Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2018/2019 - NB III. Közép csoport

# időpont csapatokeredmény
1.2018.08.04.
szombat, 17:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA MAKÓ FC 4:1
1.2018.08.04.
szombat, 17:00
KOZÁRMISLENY FC SZEKSZÁRDI UFC 3:0
1.2018.08.04.
szombat, 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC RÁKOSMENTE KSK 1:1
1.2018.08.04.
szombat, 17:00
KECSKEMÉTI TE TAKSONY SE 1:1
1.2018.08.04.
szombat, 19:00
DUNAÚJVÁROS PMFC 1:0
1.2018.08.05.
vasárnap, 17:00
SZEOL SC SZENTLŐRINC SE 2:0
1.2018.08.05.
vasárnap, 17:00
IVÁNCSA KSE BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 3:0
1.2018.08.05.
vasárnap, 17:00
PAKSI FC II. FC DABAS 0:3
2.2018.08.11.
szombat, 17:00
TAKSONY SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:1
2.2018.08.11.
szombat, 17:00
RÁKOSMENTE KSK KOZÁRMISLENY FC 0:0
2.2018.08.11.
szombat, 17:00
SZEKSZÁRDI UFC DUNAÚJVÁROS 1:2
2.2018.08.11.
szombat, 17:00
PMFC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 1:2
2.2018.08.11.
szombat, 17:00
MAKÓ FC IVÁNCSA KSE 1:0
2.2018.08.12.
vasárnap, 17:00
FC DABAS KECSKEMÉTI TE 1:3
2.2018.08.12.
vasárnap, 17:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II. SZEOL SC 0:1
2.2018.08.12.
vasárnap, 17:00
SZENTLŐRINC SE PAKSI FC II. 0:1
3.2018.08.18.
szombat, 17:00
IVÁNCSA KSE PMFC 1:2
3.2018.08.18.
szombat, 17:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA SZEKSZÁRDI UFC 0:1
3.2018.08.18.
szombat, 17:00
KOZÁRMISLENY FC TAKSONY SE 1:1
3.2018.08.18.
szombat, 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC FC DABAS 0:0
3.2018.08.18.
szombat, 19:00
DUNAÚJVÁROS RÁKOSMENTE KSK 0:1
3.2018.08.19.
vasárnap, 17:00
SZEOL SC MAKÓ FC 4:1
3.2018.08.19.
vasárnap, 17:00
KECSKEMÉTI TE PAKSI FC II. 1:0
3.2018.08.19.
vasárnap, 17:00
SZENTLŐRINC SE BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 2:1
4.2018.08.25.
szombat, 17:00
KECSKEMÉTI TE SZENTLŐRINC SE 0:1
4.2018.08.25.
szombat, 17:00
TAKSONY SE DUNAÚJVÁROS 0:1
4.2018.08.25.
szombat, 17:00
RÁKOSMENTE KSK SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 0:1
4.2018.08.25.
szombat, 17:00
SZEKSZÁRDI UFC IVÁNCSA KSE 1:0
4.2018.08.25.
szombat, 17:00
PMFC SZEOL SC 0:0
4.2018.08.26.
vasárnap, 17:00
PAKSI FC II. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:0
4.2018.08.26.
vasárnap, 17:00
FC DABAS KOZÁRMISLENY FC 0:4
4.2018.08.26.
vasárnap, 17:00
MAKÓ FC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 1:2
5.2018.09.02.
vasárnap, 16:00
SZEOL SC SZEKSZÁRDI UFC 0:0
5.2018.09.02.
vasárnap, 16:00
IVÁNCSA KSE RÁKOSMENTE KSK 5:2
5.2018.09.02.
vasárnap, 16:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA TAKSONY SE 4:0
5.2018.09.02.
vasárnap, 16:00
KOZÁRMISLENY FC PAKSI FC II. 2:0
5.2018.09.02.
vasárnap, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KECSKEMÉTI TE 1:1
5.2018.09.02.
vasárnap, 16:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II. PMFC 2:2
5.2018.09.02.
vasárnap, 16:00
SZENTLŐRINC SE MAKÓ FC 4:0
5.2018.09.02.
vasárnap, 18:00
DUNAÚJVÁROS FC DABAS 2:0
6.2018.09.09.
vasárnap, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZENTLŐRINC SE 0:3
6.2018.09.09.
vasárnap, 16:00
KECSKEMÉTI TE KOZÁRMISLENY FC 1:1
6.2018.09.09.
vasárnap, 16:00
PAKSI FC II. DUNAÚJVÁROS 2:2
6.2018.09.09.
vasárnap, 16:00
FC DABAS SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 0:2
6.2018.09.09.
vasárnap, 16:00
TAKSONY SE IVÁNCSA KSE 3:1
6.2018.09.09.
vasárnap, 16:00
RÁKOSMENTE KSK SZEOL SC 1:3
6.2018.09.09.
vasárnap, 16:00
SZEKSZÁRDI UFC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 1:0
6.2018.09.09.
vasárnap, 16:00
PMFC MAKÓ FC 0:0
7.2018.09.16.
vasárnap, 15:30
SZEOL SC TAKSONY SE 0:1
7.2018.09.16.
vasárnap, 15:30
IVÁNCSA KSE FC DABAS 2:2
7.2018.09.16.
vasárnap, 15:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA PAKSI FC II. 1:1
7.2018.09.16.
vasárnap, 15:30
KOZÁRMISLENY FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:1
7.2018.09.16.
vasárnap, 15:30
MAKÓ FC SZEKSZÁRDI UFC 1:0
7.2018.09.16.
vasárnap, 15:30
BUDAPEST HONVÉD-MFA II. RÁKOSMENTE KSK 2:1
7.2018.09.16.
vasárnap, 15:30
SZENTLŐRINC SE PMFC 3:1
7.2018.09.16.
vasárnap, 18:00
DUNAÚJVÁROS KECSKEMÉTI TE 2:1
8.2018.09.30.
vasárnap, 15:30
KOZÁRMISLENY FC SZENTLŐRINC SE 0:1
8.2018.09.30.
vasárnap, 15:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DUNAÚJVÁROS 0:4
8.2018.09.30.
vasárnap, 15:30
KECSKEMÉTI TE SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 3:3
8.2018.09.30.
vasárnap, 15:30
PAKSI FC II. IVÁNCSA KSE 0:2
8.2018.09.30.
vasárnap, 15:30
FC DABAS SZEOL SC 1:0
8.2018.09.30.
vasárnap, 15:30
TAKSONY SE BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 1:2
8.2018.09.30.
vasárnap, 15:30
RÁKOSMENTE KSK MAKÓ FC 0:1
8.2018.09.30.
vasárnap, 15:30
SZEKSZÁRDI UFC PMFC 1:0
9.2018.10.07.
vasárnap, 14:30
SZEOL SC PAKSI FC II. 4:0
9.2018.10.07.
vasárnap, 14:30
IVÁNCSA KSE KECSKEMÉTI TE 2:0
9.2018.10.07.
vasárnap, 14:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5:0
9.2018.10.07.
vasárnap, 14:30
PMFC RÁKOSMENTE KSK 1:4
9.2018.10.07.
vasárnap, 14:30
MAKÓ FC TAKSONY SE 1:2
9.2018.10.07.
vasárnap, 14:30
BUDAPEST HONVÉD-MFA II. FC DABAS 1:1
9.2018.10.07.
vasárnap, 14:30
SZENTLŐRINC SE SZEKSZÁRDI UFC 2:0
9.2018.10.07.
vasárnap, 18:00
DUNAÚJVÁROS KOZÁRMISLENY FC 0:0
10.2018.10.14.
vasárnap, 14:30
KOZÁRMISLENY FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 0:3
10.2018.10.14.
vasárnap, 14:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC IVÁNCSA KSE 1:2
10.2018.10.14.
vasárnap, 14:30
KECSKEMÉTI TE SZEOL SC 2:0
10.2018.10.14.
vasárnap, 14:30
PAKSI FC II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 0:2
10.2018.10.14.
vasárnap, 14:30
FC DABAS MAKÓ FC 4:3
10.2018.10.14.
vasárnap, 14:30
TAKSONY SE PMFC 0:1
10.2018.10.14.
vasárnap, 14:30
RÁKOSMENTE KSK SZEKSZÁRDI UFC 2:0
10.2018.10.14.
vasárnap, 18:00
DUNAÚJVÁROS SZENTLŐRINC SE 0:1
11.ma!
14:00
SZEOL SC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
11.ma!
14:00
IVÁNCSA KSE KOZÁRMISLENY FC n.a.
11.ma!
14:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA DUNAÚJVÁROS n.a.
11.ma!
14:00
SZEKSZÁRDI UFC TAKSONY SE n.a.
11.ma!
14:00
PMFC FC DABAS n.a.
11.ma!
14:00
MAKÓ FC PAKSI FC II. n.a.
11.ma!
14:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II. KECSKEMÉTI TE n.a.
11.ma!
14:00
SZENTLŐRINC SE RÁKOSMENTE KSK n.a.
12.2018.10.28.
vasárnap, 13:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA SZENTLŐRINC SE n.a.
12.2018.10.28.
vasárnap, 13:30
KOZÁRMISLENY FC SZEOL SC n.a.
12.2018.10.28.
vasárnap, 13:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. n.a.
12.2018.10.28.
vasárnap, 13:30
KECSKEMÉTI TE MAKÓ FC n.a.
12.2018.10.28.
vasárnap, 13:30
PAKSI FC II. PMFC n.a.
12.2018.10.28.
vasárnap, 13:30
FC DABAS SZEKSZÁRDI UFC n.a.
12.2018.10.28.
vasárnap, 13:30
TAKSONY SE RÁKOSMENTE KSK n.a.
12.2018.10.28.
vasárnap, 18:00
DUNAÚJVÁROS IVÁNCSA KSE n.a.
13.2018.11.04.
vasárnap, 13:30
SZEOL SC DUNAÚJVÁROS n.a.
13.2018.11.04.
vasárnap, 13:30
IVÁNCSA KSE SZEGED-GROSICS AKADÉMIA n.a.
13.2018.11.04.
vasárnap, 13:30
RÁKOSMENTE KSK FC DABAS n.a.
13.2018.11.04.
vasárnap, 13:30
SZEKSZÁRDI UFC PAKSI FC II. n.a.
13.2018.11.04.
vasárnap, 13:30
PMFC KECSKEMÉTI TE n.a.
13.2018.11.04.
vasárnap, 13:30
MAKÓ FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
13.2018.11.04.
vasárnap, 13:30
BUDAPEST HONVÉD-MFA II. KOZÁRMISLENY FC n.a.
13.2018.11.04.
vasárnap, 13:30
SZENTLŐRINC SE TAKSONY SE n.a.
14.2018.11.11.
vasárnap, 13:30
IVÁNCSA KSE SZENTLŐRINC SE n.a.
14.2018.11.11.
vasárnap, 13:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA SZEOL SC n.a.
14.2018.11.11.
vasárnap, 13:30
KOZÁRMISLENY FC MAKÓ FC n.a.
14.2018.11.11.
vasárnap, 13:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC PMFC n.a.
14.2018.11.11.
vasárnap, 13:30
KECSKEMÉTI TE SZEKSZÁRDI UFC n.a.
14.2018.11.11.
vasárnap, 13:30
PAKSI FC II. RÁKOSMENTE KSK n.a.
14.2018.11.11.
vasárnap, 13:30
FC DABAS TAKSONY SE n.a.
14.2018.11.11.
vasárnap, 16:00
DUNAÚJVÁROS BUDAPEST HONVÉD-MFA II. n.a.
15.2018.11.17.
szombat, 13:00
SZEOL SC IVÁNCSA KSE n.a.
15.2018.11.17.
szombat, 13:00
TAKSONY SE PAKSI FC II. n.a.
15.2018.11.17.
szombat, 13:00
RÁKOSMENTE KSK KECSKEMÉTI TE n.a.
15.2018.11.17.
szombat, 13:00
SZEKSZÁRDI UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
15.2018.11.17.
szombat, 13:00
PMFC KOZÁRMISLENY FC n.a.
15.2018.11.17.
szombat, 13:00
MAKÓ FC DUNAÚJVÁROS n.a.
15.2018.11.17.
szombat, 13:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II. SZEGED-GROSICS AKADÉMIA n.a.
15.2018.11.17.
szombat, 13:00
SZENTLŐRINC SE FC DABAS n.a.
16.2018.11.25.
vasárnap, 13:00
SZENTLŐRINC SE SZEOL SC n.a.
16.2018.11.25.
vasárnap, 13:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II. IVÁNCSA KSE n.a.
16.2018.11.25.
vasárnap, 13:00
MAKÓ FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA n.a.
16.2018.11.25.
vasárnap, 13:00
PMFC DUNAÚJVÁROS n.a.
16.2018.11.25.
vasárnap, 13:00
SZEKSZÁRDI UFC KOZÁRMISLENY FC n.a.
16.2018.11.25.
vasárnap, 13:00
RÁKOSMENTE KSK HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
16.2018.11.25.
vasárnap, 13:00
TAKSONY SE KECSKEMÉTI TE n.a.
16.2018.11.25.
vasárnap, 13:00
FC DABAS PAKSI FC II. n.a.
17.2019.03.03.
vasárnap, 14:30
KECSKEMÉTI TE FC DABAS n.a.
17.2019.03.03.
vasárnap, 14:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TAKSONY SE n.a.
17.2019.03.03.
vasárnap, 14:30
KOZÁRMISLENY FC RÁKOSMENTE KSK n.a.
17.2019.03.03.
vasárnap, 14:30
DUNAÚJVÁROS SZEKSZÁRDI UFC n.a.
17.2019.03.03.
vasárnap, 14:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA PMFC n.a.
17.2019.03.03.
vasárnap, 14:30
IVÁNCSA KSE MAKÓ FC n.a.
17.2019.03.03.
vasárnap, 14:30
SZEOL SC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. n.a.
17.2019.03.03.
vasárnap, 14:30
PAKSI FC II. SZENTLŐRINC SE n.a.
18.2019.03.10.
vasárnap, 14:30
MAKÓ FC SZEOL SC n.a.
18.2019.03.10.
vasárnap, 14:30
PMFC IVÁNCSA KSE n.a.
18.2019.03.10.
vasárnap, 14:30
SZEKSZÁRDI UFC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA n.a.
18.2019.03.10.
vasárnap, 14:30
RÁKOSMENTE KSK DUNAÚJVÁROS n.a.
18.2019.03.10.
vasárnap, 14:30
TAKSONY SE KOZÁRMISLENY FC n.a.
18.2019.03.10.
vasárnap, 14:30
FC DABAS HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
18.2019.03.10.
vasárnap, 14:30
PAKSI FC II. KECSKEMÉTI TE n.a.
18.2019.03.10.
vasárnap, 14:30
BUDAPEST HONVÉD-MFA II. SZENTLŐRINC SE n.a.
19.2019.03.17.
vasárnap, 15:00
SZENTLŐRINC SE KECSKEMÉTI TE n.a.
19.2019.03.17.
vasárnap, 15:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC PAKSI FC II. n.a.
19.2019.03.17.
vasárnap, 15:00
KOZÁRMISLENY FC FC DABAS n.a.
19.2019.03.17.
vasárnap, 15:00
DUNAÚJVÁROS TAKSONY SE n.a.
19.2019.03.17.
vasárnap, 15:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA RÁKOSMENTE KSK n.a.
19.2019.03.17.
vasárnap, 15:00
IVÁNCSA KSE SZEKSZÁRDI UFC n.a.
19.2019.03.17.
vasárnap, 15:00
SZEOL SC PMFC n.a.
19.2019.03.17.
vasárnap, 15:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II. MAKÓ FC n.a.
20.2019.03.24.
vasárnap, 15:00
SZEKSZÁRDI UFC SZEOL SC n.a.
20.2019.03.24.
vasárnap, 15:00
RÁKOSMENTE KSK IVÁNCSA KSE n.a.
20.2019.03.24.
vasárnap, 15:00
TAKSONY SE SZEGED-GROSICS AKADÉMIA n.a.
20.2019.03.24.
vasárnap, 15:00
FC DABAS DUNAÚJVÁROS n.a.
20.2019.03.24.
vasárnap, 15:00
PAKSI FC II. KOZÁRMISLENY FC n.a.
20.2019.03.24.
vasárnap, 15:00
KECSKEMÉTI TE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
20.2019.03.24.
vasárnap, 15:00
PMFC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. n.a.
20.2019.03.24.
vasárnap, 15:00
MAKÓ FC SZENTLŐRINC SE n.a.
21.2019.03.31.
vasárnap, 15:30
SZENTLŐRINC SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
21.2019.03.31.
vasárnap, 15:30
KOZÁRMISLENY FC KECSKEMÉTI TE n.a.
21.2019.03.31.
vasárnap, 15:30
DUNAÚJVÁROS PAKSI FC II. n.a.
21.2019.03.31.
vasárnap, 15:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA FC DABAS n.a.
21.2019.03.31.
vasárnap, 15:30
IVÁNCSA KSE TAKSONY SE n.a.
21.2019.03.31.
vasárnap, 15:30
SZEOL SC RÁKOSMENTE KSK n.a.
21.2019.03.31.
vasárnap, 15:30
BUDAPEST HONVÉD-MFA II. SZEKSZÁRDI UFC n.a.
21.2019.03.31.
vasárnap, 15:30
MAKÓ FC PMFC n.a.
22.2019.04.07.
vasárnap, 16:00
TAKSONY SE SZEOL SC n.a.
22.2019.04.07.
vasárnap, 16:00
FC DABAS IVÁNCSA KSE n.a.
22.2019.04.07.
vasárnap, 16:00
PAKSI FC II. SZEGED-GROSICS AKADÉMIA n.a.
22.2019.04.07.
vasárnap, 16:00
KECSKEMÉTI TE DUNAÚJVÁROS n.a.
22.2019.04.07.
vasárnap, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KOZÁRMISLENY FC n.a.
22.2019.04.07.
vasárnap, 16:00
SZEKSZÁRDI UFC MAKÓ FC n.a.
22.2019.04.07.
vasárnap, 16:00
RÁKOSMENTE KSK BUDAPEST HONVÉD-MFA II. n.a.
22.2019.04.07.
vasárnap, 16:00
PMFC SZENTLŐRINC SE n.a.
23.2019.04.14.
vasárnap, 16:00
SZENTLŐRINC SE KOZÁRMISLENY FC n.a.
23.2019.04.14.
vasárnap, 16:00
DUNAÚJVÁROS HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
23.2019.04.14.
vasárnap, 16:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA KECSKEMÉTI TE n.a.
23.2019.04.14.
vasárnap, 16:00
IVÁNCSA KSE PAKSI FC II. n.a.
23.2019.04.14.
vasárnap, 16:00
SZEOL SC FC DABAS n.a.
23.2019.04.14.
vasárnap, 16:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II. TAKSONY SE n.a.
23.2019.04.14.
vasárnap, 16:00
MAKÓ FC RÁKOSMENTE KSK n.a.
23.2019.04.14.
vasárnap, 16:00
PMFC SZEKSZÁRDI UFC n.a.
24.2019.04.21.
vasárnap, 16:30
PAKSI FC II. SZEOL SC n.a.
24.2019.04.21.
vasárnap, 16:30
KECSKEMÉTI TE IVÁNCSA KSE n.a.
24.2019.04.21.
vasárnap, 16:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA n.a.
24.2019.04.21.
vasárnap, 16:30
KOZÁRMISLENY FC DUNAÚJVÁROS n.a.
24.2019.04.21.
vasárnap, 16:30
RÁKOSMENTE KSK PMFC n.a.
24.2019.04.21.
vasárnap, 16:30
TAKSONY SE MAKÓ FC n.a.
24.2019.04.21.
vasárnap, 16:30
FC DABAS BUDAPEST HONVÉD-MFA II. n.a.
24.2019.04.21.
vasárnap, 16:30
SZEKSZÁRDI UFC SZENTLŐRINC SE n.a.
25.2019.04.28.
vasárnap, 16:30
SZENTLŐRINC SE DUNAÚJVÁROS n.a.
25.2019.04.28.
vasárnap, 16:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA KOZÁRMISLENY FC n.a.
25.2019.04.28.
vasárnap, 16:30
IVÁNCSA KSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
25.2019.04.28.
vasárnap, 16:30
SZEOL SC KECSKEMÉTI TE n.a.
25.2019.04.28.
vasárnap, 16:30
BUDAPEST HONVÉD-MFA II. PAKSI FC II. n.a.
25.2019.04.28.
vasárnap, 16:30
MAKÓ FC FC DABAS n.a.
25.2019.04.28.
vasárnap, 16:30
PMFC TAKSONY SE n.a.
25.2019.04.28.
vasárnap, 16:30
SZEKSZÁRDI UFC RÁKOSMENTE KSK n.a.
26.2019.05.05.
vasárnap, 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC n.a.
26.2019.05.05.
vasárnap, 17:00
KOZÁRMISLENY FC IVÁNCSA KSE n.a.
26.2019.05.05.
vasárnap, 17:00
DUNAÚJVÁROS SZEGED-GROSICS AKADÉMIA n.a.
26.2019.05.05.
vasárnap, 17:00
TAKSONY SE SZEKSZÁRDI UFC n.a.
26.2019.05.05.
vasárnap, 17:00
FC DABAS PMFC n.a.
26.2019.05.05.
vasárnap, 17:00
PAKSI FC II. MAKÓ FC n.a.
26.2019.05.05.
vasárnap, 17:00
KECSKEMÉTI TE BUDAPEST HONVÉD-MFA II. n.a.
26.2019.05.05.
vasárnap, 17:00
RÁKOSMENTE KSK SZENTLŐRINC SE n.a.
27.2019.05.12.
vasárnap, 17:00
SZENTLŐRINC SE SZEGED-GROSICS AKADÉMIA n.a.
27.2019.05.12.
vasárnap, 17:00
IVÁNCSA KSE DUNAÚJVÁROS n.a.
27.2019.05.12.
vasárnap, 17:00
SZEOL SC KOZÁRMISLENY FC n.a.
27.2019.05.12.
vasárnap, 17:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
27.2019.05.12.
vasárnap, 17:00
MAKÓ FC KECSKEMÉTI TE n.a.
27.2019.05.12.
vasárnap, 17:00
PMFC PAKSI FC II. n.a.
27.2019.05.12.
vasárnap, 17:00
SZEKSZÁRDI UFC FC DABAS n.a.
27.2019.05.12.
vasárnap, 17:00
RÁKOSMENTE KSK TAKSONY SE n.a.
28.2019.05.19.
vasárnap, 17:30
DUNAÚJVÁROS SZEOL SC n.a.
28.2019.05.19.
vasárnap, 17:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA IVÁNCSA KSE n.a.
28.2019.05.19.
vasárnap, 17:30
FC DABAS RÁKOSMENTE KSK n.a.
28.2019.05.19.
vasárnap, 17:30
PAKSI FC II. SZEKSZÁRDI UFC n.a.
28.2019.05.19.
vasárnap, 17:30
KECSKEMÉTI TE PMFC n.a.
28.2019.05.19.
vasárnap, 17:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAKÓ FC n.a.
28.2019.05.19.
vasárnap, 17:30
KOZÁRMISLENY FC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. n.a.
28.2019.05.19.
vasárnap, 17:30
TAKSONY SE SZENTLŐRINC SE n.a.
29.2019.05.26.
vasárnap, 17:30
SZENTLŐRINC SE IVÁNCSA KSE n.a.
29.2019.05.26.
vasárnap, 17:30
SZEOL SC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA n.a.
29.2019.05.26.
vasárnap, 17:30
BUDAPEST HONVÉD-MFA II. DUNAÚJVÁROS n.a.
29.2019.05.26.
vasárnap, 17:30
MAKÓ FC KOZÁRMISLENY FC n.a.
29.2019.05.26.
vasárnap, 17:30
PMFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
29.2019.05.26.
vasárnap, 17:30
SZEKSZÁRDI UFC KECSKEMÉTI TE n.a.
29.2019.05.26.
vasárnap, 17:30
RÁKOSMENTE KSK PAKSI FC II. n.a.
29.2019.05.26.
vasárnap, 17:30
TAKSONY SE FC DABAS n.a.
30.2019.06.02.
vasárnap, 17:30
IVÁNCSA KSE SZEOL SC n.a.
30.2019.06.02.
vasárnap, 17:30
PAKSI FC II. TAKSONY SE n.a.
30.2019.06.02.
vasárnap, 17:30
KECSKEMÉTI TE RÁKOSMENTE KSK n.a.
30.2019.06.02.
vasárnap, 17:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEKSZÁRDI UFC n.a.
30.2019.06.02.
vasárnap, 17:30
KOZÁRMISLENY FC PMFC n.a.
30.2019.06.02.
vasárnap, 17:30
DUNAÚJVÁROS MAKÓ FC n.a.
30.2019.06.02.
vasárnap, 17:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA BUDAPEST HONVÉD-MFA II. n.a.
30.2019.06.02.
vasárnap, 17:30
FC DABAS SZENTLŐRINC SE n.a.
Frissítve: 2018.10.21. 03:00
Bajnokság: NB3
MLSZ Adatbank: [link]
2018/2019
NB III. Közép csoport
ma, 14:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA/DUNAÚJVÁROS
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018/2019 - NB III. Közép csoport
#csapat nevepont
01. SZENTLŐRINC SE 24
02. SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 23
03. DUNAÚJVÁROS 20
04. SZEOL SC 17
05. IVÁNCSA KSE 16
06. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 14
07. TAKSONY SE 14
08. KOZÁRMISLENY FC 14
09. SZEKSZÁRDI UFC 13
10. KECSKEMÉTI TE 13
11. FC DABAS 12
12. RÁKOSMENTE KSK 11
13. MAKÓ FC 10
14. PMFC 9
15. PAKSI FC II. 6
16. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5

Partnereink