Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2018/2019 - NB III. Közép csoport

# időpont csapatokeredmény
1.2018.08.04.
szombat, 17:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA MAKÓ FC 4:1
1.2018.08.04.
szombat, 17:00
KOZÁRMISLENY FC SZEKSZÁRDI UFC 3:0
1.2018.08.04.
szombat, 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC RÁKOSMENTE KSK 1:1
1.2018.08.04.
szombat, 17:00
KECSKEMÉTI TE TAKSONY SE 1:1
1.2018.08.04.
szombat, 19:00
DUNAÚJVÁROS PMFC 1:0
1.2018.08.05.
vasárnap, 17:00
SZEOL SC SZENTLŐRINC SE 2:0
1.2018.08.05.
vasárnap, 17:00
IVÁNCSA KSE BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 3:0
1.2018.08.05.
vasárnap, 17:00
PAKSI FC II. FC DABAS 0:3
2.2018.08.11.
szombat, 17:00
TAKSONY SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:1
2.2018.08.11.
szombat, 17:00
RÁKOSMENTE KSK KOZÁRMISLENY FC 0:0
2.2018.08.11.
szombat, 17:00
SZEKSZÁRDI UFC DUNAÚJVÁROS 1:2
2.2018.08.11.
szombat, 17:00
PMFC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 1:2
2.2018.08.11.
szombat, 17:00
MAKÓ FC IVÁNCSA KSE 1:0
2.2018.08.12.
vasárnap, 17:00
FC DABAS KECSKEMÉTI TE 1:3
2.2018.08.12.
vasárnap, 17:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II. SZEOL SC 0:1
2.2018.08.12.
vasárnap, 17:00
SZENTLŐRINC SE PAKSI FC II. 0:1
3.2018.08.18.
szombat, 17:00
IVÁNCSA KSE PMFC 1:2
3.2018.08.18.
szombat, 17:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA SZEKSZÁRDI UFC 0:1
3.2018.08.18.
szombat, 17:00
KOZÁRMISLENY FC TAKSONY SE 1:1
3.2018.08.18.
szombat, 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC FC DABAS 0:0
3.2018.08.18.
szombat, 19:00
DUNAÚJVÁROS RÁKOSMENTE KSK 0:1
3.2018.08.19.
vasárnap, 17:00
SZEOL SC MAKÓ FC 4:1
3.2018.08.19.
vasárnap, 17:00
KECSKEMÉTI TE PAKSI FC II. 1:0
3.2018.08.19.
vasárnap, 17:00
SZENTLŐRINC SE BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 2:1
4.2018.08.25.
szombat, 17:00
KECSKEMÉTI TE SZENTLŐRINC SE 0:1
4.2018.08.25.
szombat, 17:00
TAKSONY SE DUNAÚJVÁROS 0:1
4.2018.08.25.
szombat, 17:00
RÁKOSMENTE KSK SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 0:1
4.2018.08.25.
szombat, 17:00
SZEKSZÁRDI UFC IVÁNCSA KSE 1:0
4.2018.08.25.
szombat, 17:00
PMFC SZEOL SC 0:0
4.2018.08.26.
vasárnap, 17:00
PAKSI FC II. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:0
4.2018.08.26.
vasárnap, 17:00
FC DABAS KOZÁRMISLENY FC 0:4
4.2018.08.26.
vasárnap, 17:00
MAKÓ FC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 1:2
5.2018.09.02.
vasárnap, 16:00
SZEOL SC SZEKSZÁRDI UFC 0:0
5.2018.09.02.
vasárnap, 16:00
IVÁNCSA KSE RÁKOSMENTE KSK 5:2
5.2018.09.02.
vasárnap, 16:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA TAKSONY SE 4:0
5.2018.09.02.
vasárnap, 16:00
KOZÁRMISLENY FC PAKSI FC II. 2:0
5.2018.09.02.
vasárnap, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KECSKEMÉTI TE 1:1
5.2018.09.02.
vasárnap, 16:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II. PMFC 2:2
5.2018.09.02.
vasárnap, 16:00
SZENTLŐRINC SE MAKÓ FC 4:0
5.2018.09.02.
vasárnap, 18:00
DUNAÚJVÁROS FC DABAS 2:0
6.2018.09.09.
vasárnap, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZENTLŐRINC SE 0:3
6.2018.09.09.
vasárnap, 16:00
KECSKEMÉTI TE KOZÁRMISLENY FC 1:1
6.2018.09.09.
vasárnap, 16:00
PAKSI FC II. DUNAÚJVÁROS 2:2
6.2018.09.09.
vasárnap, 16:00
FC DABAS SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 0:2
6.2018.09.09.
vasárnap, 16:00
TAKSONY SE IVÁNCSA KSE 3:1
6.2018.09.09.
vasárnap, 16:00
RÁKOSMENTE KSK SZEOL SC 1:3
6.2018.09.09.
vasárnap, 16:00
SZEKSZÁRDI UFC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 1:0
6.2018.09.09.
vasárnap, 16:00
PMFC MAKÓ FC 0:0
7.2018.09.16.
vasárnap, 15:30
SZEOL SC TAKSONY SE 0:1
7.2018.09.16.
vasárnap, 15:30
IVÁNCSA KSE FC DABAS 2:2
7.2018.09.16.
vasárnap, 15:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA PAKSI FC II. 1:1
7.2018.09.16.
vasárnap, 15:30
KOZÁRMISLENY FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:1
7.2018.09.16.
vasárnap, 15:30
MAKÓ FC SZEKSZÁRDI UFC 1:0
7.2018.09.16.
vasárnap, 15:30
BUDAPEST HONVÉD-MFA II. RÁKOSMENTE KSK 2:1
7.2018.09.16.
vasárnap, 15:30
SZENTLŐRINC SE PMFC 3:1
7.2018.09.16.
vasárnap, 18:00
DUNAÚJVÁROS KECSKEMÉTI TE 2:1
8.2018.09.30.
vasárnap, 15:30
KOZÁRMISLENY FC SZENTLŐRINC SE 0:1
8.2018.09.30.
vasárnap, 15:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DUNAÚJVÁROS 0:4
8.2018.09.30.
vasárnap, 15:30
KECSKEMÉTI TE SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 3:3
8.2018.09.30.
vasárnap, 15:30
PAKSI FC II. IVÁNCSA KSE 0:2
8.2018.09.30.
vasárnap, 15:30
FC DABAS SZEOL SC 1:0
8.2018.09.30.
vasárnap, 15:30
TAKSONY SE BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 1:2
8.2018.09.30.
vasárnap, 15:30
RÁKOSMENTE KSK MAKÓ FC 0:1
8.2018.09.30.
vasárnap, 15:30
SZEKSZÁRDI UFC PMFC 1:0
9.2018.10.07.
vasárnap, 14:30
SZEOL SC PAKSI FC II. 4:0
9.2018.10.07.
vasárnap, 14:30
IVÁNCSA KSE KECSKEMÉTI TE 2:0
9.2018.10.07.
vasárnap, 14:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5:0
9.2018.10.07.
vasárnap, 14:30
PMFC RÁKOSMENTE KSK 1:4
9.2018.10.07.
vasárnap, 14:30
MAKÓ FC TAKSONY SE 1:2
9.2018.10.07.
vasárnap, 14:30
BUDAPEST HONVÉD-MFA II. FC DABAS 1:1
9.2018.10.07.
vasárnap, 14:30
SZENTLŐRINC SE SZEKSZÁRDI UFC 2:0
9.2018.10.07.
vasárnap, 18:00
DUNAÚJVÁROS KOZÁRMISLENY FC 0:0
10.2018.10.14.
vasárnap, 14:30
KOZÁRMISLENY FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 0:3
10.2018.10.14.
vasárnap, 14:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC IVÁNCSA KSE 1:2
10.2018.10.14.
vasárnap, 14:30
KECSKEMÉTI TE SZEOL SC 2:0
10.2018.10.14.
vasárnap, 14:30
PAKSI FC II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 0:2
10.2018.10.14.
vasárnap, 14:30
FC DABAS MAKÓ FC 4:3
10.2018.10.14.
vasárnap, 14:30
TAKSONY SE PMFC 0:1
10.2018.10.14.
vasárnap, 14:30
RÁKOSMENTE KSK SZEKSZÁRDI UFC 2:0
10.2018.10.14.
vasárnap, 18:00
DUNAÚJVÁROS SZENTLŐRINC SE 0:1
11.2018.10.21.
vasárnap, 14:00
SZEOL SC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:0
11.2018.10.21.
vasárnap, 14:00
IVÁNCSA KSE KOZÁRMISLENY FC 1:3
11.2018.10.21.
vasárnap, 14:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA DUNAÚJVÁROS 1:0
11.2018.10.21.
vasárnap, 14:00
SZEKSZÁRDI UFC TAKSONY SE 0:2
11.2018.10.21.
vasárnap, 14:00
PMFC FC DABAS 1:1
11.2018.10.21.
vasárnap, 14:00
MAKÓ FC PAKSI FC II. 2:0
11.2018.10.21.
vasárnap, 14:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II. KECSKEMÉTI TE 2:1
11.2018.10.21.
vasárnap, 14:00
SZENTLŐRINC SE RÁKOSMENTE KSK 3:0
12.2018.10.28.
vasárnap, 13:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA SZENTLŐRINC SE 0:1
12.2018.10.28.
vasárnap, 13:30
KOZÁRMISLENY FC SZEOL SC 2:1
12.2018.10.28.
vasárnap, 13:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 1:3
12.2018.10.28.
vasárnap, 13:30
KECSKEMÉTI TE MAKÓ FC 3:3
12.2018.10.28.
vasárnap, 13:30
PAKSI FC II. PMFC 0:0
12.2018.10.28.
vasárnap, 13:30
FC DABAS SZEKSZÁRDI UFC 2:0
12.2018.10.28.
vasárnap, 13:30
TAKSONY SE RÁKOSMENTE KSK 1:1
12.2018.10.28.
vasárnap, 18:00
DUNAÚJVÁROS IVÁNCSA KSE 1:1
13.2018.11.04.
vasárnap, 13:30
SZEOL SC DUNAÚJVÁROS 2:0
13.2018.11.04.
vasárnap, 13:30
IVÁNCSA KSE SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 0:0
13.2018.11.04.
vasárnap, 13:30
RÁKOSMENTE KSK FC DABAS 0:0
13.2018.11.04.
vasárnap, 13:30
SZEKSZÁRDI UFC PAKSI FC II. 1:2
13.2018.11.04.
vasárnap, 13:30
PMFC KECSKEMÉTI TE 2:2
13.2018.11.04.
vasárnap, 13:30
MAKÓ FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:2
13.2018.11.04.
vasárnap, 13:30
BUDAPEST HONVÉD-MFA II. KOZÁRMISLENY FC 1:0
13.2018.11.04.
vasárnap, 13:30
SZENTLŐRINC SE TAKSONY SE 2:1
14.2018.11.11.
vasárnap, 13:30
IVÁNCSA KSE SZENTLŐRINC SE 0:3
14.2018.11.11.
vasárnap, 13:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA SZEOL SC 1:2
14.2018.11.11.
vasárnap, 13:30
KOZÁRMISLENY FC MAKÓ FC 0:0
14.2018.11.11.
vasárnap, 13:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC PMFC 1:2
14.2018.11.11.
vasárnap, 13:30
KECSKEMÉTI TE SZEKSZÁRDI UFC 1:1
14.2018.11.11.
vasárnap, 13:30
PAKSI FC II. RÁKOSMENTE KSK 2:3
14.2018.11.11.
vasárnap, 13:30
FC DABAS TAKSONY SE 1:0
14.2018.11.11.
vasárnap, 16:00
DUNAÚJVÁROS BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 0:0
15.2018.11.17.
szombat, 13:00
SZEOL SC IVÁNCSA KSE 2:0
15.2018.11.17.
szombat, 13:00
TAKSONY SE PAKSI FC II. 2:1
15.2018.11.17.
szombat, 13:00
RÁKOSMENTE KSK KECSKEMÉTI TE 1:1
15.2018.11.17.
szombat, 13:00
SZEKSZÁRDI UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:1
15.2018.11.17.
szombat, 13:00
PMFC KOZÁRMISLENY FC 1:0
15.2018.11.17.
szombat, 13:00
MAKÓ FC DUNAÚJVÁROS 0:1
15.2018.11.17.
szombat, 13:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II. SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 0:2
15.2018.11.17.
szombat, 13:00
SZENTLŐRINC SE FC DABAS 0:2
16.2018.11.25.
vasárnap, 13:00
SZENTLŐRINC SE SZEOL SC 2:3
16.2018.11.25.
vasárnap, 13:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II. IVÁNCSA KSE 1:1
16.2018.11.25.
vasárnap, 13:00
MAKÓ FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 1:2
16.2018.11.25.
vasárnap, 13:00
PMFC DUNAÚJVÁROS 0:0
16.2018.11.25.
vasárnap, 13:00
SZEKSZÁRDI UFC KOZÁRMISLENY FC 1:0
16.2018.11.25.
vasárnap, 13:00
RÁKOSMENTE KSK HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:1
16.2018.11.25.
vasárnap, 13:00
TAKSONY SE KECSKEMÉTI TE 2:0
16.2018.11.25.
vasárnap, 13:00
FC DABAS PAKSI FC II. 3:2
17.2019.03.03.
vasárnap, 14:30
KECSKEMÉTI TE FC DABAS 0:1
17.2019.03.03.
vasárnap, 14:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TAKSONY SE 1:4
17.2019.03.03.
vasárnap, 14:30
KOZÁRMISLENY FC RÁKOSMENTE KSK 1:1
17.2019.03.03.
vasárnap, 14:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA PMFC 1:0
17.2019.03.03.
vasárnap, 14:30
IVÁNCSA KSE MAKÓ FC 2:1
17.2019.03.03.
vasárnap, 14:30
SZEOL SC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 0:0
17.2019.03.03.
vasárnap, 14:30
PAKSI FC II. SZENTLŐRINC SE 2:2
17.2019.03.03.
vasárnap, 17:00
DUNAÚJVÁROS SZEKSZÁRDI UFC 0:0
18.2019.03.10.
vasárnap, 14:30
MAKÓ FC SZEOL SC 1:1
18.2019.03.10.
vasárnap, 14:30
PMFC IVÁNCSA KSE 2:2
18.2019.03.10.
vasárnap, 14:30
SZEKSZÁRDI UFC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 1:1
18.2019.03.10.
vasárnap, 14:30
RÁKOSMENTE KSK DUNAÚJVÁROS 0:1
18.2019.03.10.
vasárnap, 14:30
TAKSONY SE KOZÁRMISLENY FC 1:1
18.2019.03.10.
vasárnap, 14:30
FC DABAS HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:2
18.2019.03.10.
vasárnap, 14:30
PAKSI FC II. KECSKEMÉTI TE 0:2
18.2019.03.10.
vasárnap, 14:30
BUDAPEST HONVÉD-MFA II. SZENTLŐRINC SE 1:1
19.2019.03.17.
vasárnap, 15:00
SZENTLŐRINC SE KECSKEMÉTI TE 1:1
19.2019.03.17.
vasárnap, 15:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC PAKSI FC II. 0:1
19.2019.03.17.
vasárnap, 15:00
KOZÁRMISLENY FC FC DABAS 0:0
19.2019.03.17.
vasárnap, 15:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA RÁKOSMENTE KSK 0:1
19.2019.03.17.
vasárnap, 15:00
IVÁNCSA KSE SZEKSZÁRDI UFC 3:1
19.2019.03.17.
vasárnap, 15:00
SZEOL SC PMFC 2:1
19.2019.03.17.
vasárnap, 15:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II. MAKÓ FC 2:0
19.2019.03.17.
vasárnap, 17:00
DUNAÚJVÁROS TAKSONY SE 1:0
20.2019.03.23.
szombat, 15:00
SZEKSZÁRDI UFC SZEOL SC 1:0
20.2019.03.23.
szombat, 15:00
RÁKOSMENTE KSK IVÁNCSA KSE 2:1
20.2019.03.23.
szombat, 15:00
TAKSONY SE SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 0:2
20.2019.03.23.
szombat, 15:00
FC DABAS DUNAÚJVÁROS 0:1
20.2019.03.23.
szombat, 15:00
PAKSI FC II. KOZÁRMISLENY FC 3:0
20.2019.03.23.
szombat, 15:00
KECSKEMÉTI TE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:0
20.2019.03.23.
szombat, 15:00
PMFC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 0:2
20.2019.03.23.
szombat, 15:00
MAKÓ FC SZENTLŐRINC SE 1:3
21.2019.03.31.
vasárnap, 15:30
SZENTLŐRINC SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:0
21.2019.03.31.
vasárnap, 15:30
KOZÁRMISLENY FC KECSKEMÉTI TE 3:1
21.2019.03.31.
vasárnap, 15:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA FC DABAS 1:0
21.2019.03.31.
vasárnap, 15:30
IVÁNCSA KSE TAKSONY SE 3:0
21.2019.03.31.
vasárnap, 15:30
SZEOL SC RÁKOSMENTE KSK 0:0
21.2019.03.31.
vasárnap, 15:30
BUDAPEST HONVÉD-MFA II. SZEKSZÁRDI UFC 2:1
21.2019.03.31.
vasárnap, 15:30
MAKÓ FC PMFC 1:2
21.2019.03.31.
vasárnap, 17:00
DUNAÚJVÁROS PAKSI FC II. 2:0
22.2019.04.07.
vasárnap, 16:00
TAKSONY SE SZEOL SC 0:5
22.2019.04.07.
vasárnap, 16:00
FC DABAS IVÁNCSA KSE 1:1
22.2019.04.07.
vasárnap, 16:00
PAKSI FC II. SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 0:1
22.2019.04.07.
vasárnap, 16:00
KECSKEMÉTI TE DUNAÚJVÁROS 1:0
22.2019.04.07.
vasárnap, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KOZÁRMISLENY FC 0:3
22.2019.04.07.
vasárnap, 16:00
SZEKSZÁRDI UFC MAKÓ FC 0:1
22.2019.04.07.
vasárnap, 16:00
RÁKOSMENTE KSK BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 2:1
22.2019.04.07.
vasárnap, 16:00
PMFC SZENTLŐRINC SE 1:0
23.2019.04.14.
vasárnap, 16:00
SZENTLŐRINC SE KOZÁRMISLENY FC 4:0
23.2019.04.14.
vasárnap, 16:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA KECSKEMÉTI TE 1:0
23.2019.04.14.
vasárnap, 16:00
IVÁNCSA KSE PAKSI FC II. 2:2
23.2019.04.14.
vasárnap, 16:00
SZEOL SC FC DABAS 1:0
23.2019.04.14.
vasárnap, 16:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II. TAKSONY SE 0:2
23.2019.04.14.
vasárnap, 16:00
MAKÓ FC RÁKOSMENTE KSK 0:1
23.2019.04.14.
vasárnap, 16:00
PMFC SZEKSZÁRDI UFC 1:1
23.2019.04.14.
vasárnap, 18:00
DUNAÚJVÁROS HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 6:2
24.2019.04.21.
vasárnap, 16:30
PAKSI FC II. SZEOL SC 1:1
24.2019.04.21.
vasárnap, 16:30
KECSKEMÉTI TE IVÁNCSA KSE 1:0
24.2019.04.21.
vasárnap, 16:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 0:3
24.2019.04.21.
vasárnap, 16:30
KOZÁRMISLENY FC DUNAÚJVÁROS 1:1
24.2019.04.21.
vasárnap, 16:30
RÁKOSMENTE KSK PMFC 1:2
24.2019.04.21.
vasárnap, 16:30
TAKSONY SE MAKÓ FC 3:0
24.2019.04.21.
vasárnap, 16:30
FC DABAS BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 5:0
24.2019.04.21.
vasárnap, 16:30
SZEKSZÁRDI UFC SZENTLŐRINC SE 0:0
25.2019.04.28.
vasárnap, 16:30
SZENTLŐRINC SE DUNAÚJVÁROS 0:0
25.2019.04.28.
vasárnap, 16:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA KOZÁRMISLENY FC 1:0
25.2019.04.28.
vasárnap, 16:30
IVÁNCSA KSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:1
25.2019.04.28.
vasárnap, 16:30
SZEOL SC KECSKEMÉTI TE 2:0
25.2019.04.28.
vasárnap, 16:30
BUDAPEST HONVÉD-MFA II. PAKSI FC II. 1:3
25.2019.04.28.
vasárnap, 16:30
MAKÓ FC FC DABAS 2:4
25.2019.04.28.
vasárnap, 16:30
PMFC TAKSONY SE 3:0
25.2019.04.28.
vasárnap, 16:30
SZEKSZÁRDI UFC RÁKOSMENTE KSK 1:1
26.2019.05.05.
vasárnap, 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC 0:1
26.2019.05.05.
vasárnap, 17:00
KOZÁRMISLENY FC IVÁNCSA KSE 2:2
26.2019.05.05.
vasárnap, 17:00
TAKSONY SE SZEKSZÁRDI UFC 0:2
26.2019.05.05.
vasárnap, 17:00
FC DABAS PMFC 0:3
26.2019.05.05.
vasárnap, 17:00
PAKSI FC II. MAKÓ FC 1:1
26.2019.05.05.
vasárnap, 17:00
KECSKEMÉTI TE BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 2:2
26.2019.05.05.
vasárnap, 17:00
RÁKOSMENTE KSK SZENTLŐRINC SE 0:2
26.2019.05.05.
vasárnap, 19:00
DUNAÚJVÁROS SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 1:2
27.2019.05.12.
vasárnap, 17:00
SZENTLŐRINC SE SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 1:1
27.2019.05.12.
vasárnap, 17:00
IVÁNCSA KSE DUNAÚJVÁROS 2:2
27.2019.05.12.
vasárnap, 17:00
SZEOL SC KOZÁRMISLENY FC 2:0
27.2019.05.12.
vasárnap, 17:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:2
27.2019.05.12.
vasárnap, 17:00
MAKÓ FC KECSKEMÉTI TE 0:1
27.2019.05.12.
vasárnap, 17:00
PMFC PAKSI FC II. 0:0
27.2019.05.12.
vasárnap, 17:00
SZEKSZÁRDI UFC FC DABAS 1:1
27.2019.05.12.
vasárnap, 17:00
RÁKOSMENTE KSK TAKSONY SE 2:1
28.2019.05.19.
vasárnap, 17:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA IVÁNCSA KSE 2:1
28.2019.05.19.
vasárnap, 17:30
FC DABAS RÁKOSMENTE KSK 2:3
28.2019.05.19.
vasárnap, 17:30
PAKSI FC II. SZEKSZÁRDI UFC 1:1
28.2019.05.19.
vasárnap, 17:30
KECSKEMÉTI TE PMFC 1:1
28.2019.05.19.
vasárnap, 17:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAKÓ FC 2:1
28.2019.05.19.
vasárnap, 17:30
KOZÁRMISLENY FC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 0:1
28.2019.05.19.
vasárnap, 17:30
TAKSONY SE SZENTLŐRINC SE 2:3
28.2019.05.19.
vasárnap, 19:00
DUNAÚJVÁROS SZEOL SC 0:0
29.2019.05.26.
vasárnap, 17:30
SZENTLŐRINC SE IVÁNCSA KSE 5:0
29.2019.05.26.
vasárnap, 17:30
SZEOL SC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 0:1
29.2019.05.26.
vasárnap, 17:30
BUDAPEST HONVÉD-MFA II. DUNAÚJVÁROS 1:0
29.2019.05.26.
vasárnap, 17:30
MAKÓ FC KOZÁRMISLENY FC 0:4
29.2019.05.26.
vasárnap, 17:30
PMFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:4
29.2019.05.26.
vasárnap, 17:30
SZEKSZÁRDI UFC KECSKEMÉTI TE 0:0
29.2019.05.26.
vasárnap, 17:30
RÁKOSMENTE KSK PAKSI FC II. 1:0
29.2019.05.26.
vasárnap, 17:30
TAKSONY SE FC DABAS 1:1
30.2019.06.02.
vasárnap, 17:30
IVÁNCSA KSE SZEOL SC 4:0
30.2019.06.02.
vasárnap, 17:30
PAKSI FC II. TAKSONY SE 2:2
30.2019.06.02.
vasárnap, 17:30
KECSKEMÉTI TE RÁKOSMENTE KSK 3:1
30.2019.06.02.
vasárnap, 17:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEKSZÁRDI UFC 0:6
30.2019.06.02.
vasárnap, 17:30
KOZÁRMISLENY FC PMFC 1:0
30.2019.06.02.
vasárnap, 17:30
DUNAÚJVÁROS MAKÓ FC 3:0
30.2019.06.02.
vasárnap, 17:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 4:1
30.2019.06.02.
vasárnap, 17:30
FC DABAS SZENTLŐRINC SE 1:2
Frissítve: 2019.06.02. 21:00
Bajnokság: NB3
MLSZ Adatbank: [link]
2019/2020
Merkantil Bank Liga NB II.
2019.08.25. vasárnap, 17:30
SZEGED-CSANÁD GROSICS/BFC SIÓFOK
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019/2020 - Merkantil Bank Liga NB II.
#csapat nevepont
01. AQVITAL FC CSÁKVÁR 12
02. WKW ETO FC GYŐR 9
03. BFC SIÓFOK 8
04. MTK BUDAPEST 7
05. BUDAÖRS 7
06. KAZINCBARCIKA 7
07. BUDAFOKI MTE 6
08. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6
09. DUNA ASZFALT TLC 6
10. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 6
11. SZOLNOKI MÁV FC 6
12. DOROGI FC 6
13. SZOMBATHELYI HALADÁS 6
14. SZEGED-CSANÁD GROSICS 5
15. VASAS FC 4
16. SOROKSÁR SC 4
17. VÁC FC 3
18. GYIRMÓT FC GYŐR 2
19. BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1
20. FC AJKA 1

Partnereink