Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2019/2020 - MLSZ U17 III. osztály Dél-Keleti csoport

# időpont csapatokeredmény
1.2019.08.27.
kedd, 15:00
SZEOL SC KFT. SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 11:1
1.2019.08.31.
szombat, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 9:0
1.2019.08.31.
szombat, 11:00
BÉKÉSCSABA UFC DUNA ASZFALT TVSE 1:4
1.2019.09.01.
vasárnap, 11:00
KEREKEGYHÁZI SE MERCEDES KLC 2:8
1.2019.09.11.
szerda, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OMTK-ULE 1913 7:0
2.2019.09.07.
szombat, 10:00
DUNA ASZFALT TVSE SZEOL SC KFT. 1:2
2.2019.09.07.
szombat, 12:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3:0
2.2019.09.08.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. 0:7
2.2019.09.08.
vasárnap, 10:00
MERCEDES KLC Szeged-Csanád Grosics AK. 0:2
2.2019.09.08.
vasárnap, 11:00
OMTK-ULE 1913 KEREKEGYHÁZI SE 3:1
3.2019.09.14.
szombat, 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK. OMTK-ULE 1913 20:0
3.2019.09.14.
szombat, 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE DUNA ASZFALT TVSE 2:3
3.2019.09.14.
szombat, 14:00
BÉKÉSCSABA UFC MERCEDES KLC 0:8
3.2019.09.15.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DAFC SZEGED 3:2
3.2019.09.15.
vasárnap, 11:00
KEREKEGYHÁZI SE GYULASPORT NONPROFIT KFT. 2:3
4.2019.09.19.
csütörtök, 16:00
OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA UFC 0:4
4.ma!
10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE n.a.
4.ma!
11:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. Szeged-Csanád Grosics AK. n.a.
4.2019.09.22.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED KEREKEGYHÁZI SE n.a.
4.2019.09.22.
vasárnap, 10:00
MERCEDES KLC SZEOL SC KFT. n.a.
5.2019.09.28.
szombat, 10:00
DUNA ASZFALT TVSE MERCEDES KLC n.a.
5.2019.09.28.
szombat, 11:00
BÉKÉSCSABA UFC GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
5.2019.09.28.
szombat, 12:00
Szeged-Csanád Grosics AK. DAFC SZEGED n.a.
5.2019.09.28.
szombat, 13:00
SZEOL SC KFT. OMTK-ULE 1913 n.a.
5.2019.09.29.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. n.a.
6.2019.10.05.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE n.a.
6.2019.10.05.
szombat, 11:00
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. KEREKEGYHÁZI SE n.a.
6.2019.10.06.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED BÉKÉSCSABA UFC n.a.
6.2019.10.06.
vasárnap, 11:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. SZEOL SC KFT. n.a.
6.2019.10.06.
vasárnap, 11:00
OMTK-ULE 1913 DUNA ASZFALT TVSE n.a.
7.2019.10.12.
szombat, 10:00
DUNA ASZFALT TVSE GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
7.2019.10.12.
szombat, 12:00
SZEOL SC KFT. DAFC SZEGED n.a.
7.2019.10.12.
szombat, 12:00
Szeged-Csanád Grosics AK. SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. n.a.
7.2019.10.13.
vasárnap, 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MERCEDES KLC n.a.
7.2019.10.13.
vasárnap, 11:00
KEREKEGYHÁZI SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
8.2019.10.19.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC Szeged-Csanád Grosics AK. n.a.
8.2019.10.19.
szombat, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. BÉKÉSCSABA UFC n.a.
8.2019.10.20.
vasárnap, 10:00
KEREKEGYHÁZI SE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE n.a.
8.2019.10.20.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED DUNA ASZFALT TVSE n.a.
8.2019.10.20.
vasárnap, 11:00
OMTK-ULE 1913 MERCEDES KLC n.a.
9.2019.10.26.
szombat, 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE OMTK-ULE 1913 n.a.
9.2019.10.26.
szombat, 12:00
SZEOL SC KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. n.a.
9.2019.10.26.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
9.2019.10.26.
szombat, 12:00
Szeged-Csanád Grosics AK. KEREKEGYHÁZI SE n.a.
9.2019.10.27.
vasárnap, 10:00
MERCEDES KLC GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
10.2019.10.30.
szerda, 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK. SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE n.a.
10.2019.10.30.
szerda, 11:00
KEREKEGYHÁZI SE BÉKÉSCSABA UFC n.a.
10.2019.11.02.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC KFT. n.a.
10.2019.11.02.
szombat, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. DUNA ASZFALT TVSE n.a.
10.2019.11.02.
szombat, 11:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. OMTK-ULE 1913 n.a.
10.2019.11.03.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED MERCEDES KLC n.a.
11.2019.11.09.
szombat, 10:00
DUNA ASZFALT TVSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
11.2019.11.09.
szombat, 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
11.2019.11.09.
szombat, 11:00
SZEOL SC KFT. KEREKEGYHÁZI SE n.a.
11.2019.11.09.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC Szeged-Csanád Grosics AK. n.a.
11.2019.11.10.
vasárnap, 10:00
OMTK-ULE 1913 DAFC SZEGED n.a.
12.2019.11.16.
szombat, 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK. SZEOL SC KFT. n.a.
12.2019.11.16.
szombat, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. MERCEDES KLC n.a.
12.2019.11.16.
szombat, 11:00
KEREKEGYHÁZI SE DUNA ASZFALT TVSE n.a.
12.2019.11.17.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
12.2019.11.17.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE n.a.
13.2019.11.23.
szombat, 10:00
DUNA ASZFALT TVSE Szeged-Csanád Grosics AK. n.a.
13.2019.11.23.
szombat, 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE DAFC SZEGED n.a.
13.2019.11.23.
szombat, 11:00
SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA UFC n.a.
13.2019.11.24.
vasárnap, 10:00
OMTK-ULE 1913 SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. n.a.
13.2019.11.24.
vasárnap, 10:00
MERCEDES KLC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
14.2020.02.29.
szombat, 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEOL SC KFT. n.a.
14.2020.02.29.
szombat, 10:00
DUNA ASZFALT TVSE BÉKÉSCSABA UFC n.a.
14.2020.02.29.
szombat, 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. n.a.
14.2020.03.01.
vasárnap, 10:00
MERCEDES KLC KEREKEGYHÁZI SE n.a.
14.2020.03.01.
vasárnap, 10:00
OMTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
15.2020.03.07.
szombat, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. DAFC SZEGED n.a.
15.2020.03.07.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
15.2020.03.07.
szombat, 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK. MERCEDES KLC n.a.
15.2020.03.07.
szombat, 10:00
SZEOL SC KFT. DUNA ASZFALT TVSE n.a.
15.2020.03.07.
szombat, 11:00
KEREKEGYHÁZI SE OMTK-ULE 1913 n.a.
16.2020.03.14.
szombat, 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. KEREKEGYHÁZI SE n.a.
16.2020.03.14.
szombat, 10:00
DUNA ASZFALT TVSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE n.a.
16.2020.03.15.
vasárnap, 10:00
MERCEDES KLC BÉKÉSCSABA UFC n.a.
16.2020.03.15.
vasárnap, 10:00
OMTK-ULE 1913 Szeged-Csanád Grosics AK. n.a.
16.2020.03.15.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
17.2020.03.21.
szombat, 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. n.a.
17.2020.03.21.
szombat, 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK. GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
17.2020.03.21.
szombat, 10:00
SZEOL SC KFT. MERCEDES KLC n.a.
17.2020.03.21.
szombat, 11:00
KEREKEGYHÁZI SE DAFC SZEGED n.a.
17.2020.03.22.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC OMTK-ULE 1913 n.a.
18.2020.03.28.
szombat, 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. BÉKÉSCSABA UFC n.a.
18.2020.03.28.
szombat, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
18.2020.03.29.
vasárnap, 10:00
OMTK-ULE 1913 SZEOL SC KFT. n.a.
18.2020.03.29.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED Szeged-Csanád Grosics AK. n.a.
18.2020.03.29.
vasárnap, 10:00
MERCEDES KLC DUNA ASZFALT TVSE n.a.
19.2020.04.04.
szombat, 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
19.2020.04.04.
szombat, 10:00
SZEOL SC KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
19.2020.04.04.
szombat, 10:00
DUNA ASZFALT TVSE OMTK-ULE 1913 n.a.
19.2020.04.04.
szombat, 11:00
KEREKEGYHÁZI SE SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. n.a.
19.2020.04.05.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC DAFC SZEGED n.a.
20.2020.04.11.
szombat, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. Szeged-Csanád Grosics AK. n.a.
20.2020.04.11.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KEREKEGYHÁZI SE n.a.
20.2020.04.11.
szombat, 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. DUNA ASZFALT TVSE n.a.
20.2020.04.12.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED SZEOL SC KFT. n.a.
20.2020.04.12.
vasárnap, 10:00
MERCEDES KLC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE n.a.
21.2020.04.18.
szombat, 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE KEREKEGYHÁZI SE n.a.
21.2020.04.18.
szombat, 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
21.2020.04.18.
szombat, 10:00
DUNA ASZFALT TVSE DAFC SZEGED n.a.
21.2020.04.19.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. n.a.
21.2020.04.19.
vasárnap, 10:00
MERCEDES KLC OMTK-ULE 1913 n.a.
22.2020.04.25.
szombat, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. SZEOL SC KFT. n.a.
22.2020.04.25.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA UFC n.a.
22.2020.04.25.
szombat, 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. MERCEDES KLC n.a.
22.2020.04.25.
szombat, 11:00
KEREKEGYHÁZI SE Szeged-Csanád Grosics AK. n.a.
22.2020.04.26.
vasárnap, 10:00
OMTK-ULE 1913 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE n.a.
23.2020.05.02.
szombat, 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE Szeged-Csanád Grosics AK. n.a.
23.2020.05.02.
szombat, 10:00
SZEOL SC KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
23.2020.05.02.
szombat, 10:00
DUNA ASZFALT TVSE SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. n.a.
23.2020.05.03.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC KEREKEGYHÁZI SE n.a.
23.2020.05.03.
vasárnap, 10:00
MERCEDES KLC DAFC SZEGED n.a.
23.2020.05.03.
vasárnap, 10:00
OMTK-ULE 1913 GYULASPORT NONPROFIT KFT. n.a.
24.2020.05.09.
szombat, 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK. BÉKÉSCSABA UFC n.a.
24.2020.05.09.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DUNA ASZFALT TVSE n.a.
24.2020.05.09.
szombat, 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE n.a.
24.2020.05.09.
szombat, 11:00
KEREKEGYHÁZI SE SZEOL SC KFT. n.a.
24.2020.05.10.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED OMTK-ULE 1913 n.a.
25.2020.05.16.
szombat, 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE BÉKÉSCSABA UFC n.a.
25.2020.05.16.
szombat, 10:00
SZEOL SC KFT. Szeged-Csanád Grosics AK. n.a.
25.2020.05.16.
szombat, 10:00
DUNA ASZFALT TVSE KEREKEGYHÁZI SE n.a.
25.2020.05.16.
szombat, 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT. DAFC SZEGED n.a.
25.2020.05.17.
vasárnap, 10:00
MERCEDES KLC SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. n.a.
26.2020.05.23.
szombat, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. OMTK-ULE 1913 n.a.
26.2020.05.23.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MERCEDES KLC n.a.
26.2020.05.23.
szombat, 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK. DUNA ASZFALT TVSE n.a.
26.2020.05.24.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC SZEOL SC KFT. n.a.
26.2020.05.24.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE n.a.
Frissítve: 2019.09.21. 12:00
Bajnokság: nincs megadva
MLSZ Adatbank: [link]
2019/2020
Merkantil Bank Liga NB II.
2019.09.29. vasárnap, 17:00
SZEGED-CSANÁD GROSICS/DOROGI FC
Szent Gellért Fórum
2019/2020 - Merkantil Bank Liga NB II.
#csapat nevepont
01. WKW ETO FC GYŐR 20
02. BFC SIÓFOK 19
03. BUDAFOKI MTE 18
04. MTK BUDAPEST 18
05. AQVITAL FC CSÁKVÁR 15
06. GYIRMÓT FC GYŐR 14
07. KAZINCBARCIKA 13
08. VASAS FC 11
09. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 11
10. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 10
11. DUNA ASZFALT TLC 10
12. SOROKSÁR SC 10
13. DOROGI FC 10
14. SZEGED-CSANÁD GROSICS 10
15. SZOMBATHELYI HALADÁS 9
16. FC AJKA 8
17. BUDAÖRS 8
18. SZOLNOKI MÁV FC 7
19. VÁC FC 4
20. BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 0

Partnereink