Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2017/2018 - U-15 II. osztály Dél-Kelet

# időpont csapatokeredmény
1.2017.08.26.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE SZEOL SC KFT. 1:0
1.2017.08.26.
szombat, 13:00
MAROS-MENTI UFC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 1:5
2.2017.09.02.
szombat, 11:00
KÖRÖS UFC SZEGED 2011 KFT. 0:15
2.2017.09.02.
szombat, 12:00
SZEOL SC KFT. OMTK-ULE 1913 11:1
2.2017.09.03.
vasárnap, 13:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE TISZAKÉCSKEI VSE 6:5
3.2017.09.06.
szerda, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OMTK-ULE 1913 6:2
3.2017.09.09.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE KÖRÖS UFC 14:0
3.2017.09.09.
szombat, 13:00
TISZAKÉCSKEI VSE BÉKÉSCSABA UFC 3:1
3.2017.09.09.
szombat, 16:00
GYULAI TERMÁL FC MÓRAHALOM VSE 13:0
3.2017.09.10.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 KFT. SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 17:0
4.2017.09.15.
péntek, 17:00
OMTK-ULE 1913 GYULAI TERMÁL FC 1:3
4.2017.09.16.
szombat, 11:00
MÓRAHALOM VSE MAROS-MENTI UFC 0:5
4.2017.09.16.
szombat, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC KFT. 1:4
4.2017.09.16.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABA UFC SZEGED 2011 KFT. 0:2
4.2017.09.16.
szombat, 13:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:12
1.2017.09.20.
szerda, 15:00
GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABA UFC 5:2
5.2017.09.22.
péntek, 15:00
MAROS-MENTI UFC OMTK-ULE 1913 3:2
5.2017.09.23.
szombat, 11:00
TISZAKÉCSKEI VSE MÓRAHALOM VSE 12:0
5.2017.09.23.
szombat, 12:00
SZEOL SC KFT. KÖRÖS UFC 14:0
5.2017.09.23.
szombat, 15:00
GYULAI TERMÁL FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:3
1.2017.09.27.
szerda, 15:00
TISZAKÉCSKEI VSE KÖRÖS UFC 3:2
2.2017.09.27.
szerda, 15:00
BÉKÉSCSABA UFC MAROS-MENTI UFC 4:2
6.2017.09.30.
szombat, 11:00
MÓRAHALOM VSE SZEGED 2011 KFT. 0:19
6.2017.09.30.
szombat, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAROS-MENTI UFC 9:1
6.2017.09.30.
szombat, 14:00
GYULAI TERMÁL FC SZEOL SC KFT. 1:8
6.2017.10.01.
vasárnap, 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE KÖRÖS UFC 12:1
6.2017.10.01.
vasárnap, 11:00
OMTK-ULE 1913 TISZAKÉCSKEI VSE 5:4
5.2017.10.02.
hétfő, 15:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE BÉKÉSCSABA UFC 7:0
7.2017.10.07.
szombat, 10:30
MAROS-MENTI UFC GYULAI TERMÁL FC 0:1
7.2017.10.07.
szombat, 13:00
TISZAKÉCSKEI VSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4:8
7.2017.10.07.
szombat, 13:00
SZEOL SC KFT. SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 12:0
7.2017.10.08.
vasárnap, 11:00
KÖRÖS UFC BÉKÉSCSABA UFC 2:2
7.2017.10.08.
vasárnap, 13:00
SZEGED 2011 KFT. OMTK-ULE 1913 14:0
7.2017.10.08.
vasárnap, 14:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE MÓRAHALOM VSE 19:0
8.2017.10.14.
szombat, 09:00
MAROS-MENTI UFC SZEOL SC KFT. 0:12
8.2017.10.14.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 2:0
8.2017.10.15.
vasárnap, 10:00
OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:15
8.2017.10.15.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED 2011 KFT. 2:3
9.2017.10.21.
szombat, 12:00
TISZAKÉCSKEI VSE MAROS-MENTI UFC 3:4
9.2017.10.21.
szombat, 12:00
SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA UFC 2:0
9.2017.10.22.
vasárnap, 10:00
KÖRÖS UFC MÓRAHALOM VSE elmaradt
9.2017.10.22.
vasárnap, 13:00
SZEGED 2011 KFT. GYULAI TERMÁL FC 5:0
9.2017.10.22.
vasárnap, 14:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 6:0
10.2017.10.28.
szombat, 11:00
TISZAKÉCSKEI VSE SZEOL SC KFT. 0:9
10.2017.10.28.
szombat, 14:00
GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:2
10.2017.10.29.
vasárnap, 10:00
OMTK-ULE 1913 KÖRÖS UFC 2:2
10.2017.10.29.
vasárnap, 13:00
MÓRAHALOM VSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 2:2
10.2017.10.30.
hétfő, 14:00
MAROS-MENTI UFC SZEGED 2011 KFT. 0:8
1.2017.11.02.
csütörtök, 15:00
OMTK-ULE 1913 MÓRAHALOM VSE 7:4
11.2017.11.04.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE MAROS-MENTI UFC 13:0
11.2017.11.04.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABA UFC MÓRAHALOM VSE 6:0
11.2017.11.04.
szombat, 14:00
SZEGED 2011 KFT. TISZAKÉCSKEI VSE 21:1
11.2017.11.05.
vasárnap, 10:00
KÖRÖS UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:10
11.2017.11.05.
vasárnap, 13:00
OMTK-ULE 1913 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 5:3
9.2017.11.08.
szerda, 13:30
KÖRÖS UFC MÓRAHALOM VSE 1:3
12.2017.11.09.
csütörtök, 16:00
OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA UFC 3:0
12.2017.11.11.
szombat, 12:00
GYULAI TERMÁL FC KÖRÖS UFC 6:1
12.2017.11.12.
vasárnap, 12:00
SZEGED 2011 KFT. SZEOL SC KFT. 2:1
12.2017.11.12.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 7:1
12.2017.11.12.
vasárnap, 13:00
TISZAKÉCSKEI VSE BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:12
13.2017.11.18.
szombat, 10:00
KÖRÖS UFC MAROS-MENTI UFC 3:6
13.2017.11.18.
szombat, 13:00
SZEOL SC KFT. MÓRAHALOM VSE elmaradt
13.2017.11.18.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE SZEGED 2011 KFT. 2:2
13.2017.11.18.
szombat, 14:00
GYULAI TERMÁL FC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 6:1
13.2017.11.19.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:4
2.2017.11.25.
szombat, 11:00
MÓRAHALOM VSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:4
8.2017.11.26.
vasárnap, 13:00
GYULAI TERMÁL FC TISZAKÉCSKEI VSE 3:2
14.2018.03.10.
szombat, 12:00
KÖRÖS UFC TISZAKÉCSKEI VSE 1:7
15.2018.03.11.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC MAROS-MENTI UFC 6:0
15.2018.03.11.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MÓRAHALOM VSE 4:0
14.2018.03.13.
kedd, 16:00
MÓRAHALOM VSE OMTK-ULE 1913 0:2
14.2018.03.17.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC GYULAI TERMÁL FC 1:6
15.2018.03.17.
szombat, 12:00
OMTK-ULE 1913 SZEOL SC KFT. 1:7
15.2018.03.17.
szombat, 13:00
TISZAKÉCSKEI VSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 4:6
16.2018.03.22.
csütörtök, 18:00
OMTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:3
16.2018.03.24.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABA UFC TISZAKÉCSKEI VSE 1:1
16.2018.03.25.
vasárnap, 13:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEGED 2011 KFT. 0:12
16.2018.03.25.
vasárnap, 13:00
MÓRAHALOM VSE GYULAI TERMÁL FC 2:5
26.2018.03.28.
szerda, 13:00
MAROS-MENTI UFC KÖRÖS UFC 8:0
14.2018.03.28.
szerda, 15:00
SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:3
17.2018.03.30.
péntek, 12:00
SZEOL SC KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4:1
17.2018.03.31.
szombat, 11:00
MAROS-MENTI UFC MÓRAHALOM VSE 4:1
17.2018.03.31.
szombat, 12:00
SZEGED 2011 KFT. BÉKÉSCSABA UFC 7:1
17.2018.03.31.
szombat, 13:00
GYULAI TERMÁL FC OMTK-ULE 1913 2:2
15.2018.04.04.
szerda, 13:00
SZEGED 2011 KFT. KÖRÖS UFC 9:0
18.2018.04.06.
péntek, 15:30
BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:11
18.2018.04.07.
szombat, 14:00
MÓRAHALOM VSE TISZAKÉCSKEI VSE 2:4
18.2018.04.07.
szombat, 14:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC GYULAI TERMÁL FC 3:4
18.2018.04.08.
vasárnap, 11:30
KÖRÖS UFC SZEOL SC KFT. 0:5
18.2018.04.08.
vasárnap, 16:00
OMTK-ULE 1913 MAROS-MENTI UFC 2:3
19.2018.04.14.
szombat, 12:00
MAROS-MENTI UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:10
19.2018.04.15.
vasárnap, 11:30
KÖRÖS UFC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 3:5
19.2018.04.15.
vasárnap, 13:00
SZEOL SC KFT. GYULAI TERMÁL FC 7:0
19.2018.04.15.
vasárnap, 13:00
TISZAKÉCSKEI VSE OMTK-ULE 1913 3:2
19.2018.04.15.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 KFT. MÓRAHALOM VSE 12:0
17.2018.04.18.
szerda, 16:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 15:1
20.2018.04.21.
szombat, 11:00
OMTK-ULE 1913 SZEGED 2011 KFT. 0:9
20.2018.04.21.
szombat, 13:00
GYULAI TERMÁL FC MAROS-MENTI UFC 6:2
20.2018.04.21.
szombat, 13:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TISZAKÉCSKEI VSE 5:3
20.2018.04.21.
szombat, 14:00
MÓRAHALOM VSE BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:5
20.2018.04.22.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC KÖRÖS UFC 1:1
20.2018.04.22.
vasárnap, 13:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEOL SC KFT. 0:3
16.2018.04.24.
kedd, 15:00
KÖRÖS UFC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:12
21.2018.04.28.
szombat, 12:00
SZEOL SC KFT. MAROS-MENTI UFC 11:0
21.2018.04.28.
szombat, 14:00
TISZAKÉCSKEI VSE GYULAI TERMÁL FC 3:4
21.2018.04.29.
vasárnap, 12:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE BÉKÉSCSABA UFC 3:2
21.2018.04.29.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 7:0
21.2018.05.02.
szerda, 16:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE OMTK-ULE 1913 11:0
14.2018.05.02.
szerda, 16:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MAROS-MENTI UFC 3:2
22.2018.05.05.
szombat, 11:00
MAROS-MENTI UFC TISZAKÉCSKEI VSE 1:3
22.2018.05.05.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC SZEOL SC KFT. 1:5
22.2018.05.05.
szombat, 13:00
GYULAI TERMÁL FC SZEGED 2011 KFT. 3:1
22.2018.05.06.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 1:2
22.2018.05.06.
vasárnap, 14:00
MÓRAHALOM VSE KÖRÖS UFC 5:0
23.2018.05.11.
péntek, 15:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE GYULAI TERMÁL FC 7:1
23.2018.05.12.
szombat, 11:00
KÖRÖS UFC OMTK-ULE 1913 8:3
23.2018.05.12.
szombat, 13:00
SZEOL SC KFT. TISZAKÉCSKEI VSE 9:0
23.2018.05.15.
kedd, 14:00
SZEGED 2011 KFT. MAROS-MENTI UFC 4:1
24.2018.05.16.
szerda, 16:00
MÓRAHALOM VSE BÉKÉSCSABA UFC 3:0
24.2018.05.16.
szerda, 18:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KÖRÖS UFC 9:1
24.2018.05.17.
csütörtök, 14:00
MAROS-MENTI UFC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:6
23.2018.05.18.
péntek, 16:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MÓRAHALOM VSE 1:4
24.2018.05.20.
vasárnap, 10:00
TISZAKÉCSKEI VSE SZEGED 2011 KFT. 1:15
24.2018.05.20.
vasárnap, 13:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE OMTK-ULE 1913 9:1
25.2018.05.26.
szombat, 11:00
KÖRÖS UFC GYULAI TERMÁL FC 0:5
25.2018.05.26.
szombat, 12:00
SZEOL SC KFT. SZEGED 2011 KFT. 0:1
25.2018.05.26.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC OMTK-ULE 1913 4:2
25.2018.05.26.
szombat, 15:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE TISZAKÉCSKEI VSE 13:1
25.2018.05.27.
vasárnap, 13:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:7
26.2018.06.02.
szombat, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA UFC 9:0
26.2018.06.02.
szombat, 12:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE GYULAI TERMÁL FC 2:0
26.2018.06.02.
szombat, 14:00
SZEGED 2011 KFT. BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 1:1
26.2018.06.02.
szombat, 14:00
MÓRAHALOM VSE SZEOL SC KFT. 0:5
Frissítve: 2018.06.02. 21:00
Bajnokság: nincs megadva
MLSZ Adatbank: [link]
2018/2019
NB III. Közép csoport
2018.11.17. szombat, 13:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II./SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
Csepel Stadion
2018/2019 - NB III. Közép csoport
#csapat nevepont
01. SZENTLŐRINC SE 36
02. SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 27
03. SZEOL SC 26
04. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 24
05. DUNAÚJVÁROS 22
06. KOZÁRMISLENY FC 21
07. FC DABAS 20
08. IVÁNCSA KSE 18
09. TAKSONY SE 18
10. RÁKOSMENTE KSK 16
11. KECSKEMÉTI TE 16
12. MAKÓ FC 15
13. PMFC 15
14. SZEKSZÁRDI UFC 14
15. PAKSI FC II. 10
16. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 8

Partnereink