Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2018/2019 - MLSZ U17 III. osztály Dél-Keleti csoport

# időpont csapatokeredmény
1.2018.08.25.
szombat, 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 0:22
1.2018.08.26.
vasárnap, 10:00
OMTK-ULE 1913 MAROS-MENTI UFC 4:1
1.2018.08.26.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABA UFC MÓRAHALOM VSE 2:0
1.2018.08.29.
szerda, 15:00
SZEOL SC KFT. Gyulasport Nonprofit Kft. 9:0
1.2018.09.05.
szerda, 17:00
DAFC SZEGED HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:9
2.2018.08.29.
szerda, 14:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 11:0
2.2018.09.01.
szombat, 10:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B BÉKÉSCSABA UFC 12:0
2.2018.09.01.
szombat, 10:00
MÓRAHALOM VSE SZEOL SC KFT. 0:15
2.2018.09.02.
vasárnap, 09:00
MAROS-MENTI UFC DAFC SZEGED 2:8
2.2018.09.02.
vasárnap, 14:00
Gyulasport Nonprofit Kft. OMTK-ULE 1913 0:8
3.2018.09.08.
szombat, 12:00
SZEOL SC KFT. SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 0:0
3.2018.09.08.
szombat, 13:30
Gyulasport Nonprofit Kft. MÓRAHALOM VSE 4:1
3.2018.09.09.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED OMTK-ULE 1913 0:4
3.2018.09.09.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABA UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:3
3.2018.10.22.
hétfő, 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MAROS-MENTI UFC 1:2
4.2018.09.15.
szombat, 10:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B MÓRAHALOM VSE 7:0
4.2018.09.15.
szombat, 14:00
MAROS-MENTI UFC BÉKÉSCSABA UFC 1:3
4.2018.09.16.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED Gyulasport Nonprofit Kft. 1:2
4.2018.09.16.
vasárnap, 10:00
OMTK-ULE 1913 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 13:0
4.2018.09.16.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC KFT. 3:1
5.2018.09.20.
csütörtök, 16:00
MÓRAHALOM VSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:15
5.2018.09.22.
szombat, 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE DAFC SZEGED 2:3
5.2018.09.22.
szombat, 12:00
SZEOL SC KFT. MAROS-MENTI UFC 3:0
5.2018.09.22.
szombat, 13:30
Gyulasport Nonprofit Kft. SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 0:10
5.2018.09.23.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC OMTK-ULE 1913 0:11
6.2018.09.26.
szerda, 16:00
MAROS-MENTI UFC MÓRAHALOM VSE 1:1
6.2018.09.29.
szombat, 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE Gyulasport Nonprofit Kft. 0:2
6.2018.09.29.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 1:7
6.2018.09.30.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED BÉKÉSCSABA UFC 3:4
6.2018.09.30.
vasárnap, 10:00
OMTK-ULE 1913 SZEOL SC KFT. 0:1
7.2018.10.04.
csütörtök, 14:00
Gyulasport Nonprofit Kft. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:2
7.2018.10.06.
szombat, 09:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B MAROS-MENTI UFC 17:0
7.2018.10.06.
szombat, 12:00
SZEOL SC KFT. DAFC SZEGED 15:1
7.2018.10.07.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 5:0
7.2018.10.07.
vasárnap, 11:00
MÓRAHALOM VSE OMTK-ULE 1913 2:8
8.2018.10.11.
csütörtök, 16:00
MAROS-MENTI UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:8
8.2018.10.12.
péntek, 16:00
OMTK-ULE 1913 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 4:2
8.2018.10.13.
szombat, 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEOL SC KFT. 0:19
8.2018.10.14.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC Gyulasport Nonprofit Kft. 1:8
8.2018.10.14.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED MÓRAHALOM VSE 3:0
9.2018.10.20.
szombat, 09:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B DAFC SZEGED 8:1
9.2018.10.20.
szombat, 10:00
MÓRAHALOM VSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 8:1
9.2018.10.20.
szombat, 14:00
SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA UFC 7:1
9.2018.10.20.
szombat, 14:00
Gyulasport Nonprofit Kft. MAROS-MENTI UFC 6:2
9.2018.11.07.
szerda, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OMTK-ULE 1913 0:2
10.2018.10.27.
szombat, 10:00
MÓRAHALOM VSE BÉKÉSCSABA UFC 6:2
10.2018.10.27.
szombat, 10:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 25:0
10.2018.10.28.
vasárnap, 14:00
Gyulasport Nonprofit Kft. SZEOL SC KFT. 0:6
10.2018.10.29.
hétfő, 10:00
MAROS-MENTI UFC OMTK-ULE 1913 1:4
10.2018.11.15.
csütörtök, 18:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DAFC SZEGED 5:0
11.2018.11.02.
péntek, 11:00
SZEOL SC KFT. MÓRAHALOM VSE elmaradt
11.2018.11.03.
szombat, 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:10
11.2018.11.04.
vasárnap, 09:00
DAFC SZEGED MAROS-MENTI UFC 4:5
11.2018.11.04.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 1:10
11.2018.11.04.
vasárnap, 10:00
OMTK-ULE 1913 Gyulasport Nonprofit Kft. 5:2
12.2018.11.10.
szombat, 10:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B SZEOL SC KFT. 0:1
12.2018.11.10.
szombat, 10:00
MAROS-MENTI UFC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 10:1
12.2018.11.10.
szombat, 11:00
MÓRAHALOM VSE Gyulasport Nonprofit Kft. 6:3
12.2018.11.11.
vasárnap, 10:00
OMTK-ULE 1913 DAFC SZEGED 11:2
12.2018.11.29.
csütörtök, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA UFC 2:1
13.2018.11.16.
péntek, 16:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE OMTK-ULE 1913 0:9
13.2018.11.17.
szombat, 10:00
MÓRAHALOM VSE SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 0:11
13.2018.11.17.
szombat, 11:00
SZEOL SC KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:0
13.2018.11.17.
szombat, 14:00
Gyulasport Nonprofit Kft. DAFC SZEGED 4:1
13.2018.11.18.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC MAROS-MENTI UFC 2:0
14.2018.11.22.
csütörtök, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MÓRAHALOM VSE 7:3
14.2018.11.24.
szombat, 10:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B Gyulasport Nonprofit Kft. 5:1
14.2018.11.25.
vasárnap, 09:00
MAROS-MENTI UFC SZEOL SC KFT. 0:7
14.2018.11.25.
vasárnap, 10:00
OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA UFC 7:3
14.2018.11.25.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 5:3
15.2018.12.01.
szombat, 10:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 12:1
15.2018.12.01.
szombat, 11:00
SZEOL SC KFT. OMTK-ULE 1913 2:2
15.2018.12.01.
szombat, 14:00
Gyulasport Nonprofit Kft. SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 6:1
15.2018.12.02.
vasárnap, 10:00
MAROS-MENTI UFC MÓRAHALOM VSE 2:1
15.2018.12.02.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABA UFC DAFC SZEGED 3:4
16.2019.03.20.
szerda, 17:00
MAROS-MENTI UFC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 0:14
16.2019.03.23.
szombat, 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE BÉKÉSCSABA UFC 1:9
16.2019.03.23.
szombat, 13:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC Gyulasport Nonprofit Kft. 5:1
16.2019.03.24.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED SZEOL SC KFT. 0:12
16.2019.03.24.
vasárnap, 11:00
OMTK-ULE 1913 MÓRAHALOM VSE 10:4
17.2019.03.28.
csütörtök, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAROS-MENTI UFC 2:1
17.2019.03.30.
szombat, 10:00
Gyulasport Nonprofit Kft. BÉKÉSCSABA UFC 2:6
17.2019.03.30.
szombat, 10:00
SZEOL SC KFT. SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 10:0
17.2019.03.30.
szombat, 10:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B OMTK-ULE 1913 8:0
17.2019.03.31.
vasárnap, 10:00
MÓRAHALOM VSE DAFC SZEGED 2:4
18.2019.04.06.
szombat, 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MÓRAHALOM VSE 1:3
18.2019.04.06.
szombat, 10:00
MAROS-MENTI UFC Gyulasport Nonprofit Kft. 3:6
18.2019.04.07.
vasárnap, 09:00
DAFC SZEGED SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 0:17
18.2019.04.07.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABA UFC SZEOL SC KFT. 1:6
18.2019.04.11.
csütörtök, 16:00
OMTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 9:2
Frissítve: 2019.04.11. 21:00
Bajnokság: megye3
MLSZ Adatbank: [link]
2018/2019
NB III. Közép csoport
2019.04.28. vasárnap, 16:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA/KOZÁRMISLENY FC
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018/2019 - NB III. Közép csoport
#csapat nevepont
01. SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 52
02. SZENTLŐRINC SE 49
03. SZEOL SC 45
04. DUNAÚJVÁROS 43
05. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 36
06. TAKSONY SE 34
07. FC DABAS 34
08. IVÁNCSA KSE 31
09. RÁKOSMENTE KSK 31
10. KOZÁRMISLENY FC 31
11. KECSKEMÉTI TE 30
12. PMFC 30
13. SZEKSZÁRDI UFC 24
14. MAKÓ FC 19
15. PAKSI FC II. 19
16. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 17

Partnereink