2017/2018 - U-15 II. osztály Dél-Kelet

# időpont csapatokeredmény
26.2018.06.02.
szombat, 14:00
SZEGED 2011 KFT. BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 1:1
26.2018.06.02.
szombat, 14:00
MÓRAHALOM VSE SZEOL SC KFT. 0:5
26.2018.06.02.
szombat, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA UFC 9:0
26.2018.06.02.
szombat, 12:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE GYULAI TERMÁL FC 2:0
25.2018.05.27.
vasárnap, 13:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:7
25.2018.05.26.
szombat, 15:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE TISZAKÉCSKEI VSE 13:1
25.2018.05.26.
szombat, 12:00
SZEOL SC KFT. SZEGED 2011 KFT. 0:1
25.2018.05.26.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC OMTK-ULE 1913 4:2
25.2018.05.26.
szombat, 11:00
KÖRÖS UFC GYULAI TERMÁL FC 0:5
24.2018.05.20.
vasárnap, 13:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE OMTK-ULE 1913 9:1
24.2018.05.20.
vasárnap, 10:00
TISZAKÉCSKEI VSE SZEGED 2011 KFT. 1:15
23.2018.05.18.
péntek, 16:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MÓRAHALOM VSE 1:4
24.2018.05.17.
csütörtök, 14:00
MAROS-MENTI UFC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:6
24.2018.05.16.
szerda, 18:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KÖRÖS UFC 9:1
24.2018.05.16.
szerda, 16:00
MÓRAHALOM VSE BÉKÉSCSABA UFC 3:0
23.2018.05.15.
kedd, 14:00
SZEGED 2011 KFT. MAROS-MENTI UFC 4:1
23.2018.05.12.
szombat, 13:00
SZEOL SC KFT. TISZAKÉCSKEI VSE 9:0
23.2018.05.12.
szombat, 11:00
KÖRÖS UFC OMTK-ULE 1913 8:3
23.2018.05.11.
péntek, 15:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE GYULAI TERMÁL FC 7:1
22.2018.05.06.
vasárnap, 14:00
MÓRAHALOM VSE KÖRÖS UFC 5:0
22.2018.05.06.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 1:2
22.2018.05.05.
szombat, 13:00
GYULAI TERMÁL FC SZEGED 2011 KFT. 3:1
22.2018.05.05.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC SZEOL SC KFT. 1:5
22.2018.05.05.
szombat, 11:00
MAROS-MENTI UFC TISZAKÉCSKEI VSE 1:3
21.2018.05.02.
szerda, 16:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE OMTK-ULE 1913 11:0
14.2018.05.02.
szerda, 16:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MAROS-MENTI UFC 3:2
21.2018.04.29.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 7:0
21.2018.04.29.
vasárnap, 12:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE BÉKÉSCSABA UFC 3:2
21.2018.04.28.
szombat, 14:00
TISZAKÉCSKEI VSE GYULAI TERMÁL FC 3:4
21.2018.04.28.
szombat, 12:00
SZEOL SC KFT. MAROS-MENTI UFC 11:0
16.2018.04.24.
kedd, 15:00
KÖRÖS UFC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:12
20.2018.04.22.
vasárnap, 13:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEOL SC KFT. 0:3
20.2018.04.22.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC KÖRÖS UFC 1:1
20.2018.04.21.
szombat, 14:00
MÓRAHALOM VSE BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:5
20.2018.04.21.
szombat, 13:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TISZAKÉCSKEI VSE 5:3
20.2018.04.21.
szombat, 13:00
GYULAI TERMÁL FC MAROS-MENTI UFC 6:2
20.2018.04.21.
szombat, 11:00
OMTK-ULE 1913 SZEGED 2011 KFT. 0:9
17.2018.04.18.
szerda, 16:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 15:1
19.2018.04.15.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 KFT. MÓRAHALOM VSE 12:0
19.2018.04.15.
vasárnap, 13:00
SZEOL SC KFT. GYULAI TERMÁL FC 7:0
19.2018.04.15.
vasárnap, 13:00
TISZAKÉCSKEI VSE OMTK-ULE 1913 3:2
19.2018.04.15.
vasárnap, 11:30
KÖRÖS UFC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 3:5
19.2018.04.14.
szombat, 12:00
MAROS-MENTI UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:10
18.2018.04.08.
vasárnap, 16:00
OMTK-ULE 1913 MAROS-MENTI UFC 2:3
18.2018.04.08.
vasárnap, 11:30
KÖRÖS UFC SZEOL SC KFT. 0:5
18.2018.04.07.
szombat, 14:00
MÓRAHALOM VSE TISZAKÉCSKEI VSE 2:4
18.2018.04.07.
szombat, 14:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC GYULAI TERMÁL FC 3:4
18.2018.04.06.
péntek, 15:30
BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:11
15.2018.04.04.
szerda, 13:00
SZEGED 2011 KFT. KÖRÖS UFC 9:0
17.2018.03.31.
szombat, 13:00
GYULAI TERMÁL FC OMTK-ULE 1913 2:2
17.2018.03.31.
szombat, 12:00
SZEGED 2011 KFT. BÉKÉSCSABA UFC 7:1
17.2018.03.31.
szombat, 11:00
MAROS-MENTI UFC MÓRAHALOM VSE 4:1
17.2018.03.30.
péntek, 12:00
SZEOL SC KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4:1
14.2018.03.28.
szerda, 15:00
SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:3
26.2018.03.28.
szerda, 13:00
MAROS-MENTI UFC KÖRÖS UFC 8:0
16.2018.03.25.
vasárnap, 13:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEGED 2011 KFT. 0:12
16.2018.03.25.
vasárnap, 13:00
MÓRAHALOM VSE GYULAI TERMÁL FC 2:5
16.2018.03.24.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABA UFC TISZAKÉCSKEI VSE 1:1
16.2018.03.22.
csütörtök, 18:00
OMTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:3
15.2018.03.17.
szombat, 13:00
TISZAKÉCSKEI VSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 4:6
14.2018.03.17.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC GYULAI TERMÁL FC 1:6
15.2018.03.17.
szombat, 12:00
OMTK-ULE 1913 SZEOL SC KFT. 1:7
14.2018.03.13.
kedd, 16:00
MÓRAHALOM VSE OMTK-ULE 1913 0:2
15.2018.03.11.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MÓRAHALOM VSE 4:0
15.2018.03.11.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC MAROS-MENTI UFC 6:0
14.2018.03.10.
szombat, 12:00
KÖRÖS UFC TISZAKÉCSKEI VSE 1:7
8.2017.11.26.
vasárnap, 13:00
GYULAI TERMÁL FC TISZAKÉCSKEI VSE 3:2
2.2017.11.25.
szombat, 11:00
MÓRAHALOM VSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:4
13.2017.11.19.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:4
13.2017.11.18.
szombat, 14:00
GYULAI TERMÁL FC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 6:1
13.2017.11.18.
szombat, 13:00
SZEOL SC KFT. MÓRAHALOM VSE elmaradt
13.2017.11.18.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE SZEGED 2011 KFT. 2:2
13.2017.11.18.
szombat, 10:00
KÖRÖS UFC MAROS-MENTI UFC 3:6
12.2017.11.12.
vasárnap, 13:00
TISZAKÉCSKEI VSE BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:12
12.2017.11.12.
vasárnap, 12:00
SZEGED 2011 KFT. SZEOL SC KFT. 2:1
12.2017.11.12.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 7:1
12.2017.11.11.
szombat, 12:00
GYULAI TERMÁL FC KÖRÖS UFC 6:1
12.2017.11.09.
csütörtök, 16:00
OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA UFC 3:0
9.2017.11.08.
szerda, 13:30
KÖRÖS UFC MÓRAHALOM VSE 1:3
11.2017.11.05.
vasárnap, 13:00
OMTK-ULE 1913 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 5:3
11.2017.11.05.
vasárnap, 10:00
KÖRÖS UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:10
11.2017.11.04.
szombat, 14:00
SZEGED 2011 KFT. TISZAKÉCSKEI VSE 21:1
11.2017.11.04.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABA UFC MÓRAHALOM VSE 6:0
11.2017.11.04.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE MAROS-MENTI UFC 13:0
1.2017.11.02.
csütörtök, 15:00
OMTK-ULE 1913 MÓRAHALOM VSE 7:4
10.2017.10.30.
hétfő, 14:00
MAROS-MENTI UFC SZEGED 2011 KFT. 0:8
10.2017.10.29.
vasárnap, 13:00
MÓRAHALOM VSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 2:2
10.2017.10.29.
vasárnap, 10:00
OMTK-ULE 1913 KÖRÖS UFC 2:2
10.2017.10.28.
szombat, 14:00
GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:2
10.2017.10.28.
szombat, 11:00
TISZAKÉCSKEI VSE SZEOL SC KFT. 0:9
9.2017.10.22.
vasárnap, 14:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 6:0
9.2017.10.22.
vasárnap, 13:00
SZEGED 2011 KFT. GYULAI TERMÁL FC 5:0
9.2017.10.22.
vasárnap, 10:00
KÖRÖS UFC MÓRAHALOM VSE elmaradt
9.2017.10.21.
szombat, 12:00
TISZAKÉCSKEI VSE MAROS-MENTI UFC 3:4
9.2017.10.21.
szombat, 12:00
SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA UFC 2:0
8.2017.10.15.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED 2011 KFT. 2:3
8.2017.10.15.
vasárnap, 10:00
OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:15
8.2017.10.14.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 2:0
8.2017.10.14.
szombat, 09:00
MAROS-MENTI UFC SZEOL SC KFT. 0:12
7.2017.10.08.
vasárnap, 14:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE MÓRAHALOM VSE 19:0
7.2017.10.08.
vasárnap, 13:00
SZEGED 2011 KFT. OMTK-ULE 1913 14:0
7.2017.10.08.
vasárnap, 11:00
KÖRÖS UFC BÉKÉSCSABA UFC 2:2
7.2017.10.07.
szombat, 13:00
TISZAKÉCSKEI VSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4:8
7.2017.10.07.
szombat, 13:00
SZEOL SC KFT. SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 12:0
7.2017.10.07.
szombat, 10:30
MAROS-MENTI UFC GYULAI TERMÁL FC 0:1
5.2017.10.02.
hétfő, 15:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE BÉKÉSCSABA UFC 7:0
6.2017.10.01.
vasárnap, 11:00
OMTK-ULE 1913 TISZAKÉCSKEI VSE 5:4
6.2017.10.01.
vasárnap, 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE KÖRÖS UFC 12:1
6.2017.09.30.
szombat, 14:00
GYULAI TERMÁL FC SZEOL SC KFT. 1:8
6.2017.09.30.
szombat, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAROS-MENTI UFC 9:1
6.2017.09.30.
szombat, 11:00
MÓRAHALOM VSE SZEGED 2011 KFT. 0:19
1.2017.09.27.
szerda, 15:00
TISZAKÉCSKEI VSE KÖRÖS UFC 3:2
2.2017.09.27.
szerda, 15:00
BÉKÉSCSABA UFC MAROS-MENTI UFC 4:2
5.2017.09.23.
szombat, 15:00
GYULAI TERMÁL FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:3
5.2017.09.23.
szombat, 12:00
SZEOL SC KFT. KÖRÖS UFC 14:0
5.2017.09.23.
szombat, 11:00
TISZAKÉCSKEI VSE MÓRAHALOM VSE 12:0
5.2017.09.22.
péntek, 15:00
MAROS-MENTI UFC OMTK-ULE 1913 3:2
1.2017.09.20.
szerda, 15:00
GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABA UFC 5:2
4.2017.09.16.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABA UFC SZEGED 2011 KFT. 0:2
4.2017.09.16.
szombat, 13:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:12
4.2017.09.16.
szombat, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC KFT. 1:4
4.2017.09.16.
szombat, 11:00
MÓRAHALOM VSE MAROS-MENTI UFC 0:5
4.2017.09.15.
péntek, 17:00
OMTK-ULE 1913 GYULAI TERMÁL FC 1:3
3.2017.09.10.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 KFT. SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 17:0
3.2017.09.09.
szombat, 16:00
GYULAI TERMÁL FC MÓRAHALOM VSE 13:0
3.2017.09.09.
szombat, 13:00
TISZAKÉCSKEI VSE BÉKÉSCSABA UFC 3:1
3.2017.09.09.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE KÖRÖS UFC 14:0
3.2017.09.06.
szerda, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OMTK-ULE 1913 6:2
2.2017.09.03.
vasárnap, 13:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE TISZAKÉCSKEI VSE 6:5
2.2017.09.02.
szombat, 12:00
SZEOL SC KFT. OMTK-ULE 1913 11:1
2.2017.09.02.
szombat, 11:00
KÖRÖS UFC SZEGED 2011 KFT. 0:15
1.2017.08.26.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE SZEOL SC KFT. 1:0
1.2017.08.26.
szombat, 13:00
MAROS-MENTI UFC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 1:5
Frissítve: 2018.06.02. 21:00
Bajnokság: nincs megadva
MLSZ Adatbank: [link]
2020/2021
Merkantil Bank Liga NB II.
2021.05.16. vasárnap, 17:00
SZEGED-CSANÁD GROSICS/KAZINCBARCIKA
Szent Gellért Fórum
2020/2021 - Merkantil Bank Liga NB II.
#csapat nevepont
01. DVSC 77
02. GYIRMÓT FC GYŐR 75
03. VASAS FC 75
04. PÉCSI MFC 64
05. FC AJKA 62
06. BUDAÖRS 58
07. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 54
08. SOROKSÁR SC 54
09. SZOMBATHELYI HALADÁS 54
10. SZOLNOKI MÁV FC 54
11. SZEGED-CSANÁD GROSICS 53
12. WKW ETO FC GYŐR 46
13. BFC SIÓFOK 44
14. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 44
15. ST. LŐRINC KFT. 41
16. DOROGI FC 41
17. AQVITAL FC CSÁKVÁR 38
18. KAZINCBARCIKA 33
19. KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 33
20. DEAC 22

Partnereink