Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2018/2019 - MLSZ U17 III. osztály Dél-Keleti csoport

# időpont csapatokeredmény
18.2019.04.11.
csütörtök, 16:00
OMTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 9:2
18.2019.04.07.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABA UFC SZEOL SC KFT. 1:6
18.2019.04.07.
vasárnap, 09:00
DAFC SZEGED SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 0:17
18.2019.04.06.
szombat, 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MÓRAHALOM VSE 1:3
18.2019.04.06.
szombat, 10:00
MAROS-MENTI UFC Gyulasport Nonprofit Kft. 3:6
17.2019.03.31.
vasárnap, 10:00
MÓRAHALOM VSE DAFC SZEGED 2:4
17.2019.03.30.
szombat, 10:00
Gyulasport Nonprofit Kft. BÉKÉSCSABA UFC 2:6
17.2019.03.30.
szombat, 10:00
SZEOL SC KFT. SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 10:0
17.2019.03.30.
szombat, 10:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B OMTK-ULE 1913 8:0
17.2019.03.28.
csütörtök, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAROS-MENTI UFC 2:1
16.2019.03.24.
vasárnap, 11:00
OMTK-ULE 1913 MÓRAHALOM VSE 10:4
16.2019.03.24.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED SZEOL SC KFT. 0:12
16.2019.03.23.
szombat, 13:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC Gyulasport Nonprofit Kft. 5:1
16.2019.03.23.
szombat, 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE BÉKÉSCSABA UFC 1:9
16.2019.03.20.
szerda, 17:00
MAROS-MENTI UFC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 0:14
15.2018.12.02.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABA UFC DAFC SZEGED 3:4
15.2018.12.02.
vasárnap, 10:00
MAROS-MENTI UFC MÓRAHALOM VSE 2:1
15.2018.12.01.
szombat, 14:00
Gyulasport Nonprofit Kft. SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 6:1
15.2018.12.01.
szombat, 11:00
SZEOL SC KFT. OMTK-ULE 1913 2:2
15.2018.12.01.
szombat, 10:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 12:1
12.2018.11.29.
csütörtök, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA UFC 2:1
14.2018.11.25.
vasárnap, 10:00
OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA UFC 7:3
14.2018.11.25.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 5:3
14.2018.11.25.
vasárnap, 09:00
MAROS-MENTI UFC SZEOL SC KFT. 0:7
14.2018.11.24.
szombat, 10:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B Gyulasport Nonprofit Kft. 5:1
14.2018.11.22.
csütörtök, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MÓRAHALOM VSE 7:3
13.2018.11.18.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC MAROS-MENTI UFC 2:0
13.2018.11.17.
szombat, 14:00
Gyulasport Nonprofit Kft. DAFC SZEGED 4:1
13.2018.11.17.
szombat, 11:00
SZEOL SC KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:0
13.2018.11.17.
szombat, 10:00
MÓRAHALOM VSE SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 0:11
13.2018.11.16.
péntek, 16:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE OMTK-ULE 1913 0:9
10.2018.11.15.
csütörtök, 18:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DAFC SZEGED 5:0
12.2018.11.11.
vasárnap, 10:00
OMTK-ULE 1913 DAFC SZEGED 11:2
12.2018.11.10.
szombat, 11:00
MÓRAHALOM VSE Gyulasport Nonprofit Kft. 6:3
12.2018.11.10.
szombat, 10:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B SZEOL SC KFT. 0:1
12.2018.11.10.
szombat, 10:00
MAROS-MENTI UFC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 10:1
9.2018.11.07.
szerda, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OMTK-ULE 1913 0:2
11.2018.11.04.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 1:10
11.2018.11.04.
vasárnap, 10:00
OMTK-ULE 1913 Gyulasport Nonprofit Kft. 5:2
11.2018.11.04.
vasárnap, 09:00
DAFC SZEGED MAROS-MENTI UFC 4:5
11.2018.11.03.
szombat, 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:10
11.2018.11.02.
péntek, 11:00
SZEOL SC KFT. MÓRAHALOM VSE elmaradt
10.2018.10.29.
hétfő, 10:00
MAROS-MENTI UFC OMTK-ULE 1913 1:4
10.2018.10.28.
vasárnap, 14:00
Gyulasport Nonprofit Kft. SZEOL SC KFT. 0:6
10.2018.10.27.
szombat, 10:00
MÓRAHALOM VSE BÉKÉSCSABA UFC 6:2
10.2018.10.27.
szombat, 10:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 25:0
3.2018.10.22.
hétfő, 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MAROS-MENTI UFC 1:2
9.2018.10.20.
szombat, 14:00
SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA UFC 7:1
9.2018.10.20.
szombat, 14:00
Gyulasport Nonprofit Kft. MAROS-MENTI UFC 6:2
9.2018.10.20.
szombat, 10:00
MÓRAHALOM VSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 8:1
9.2018.10.20.
szombat, 09:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B DAFC SZEGED 8:1
8.2018.10.14.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC Gyulasport Nonprofit Kft. 1:8
8.2018.10.14.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED MÓRAHALOM VSE 3:0
8.2018.10.13.
szombat, 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEOL SC KFT. 0:19
8.2018.10.12.
péntek, 16:00
OMTK-ULE 1913 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 4:2
8.2018.10.11.
csütörtök, 16:00
MAROS-MENTI UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:8
7.2018.10.07.
vasárnap, 11:00
MÓRAHALOM VSE OMTK-ULE 1913 2:8
7.2018.10.07.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 5:0
7.2018.10.06.
szombat, 12:00
SZEOL SC KFT. DAFC SZEGED 15:1
7.2018.10.06.
szombat, 09:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B MAROS-MENTI UFC 17:0
7.2018.10.04.
csütörtök, 14:00
Gyulasport Nonprofit Kft. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:2
6.2018.09.30.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED BÉKÉSCSABA UFC 3:4
6.2018.09.30.
vasárnap, 10:00
OMTK-ULE 1913 SZEOL SC KFT. 0:1
6.2018.09.29.
szombat, 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE Gyulasport Nonprofit Kft. 0:2
6.2018.09.29.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 1:7
6.2018.09.26.
szerda, 16:00
MAROS-MENTI UFC MÓRAHALOM VSE 1:1
5.2018.09.23.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC OMTK-ULE 1913 0:11
5.2018.09.22.
szombat, 13:30
Gyulasport Nonprofit Kft. SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 0:10
5.2018.09.22.
szombat, 12:00
SZEOL SC KFT. MAROS-MENTI UFC 3:0
5.2018.09.22.
szombat, 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE DAFC SZEGED 2:3
5.2018.09.20.
csütörtök, 16:00
MÓRAHALOM VSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:15
4.2018.09.16.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED Gyulasport Nonprofit Kft. 1:2
4.2018.09.16.
vasárnap, 10:00
OMTK-ULE 1913 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 13:0
4.2018.09.16.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC KFT. 3:1
4.2018.09.15.
szombat, 14:00
MAROS-MENTI UFC BÉKÉSCSABA UFC 1:3
4.2018.09.15.
szombat, 10:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B MÓRAHALOM VSE 7:0
3.2018.09.09.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABA UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:3
3.2018.09.09.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED OMTK-ULE 1913 0:4
3.2018.09.08.
szombat, 13:30
Gyulasport Nonprofit Kft. MÓRAHALOM VSE 4:1
3.2018.09.08.
szombat, 12:00
SZEOL SC KFT. SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 0:0
1.2018.09.05.
szerda, 17:00
DAFC SZEGED HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:9
2.2018.09.02.
vasárnap, 14:00
Gyulasport Nonprofit Kft. OMTK-ULE 1913 0:8
2.2018.09.02.
vasárnap, 09:00
MAROS-MENTI UFC DAFC SZEGED 2:8
2.2018.09.01.
szombat, 10:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B BÉKÉSCSABA UFC 12:0
2.2018.09.01.
szombat, 10:00
MÓRAHALOM VSE SZEOL SC KFT. 0:15
1.2018.08.29.
szerda, 15:00
SZEOL SC KFT. Gyulasport Nonprofit Kft. 9:0
2.2018.08.29.
szerda, 14:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 11:0
1.2018.08.26.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABA UFC MÓRAHALOM VSE 2:0
1.2018.08.26.
vasárnap, 10:00
OMTK-ULE 1913 MAROS-MENTI UFC 4:1
1.2018.08.25.
szombat, 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 0:22
Frissítve: 2019.04.11. 21:00
Bajnokság: megye3
MLSZ Adatbank: [link]
2018/2019
NB III. Közép csoport
2019.04.28. vasárnap, 16:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA/KOZÁRMISLENY FC
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018/2019 - NB III. Közép csoport
#csapat nevepont
01. SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 52
02. SZENTLŐRINC SE 49
03. SZEOL SC 45
04. DUNAÚJVÁROS 43
05. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 36
06. TAKSONY SE 34
07. FC DABAS 34
08. IVÁNCSA KSE 31
09. RÁKOSMENTE KSK 31
10. KOZÁRMISLENY FC 31
11. KECSKEMÉTI TE 30
12. PMFC 30
13. SZEKSZÁRDI UFC 24
14. MAKÓ FC 19
15. PAKSI FC II. 19
16. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 17

Partnereink