Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2018/2019 - U-16 II. osztály

# időpont csapatokeredmény
1.2018.08.25.
szombat, 10:00
UTE KTE Labdarúgó Akadémia 1:4
1.2018.08.25.
szombat, 12:00
PMFC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 0:2
1.2018.08.25.
szombat, 12:00
PAKSI FC GYIRMÓT SE GYŐR 3:1
1.2018.08.25.
szombat, 12:00
ZTE AKADÉMIA ÚFC 2:3
1.2018.08.25.
szombat, 12:00
Budai Futball Club SZEKSZÁRDI UFC 6:1
1.2018.08.25.
szombat, 13:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS SZOLNOKI MÁV UP. FC 4:0
1.2018.08.25.
szombat, 14:00
VASAS KUBALA AKADÉMIA BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 3:0
1.2018.08.29.
szerda, 11:00
Videoton FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1:2
2.2018.09.01.
szombat, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP. FC Budai Futball Club 2:4
2.2018.09.01.
szombat, 10:00
GYIRMÓT SE GYŐR VASAS KUBALA AKADÉMIA 4:3
2.2018.09.01.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA PMFC 3:1
2.2018.09.01.
szombat, 10:00
KTE Labdarúgó Akadémia Videoton FC 3:2
2.2018.09.01.
szombat, 10:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 0:1
2.2018.09.01.
szombat, 11:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A UTE 1:3
2.2018.09.01.
szombat, 13:00
SZEKSZÁRDI UFC ZTE AKADÉMIA 0:2
2.2018.09.01.
szombat, 13:00
ÚFC PAKSI FC 6:3
3.2018.09.08.
szombat, 10:00
PAKSI FC SZEKSZÁRDI UFC 5:3
3.2018.09.08.
szombat, 11:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KTE Labdarúgó Akadémia 1:1
3.2018.09.08.
szombat, 11:30
VASAS KUBALA AKADÉMIA ÚFC 4:3
3.2018.09.08.
szombat, 12:00
UTE BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 2:1
3.2018.09.08.
szombat, 13:00
ZTE AKADÉMIA SZOLNOKI MÁV UP. FC 4:0
3.2018.09.08.
szombat, 14:00
Videoton FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 1:2
3.2018.09.08.
szombat, 14:00
PMFC GYIRMÓT SE GYŐR 3:0
3.2018.09.08.
szombat, 14:00
Budai Futball Club NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 1:3
4.2018.09.15.
szombat, 10:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS ZTE AKADÉMIA 2:2
4.2018.09.15.
szombat, 11:00
SZEKSZÁRDI UFC VASAS KUBALA AKADÉMIA 2:2
4.2018.09.15.
szombat, 11:00
GYIRMÓT SE GYŐR UTE 1:3
4.2018.09.15.
szombat, 11:00
SZOLNOKI MÁV UP. FC PAKSI FC 1:4
4.2018.09.15.
szombat, 11:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A KTE Labdarúgó Akadémia 0:2
4.2018.09.15.
szombat, 13:00
ÚFC PMFC 1:3
4.2018.09.15.
szombat, 13:30
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA Videoton FC 0:1
4.2018.09.16.
vasárnap, 15:00
Budai Futball Club KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 2:3
5.2018.09.22.
szombat, 10:00
Videoton FC GYIRMÓT SE GYŐR 4:1
5.2018.09.22.
szombat, 10:00
UTE ÚFC 0:5
5.2018.09.22.
szombat, 10:00
KTE Labdarúgó Akadémia BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 6:2
5.2018.09.22.
szombat, 12:00
PMFC SZEKSZÁRDI UFC 4:0
5.2018.09.22.
szombat, 12:00
VASAS KUBALA AKADÉMIA SZOLNOKI MÁV UP. FC 1:0
5.2018.09.22.
szombat, 12:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 7:3
5.2018.09.22.
szombat, 13:00
PAKSI FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 0:4
5.2018.09.22.
szombat, 13:00
ZTE AKADÉMIA Budai Futball Club 1:1
6.2018.09.28.
péntek, 15:00
GYIRMÓT SE GYŐR KTE Labdarúgó Akadémia 1:4
6.2018.09.29.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 0:2
6.2018.09.29.
szombat, 12:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS VASAS KUBALA AKADÉMIA 1:3
6.2018.09.29.
szombat, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP. FC PMFC 0:6
6.2018.09.29.
szombat, 12:00
SZEKSZÁRDI UFC UTE 1:7
6.2018.09.29.
szombat, 13:00
ZTE AKADÉMIA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 0:4
6.2018.09.29.
szombat, 13:00
Budai Futball Club PAKSI FC 9:1
6.2018.09.29.
szombat, 15:00
ÚFC Videoton FC 1:7
7.2018.10.06.
szombat, 10:00
Videoton FC SZEKSZÁRDI UFC 5:1
7.2018.10.06.
szombat, 10:00
UTE SZOLNOKI MÁV UP. FC 4:2
7.2018.10.06.
szombat, 10:00
KTE Labdarúgó Akadémia ÚFC 2:3
7.2018.10.06.
szombat, 10:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 1:2
7.2018.10.06.
szombat, 11:00
PAKSI FC ZTE AKADÉMIA 3:2
7.2018.10.06.
szombat, 11:30
VASAS KUBALA AKADÉMIA Budai Futball Club 5:4
7.2018.10.06.
szombat, 12:00
PMFC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 0:1
7.2018.10.06.
szombat, 13:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A GYIRMÓT SE GYŐR 4:2
8.2018.10.12.
péntek, 14:00
PAKSI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 2:1
8.2018.10.13.
szombat, 11:00
SZEKSZÁRDI UFC KTE Labdarúgó Akadémia 0:6
8.2018.10.13.
szombat, 12:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS UTE 3:1
8.2018.10.13.
szombat, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP. FC Videoton FC 1:3
8.2018.10.13.
szombat, 14:00
ZTE AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 2:1
8.2018.10.13.
szombat, 14:00
GYIRMÓT SE GYŐR BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 4:0
8.2018.10.13.
szombat, 15:00
ÚFC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 3:4
8.2018.10.14.
vasárnap, 12:00
Budai Futball Club PMFC 2:2
9.2018.10.20.
szombat, 10:00
UTE Budai Futball Club 2:3
9.2018.10.20.
szombat, 10:00
KTE Labdarúgó Akadémia SZOLNOKI MÁV UP. FC 1:0
9.2018.10.20.
szombat, 11:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA GYIRMÓT SE GYŐR 4:1
9.2018.10.20.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA ÚFC 0:0
9.2018.10.20.
szombat, 12:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A SZEKSZÁRDI UFC 5:3
9.2018.10.20.
szombat, 13:00
VASAS KUBALA AKADÉMIA PAKSI FC 6:1
9.2018.10.20.
szombat, 14:00
Videoton FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 2:3
9.2018.10.20.
szombat, 14:00
PMFC ZTE AKADÉMIA 2:0
10.2018.10.27.
szombat, 10:00
PAKSI FC PMFC 3:4
10.2018.10.27.
szombat, 12:00
ZTE AKADÉMIA UTE 2:5
10.2018.10.27.
szombat, 12:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS KTE Labdarúgó Akadémia 0:2
10.2018.10.27.
szombat, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP. FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 0:1
10.2018.10.27.
szombat, 13:00
VASAS KUBALA AKADÉMIA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 2:1
10.2018.10.27.
szombat, 14:00
Budai Futball Club Videoton FC 1:2
10.2018.10.27.
szombat, 15:00
SZEKSZÁRDI UFC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 1:1
10.2018.10.27.
szombat, 15:00
ÚFC GYIRMÓT SE GYŐR 0:3
11.2018.10.31.
szerda, 12:00
KTE Labdarúgó Akadémia Budai Futball Club 5:2
11.2018.10.31.
szerda, 13:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 4:3
11.2018.11.03.
szombat, 10:00
UTE PAKSI FC 5:1
11.2018.11.03.
szombat, 11:00
Videoton FC ZTE AKADÉMIA 4:1
11.2018.11.03.
szombat, 11:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA ÚFC 3:3
11.2018.11.03.
szombat, 11:30
GYIRMÓT SE GYŐR SZEKSZÁRDI UFC 4:2
11.2018.11.03.
szombat, 13:30
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA SZOLNOKI MÁV UP. FC 0:2
11.2018.11.03.
szombat, 14:00
PMFC VASAS KUBALA AKADÉMIA 0:3
12.2018.11.10.
szombat, 09:30
VASAS KUBALA AKADÉMIA UTE 1:2
12.2018.11.10.
szombat, 12:00
PMFC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 0:2
12.2018.11.10.
szombat, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP. FC GYIRMÓT SE GYŐR 0:2
12.2018.11.10.
szombat, 13:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 1:4
12.2018.11.10.
szombat, 13:00
SZEKSZÁRDI UFC ÚFC 1:3
12.2018.11.10.
szombat, 14:00
ZTE AKADÉMIA KTE Labdarúgó Akadémia 2:3
12.2018.11.10.
szombat, 14:00
Budai Futball Club SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 4:1
12.2018.11.11.
vasárnap, 10:00
PAKSI FC Videoton FC 2:4
13.2018.11.17.
szombat, 10:00
Videoton FC VASAS KUBALA AKADÉMIA 5:0
13.2018.11.17.
szombat, 10:00
ÚFC SZOLNOKI MÁV UP. FC 5:3
13.2018.11.17.
szombat, 10:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A ZTE AKADÉMIA 1:2
13.2018.11.17.
szombat, 10:00
KTE Labdarúgó Akadémia PAKSI FC 4:2
13.2018.11.17.
szombat, 11:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA SZEKSZÁRDI UFC 2:1
13.2018.11.17.
szombat, 12:00
UTE PMFC 5:2
13.2018.11.17.
szombat, 12:30
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA Budai Futball Club 1:2
13.2018.11.17.
szombat, 14:00
GYIRMÓT SE GYŐR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 1:3
14.2018.11.23.
péntek, 13:00
VASAS KUBALA AKADÉMIA KTE Labdarúgó Akadémia 1:2
14.2018.11.24.
szombat, 10:00
ZTE AKADÉMIA BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:2
14.2018.11.24.
szombat, 11:00
SZOLNOKI MÁV UP. FC SZEKSZÁRDI UFC 5:1
14.2018.11.24.
szombat, 12:00
UTE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 3:0
14.2018.11.24.
szombat, 12:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS ÚFC 5:1
14.2018.11.24.
szombat, 13:00
PMFC Videoton FC 0:1
14.2018.11.24.
szombat, 13:00
PAKSI FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 2:2
14.2018.11.24.
szombat, 16:00
Budai Futball Club GYIRMÓT SE GYŐR 6:2
15.2018.11.30.
péntek, 11:00
Videoton FC UTE 0:0
15.2018.12.01.
szombat, 11:00
GYIRMÓT SE GYŐR ZTE AKADÉMIA 5:2
15.2018.12.01.
szombat, 11:00
KTE Labdarúgó Akadémia PMFC 4:3
15.2018.12.01.
szombat, 12:00
SZEKSZÁRDI UFC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 0:3
15.2018.12.01.
szombat, 12:00
ÚFC Budai Futball Club 8:0
15.2018.12.01.
szombat, 12:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A VASAS KUBALA AKADÉMIA 1:9
15.2018.12.01.
szombat, 12:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA SZOLNOKI MÁV UP. FC 2:1
15.2018.12.01.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA PAKSI FC 0:5
Frissítve: 2018.12.01. 21:00
Bajnokság: NB2
MLSZ Adatbank: [link]
2018/2019
NB III. Közép csoport
2019.05.26. vasárnap, 17:30
SZEOL SC/SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018/2019 - NB III. Közép csoport
#csapat nevepont
01. SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 62
02. SZENTLŐRINC SE 57
03. SZEOL SC 55
04. DUNAÚJVÁROS 46
05. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 40
06. FC DABAS 38
07. RÁKOSMENTE KSK 38
08. PMFC 38
09. IVÁNCSA KSE 36
10. KECSKEMÉTI TE 35
11. TAKSONY SE 34
12. KOZÁRMISLENY FC 32
13. SZEKSZÁRDI UFC 30
14. PAKSI FC II. 25
15. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 23
16. MAKÓ FC 20

Partnereink