Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2018/2019 - U-17 II. osztály

# időpont csapatokeredmény
1.2018.08.25.
szombat, 10:00
PMFC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 5:1
1.2018.08.25.
szombat, 10:00
Budai Futball Club SZEKSZÁRDI UFC 6:1
1.2018.08.25.
szombat, 12:00
UTE KTE Labdarúgó Akadémia 0:1
1.2018.08.25.
szombat, 12:00
VASAS KUBALA AKADÉMIA BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 2:1
1.2018.08.25.
szombat, 12:00
PAKSI FC GYIRMÓT SE GYŐR 6:1
1.2018.08.25.
szombat, 12:00
ZTE AKADÉMIA ÚFC 3:0
1.2018.08.25.
szombat, 13:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS SZOLNOKI MÁV UP. FC 3:2
1.2018.08.29.
szerda, 11:00
Videoton FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1:2
2.2018.09.01.
szombat, 10:00
GYIRMÓT SE GYŐR VASAS KUBALA AKADÉMIA 2:2
2.2018.09.01.
szombat, 10:00
KTE Labdarúgó Akadémia Videoton FC 2:4
2.2018.09.01.
szombat, 10:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 5:3
2.2018.09.01.
szombat, 11:00
ÚFC PAKSI FC 2:1
2.2018.09.01.
szombat, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP. FC Budai Futball Club 5:2
2.2018.09.01.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA PMFC 0:7
2.2018.09.01.
szombat, 13:00
SZEKSZÁRDI UFC ZTE AKADÉMIA 1:1
2.2018.09.01.
szombat, 13:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A UTE 0:9
3.2018.09.08.
szombat, 09:30
VASAS KUBALA AKADÉMIA ÚFC 0:0
3.2018.09.08.
szombat, 10:00
PAKSI FC SZEKSZÁRDI UFC 6:0
3.2018.09.08.
szombat, 11:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KTE Labdarúgó Akadémia 3:3
3.2018.09.08.
szombat, 12:00
PMFC GYIRMÓT SE GYŐR 2:1
3.2018.09.08.
szombat, 12:00
Budai Futball Club NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 3:11
3.2018.09.08.
szombat, 13:00
ZTE AKADÉMIA SZOLNOKI MÁV UP. FC 1:1
3.2018.09.08.
szombat, 14:00
Videoton FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 0:0
3.2018.09.08.
szombat, 14:00
UTE BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 2:1
4.2018.09.15.
szombat, 10:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS ZTE AKADÉMIA 1:1
4.2018.09.15.
szombat, 11:00
SZOLNOKI MÁV UP. FC PAKSI FC 1:2
4.2018.09.15.
szombat, 11:00
SZEKSZÁRDI UFC VASAS KUBALA AKADÉMIA 0:9
4.2018.09.15.
szombat, 13:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A KTE Labdarúgó Akadémia 2:4
4.2018.09.15.
szombat, 13:00
GYIRMÓT SE GYŐR UTE 1:6
4.2018.09.15.
szombat, 13:30
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA Videoton FC 2:2
4.2018.09.15.
szombat, 15:00
ÚFC PMFC 4:4
4.2018.09.16.
vasárnap, 13:00
Budai Futball Club KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1:2
5.2018.09.22.
szombat, 10:00
Videoton FC GYIRMÓT SE GYŐR 3:1
5.2018.09.22.
szombat, 10:00
PMFC SZEKSZÁRDI UFC 8:0
5.2018.09.22.
szombat, 10:00
KTE Labdarúgó Akadémia BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 5:0
5.2018.09.22.
szombat, 11:00
ZTE AKADÉMIA Budai Futball Club 4:0
5.2018.09.22.
szombat, 12:00
UTE ÚFC 3:1
5.2018.09.22.
szombat, 12:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 1:1
5.2018.09.22.
szombat, 13:00
PAKSI FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 0:1
5.2018.09.22.
szombat, 14:00
VASAS KUBALA AKADÉMIA SZOLNOKI MÁV UP. FC 0:1
6.2018.09.28.
péntek, 15:00
GYIRMÓT SE GYŐR KTE Labdarúgó Akadémia 3:2
6.2018.09.29.
szombat, 11:00
ZTE AKADÉMIA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 0:5
6.2018.09.29.
szombat, 11:00
Budai Futball Club PAKSI FC 3:1
6.2018.09.29.
szombat, 12:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS VASAS KUBALA AKADÉMIA 2:2
6.2018.09.29.
szombat, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP. FC PMFC 3:0
6.2018.09.29.
szombat, 12:00
SZEKSZÁRDI UFC UTE 1:7
6.2018.09.29.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 1:1
6.2018.09.29.
szombat, 13:00
ÚFC Videoton FC 1:0
7.2018.10.06.
szombat, 09:30
VASAS KUBALA AKADÉMIA Budai Futball Club 5:0
7.2018.10.06.
szombat, 10:00
Videoton FC SZEKSZÁRDI UFC 7:2
7.2018.10.06.
szombat, 10:00
PMFC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 1:1
7.2018.10.06.
szombat, 10:00
KTE Labdarúgó Akadémia ÚFC 1:1
7.2018.10.06.
szombat, 10:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:3
7.2018.10.06.
szombat, 11:00
PAKSI FC ZTE AKADÉMIA 1:2
7.2018.10.06.
szombat, 12:00
UTE SZOLNOKI MÁV UP. FC 1:1
7.2018.10.06.
szombat, 13:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A GYIRMÓT SE GYŐR 1:2
8.2018.10.12.
péntek, 14:00
PAKSI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 2:0
8.2018.10.13.
szombat, 11:00
SZEKSZÁRDI UFC KTE Labdarúgó Akadémia 2:11
8.2018.10.13.
szombat, 12:00
ZTE AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 0:0
8.2018.10.13.
szombat, 12:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS UTE 3:1
8.2018.10.13.
szombat, 13:00
ÚFC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 5:4
8.2018.10.13.
szombat, 14:00
SZOLNOKI MÁV UP. FC Videoton FC 2:4
8.2018.10.13.
szombat, 14:00
GYIRMÓT SE GYŐR BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 2:1
8.2018.10.14.
vasárnap, 14:00
Budai Futball Club PMFC 0:3
9.2018.10.20.
szombat, 10:00
KTE Labdarúgó Akadémia SZOLNOKI MÁV UP. FC 2:3
9.2018.10.20.
szombat, 11:00
VASAS KUBALA AKADÉMIA PAKSI FC 2:1
9.2018.10.20.
szombat, 11:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA GYIRMÓT SE GYŐR 2:1
9.2018.10.20.
szombat, 12:00
UTE Budai Futball Club 5:0
9.2018.10.20.
szombat, 12:00
PMFC ZTE AKADÉMIA 1:4
9.2018.10.20.
szombat, 14:00
Videoton FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 0:0
9.2018.10.20.
szombat, 14:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA ÚFC 0:2
9.2018.10.20.
szombat, 14:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A SZEKSZÁRDI UFC 10:2
10.2018.10.27.
szombat, 11:00
VASAS KUBALA AKADÉMIA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 2:0
10.2018.10.27.
szombat, 12:00
Budai Futball Club Videoton FC 1:3
10.2018.10.27.
szombat, 12:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS KTE Labdarúgó Akadémia 3:0
10.2018.10.27.
szombat, 13:00
SZEKSZÁRDI UFC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:3
10.2018.10.27.
szombat, 13:00
ÚFC GYIRMÓT SE GYŐR 0:0
10.2018.10.27.
szombat, 14:00
ZTE AKADÉMIA UTE 3:5
10.2018.10.27.
szombat, 14:00
SZOLNOKI MÁV UP. FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 4:2
11.2018.10.31.
szerda, 12:00
KTE Labdarúgó Akadémia Budai Futball Club 3:2
11.2018.10.31.
szerda, 13:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 1:5
11.2018.11.03.
szombat, 11:00
Videoton FC ZTE AKADÉMIA 4:3
11.2018.11.03.
szombat, 11:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA ÚFC 1:5
11.2018.11.03.
szombat, 12:00
UTE PAKSI FC 1:2
11.2018.11.03.
szombat, 12:00
PMFC VASAS KUBALA AKADÉMIA 2:2
11.2018.11.03.
szombat, 12:00
GYIRMÓT SE GYŐR SZEKSZÁRDI UFC 7:0
11.2018.11.03.
szombat, 15:30
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA SZOLNOKI MÁV UP. FC 5:0
10.2018.11.07.
szerda, 14:00
PAKSI FC PMFC 2:1
12.2018.11.10.
szombat, 10:00
PMFC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 3:2
12.2018.11.10.
szombat, 11:00
SZEKSZÁRDI UFC ÚFC 1:9
12.2018.11.10.
szombat, 11:30
VASAS KUBALA AKADÉMIA UTE 3:0
12.2018.11.10.
szombat, 12:00
ZTE AKADÉMIA KTE Labdarúgó Akadémia 0:2
12.2018.11.10.
szombat, 12:00
Budai Futball Club SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 2:0
12.2018.11.10.
szombat, 13:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 1:1
12.2018.11.10.
szombat, 14:00
SZOLNOKI MÁV UP. FC GYIRMÓT SE GYŐR 2:1
12.2018.11.11.
vasárnap, 10:00
PAKSI FC Videoton FC 3:0
13.2018.11.17.
szombat, 10:00
Videoton FC VASAS KUBALA AKADÉMIA n.a.
13.2018.11.17.
szombat, 10:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A ZTE AKADÉMIA n.a.
13.2018.11.17.
szombat, 10:00
KTE Labdarúgó Akadémia PAKSI FC n.a.
13.2018.11.17.
szombat, 11:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA SZEKSZÁRDI UFC n.a.
13.2018.11.17.
szombat, 12:00
ÚFC SZOLNOKI MÁV UP. FC n.a.
13.2018.11.17.
szombat, 13:30
GYIRMÓT SE GYŐR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS n.a.
13.2018.11.17.
szombat, 14:00
UTE PMFC n.a.
13.2018.11.17.
szombat, 14:30
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA Budai Futball Club n.a.
14.2018.11.24.
szombat
UTE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA n.a.
14.2018.11.24.
szombat
Budai Futball Club GYIRMÓT SE GYŐR n.a.
14.2018.11.24.
szombat, 10:00
VASAS KUBALA AKADÉMIA KTE Labdarúgó Akadémia n.a.
14.2018.11.24.
szombat, 10:00
ZTE AKADÉMIA BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA n.a.
14.2018.11.24.
szombat, 11:00
PMFC Videoton FC n.a.
14.2018.11.24.
szombat, 12:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS ÚFC n.a.
14.2018.11.24.
szombat, 13:00
PAKSI FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A n.a.
14.2018.11.24.
szombat, 13:00
SZOLNOKI MÁV UP. FC SZEKSZÁRDI UFC n.a.
15.2018.12.01.
szombat, 10:00
Videoton FC UTE n.a.
15.2018.12.01.
szombat, 10:00
ÚFC Budai Futball Club n.a.
15.2018.12.01.
szombat, 11:00
GYIRMÓT SE GYŐR ZTE AKADÉMIA n.a.
15.2018.12.01.
szombat, 11:00
KTE Labdarúgó Akadémia PMFC n.a.
15.2018.12.01.
szombat, 13:00
SZEKSZÁRDI UFC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS n.a.
15.2018.12.01.
szombat, 13:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA SZOLNOKI MÁV UP. FC n.a.
15.2018.12.01.
szombat, 14:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A VASAS KUBALA AKADÉMIA n.a.
15.2018.12.01.
szombat, 15:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA PAKSI FC n.a.
Frissítve: 2018.11.16. 12:00
Bajnokság: NB2
MLSZ Adatbank: [link]
2018/2019
NB III. Közép csoport
2018.11.17. szombat, 13:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II./SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
Csepel Stadion
2018/2019 - NB III. Közép csoport
#csapat nevepont
01. SZENTLŐRINC SE 36
02. SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 27
03. SZEOL SC 26
04. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 24
05. DUNAÚJVÁROS 22
06. KOZÁRMISLENY FC 21
07. FC DABAS 20
08. IVÁNCSA KSE 18
09. TAKSONY SE 18
10. RÁKOSMENTE KSK 16
11. KECSKEMÉTI TE 16
12. MAKÓ FC 15
13. PMFC 15
14. SZEKSZÁRDI UFC 14
15. PAKSI FC II. 10
16. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 8

Partnereink