Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2018/2019 - U-19 II. osztály

# időpont csapatokeredmény
1.2018.08.25.
szombat, 10:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A PMFC 0:2
1.2018.08.25.
szombat, 11:00
SZEKSZÁRDI UFC Budai Futball Club 0:3
1.2018.08.25.
szombat, 11:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA Videoton FC 1:2
1.2018.08.25.
szombat, 12:00
GYIRMÓT SE GYŐR PAKSI FC 0:3
1.2018.08.25.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 0:1
1.2018.08.25.
szombat, 12:00
KTE Labdarúgó Akadémia UTE 1:2
1.2018.08.25.
szombat, 13:00
ÚFC ZTE AKADÉMIA 0:2
1.2018.08.25.
szombat, 14:00
SZOLNOKI MÁV UP. FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 0:4
2.2018.09.01.
szombat, 10:00
VASAS KUBALA AKADÉMIA GYIRMÓT SE GYŐR 5:0
2.2018.09.01.
szombat, 10:00
Budai Futball Club SZOLNOKI MÁV UP. FC 1:4
2.2018.09.01.
szombat, 10:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 5:3
2.2018.09.01.
szombat, 11:00
PMFC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 3:0
2.2018.09.01.
szombat, 11:00
PAKSI FC ÚFC 1:1
2.2018.09.01.
szombat, 12:00
Videoton FC KTE Labdarúgó Akadémia 5:0
2.2018.09.01.
szombat, 12:00
UTE SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 2:0
2.2018.09.01.
szombat, 13:00
ZTE AKADÉMIA SZEKSZÁRDI UFC 7:0
3.2018.09.07.
péntek, 11:00
KTE Labdarúgó Akadémia KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 2:1
3.2018.09.08.
szombat, 10:00
SZEKSZÁRDI UFC PAKSI FC 1:1
3.2018.09.08.
szombat, 11:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA UTE 1:2
3.2018.09.08.
szombat, 11:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS Budai Futball Club 5:2
3.2018.09.08.
szombat, 13:00
SZOLNOKI MÁV UP. FC ZTE AKADÉMIA 0:1
3.2018.09.08.
szombat, 13:00
ÚFC VASAS KUBALA AKADÉMIA 0:3
3.2018.09.08.
szombat, 13:00
GYIRMÓT SE GYŐR PMFC 0:1
3.2018.09.08.
szombat, 13:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A Videoton FC 1:3
4.2018.09.15.
szombat, 10:00
VASAS KUBALA AKADÉMIA SZEKSZÁRDI UFC 9:0
4.2018.09.15.
szombat, 11:00
UTE GYIRMÓT SE GYŐR 4:1
4.2018.09.15.
szombat, 11:00
PMFC ÚFC 3:2
4.2018.09.15.
szombat, 11:00
ZTE AKADÉMIA Budai Futball Club 0:0
4.2018.09.15.
szombat, 11:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 1:3
4.2018.09.15.
szombat, 11:00
PAKSI FC SZOLNOKI MÁV UP. FC 1:2
4.2018.09.15.
szombat, 14:00
Videoton FC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 3:1
4.2018.09.15.
szombat, 15:00
KTE Labdarúgó Akadémia NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 0:1
5.2018.09.21.
péntek, 16:00
SZEKSZÁRDI UFC PMFC 1:1
5.2018.09.22.
szombat, 10:00
GYIRMÓT SE GYŐR Videoton FC 2:3
5.2018.09.22.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 0:1
5.2018.09.22.
szombat, 10:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS ZTE AKADÉMIA 2:0
5.2018.09.22.
szombat, 11:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A KTE Labdarúgó Akadémia 2:0
5.2018.09.22.
szombat, 13:00
ÚFC UTE 2:0
5.2018.09.22.
szombat, 14:00
SZOLNOKI MÁV UP. FC VASAS KUBALA AKADÉMIA 0:3
5.2018.09.23.
vasárnap, 13:00
Budai Futball Club PAKSI FC 1:1
6.2018.09.29.
szombat, 09:30
VASAS KUBALA AKADÉMIA Budai Futball Club 10:0
6.2018.09.29.
szombat, 10:00
Videoton FC ÚFC 0:0
6.2018.09.29.
szombat, 11:00
UTE SZEKSZÁRDI UFC 5:0
6.2018.09.29.
szombat, 12:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 1:0
6.2018.09.29.
szombat, 12:00
KTE Labdarúgó Akadémia BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 2:0
6.2018.09.29.
szombat, 13:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA GYIRMÓT SE GYŐR 4:2
6.2018.09.29.
szombat, 13:00
PMFC SZOLNOKI MÁV UP. FC 5:0
6.2018.09.29.
szombat, 13:00
PAKSI FC ZTE AKADÉMIA 3:2
7.2018.10.06.
szombat, 10:00
SZOLNOKI MÁV UP. FC UTE 1:0
7.2018.10.06.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 0:2
7.2018.10.06.
szombat, 11:00
SZEKSZÁRDI UFC Videoton FC 0:7
7.2018.10.06.
szombat, 12:00
ÚFC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1:2
7.2018.10.06.
szombat, 12:00
GYIRMÓT SE GYŐR KTE Labdarúgó Akadémia 2:1
7.2018.10.06.
szombat, 12:00
ZTE AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 0:4
7.2018.10.06.
szombat, 12:00
Budai Futball Club PMFC 1:2
7.2018.10.06.
szombat, 13:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS PAKSI FC 4:1
8.2018.10.12.
péntek, 14:00
KTE Labdarúgó Akadémia ÚFC 2:3
8.2018.10.13.
szombat, 10:00
UTE Budai Futball Club 5:1
8.2018.10.13.
szombat, 11:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 1:2
8.2018.10.13.
szombat, 12:00
Videoton FC SZOLNOKI MÁV UP. FC 6:0
8.2018.10.13.
szombat, 12:00
PMFC ZTE AKADÉMIA 2:0
8.2018.10.13.
szombat, 13:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA SZEKSZÁRDI UFC 8:4
8.2018.10.13.
szombat, 13:30
VASAS KUBALA AKADÉMIA PAKSI FC 5:0
8.2018.10.13.
szombat, 14:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A GYIRMÓT SE GYŐR 4:6
9.2018.10.20.
szombat, 11:00
PAKSI FC PMFC 0:1
9.2018.10.20.
szombat, 12:00
SZEKSZÁRDI UFC KTE Labdarúgó Akadémia 0:0
9.2018.10.20.
szombat, 12:00
ÚFC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 4:0
9.2018.10.20.
szombat, 12:00
ZTE AKADÉMIA UTE 2:3
9.2018.10.20.
szombat, 12:00
Budai Futball Club Videoton FC 1:5
9.2018.10.20.
szombat, 12:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS VASAS KUBALA AKADÉMIA 0:3
9.2018.10.20.
szombat, 13:00
GYIRMÓT SE GYŐR BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:3
9.2018.10.20.
szombat, 14:00
SZOLNOKI MÁV UP. FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 0:0
10.2018.10.27.
szombat, 10:00
KTE Labdarúgó Akadémia SZOLNOKI MÁV UP. FC 1:1
10.2018.10.27.
szombat, 10:00
UTE PAKSI FC 2:0
10.2018.10.27.
szombat, 11:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA Budai Futball Club 1:3
10.2018.10.27.
szombat, 11:00
PMFC VASAS KUBALA AKADÉMIA 0:0
10.2018.10.27.
szombat, 12:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A SZEKSZÁRDI UFC 3:2
10.2018.10.27.
szombat, 13:00
GYIRMÓT SE GYŐR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 0:1
10.2018.10.27.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA ÚFC 0:2
10.2018.10.27.
szombat, 14:00
Videoton FC ZTE AKADÉMIA 0:1
11.2018.10.31.
szerda, 10:00
Budai Futball Club KTE Labdarúgó Akadémia 2:0
11.2018.10.31.
szerda, 10:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS PMFC 1:5
11.2018.10.31.
szerda, 12:00
SZOLNOKI MÁV UP. FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 2:1
11.2018.11.03.
szombat, 09:30
VASAS KUBALA AKADÉMIA UTE 4:1
11.2018.11.03.
szombat, 10:00
PAKSI FC Videoton FC 0:5
11.2018.11.03.
szombat, 11:00
ZTE AKADÉMIA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 3:1
11.2018.11.03.
szombat, 12:00
ÚFC GYIRMÓT SE GYŐR 3:1
11.2018.11.03.
szombat, 13:00
SZEKSZÁRDI UFC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 1:3
12.2018.11.09.
péntek, 12:00
KTE Labdarúgó Akadémia ZTE AKADÉMIA 1:1
12.2018.11.10.
szombat, 10:00
Videoton FC VASAS KUBALA AKADÉMIA 2:1
12.2018.11.10.
szombat, 11:00
UTE PMFC 1:3
12.2018.11.10.
szombat, 12:00
GYIRMÓT SE GYŐR SZEKSZÁRDI UFC 4:0
12.2018.11.10.
szombat, 13:00
ÚFC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 1:1
12.2018.11.10.
szombat, 13:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A Budai Futball Club 2:0
12.2018.11.10.
szombat, 14:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA SZOLNOKI MÁV UP. FC 2:1
12.2018.11.11.
vasárnap, 14:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA PAKSI FC 2:3
13.2018.11.17.
szombat, 10:00
PAKSI FC KTE Labdarúgó Akadémia n.a.
13.2018.11.17.
szombat, 10:00
ZTE AKADÉMIA SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A n.a.
13.2018.11.17.
szombat, 11:00
SZEKSZÁRDI UFC ÚFC n.a.
13.2018.11.17.
szombat, 11:00
VASAS KUBALA AKADÉMIA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA n.a.
13.2018.11.17.
szombat, 12:00
Budai Futball Club BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA n.a.
13.2018.11.17.
szombat, 12:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS UTE n.a.
13.2018.11.17.
szombat, 13:00
SZOLNOKI MÁV UP. FC GYIRMÓT SE GYŐR n.a.
13.2018.11.20.
kedd, 12:00
PMFC Videoton FC n.a.
14.2018.11.24.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA ZTE AKADÉMIA n.a.
14.2018.11.24.
szombat, 10:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA PMFC n.a.
14.2018.11.24.
szombat, 10:00
Videoton FC UTE n.a.
14.2018.11.24.
szombat, 11:00
GYIRMÓT SE GYŐR Budai Futball Club n.a.
14.2018.11.24.
szombat, 13:00
SZEKSZÁRDI UFC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS n.a.
14.2018.11.24.
szombat, 13:00
ÚFC SZOLNOKI MÁV UP. FC n.a.
14.2018.11.24.
szombat, 13:00
KTE Labdarúgó Akadémia VASAS KUBALA AKADÉMIA n.a.
14.2018.11.24.
szombat, 14:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A PAKSI FC n.a.
15.2018.12.01.
szombat
UTE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA n.a.
15.2018.12.01.
szombat
Budai Futball Club ÚFC n.a.
15.2018.12.01.
szombat, 11:00
SZOLNOKI MÁV UP. FC SZEKSZÁRDI UFC n.a.
15.2018.12.01.
szombat, 11:00
ZTE AKADÉMIA GYIRMÓT SE GYŐR n.a.
15.2018.12.01.
szombat, 12:00
PMFC KTE Labdarúgó Akadémia n.a.
15.2018.12.01.
szombat, 12:00
PAKSI FC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA n.a.
15.2018.12.01.
szombat, 13:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS Videoton FC n.a.
15.2018.12.01.
szombat, 13:30
VASAS KUBALA AKADÉMIA SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A n.a.
Frissítve: 2018.11.16. 12:00
Bajnokság: NB2
MLSZ Adatbank: [link]
2018/2019
NB III. Közép csoport
2018.11.17. szombat, 13:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II./SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
Csepel Stadion
2018/2019 - NB III. Közép csoport
#csapat nevepont
01. SZENTLŐRINC SE 36
02. SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 27
03. SZEOL SC 26
04. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 24
05. DUNAÚJVÁROS 22
06. KOZÁRMISLENY FC 21
07. FC DABAS 20
08. IVÁNCSA KSE 18
09. TAKSONY SE 18
10. RÁKOSMENTE KSK 16
11. KECSKEMÉTI TE 16
12. MAKÓ FC 15
13. PMFC 15
14. SZEKSZÁRDI UFC 14
15. PAKSI FC II. 10
16. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 8

Partnereink