Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2018/2019 - MLSZ U14 II. osztály Dél-Keleti csoport

# időpont csapatokeredmény
1.2018.08.25.
szombat, 10:00
MAROS-MENTI UFC DAFC SZEGED 1:7
1.2018.08.26.
vasárnap, 10:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A BÉKÉSCSABA UFC 6:1
1.2018.08.26.
vasárnap, 12:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 10:1
2.2018.08.29.
szerda, 16:00
OMTK-ULE 1913 Gyulasport Nonprofit Kft. 6:1
2.2018.09.01.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 1:3
2.2018.09.01.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAROS-MENTI UFC 5:1
2.2018.09.01.
szombat, 10:00
DAFC SZEGED SZEOL SC KFT. 1:2
2.2018.09.01.
szombat, 12:00
L-IT-SZEAC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 0:17
3.2018.09.05.
szerda, 17:00
MAROS-MENTI UFC BÉKÉSCSABA UFC 4:1
3.2018.09.06.
csütörtök, 17:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A Gyulasport Nonprofit Kft. 6:3
3.2018.09.08.
szombat, 10:00
OMTK-ULE 1913 DAFC SZEGED 7:2
3.2018.09.09.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 7:0
3.2018.09.09.
vasárnap, 12:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B L-IT-SZEAC 13:0
1.2018.09.12.
szerda, 15:00
SZEOL SC KFT. OMTK-ULE 1913 2:1
8.2018.09.13.
csütörtök, 15:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC Gyulasport Nonprofit Kft. 6:2
4.2018.09.15.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DAFC SZEGED 1:4
4.2018.09.15.
szombat, 11:00
BÉKÉSCSABA UFC SZEOL SC KFT. 0:3
4.2018.09.15.
szombat, 12:00
Gyulasport Nonprofit Kft. SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 0:13
4.2018.09.17.
hétfő, 16:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A OMTK-ULE 1913 6:1
5.2018.09.21.
péntek, 12:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 1:0
5.2018.09.22.
szombat, 10:00
MAROS-MENTI UFC Gyulasport Nonprofit Kft. 4:2
5.2018.09.22.
szombat, 10:00
OMTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 6:4
5.2018.09.23.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC KFT. L-IT-SZEAC 8:0
5.2018.09.23.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABA UFC DAFC SZEGED 8:3
4.2018.09.26.
szerda, 15:30
L-IT-SZEAC MAROS-MENTI UFC 1:8
6.2018.09.28.
péntek, 17:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A MAROS-MENTI UFC 3:0
6.2018.09.29.
szombat, 10:00
L-IT-SZEAC DAFC SZEGED 0:7
6.2018.09.29.
szombat, 11:00
BÉKÉSCSABA UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 7:1
6.2018.09.29.
szombat, 11:30
Gyulasport Nonprofit Kft. SZEOL SC KFT. 1:0
6.2018.09.30.
vasárnap, 12:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B OMTK-ULE 1913 8:1
1.2018.10.03.
szerda, 14:00
Gyulasport Nonprofit Kft. L-IT-SZEAC 2:1
7.2018.10.06.
szombat, 10:00
MAROS-MENTI UFC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 1:5
7.2018.10.06.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC L-IT-SZEAC 12:1
7.2018.10.06.
szombat, 10:00
DAFC SZEGED Gyulasport Nonprofit Kft. 3:2
7.2018.10.06.
szombat, 10:00
OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA UFC 3:4
7.2018.10.07.
vasárnap, 12:00
SZEOL SC KFT. SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 0:3
8.2018.10.13.
szombat, 15:00
MAROS-MENTI UFC OMTK-ULE 1913 2:4
8.2018.10.14.
vasárnap, 12:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B SZEOL SC KFT. 3:2
9.2018.10.17.
szerda, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 1:20
9.2018.10.20.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC Gyulasport Nonprofit Kft. 4:1
9.2018.10.20.
szombat, 10:00
DAFC SZEGED SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 0:5
9.2018.10.20.
szombat, 10:00
OMTK-ULE 1913 L-IT-SZEAC 14:0
9.2018.10.21.
vasárnap, 12:00
SZEOL SC KFT. MAROS-MENTI UFC 0:2
10.2018.10.28.
vasárnap, 10:00
OMTK-ULE 1913 SZEOL SC KFT. 2:1
10.2018.10.28.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 2:11
10.2018.10.28.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 0:2
10.2018.10.29.
hétfő, 14:00
MAROS-MENTI UFC DAFC SZEGED 9:0
8.2018.10.31.
szerda, 11:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A DAFC SZEGED 11:0
8.2018.10.31.
szerda, 12:00
L-IT-SZEAC BÉKÉSCSABA UFC 2:11
11.2018.11.03.
szombat, 10:30
Gyulasport Nonprofit Kft. OMTK-ULE 1913 1:6
11.2018.11.04.
vasárnap, 10:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B BÉKÉSCSABA UFC 7:0
11.2018.11.04.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC KFT. DAFC SZEGED 7:0
11.2018.11.06.
kedd, 15:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A L-IT-SZEAC 17:1
11.2018.11.07.
szerda, 15:00
MAROS-MENTI UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:4
12.2018.11.10.
szombat, 10:00
L-IT-SZEAC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 0:4
12.2018.11.10.
szombat, 12:00
Gyulasport Nonprofit Kft. SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 0:12
12.2018.11.10.
szombat, 14:00
MAROS-MENTI UFC BÉKÉSCSABA UFC 1:2
12.2018.11.11.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC KFT. 2:9
10.2018.11.14.
szerda, 12:00
L-IT-SZEAC Gyulasport Nonprofit Kft. 2:6
13.2018.11.17.
szombat, 09:00
DAFC SZEGED HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 7:2
13.2018.11.17.
szombat, 10:00
OMTK-ULE 1913 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 0:0
13.2018.11.17.
szombat, 10:00
MAROS-MENTI UFC L-IT-SZEAC 10:1
13.2018.11.18.
vasárnap, 10:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B Gyulasport Nonprofit Kft. 10:0
13.2018.11.18.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA UFC 2:1
14.2018.11.23.
péntek, 16:00
L-IT-SZEAC SZEOL SC KFT. 0:6
14.2018.11.24.
szombat, 11:00
Gyulasport Nonprofit Kft. MAROS-MENTI UFC 2:6
14.2018.11.24.
szombat, 12:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 1:1
14.2018.11.24.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC DAFC SZEGED elmaradt
14.2018.11.28.
szerda, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OMTK-ULE 1913 1:1
15.2018.11.30.
péntek, 17:00
MAROS-MENTI UFC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 0:4
15.2018.12.01.
szombat, 10:00
OMTK-ULE 1913 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 2:3
15.2018.12.01.
szombat, 10:00
DAFC SZEGED L-IT-SZEAC 4:2
15.2018.12.01.
szombat, 14:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA UFC 2:5
15.2018.12.02.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC KFT. Gyulasport Nonprofit Kft. 8:0
12.2018.12.08.
szombat, 10:00
DAFC SZEGED OMTK-ULE 1913 5:2
16.2019.03.23.
szombat, 10:00
L-IT-SZEAC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:7
16.2019.03.23.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC OMTK-ULE 1913 6:1
16.2019.03.23.
szombat, 12:00
Gyulasport Nonprofit Kft. DAFC SZEGED 7:0
16.2019.03.23.
szombat, 14:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A SZEOL SC KFT. 9:0
16.2019.03.24.
vasárnap, 09:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B MAROS-MENTI UFC 7:0
17.2019.03.30.
szombat, 09:00
DAFC SZEGED SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 1:8
17.2019.03.30.
szombat, 11:00
OMTK-ULE 1913 MAROS-MENTI UFC 3:3
17.2019.03.30.
szombat, 13:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC Gyulasport Nonprofit Kft. 8:3
17.2019.03.31.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC KFT. SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 0:8
17.2019.03.31.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC L-IT-SZEAC 13:0
18.2019.04.04.
csütörtök, 16:30
Gyulasport Nonprofit Kft. BÉKÉSCSABA UFC 1:3
18.2019.04.06.
szombat, 13:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 16:0
18.2019.04.07.
vasárnap, 09:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B DAFC SZEGED 11:0
18.2019.04.07.
vasárnap, 13:00
MAROS-MENTI UFC SZEOL SC KFT. 0:3
18.2019.04.23.
kedd, 14:00
L-IT-SZEAC OMTK-ULE 1913 0:5
Frissítve: 2019.04.23. 21:00
Bajnokság: megye2
MLSZ Adatbank: [link]
2018/2019
NB III. Közép csoport
2019.05.26. vasárnap, 17:30
SZEOL SC/SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018/2019 - NB III. Közép csoport
#csapat nevepont
01. SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 62
02. SZENTLŐRINC SE 57
03. SZEOL SC 55
04. DUNAÚJVÁROS 46
05. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 40
06. FC DABAS 38
07. RÁKOSMENTE KSK 38
08. PMFC 38
09. IVÁNCSA KSE 36
10. KECSKEMÉTI TE 35
11. TAKSONY SE 34
12. KOZÁRMISLENY FC 32
13. SZEKSZÁRDI UFC 30
14. PAKSI FC II. 25
15. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 23
16. MAKÓ FC 20

Partnereink