Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2017/2018 - U-14 II. osztály Dél-Kelet

# időpont csapatokeredmény
1.2017.08.26.
szombat, 11:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE SZEOL SC KFT. 9:0
1.2017.08.26.
szombat, 11:00
MAROS-MENTI UFC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 3:10
2.2017.09.02.
szombat, 10:00
SZEOL SC KFT. OMTK-ULE 1913 10:0
2.2017.09.02.
szombat, 13:00
KÖRÖS UFC SZEGED 2011 KFT. 0:11
2.2017.09.03.
vasárnap, 11:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE TISZAKÉCSKEI VSE 8:1
3.2017.09.06.
szerda, 18:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OMTK-ULE 1913 6:2
3.2017.09.09.
szombat, 11:00
TISZAKÉCSKEI VSE BÉKÉSCSABA UFC 5:1
3.2017.09.09.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE KÖRÖS UFC 6:0
3.2017.09.09.
szombat, 14:00
GYULAI TERMÁL FC MÓRAHALOM VSE 7:0
3.2017.09.10.
vasárnap, 12:00
SZEGED 2011 KFT. SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 11:0
4.2017.09.15.
péntek, 15:00
OMTK-ULE 1913 GYULAI TERMÁL FC 3:5
4.2017.09.16.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC KFT. 1:15
4.2017.09.16.
szombat, 11:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:5
4.2017.09.16.
szombat, 11:00
BÉKÉSCSABA UFC SZEGED 2011 KFT. 0:5
4.2017.09.16.
szombat, 13:00
MÓRAHALOM VSE MAROS-MENTI UFC 1:15
1.2017.09.20.
szerda, 17:00
GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABA UFC 3:0
5.2017.09.22.
péntek, 17:00
MAROS-MENTI UFC OMTK-ULE 1913 1:4
5.2017.09.23.
szombat, 10:00
SZEOL SC KFT. KÖRÖS UFC 4:2
5.2017.09.23.
szombat, 13:00
GYULAI TERMÁL FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 13:0
5.2017.09.23.
szombat, 13:00
TISZAKÉCSKEI VSE MÓRAHALOM VSE elmaradt
1.2017.09.27.
szerda, 17:00
TISZAKÉCSKEI VSE KÖRÖS UFC 1:6
2.2017.09.27.
szerda, 17:00
BÉKÉSCSABA UFC MAROS-MENTI UFC 1:1
6.2017.09.30.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAROS-MENTI UFC 5:4
6.2017.09.30.
szombat, 11:00
BÉKÉSCSABA UFC nincs megadva elmaradt
6.2017.09.30.
szombat, 12:00
GYULAI TERMÁL FC SZEOL SC KFT. 0:5
6.2017.09.30.
szombat, 13:00
MÓRAHALOM VSE SZEGED 2011 KFT. 0:36
6.2017.10.01.
vasárnap, 12:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE KÖRÖS UFC 7:3
6.2017.10.01.
vasárnap, 13:00
OMTK-ULE 1913 TISZAKÉCSKEI VSE 5:5
5.2017.10.02.
hétfő, 17:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE BÉKÉSCSABA UFC 14:0
7.2017.10.07.
szombat, 11:00
SZEOL SC KFT. SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 4:1
7.2017.10.07.
szombat, 11:00
TISZAKÉCSKEI VSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5:3
7.2017.10.07.
szombat, 12:30
MAROS-MENTI UFC GYULAI TERMÁL FC 0:4
7.2017.10.08.
vasárnap, 11:00
SZEGED 2011 KFT. OMTK-ULE 1913 10:0
7.2017.10.08.
vasárnap, 13:00
KÖRÖS UFC BÉKÉSCSABA UFC 6:0
7.2017.10.08.
vasárnap, 14:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE MÓRAHALOM VSE 46:0
8.2017.10.14.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 0:2
8.2017.10.14.
szombat, 11:00
MAROS-MENTI UFC SZEOL SC KFT. 0:14
8.2017.10.15.
vasárnap, 12:00
OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 1:8
8.2017.10.15.
vasárnap, 14:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED 2011 KFT. 0:9
9.2017.10.21.
szombat, 10:00
SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA UFC 2:0
9.2017.10.21.
szombat, 10:00
TISZAKÉCSKEI VSE MAROS-MENTI UFC 7:0
9.2017.10.22.
vasárnap, 11:00
SZEGED 2011 KFT. GYULAI TERMÁL FC 15:0
9.2017.10.22.
vasárnap, 12:00
KÖRÖS UFC MÓRAHALOM VSE 22:0
9.2017.10.22.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 19:0
10.2017.10.28.
szombat, 11:00
TISZAKÉCSKEI VSE SZEOL SC KFT. 0:5
10.2017.10.28.
szombat, 12:00
GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:8
10.2017.10.29.
vasárnap, 11:00
MÓRAHALOM VSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 0:25
10.2017.10.29.
vasárnap, 12:00
OMTK-ULE 1913 KÖRÖS UFC 2:4
10.2017.10.30.
hétfő, 12:00
MAROS-MENTI UFC SZEGED 2011 KFT. 0:18
1.2017.11.02.
csütörtök, 13:00
OMTK-ULE 1913 MÓRAHALOM VSE 9:0
11.2017.11.04.
szombat, 11:00
BÉKÉSCSABA UFC MÓRAHALOM VSE 11:0
11.2017.11.04.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE MAROS-MENTI UFC 11:0
11.2017.11.04.
szombat, 12:00
SZEGED 2011 KFT. TISZAKÉCSKEI VSE 11:1
11.2017.11.05.
vasárnap, 11:00
OMTK-ULE 1913 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 4:4
11.2017.11.05.
vasárnap, 12:00
KÖRÖS UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3:2
12.2017.11.09.
csütörtök, 18:00
OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA UFC 1:2
12.2017.11.11.
szombat, 14:00
GYULAI TERMÁL FC KÖRÖS UFC 0:2
12.2017.11.12.
vasárnap, 10:00
SZEGED 2011 KFT. SZEOL SC KFT. 4:1
12.2017.11.12.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 2:4
12.2017.11.12.
vasárnap, 11:00
TISZAKÉCSKEI VSE BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:6
13.2017.11.18.
szombat, 11:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE SZEGED 2011 KFT. 5:2
13.2017.11.18.
szombat, 11:00
SZEOL SC KFT. MÓRAHALOM VSE 8:0
13.2017.11.18.
szombat, 12:00
GYULAI TERMÁL FC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 0:1
13.2017.11.18.
szombat, 12:00
KÖRÖS UFC MAROS-MENTI UFC 6:0
13.2017.11.19.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:6
1.2017.11.24.
péntek, 12:00
SZEGED 2011 KFT. nincs megadva elmaradt
1.2017.11.25.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC nincs megadva elmaradt
2.2017.11.25.
szombat, 13:00
MÓRAHALOM VSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:21
8.2017.11.26.
vasárnap, 11:00
GYULAI TERMÁL FC TISZAKÉCSKEI VSE 2:0
5.2017.12.03.
vasárnap, 11:00
TISZAKÉCSKEI VSE MÓRAHALOM VSE 13:2
14.2018.03.10.
szombat, 14:00
KÖRÖS UFC TISZAKÉCSKEI VSE 1:4
15.2018.03.11.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MÓRAHALOM VSE 10:0
14.2018.03.11.
vasárnap, 12:00
SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:5
15.2018.03.11.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC MAROS-MENTI UFC 3:1
14.2018.03.13.
kedd, 14:00
MÓRAHALOM VSE OMTK-ULE 1913 0:10
14.2018.03.17.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC GYULAI TERMÁL FC 2:1
15.2018.03.17.
szombat, 10:00
OMTK-ULE 1913 SZEOL SC KFT. 2:8
15.2018.03.17.
szombat, 11:00
TISZAKÉCSKEI VSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 3:2
16.2018.03.22.
csütörtök, 16:00
OMTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:0
16.2018.03.24.
szombat, 11:00
BÉKÉSCSABA UFC TISZAKÉCSKEI VSE 0:3
16.2018.03.25.
vasárnap, 11:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEGED 2011 KFT. 0:10
16.2018.03.25.
vasárnap, 11:00
MÓRAHALOM VSE GYULAI TERMÁL FC 0:15
26.2018.03.28.
szerda, 15:00
MAROS-MENTI UFC KÖRÖS UFC 0:7
17.2018.03.30.
péntek, 10:00
SZEOL SC KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3:0
17.2018.03.31.
szombat, 09:00
MAROS-MENTI UFC MÓRAHALOM VSE elmaradt
17.2018.03.31.
szombat, 10:00
SZEGED 2011 KFT. BÉKÉSCSABA UFC 15:0
17.2018.03.31.
szombat, 11:00
GYULAI TERMÁL FC OMTK-ULE 1913 6:1
15.2018.04.04.
szerda, 11:00
SZEGED 2011 KFT. KÖRÖS UFC 8:1
18.2018.04.06.
péntek, 15:30
BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:10
18.2018.04.07.
szombat, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC GYULAI TERMÁL FC 0:1
18.2018.04.07.
szombat, 12:00
MÓRAHALOM VSE TISZAKÉCSKEI VSE 0:21
18.2018.04.08.
vasárnap, 13:30
KÖRÖS UFC SZEOL SC KFT. 0:1
18.2018.04.08.
vasárnap, 14:00
OMTK-ULE 1913 MAROS-MENTI UFC 3:2
19.2018.04.14.
szombat, 10:00
MAROS-MENTI UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:2
19.2018.04.14.
szombat, 12:00
SZEGED 2011 KFT. MÓRAHALOM VSE elmaradt
19.2018.04.15.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC KFT. GYULAI TERMÁL FC 7:1
19.2018.04.15.
vasárnap, 11:00
TISZAKÉCSKEI VSE OMTK-ULE 1913 10:0
19.2018.04.15.
vasárnap, 13:30
KÖRÖS UFC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 0:3
17.2018.04.18.
szerda, 16:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 11:0
19.2018.04.18.
szerda, 16:00
SZEGED 2011 KFT. MÓRAHALOM VSE 24:0
20.2018.04.21.
szombat, 11:00
GYULAI TERMÁL FC MAROS-MENTI UFC 12:1
20.2018.04.21.
szombat, 11:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TISZAKÉCSKEI VSE 0:3
20.2018.04.21.
szombat, 12:00
MÓRAHALOM VSE BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:43
20.2018.04.21.
szombat, 13:00
OMTK-ULE 1913 SZEGED 2011 KFT. 0:21
20.2018.04.22.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC KÖRÖS UFC 1:8
20.2018.04.22.
vasárnap, 11:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEOL SC KFT. 1:2
16.2018.04.24.
kedd, 17:00
KÖRÖS UFC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:9
21.2018.04.28.
szombat, 10:00
SZEOL SC KFT. MAROS-MENTI UFC 7:0
21.2018.04.28.
szombat, 12:00
TISZAKÉCSKEI VSE GYULAI TERMÁL FC 6:1
21.2018.04.29.
vasárnap, 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE BÉKÉSCSABA UFC 7:2
21.2018.04.29.
vasárnap, 12:00
SZEGED 2011 KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 18:0
14.2018.05.02.
szerda, 14:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MAROS-MENTI UFC 9:0
21.2018.05.02.
szerda, 16:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE OMTK-ULE 1913 24:0
22.2018.05.05.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC SZEOL SC KFT. 3:8
22.2018.05.05.
szombat, 11:00
GYULAI TERMÁL FC SZEGED 2011 KFT. 1:4
22.2018.05.05.
szombat, 13:00
MAROS-MENTI UFC TISZAKÉCSKEI VSE 0:2
22.2018.05.06.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:10
22.2018.05.06.
vasárnap, 12:00
MÓRAHALOM VSE KÖRÖS UFC 0:28
17.2018.05.10.
csütörtök, 17:00
MAROS-MENTI UFC MÓRAHALOM VSE 10:2
23.2018.05.11.
péntek, 17:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE GYULAI TERMÁL FC 15:1
23.2018.05.12.
szombat, 11:00
SZEOL SC KFT. TISZAKÉCSKEI VSE 4:1
23.2018.05.12.
szombat, 13:00
KÖRÖS UFC OMTK-ULE 1913 8:1
23.2018.05.15.
kedd, 14:00
SZEGED 2011 KFT. MAROS-MENTI UFC 19:0
24.2018.05.16.
szerda, 16:00
MÓRAHALOM VSE BÉKÉSCSABA UFC 0:33
24.2018.05.16.
szerda, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KÖRÖS UFC 1:3
24.2018.05.17.
csütörtök, 16:00
MAROS-MENTI UFC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:8
23.2018.05.18.
péntek, 14:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MÓRAHALOM VSE 21:0
24.2018.05.20.
vasárnap, 11:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE OMTK-ULE 1913 3:0
24.2018.05.20.
vasárnap, 12:00
TISZAKÉCSKEI VSE SZEGED 2011 KFT. 0:10
25.2018.05.26.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC OMTK-ULE 1913 3:3
25.2018.05.26.
szombat, 10:00
SZEOL SC KFT. SZEGED 2011 KFT. 1:4
25.2018.05.26.
szombat, 13:00
KÖRÖS UFC GYULAI TERMÁL FC 5:1
25.2018.05.26.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE TISZAKÉCSKEI VSE 9:0
25.2018.05.27.
vasárnap, 11:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:1
26.2018.06.02.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA UFC 3:2
26.2018.06.02.
szombat, 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE GYULAI TERMÁL FC 4:1
26.2018.06.02.
szombat, 12:00
MÓRAHALOM VSE SZEOL SC KFT. elmaradt
26.2018.06.02.
szombat, 14:00
SZEGED 2011 KFT. BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 1:2
Frissítve: 2018.06.02. 21:00
Bajnokság: nincs megadva
MLSZ Adatbank: [link]
2018/2019
NB III. Közép csoport
2018.08.04. szombat, 17:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA/MAKÓ FC
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018/2019 - NB III. Közép csoport
#csapat nevepont
01. MAKÓ FC 0
02. SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 0
03. TAKSONY SE 0
04. KECSKEMÉTI TE 0
05. DUNAÚJVÁROS 0
06. FC DABAS 0
07. SZEKSZÁRDI UFC 0
08. PMFC 0
09. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0
10. SZENTLŐRINC SE 0
11. PAKSI FC II. 0
12. RÁKOSMENTE KSK 0
13. KOZÁRMISLENY FC 0
14. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 0
15. SZEOL SC 0
16. IVÁNCSA KSE 0

Partnereink