Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2017/2018 - U-17 III. osztály Dél-Kelet

# időpont csapatokeredmény
1.2017.09.01.
péntek, 18:00
MÓRAHALOM VSE OMTK-ULE 1913 0:4
1.2017.09.02.
szombat, 11:00
TISZAKÉCSKEI VSE BÉKÉSCSABA UFC 1:4
1.2017.09.03.
vasárnap, 10:00
GYULAI TERMÁL FC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 6:0
1.2017.09.03.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:1
1.2017.09.03.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 KFT. DAFC SZEGED 2:1
2.2017.09.09.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MÓRAHALOM VSE 10:0
2.2017.09.09.
szombat, 11:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MAROS-MENTI UFC 1:4
2.2017.09.10.
vasárnap, 09:00
DAFC SZEGED SZEOL SC KFT. 0:1
2.2017.09.10.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABA UFC SZEGED 2011 KFT. 3:2
2.2017.09.10.
vasárnap, 17:00
OMTK-ULE 1913 GYULAI TERMÁL FC 5:4
3.2017.09.16.
szombat, 11:00
TISZAKÉCSKEI VSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 11:0
3.2017.09.17.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA UFC 1:0
3.2017.09.17.
vasárnap, 11:00
GYULAI TERMÁL FC MÓRAHALOM VSE 5:0
3.2017.09.17.
vasárnap, 12:00
MAROS-MENTI UFC OMTK-ULE 1913 2:5
4.2017.09.23.
szombat, 10:30
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEGED 2011 KFT. 0:5
4.2017.09.24.
vasárnap, 10:00
MÓRAHALOM VSE MAROS-MENTI UFC 0:2
4.2017.09.24.
vasárnap, 11:00
GYULAI TERMÁL FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:0
4.2017.09.24.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABA UFC DAFC SZEGED 0:0
4.2017.09.24.
vasárnap, 13:00
OMTK-ULE 1913 TISZAKÉCSKEI VSE 6:1
5.2017.09.30.
szombat, 10:30
TISZAKÉCSKEI VSE MÓRAHALOM VSE 8:1
5.2017.09.30.
szombat, 15:00
MAROS-MENTI UFC GYULAI TERMÁL FC 2:0
5.2017.10.01.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA UFC 1:0
5.2017.10.01.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC KFT. SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 17:0
5.2017.10.01.
vasárnap, 12:00
SZEGED 2011 KFT. OMTK-ULE 1913 3:2
6.2017.10.04.
szerda, 18:30
MAROS-MENTI UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC elmaradt
6.2017.10.07.
szombat, 11:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE DAFC SZEGED 1:5
6.2017.10.07.
szombat, 11:00
MÓRAHALOM VSE SZEGED 2011 KFT. 0:7
6.2017.10.07.
szombat, 12:00
OMTK-ULE 1913 SZEOL SC KFT. 0:3
6.2017.10.08.
vasárnap, 11:00
GYULAI TERMÁL FC TISZAKÉCSKEI VSE 2:2
7.2017.10.13.
péntek, 14:00
SZEGED 2011 KFT. GYULAI TERMÁL FC 5:1
7.2017.10.14.
szombat, 10:00
DAFC SZEGED OMTK-ULE 1913 0:2
7.2017.10.15.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC KFT. MÓRAHALOM VSE 8:0
7.2017.10.15.
vasárnap, 11:00
TISZAKÉCSKEI VSE MAROS-MENTI UFC 3:1
7.2017.10.15.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 9:2
8.2017.10.18.
szerda, 18:00
OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA UFC 2:2
8.2017.10.21.
szombat, 09:00
MAROS-MENTI UFC SZEGED 2011 KFT. 1:6
8.2017.10.22.
vasárnap, 09:30
MÓRAHALOM VSE DAFC SZEGED 1:0
8.2017.10.22.
vasárnap, 11:00
GYULAI TERMÁL FC SZEOL SC KFT. 0:1
9.2017.10.27.
péntek, 13:00
SZEGED 2011 KFT. TISZAKÉCSKEI VSE 2:1
9.2017.10.29.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC KFT. MAROS-MENTI UFC 11:0
9.2017.10.29.
vasárnap, 11:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 6:1
9.2017.10.29.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABA UFC MÓRAHALOM VSE 2:2
10.2017.11.02.
csütörtök, 13:00
OMTK-ULE 1913 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 21:2
10.2017.11.04.
szombat, 09:00
MAROS-MENTI UFC DAFC SZEGED 1:2
10.2017.11.05.
vasárnap, 09:00
SZEGED 2011 KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3:1
10.2017.11.05.
vasárnap, 11:00
GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABA UFC 1:3
10.2017.11.05.
vasárnap, 11:00
TISZAKÉCSKEI VSE SZEOL SC KFT. 0:2
3.2017.11.08.
szerda, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DAFC SZEGED 1:3
11.2017.11.11.
szombat, 10:00
DAFC SZEGED TISZAKÉCSKEI VSE 4:0
11.2017.11.11.
szombat, 11:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MÓRAHALOM VSE 3:3
11.2017.11.12.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC KFT. SZEGED 2011 KFT. 0:0
11.2017.11.12.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABA UFC MAROS-MENTI UFC 1:1
11.2017.11.15.
szerda, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OMTK-ULE 1913 1:1
8.2017.11.19.
vasárnap, 10:00
TISZAKÉCSKEI VSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3:0
9.2017.11.19.
vasárnap, 11:00
GYULAI TERMÁL FC DAFC SZEGED 2:0
6.2017.11.24.
péntek, 15:00
MAROS-MENTI UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:3
12.2018.03.10.
szombat, 14:00
BÉKÉSCSABA UFC TISZAKÉCSKEI VSE 1:8
19.2018.03.11.
vasárnap, 12:00
SZEGED 2011 KFT. MAROS-MENTI UFC 4:1
15.2018.03.11.
vasárnap, 14:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC GYULAI TERMÁL FC 1:0
12.2018.03.14.
szerda, 16:00
OMTK-ULE 1913 MÓRAHALOM VSE 9:1
13.2018.03.16.
péntek, 10:00
SZEOL SC KFT. DAFC SZEGED 6:0
13.2018.03.17.
szombat, 10:00
MAROS-MENTI UFC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 3:3
13.2018.03.18.
vasárnap, 10:00
MÓRAHALOM VSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:3
13.2018.03.18.
vasárnap, 11:00
SZEGED 2011 KFT. BÉKÉSCSABA UFC 3:0
13.2018.03.22.
csütörtök, 14:00
GYULAI TERMÁL FC OMTK-ULE 1913 2:2
14.2018.03.24.
szombat, 11:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE TISZAKÉCSKEI VSE 1:5
14.2018.03.24.
szombat, 12:00
MÓRAHALOM VSE GYULAI TERMÁL FC 0:2
14.2018.03.25.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC SZEOL SC KFT. 0:7
14.2018.03.25.
vasárnap, 10:00
OMTK-ULE 1913 MAROS-MENTI UFC 9:1
12.2018.03.25.
vasárnap, 12:00
DAFC SZEGED SZEGED 2011 KFT. 1:1
15.2018.03.29.
csütörtök, 11:00
TISZAKÉCSKEI VSE OMTK-ULE 1913 8:2
15.2018.03.29.
csütörtök, 11:00
SZEGED 2011 KFT. SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 14:0
15.2018.03.31.
szombat, 10:00
DAFC SZEGED BÉKÉSCSABA UFC 2:1
15.2018.04.01.
vasárnap, 12:00
MAROS-MENTI UFC MÓRAHALOM VSE 0:1
17.2018.04.03.
kedd, 10:00
SZEOL SC KFT. OMTK-ULE 1913 7:0
16.2018.04.07.
szombat, 11:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEOL SC KFT. 0:18
16.2018.04.08.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:4
16.2018.04.08.
vasárnap, 10:00
OMTK-ULE 1913 SZEGED 2011 KFT. 3:5
16.2018.04.08.
vasárnap, 10:00
MÓRAHALOM VSE TISZAKÉCSKEI VSE 2:2
16.2018.04.08.
vasárnap, 11:00
GYULAI TERMÁL FC MAROS-MENTI UFC 0:2
19.2018.04.11.
szerda, 15:00
SZEOL SC KFT. GYULAI TERMÁL FC 6:0
17.2018.04.15.
vasárnap, 09:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAROS-MENTI UFC 1:1
17.2018.04.15.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 15:0
17.2018.04.19.
csütörtök, 13:00
TISZAKÉCSKEI VSE GYULAI TERMÁL FC 0:0
17.2018.04.22.
vasárnap, 10:00
SZEGED 2011 KFT. MÓRAHALOM VSE 5:0
12.2018.04.22.
vasárnap, 12:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC KFT. 0:4
12.2018.04.23.
hétfő, 09:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE GYULAI TERMÁL FC 0:6
14.2018.04.26.
csütörtök, 15:00
DAFC SZEGED HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 7:1
18.2018.04.28.
szombat, 10:00
MÓRAHALOM VSE SZEOL SC KFT. 0:4
18.2018.04.28.
szombat, 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE BÉKÉSCSABA UFC 2:1
18.2018.04.28.
szombat, 11:00
MAROS-MENTI UFC TISZAKÉCSKEI VSE 0:2
18.2018.04.29.
vasárnap, 10:00
OMTK-ULE 1913 DAFC SZEGED 1:6
18.2018.04.29.
vasárnap, 11:00
GYULAI TERMÁL FC SZEGED 2011 KFT. 0:8
19.2018.05.02.
szerda, 15:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TISZAKÉCSKEI VSE 3:4
19.2018.05.02.
szerda, 15:00
DAFC SZEGED MÓRAHALOM VSE 8:1
19.2018.05.10.
csütörtök, 17:30
BÉKÉSCSABA UFC OMTK-ULE 1913 0:4
20.2018.05.12.
szombat, 10:00
MAROS-MENTI UFC SZEOL SC KFT. 0:4
20.2018.05.12.
szombat, 11:00
MÓRAHALOM VSE BÉKÉSCSABA UFC 0:5
20.2018.05.12.
szombat, 11:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5:2
20.2018.05.13.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED GYULAI TERMÁL FC 7:0
20.2018.05.13.
vasárnap, 16:00
TISZAKÉCSKEI VSE SZEGED 2011 KFT. 1:4
21.2018.05.18.
péntek, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED 2011 KFT. 1:12
21.2018.05.18.
péntek, 14:30
BÉKÉSCSABA UFC GYULAI TERMÁL FC 1:0
21.2018.05.18.
péntek, 15:00
SZEOL SC KFT. TISZAKÉCSKEI VSE 5:1
21.2018.05.19.
szombat, 10:00
DAFC SZEGED MAROS-MENTI UFC 0:1
21.2018.05.19.
szombat, 11:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE OMTK-ULE 1913 3:4
22.2018.05.23.
szerda, 18:00
OMTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5:1
22.2018.05.26.
szombat
MÓRAHALOM VSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 5:1
22.2018.05.26.
szombat, 11:00
SZEGED 2011 KFT. SZEOL SC KFT. 0:1
22.2018.05.26.
szombat, 12:00
MAROS-MENTI UFC BÉKÉSCSABA UFC 1:2
22.2018.05.27.
vasárnap, 15:00
TISZAKÉCSKEI VSE DAFC SZEGED 3:2
Frissítve: 2018.05.27. 21:00
Bajnokság: nincs megadva
MLSZ Adatbank: [link]
2018/2019
NB III. Közép csoport
2018.08.04. szombat, 17:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA/MAKÓ FC
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018/2019 - NB III. Közép csoport
#csapat nevepont
01. MAKÓ FC 0
02. SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 0
03. TAKSONY SE 0
04. KECSKEMÉTI TE 0
05. DUNAÚJVÁROS 0
06. FC DABAS 0
07. SZEKSZÁRDI UFC 0
08. PMFC 0
09. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0
10. SZENTLŐRINC SE 0
11. PAKSI FC II. 0
12. RÁKOSMENTE KSK 0
13. KOZÁRMISLENY FC 0
14. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 0
15. SZEOL SC 0
16. IVÁNCSA KSE 0

Partnereink