Akadémia n.a.
21.2020.04.19.
vasárnap, 12:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
22.2020.04.25.
szombat, 12:00
MAROS-MENTI UFC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
22.2020.04.25.
szombat, 12:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC n.a.
22.2020.04.25.
szombat, 12:00
SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA UFC n.a.
22.2020.04.25.
szombat, 12:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. OMTK-ULE 1913 n.a.
22.2020.04.26.
vasárnap, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE Szeged-Csanád Grosics AK n.a.
22.2020.04.26.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZOLNOKI MÁV UP FC n.a.
23.2020.05.02.
szombat, 12:00
OMTK-ULE 1913 MERCEDES KLC n.a.
23.2020.05.02.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE DUNA ASZFALT TVSE n.a.
23.2020.05.02.
szombat, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP FC MAROS-MENTI UFC n.a.
23.2020.05.02.
szombat, 12:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. Sz.-Cs. Grosics Akadémia n.a.
23.2020.05.03.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
23.2020.05.03.
vasárnap, 12:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC SZEOL SC KFT. n.a.
24.2020.05.09.
szombat, 12:00
MERCEDES KLC Szeged-Csanád Grosics AK n.a.
24.2020.05.09.
szombat, 12:00
SZEOL SC KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
24.2020.05.09.
szombat, 12:00
MAROS-MENTI UFC BÉKÉSCSABA UFC n.a.
24.2020.05.09.
szombat, 12:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia OMTK-ULE 1913 n.a.
24.2020.05.10.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC n.a.
24.2020.05.10.
vasárnap, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE SZOLNOKI MÁV UP FC n.a.
25.2020.05.16.
szombat, 12:00
OMTK-ULE 1913 Szeged-Csanád Grosics AK n.a.
25.2020.05.16.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE MERCEDES KLC n.a.
25.2020.05.16.
szombat, 12:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
25.2020.05.16.
szombat, 12:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia SZEOL SC KFT. n.a.
25.2020.05.17.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC DUNA ASZFALT TVSE n.a.
25.2020.05.17.
vasárnap, 12:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC MAROS-MENTI UFC n.a.
26.2020.05.23.
szombat, 12:00
MAROS-MENTI UFC GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
26.2020.05.23.
szombat, 12:00
MERCEDES KLC SZOLNOKI MÁV UP FC n.a.
26.2020.05.23.
szombat, 12:00
SZEOL SC KFT. OMTK-ULE 1913 n.a.
26.2020.05.24.
vasárnap, 12:00
Szeged-Csanád Grosics AK BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE n.a.
26.2020.05.24.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC Sz.-Cs. Grosics Akadémia n.a.
26.2020.05.24.
vasárnap, 12:00
DUNA ASZFALT TVSE TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC n.a.
Frissítve: 2019.09.21. 12:00
Bajnokság: nincs megadva
MLSZ Adatbank: [link]
Magyar Kupa 2019
ma, 15:00
FLAVUS VELENCE/SZEGED-CSANÁD GROSICS
03
2019/2020 - Merkantil Bank Liga NB II.
#csapat nevepont
01. WKW ETO FC GYŐR 20
02. BFC SIÓFOK 19
03. BUDAFOKI MTE 18
04. MTK BUDAPEST 18
05. AQVITAL FC CSÁKVÁR 15
06. GYIRMÓT FC GYŐR 14
07. KAZINCBARCIKA 13
08. VASAS FC 11
09. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 11
10. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 10
11. DUNA ASZFALT TLC 10
12. SOROKSÁR SC 10
13. DOROGI FC 10
14. SZEGED-CSANÁD GROSICS 10
15. SZOMBATHELYI HALADÁS 9
16. FC AJKA 8
17. BUDAÖRS 8
18. SZOLNOKI MÁV FC 7
19. VÁC FC 4
20. BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 0

Partnereink