Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2018/2019 - U-13 I. osztály Dél-Kelet

# időpont csapatokeredmény
1.2018.08.31.
péntek, 11:30
SZOLNOKI MÁV UP. FC KARCAGI SE 8:2
1.2018.09.01.
szombat, 11:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC CEGLÉDI VSE 2:1
1.2018.09.01.
szombat, 11:30
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 13:1
1.2018.09.01.
szombat, 11:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B BÉKÉSCSABA UFC 2:1
1.2018.09.01.
szombat, 13:00
LUA BAJA OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1:3
1.2018.09.02.
vasárnap, 10:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:2
2.2018.09.06.
csütörtök, 18:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:4
2.2018.09.08.
szombat, 12:00
CEGLÉDI VSE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1:2
2.2018.09.08.
szombat, 12:00
KARCAGI SE SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 0:9
2.2018.09.08.
szombat, 15:30
BÉKÉSCSABA UFC LUA BAJA 1:0
2.2018.09.09.
vasárnap, 15:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 1:2
2.2018.09.12.
szerda, 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC Gyulasport Nonprofit Kft. 3:1
3.2018.09.12.
szerda, 17:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA BÉKÉSCSABA UFC 7:1
3.2018.09.15.
szombat, 10:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 4:0
3.2018.09.15.
szombat, 10:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 3:0
3.2018.09.15.
szombat, 12:00
LUA BAJA SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 0:5
3.2018.09.15.
szombat, 14:30
Gyulasport Nonprofit Kft. CEGLÉDI VSE 2:1
3.2018.09.16.
vasárnap, 11:30
SZOLNOKI MÁV UP. FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5:2
4.2018.09.22.
szombat, 11:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:9
4.2018.09.22.
szombat, 13:30
LUA BAJA KARCAGI SE 5:0
4.2018.09.22.
szombat, 13:30
BÉKÉSCSABA UFC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 1:0
4.2018.09.23.
vasárnap, 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC Gyulasport Nonprofit Kft. 2:2
5.2018.09.29.
szombat, 14:30
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA LUA BAJA 9:1
5.2018.09.30.
vasárnap, 10:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA BÉKÉSCSABA UFC 2:0
5.2018.09.30.
vasárnap, 11:30
SZOLNOKI MÁV UP. FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 8:1
5.2018.09.30.
vasárnap, 12:00
Gyulasport Nonprofit Kft. OROSHÁZI MTK-ULE 1913 0:6
5.2018.09.30.
vasárnap, 12:00
KARCAGI SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:12
5.2018.09.30.
vasárnap, 13:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 3:0
6.2018.10.03.
szerda, 16:00
LUA BAJA KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 0:2
6.2018.10.06.
szombat, 11:30
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA KARCAGI SE 12:0
6.2018.10.06.
szombat, 11:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1:2
6.2018.10.06.
szombat, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZOLNOKI MÁV UP. FC 5:2
6.2018.10.06.
szombat, 13:30
BÉKÉSCSABA UFC Gyulasport Nonprofit Kft. 1:1
6.2018.10.07.
vasárnap, 12:00
CEGLÉDI VSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:7
7.2018.10.13.
szombat, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 4:0
7.2018.10.13.
szombat, 16:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:9
7.2018.10.14.
vasárnap, 10:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA LUA BAJA 5:0
7.2018.10.14.
vasárnap, 11:30
SZOLNOKI MÁV UP. FC BÉKÉSCSABA UFC 12:0
7.2018.10.14.
vasárnap, 11:30
KARCAGI SE CEGLÉDI VSE 1:0
7.2018.10.14.
vasárnap, 13:30
Gyulasport Nonprofit Kft. SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 1:6
8.2018.10.20.
szombat, 11:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC KARCAGI SE 9:2
8.2018.10.20.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 5:0
8.2018.10.20.
szombat, 14:00
LUA BAJA Gyulasport Nonprofit Kft. 2:1
8.2018.10.21.
vasárnap, 11:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B SZOLNOKI MÁV UP. FC 0:4
8.2018.10.21.
vasárnap, 15:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC CEGLÉDI VSE 3:1
9.2018.10.25.
csütörtök, 16:30
Gyulasport Nonprofit Kft. BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:2
8.2018.10.25.
csütörtök, 18:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4:1
9.2018.10.27.
szombat, 11:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA UFC 2:0
9.2018.10.27.
szombat, 12:00
CEGLÉDI VSE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 5:0
9.2018.10.28.
vasárnap, 10:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 1:1
9.2018.10.28.
vasárnap, 11:30
SZOLNOKI MÁV UP. FC LUA BAJA 8:1
9.2018.10.28.
vasárnap, 11:30
KARCAGI SE TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 0:5
12.2018.10.30.
kedd, 12:30
Gyulasport Nonprofit Kft. KARCAGI SE 6:2
4.2018.10.31.
szerda, 12:30
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 5:3
4.2018.10.31.
szerda, 15:30
CEGLÉDI VSE SZOLNOKI MÁV UP. FC 0:6
10.2018.11.02.
péntek, 12:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KARCAGI SE 8:0
10.2018.11.03.
szombat, 10:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:6
10.2018.11.03.
szombat, 11:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC Gyulasport Nonprofit Kft. 1:1
10.2018.11.03.
szombat, 11:30
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA SZOLNOKI MÁV UP. FC 2:1
10.2018.11.03.
szombat, 11:30
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 5:0
10.2018.11.03.
szombat, 12:30
BÉKÉSCSABA UFC CEGLÉDI VSE 2:2
11.2018.11.10.
szombat, 11:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC LUA BAJA 6:0
11.2018.11.11.
vasárnap, 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC BÉKÉSCSABA UFC 0:3
11.2018.11.11.
vasárnap, 11:30
SZOLNOKI MÁV UP. FC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 4:0
11.2018.11.11.
vasárnap, 11:30
KARCAGI SE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 2:6
11.2018.11.11.
vasárnap, 12:00
CEGLÉDI VSE SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 1:1
11.2018.11.11.
vasárnap, 13:00
Gyulasport Nonprofit Kft. KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 0:2
12.2018.11.17.
szombat, 10:30
BÉKÉSCSABA UFC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 0:6
12.2018.11.17.
szombat, 11:30
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 7:0
12.2018.11.17.
szombat, 12:00
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA SZOLNOKI MÁV UP. FC 1:0
12.2018.11.18.
vasárnap, 11:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 2:0
12.2018.11.18.
vasárnap, 13:00
LUA BAJA CEGLÉDI VSE 1:3
13.2018.11.23.
péntek, 15:00
CEGLÉDI VSE BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 1:6
13.2018.11.24.
szombat, 09:00
SZOLNOKI MÁV UP. FC Gyulasport Nonprofit Kft. 3:0
13.2018.11.24.
szombat, 11:30
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 1:1
13.2018.11.24.
szombat, 15:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 1:0
13.2018.11.25.
vasárnap, 11:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC LUA BAJA 1:2
13.2018.11.25.
vasárnap, 12:00
KARCAGI SE BÉKÉSCSABA UFC 0:0
Frissítve: 2018.11.26. 12:00
Bajnokság: NB1
MLSZ Adatbank: [link]
2018/2019
NB III. Közép csoport
2019.03.03. vasárnap, 14:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA/PMFC
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018/2019 - NB III. Közép csoport
#csapat nevepont
01. SZENTLŐRINC SE 36
02. SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 33
03. SZEOL SC 32
04. DUNAÚJVÁROS 26
05. FC DABAS 26
06. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 25
07. TAKSONY SE 24
08. KOZÁRMISLENY FC 21
09. IVÁNCSA KSE 19
10. PMFC 19
11. SZEKSZÁRDI UFC 17
12. RÁKOSMENTE KSK 17
13. KECSKEMÉTI TE 17
14. MAKÓ FC 15
15. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 14
16. PAKSI FC II. 10

Partnereink