Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2018/2019 - MLSZ U17 III. osztály Dél-Keleti csoport

# időpont csapatokeredmény
1.2018.08.25.
szombat, 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 0:22
1.2018.08.26.
vasárnap, 10:00
OMTK-ULE 1913 MAROS-MENTI UFC 4:1
1.2018.08.26.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABA UFC MÓRAHALOM VSE 2:0
2.2018.08.29.
szerda, 14:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 11:0
1.2018.08.29.
szerda, 15:00
SZEOL SC KFT. Gyulasport Nonprofit Kft. 9:0
2.2018.09.01.
szombat, 10:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B BÉKÉSCSABA UFC 12:0
2.2018.09.01.
szombat, 10:00
MÓRAHALOM VSE SZEOL SC KFT. 0:15
2.2018.09.02.
vasárnap, 09:00
MAROS-MENTI UFC DAFC SZEGED 2:8
2.2018.09.02.
vasárnap, 14:00
Gyulasport Nonprofit Kft. OMTK-ULE 1913 0:8
1.2018.09.05.
szerda, 17:00
DAFC SZEGED HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:9
3.2018.09.08.
szombat, 12:00
SZEOL SC KFT. SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 0:0
3.2018.09.08.
szombat, 13:30
Gyulasport Nonprofit Kft. MÓRAHALOM VSE 4:1
3.2018.09.09.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED OMTK-ULE 1913 0:4
3.2018.09.09.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABA UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:3
4.2018.09.15.
szombat, 10:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B MÓRAHALOM VSE 7:0
4.2018.09.15.
szombat, 14:00
MAROS-MENTI UFC BÉKÉSCSABA UFC 1:3
4.2018.09.16.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED Gyulasport Nonprofit Kft. 1:2
4.2018.09.16.
vasárnap, 10:00
OMTK-ULE 1913 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 13:0
4.2018.09.16.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC KFT. 3:1
5.2018.09.20.
csütörtök, 16:00
MÓRAHALOM VSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:15
5.2018.09.22.
szombat, 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE DAFC SZEGED 2:3
5.2018.09.22.
szombat, 12:00
SZEOL SC KFT. MAROS-MENTI UFC 3:0
5.2018.09.22.
szombat, 13:30
Gyulasport Nonprofit Kft. SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 0:10
5.2018.09.23.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC OMTK-ULE 1913 0:11
6.2018.09.26.
szerda, 16:00
MAROS-MENTI UFC MÓRAHALOM VSE 1:1
6.2018.09.29.
szombat, 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE Gyulasport Nonprofit Kft. 0:2
6.2018.09.29.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 1:7
6.2018.09.30.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED BÉKÉSCSABA UFC 3:4
6.2018.09.30.
vasárnap, 10:00
OMTK-ULE 1913 SZEOL SC KFT. 0:1
7.2018.10.04.
csütörtök, 14:00
Gyulasport Nonprofit Kft. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:2
7.2018.10.06.
szombat, 09:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B MAROS-MENTI UFC 17:0
7.2018.10.06.
szombat, 12:00
SZEOL SC KFT. DAFC SZEGED 15:1
7.2018.10.07.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 5:0
7.2018.10.07.
vasárnap, 11:00
MÓRAHALOM VSE OMTK-ULE 1913 2:8
8.2018.10.11.
csütörtök, 16:00
MAROS-MENTI UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:8
8.2018.10.12.
péntek, 16:00
OMTK-ULE 1913 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 4:2
8.2018.10.13.
szombat, 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEOL SC KFT. 0:19
8.2018.10.14.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC Gyulasport Nonprofit Kft. 1:8
8.2018.10.14.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED MÓRAHALOM VSE 3:0
9.2018.10.20.
szombat, 09:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B DAFC SZEGED 8:1
9.2018.10.20.
szombat, 10:00
MÓRAHALOM VSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 8:1
9.2018.10.20.
szombat, 14:00
SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA UFC 7:1
9.2018.10.20.
szombat, 14:00
Gyulasport Nonprofit Kft. MAROS-MENTI UFC 6:2
3.2018.10.22.
hétfő, 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MAROS-MENTI UFC 1:2
10.2018.10.27.
szombat, 10:00
MÓRAHALOM VSE BÉKÉSCSABA UFC 6:2
10.2018.10.27.
szombat, 10:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 25:0
10.2018.10.28.
vasárnap, 14:00
Gyulasport Nonprofit Kft. SZEOL SC KFT. 0:6
10.2018.10.29.
hétfő, 10:00
MAROS-MENTI UFC OMTK-ULE 1913 1:4
11.2018.11.02.
péntek, 11:00
SZEOL SC KFT. MÓRAHALOM VSE elmaradt
11.2018.11.03.
szombat, 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:10
11.2018.11.04.
vasárnap, 09:00
DAFC SZEGED MAROS-MENTI UFC 4:5
11.2018.11.04.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 1:10
11.2018.11.04.
vasárnap, 10:00
OMTK-ULE 1913 Gyulasport Nonprofit Kft. 5:2
9.2018.11.07.
szerda, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OMTK-ULE 1913 0:2
12.2018.11.10.
szombat, 10:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B SZEOL SC KFT. 0:1
12.2018.11.10.
szombat, 10:00
MAROS-MENTI UFC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 10:1
12.2018.11.10.
szombat, 11:00
MÓRAHALOM VSE Gyulasport Nonprofit Kft. 6:3
12.2018.11.11.
vasárnap, 10:00
OMTK-ULE 1913 DAFC SZEGED 11:2
10.2018.11.15.
csütörtök, 18:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DAFC SZEGED 5:0
13.2018.11.16.
péntek, 16:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE OMTK-ULE 1913 0:9
13.2018.11.17.
szombat, 10:00
MÓRAHALOM VSE SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 0:11
13.2018.11.17.
szombat, 11:00
SZEOL SC KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:0
13.2018.11.17.
szombat, 14:00
Gyulasport Nonprofit Kft. DAFC SZEGED 4:1
13.2018.11.18.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC MAROS-MENTI UFC 2:0
14.2018.11.22.
csütörtök, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MÓRAHALOM VSE 7:3
14.2018.11.24.
szombat, 10:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B Gyulasport Nonprofit Kft. 5:1
14.2018.11.25.
vasárnap, 09:00
MAROS-MENTI UFC SZEOL SC KFT. 0:7
14.2018.11.25.
vasárnap, 10:00
OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA UFC 7:3
14.2018.11.25.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 5:3
12.2018.11.29.
csütörtök, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA UFC 2:1
15.2018.12.01.
szombat, 10:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 12:1
15.2018.12.01.
szombat, 11:00
SZEOL SC KFT. OMTK-ULE 1913 2:2
15.2018.12.01.
szombat, 14:00
Gyulasport Nonprofit Kft. SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 6:1
15.2018.12.02.
vasárnap, 10:00
MAROS-MENTI UFC MÓRAHALOM VSE 2:1
15.2018.12.02.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABA UFC DAFC SZEGED 3:4
16.2019.03.20.
szerda, 17:00
MAROS-MENTI UFC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 0:14
16.2019.03.23.
szombat, 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE BÉKÉSCSABA UFC 1:9
16.2019.03.23.
szombat, 13:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC Gyulasport Nonprofit Kft. 5:1
16.2019.03.24.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED SZEOL SC KFT. 0:12
16.2019.03.24.
vasárnap, 11:00
OMTK-ULE 1913 MÓRAHALOM VSE 10:4
17.2019.03.28.
csütörtök, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAROS-MENTI UFC 2:1
17.2019.03.30.
szombat, 10:00
Gyulasport Nonprofit Kft. BÉKÉSCSABA UFC 2:6
17.2019.03.30.
szombat, 10:00
SZEOL SC KFT. SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 10:0
17.2019.03.30.
szombat, 10:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B OMTK-ULE 1913 8:0
17.2019.03.31.
vasárnap, 10:00
MÓRAHALOM VSE DAFC SZEGED 2:4
18.2019.04.06.
szombat, 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MÓRAHALOM VSE 1:3
18.2019.04.06.
szombat, 10:00
MAROS-MENTI UFC Gyulasport Nonprofit Kft. 3:6
18.2019.04.07.
vasárnap, 09:00
DAFC SZEGED SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 0:17
18.2019.04.07.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABA UFC SZEOL SC KFT. 1:6
18.2019.04.11.
csütörtök, 16:00
OMTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 9:2
Frissítve: 2019.04.11. 21:00
Bajnokság: megye3
MLSZ Adatbank: [link]
2018/2019
NB III. Közép csoport
2019.05.26. vasárnap, 17:30
SZEOL SC/SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018/2019 - NB III. Közép csoport
#csapat nevepont
01. SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 62
02. SZENTLŐRINC SE 57
03. SZEOL SC 55
04. DUNAÚJVÁROS 46
05. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 40
06. FC DABAS 38
07. RÁKOSMENTE KSK 38
08. PMFC 38
09. IVÁNCSA KSE 36
10. KECSKEMÉTI TE 35
11. TAKSONY SE 34
12. KOZÁRMISLENY FC 32
13. SZEKSZÁRDI UFC 30
14. PAKSI FC II. 25
15. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 23
16. MAKÓ FC 20

Partnereink