Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2017/2018 - Leány U-16 HNP Dél-Keleti

# időpont csapatokeredmény
1.2017.09.02.
szombat, 14:00
MONOR SE VÁC VÁROS LSE 0:4
2.2017.09.09.
szombat, 14:00
BÉKÉSCSABAI LABDARÚGÓ AK. MONOR SE 3:1
2.2017.09.09.
szombat, 15:00
VÁC VÁROS LSE CEGLÉDI VSE 8:2
2.2017.09.10.
vasárnap, 10:00
FC DABAS JÁSZBERÉNYI FC 9:1
2.2017.09.10.
vasárnap, 14:30
DOROGI FC SZEGED 2011 KFT. 0:9
3.2017.09.16.
szombat, 15:00
SZEGED 2011 KFT. FC DABAS 4:0
3.2017.09.16.
szombat, 15:00
CEGLÉDI VSE BÉKÉSCSABAI LABDARÚGÓ AK. 1:1
3.2017.09.17.
vasárnap, 12:00
JÁSZBERÉNYI FC VÁC VÁROS LSE 2:3
1.2017.09.23.
szombat, 11:00
JÁSZBERÉNYI FC DOROGI FC 9:2
1.2017.09.23.
szombat, 15:00
CEGLÉDI VSE FC DABAS 1:9
4.2017.09.30.
szombat, 14:00
VÁC VÁROS LSE SZEGED 2011 KFT. 3:5
4.2017.09.30.
szombat, 15:00
BÉKÉSCSABAI LABDARÚGÓ AK. JÁSZBERÉNYI FC 2:1
4.2017.10.01.
vasárnap, 10:00
FC DABAS DOROGI FC 4:4
5.2017.10.07.
szombat, 15:00
CEGLÉDI VSE MONOR SE 3:4
5.2017.10.08.
vasárnap, 10:00
SZEGED 2011 KFT. BÉKÉSCSABAI LABDARÚGÓ AK. 4:1
6.2017.10.14.
szombat, 10:00
MONOR SE JÁSZBERÉNYI FC 3:0
6.2017.10.14.
szombat, 14:00
BÉKÉSCSABAI LABDARÚGÓ AK. DOROGI FC 3:1
6.2017.10.14.
szombat, 14:00
VÁC VÁROS LSE FC DABAS 1:3
7.2017.10.28.
szombat, 14:30
SZEGED 2011 KFT. MONOR SE 5:1
7.2017.10.29.
vasárnap, 10:00
JÁSZBERÉNYI FC CEGLÉDI VSE 5:5
7.2017.10.29.
vasárnap, 10:00
FC DABAS BÉKÉSCSABAI LABDARÚGÓ AK. 11:1
8.2017.11.03.
péntek, 11:00
MONOR SE DOROGI FC 4:2
8.2017.11.04.
szombat, 14:00
BÉKÉSCSABAI LABDARÚGÓ AK. VÁC VÁROS LSE 2:5
8.2017.11.04.
szombat, 15:00
CEGLÉDI VSE SZEGED 2011 KFT. 0:3
9.2017.11.11.
szombat, 13:00
SZEGED 2011 KFT. JÁSZBERÉNYI FC elmaradt
9.2017.11.11.
szombat, 15:30
FC DABAS MONOR SE 2:0
9.2017.11.12.
vasárnap, 14:30
DOROGI FC CEGLÉDI VSE 1:0
5.2017.11.15.
szerda, 15:00
DOROGI FC VÁC VÁROS LSE 0:2
10.2018.03.10.
szombat, 16:00
VÁC VÁROS LSE MONOR SE 2:0
10.2018.03.11.
vasárnap, 10:00
FC DABAS CEGLÉDI VSE 4:1
10.2018.03.11.
vasárnap, 14:30
DOROGI FC JÁSZBERÉNYI FC 1:4
11.2018.03.16.
péntek, 14:30
MONOR SE BÉKÉSCSABAI LABDARÚGÓ AK. 2:1
11.2018.03.17.
szombat, 10:00
SZEGED 2011 KFT. DOROGI FC 9:0
11.2018.03.17.
szombat, 15:00
CEGLÉDI VSE VÁC VÁROS LSE 0:0
12.2018.03.24.
szombat, 15:00
VÁC VÁROS LSE JÁSZBERÉNYI FC 0:1
12.2018.03.24.
szombat, 15:00
BÉKÉSCSABAI LABDARÚGÓ AK. CEGLÉDI VSE 1:1
13.2018.04.07.
szombat, 12:00
SZEGED 2011 KFT. VÁC VÁROS LSE 1:3
13.2018.04.07.
szombat, 14:30
DOROGI FC FC DABAS 0:9
13.2018.04.08.
vasárnap, 10:00
JÁSZBERÉNYI FC BÉKÉSCSABAI LABDARÚGÓ AK. 3:0
14.2018.04.13.
péntek, 14:00
BÉKÉSCSABAI LABDARÚGÓ AK. SZEGED 2011 KFT. 1:3
14.2018.04.14.
szombat, 15:00
MONOR SE CEGLÉDI VSE 0:2
14.2018.04.15.
vasárnap, 11:00
VÁC VÁROS LSE DOROGI FC 3:1
15.2018.04.22.
vasárnap, 10:00
JÁSZBERÉNYI FC MONOR SE 4:5
15.2018.04.22.
vasárnap, 10:00
FC DABAS VÁC VÁROS LSE 4:4
15.2018.04.22.
vasárnap, 14:30
DOROGI FC BÉKÉSCSABAI LABDARÚGÓ AK. 2:3
16.2018.04.27.
péntek, 14:00
MONOR SE SZEGED 2011 KFT. 3:5
16.2018.04.28.
szombat, 14:00
BÉKÉSCSABAI LABDARÚGÓ AK. FC DABAS 2:6
16.2018.04.28.
szombat, 15:00
CEGLÉDI VSE JÁSZBERÉNYI FC 4:1
18.2018.05.05.
szombat, 15:00
CEGLÉDI VSE DOROGI FC 3:0
17.2018.05.09.
szerda, 17:00
DOROGI FC MONOR SE 3:3
12.2018.05.10.
csütörtök, 16:30
FC DABAS SZEGED 2011 KFT. 3:2
17.2018.05.12.
szombat, 10:30
SZEGED 2011 KFT. CEGLÉDI VSE 1:0
17.2018.05.13.
vasárnap, 13:00
VÁC VÁROS LSE BÉKÉSCSABAI LABDARÚGÓ AK. 6:1
18.2018.05.19.
szombat, 15:00
MONOR SE FC DABAS 2:3
18.2018.05.20.
vasárnap, 10:00
JÁSZBERÉNYI FC SZEGED 2011 KFT. 0:3
11.2018.05.26.
szombat, 10:00
JÁSZBERÉNYI FC FC DABAS 0:5
Frissítve: 2018.06.29. 12:00
Bajnokság: nincs megadva
MLSZ Adatbank: [link]
2018/2019
NB III. Közép csoport
2019.03.03. vasárnap, 14:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA/PMFC
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018/2019 - NB III. Közép csoport
#csapat nevepont
01. SZENTLŐRINC SE 36
02. SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 33
03. SZEOL SC 32
04. DUNAÚJVÁROS 26
05. FC DABAS 26
06. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 25
07. TAKSONY SE 24
08. KOZÁRMISLENY FC 21
09. IVÁNCSA KSE 19
10. PMFC 19
11. SZEKSZÁRDI UFC 17
12. RÁKOSMENTE KSK 17
13. KECSKEMÉTI TE 17
14. MAKÓ FC 15
15. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 14
16. PAKSI FC II. 10

Partnereink