Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2017/2018 - U-19 III. osztály Dél-Kelet

# időpont csapatokeredmény
1.2017.09.01.
péntek, 16:00
MÓRAHALOM VSE OMTK-ULE 1913 4:1
1.2017.09.02.
szombat, 13:00
TISZAKÉCSKEI VSE BÉKÉSCSABA UFC 0:6
1.2017.09.03.
vasárnap, 12:00
SZEOL SC KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5:1
1.2017.09.03.
vasárnap, 12:00
GYULAI TERMÁL FC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 2:2
1.2017.09.03.
vasárnap, 16:00
SZEGED 2011 KFT. DAFC SZEGED 0:3
2.2017.09.09.
szombat, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MÓRAHALOM VSE 0:4
2.2017.09.09.
szombat, 13:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MAROS-MENTI UFC 2:3
2.2017.09.10.
vasárnap, 11:00
DAFC SZEGED SZEOL SC KFT. 1:2
2.2017.09.10.
vasárnap, 13:00
BÉKÉSCSABA UFC SZEGED 2011 KFT. 1:1
2.2017.09.10.
vasárnap, 15:00
OMTK-ULE 1913 GYULAI TERMÁL FC 3:3
3.2017.09.16.
szombat, 13:00
TISZAKÉCSKEI VSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 5:4
3.2017.09.17.
vasárnap, 10:00
MAROS-MENTI UFC OMTK-ULE 1913 5:0
3.2017.09.17.
vasárnap, 12:00
SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA UFC 1:0
3.2017.09.17.
vasárnap, 13:00
GYULAI TERMÁL FC MÓRAHALOM VSE 2:0
4.2017.09.23.
szombat, 12:30
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEGED 2011 KFT. 2:5
4.2017.09.24.
vasárnap, 11:00
OMTK-ULE 1913 TISZAKÉCSKEI VSE 0:1
4.2017.09.24.
vasárnap, 12:00
MÓRAHALOM VSE MAROS-MENTI UFC 2:3
4.2017.09.24.
vasárnap, 13:00
GYULAI TERMÁL FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:2
4.2017.09.24.
vasárnap, 13:00
BÉKÉSCSABA UFC DAFC SZEGED 2:0
5.2017.09.30.
szombat, 12:30
TISZAKÉCSKEI VSE MÓRAHALOM VSE 0:3
5.2017.09.30.
szombat, 13:00
MAROS-MENTI UFC GYULAI TERMÁL FC 3:0
5.2017.10.01.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA UFC 4:1
5.2017.10.01.
vasárnap, 13:00
SZEOL SC KFT. SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 10:2
5.2017.10.01.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 KFT. OMTK-ULE 1913 6:0
6.2017.10.04.
szerda, 16:30
MAROS-MENTI UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 6:5
6.2017.10.07.
szombat, 10:00
OMTK-ULE 1913 SZEOL SC KFT. 0:10
6.2017.10.07.
szombat, 13:00
MÓRAHALOM VSE SZEGED 2011 KFT. 0:2
6.2017.10.07.
szombat, 13:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE DAFC SZEGED 1:3
6.2017.10.08.
vasárnap, 13:00
GYULAI TERMÁL FC TISZAKÉCSKEI VSE 2:0
7.2017.10.13.
péntek, 16:00
SZEGED 2011 KFT. GYULAI TERMÁL FC 1:2
7.2017.10.14.
szombat, 12:00
DAFC SZEGED OMTK-ULE 1913 4:1
7.2017.10.15.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 13:0
7.2017.10.15.
vasárnap, 12:00
SZEOL SC KFT. MÓRAHALOM VSE 1:2
7.2017.10.15.
vasárnap, 13:00
TISZAKÉCSKEI VSE MAROS-MENTI UFC 3:7
8.2017.10.18.
szerda, 16:00
OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA UFC 1:6
8.2017.10.21.
szombat, 11:00
MAROS-MENTI UFC SZEGED 2011 KFT. 3:2
8.2017.10.22.
vasárnap, 11:30
MÓRAHALOM VSE DAFC SZEGED 3:1
8.2017.10.22.
vasárnap, 13:00
GYULAI TERMÁL FC SZEOL SC KFT. 2:3
9.2017.10.27.
péntek, 15:00
SZEGED 2011 KFT. TISZAKÉCSKEI VSE 7:0
9.2017.10.29.
vasárnap, 12:00
SZEOL SC KFT. MAROS-MENTI UFC 4:0
9.2017.10.29.
vasárnap, 13:00
BÉKÉSCSABA UFC MÓRAHALOM VSE 2:0
9.2017.10.29.
vasárnap, 13:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 7:0
10.2017.11.02.
csütörtök, 11:00
OMTK-ULE 1913 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 5:5
10.2017.11.04.
szombat, 11:00
MAROS-MENTI UFC DAFC SZEGED 6:3
10.2017.11.05.
vasárnap, 11:00
SZEGED 2011 KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4:2
10.2017.11.05.
vasárnap, 13:00
TISZAKÉCSKEI VSE SZEOL SC KFT. 0:2
10.2017.11.05.
vasárnap, 13:00
GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABA UFC 2:3
3.2017.11.08.
szerda, 18:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DAFC SZEGED 4:0
11.2017.11.11.
szombat, 12:00
DAFC SZEGED TISZAKÉCSKEI VSE 6:4
11.2017.11.11.
szombat, 13:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MÓRAHALOM VSE 0:7
11.2017.11.12.
vasárnap, 13:00
SZEOL SC KFT. SZEGED 2011 KFT. 5:1
11.2017.11.12.
vasárnap, 13:00
BÉKÉSCSABA UFC MAROS-MENTI UFC 1:3
11.2017.11.15.
szerda, 18:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OMTK-ULE 1913 6:1
8.2017.11.19.
vasárnap, 12:00
TISZAKÉCSKEI VSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5:10
9.2017.11.19.
vasárnap, 13:00
GYULAI TERMÁL FC DAFC SZEGED 3:2
12.2018.03.10.
szombat, 16:00
BÉKÉSCSABA UFC TISZAKÉCSKEI VSE 3:0
19.2018.03.11.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 KFT. MAROS-MENTI UFC 1:2
15.2018.03.11.
vasárnap, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC GYULAI TERMÁL FC 3:1
12.2018.03.14.
szerda, 18:00
OMTK-ULE 1913 MÓRAHALOM VSE 2:8
13.2018.03.16.
péntek, 12:00
SZEOL SC KFT. DAFC SZEGED 1:1
13.2018.03.17.
szombat, 12:00
MAROS-MENTI UFC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 20:0
13.2018.03.18.
vasárnap, 12:00
MÓRAHALOM VSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:1
13.2018.03.18.
vasárnap, 13:00
SZEGED 2011 KFT. BÉKÉSCSABA UFC 1:3
13.2018.03.22.
csütörtök, 16:00
GYULAI TERMÁL FC OMTK-ULE 1913 8:0
14.2018.03.24.
szombat, 13:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE TISZAKÉCSKEI VSE 1:5
14.2018.03.24.
szombat, 14:00
MÓRAHALOM VSE GYULAI TERMÁL FC 3:2
14.2018.03.25.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC SZEOL SC KFT. 0:0
14.2018.03.25.
vasárnap, 12:00
OMTK-ULE 1913 MAROS-MENTI UFC 0:8
12.2018.03.25.
vasárnap, 14:00
DAFC SZEGED SZEGED 2011 KFT. 1:1
15.2018.03.29.
csütörtök, 13:00
TISZAKÉCSKEI VSE OMTK-ULE 1913 4:1
15.2018.03.29.
csütörtök, 13:00
SZEGED 2011 KFT. SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 6:2
15.2018.03.31.
szombat, 12:00
DAFC SZEGED BÉKÉSCSABA UFC 0:1
15.2018.04.01.
vasárnap, 10:00
MAROS-MENTI UFC MÓRAHALOM VSE 3:2
17.2018.04.03.
kedd, 12:00
SZEOL SC KFT. OMTK-ULE 1913 3:0
16.2018.04.07.
szombat, 13:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEOL SC KFT. 0:13
16.2018.04.08.
vasárnap, 12:00
OMTK-ULE 1913 SZEGED 2011 KFT. 0:8
16.2018.04.08.
vasárnap, 12:00
MÓRAHALOM VSE TISZAKÉCSKEI VSE 2:2
16.2018.04.08.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:2
16.2018.04.08.
vasárnap, 13:00
GYULAI TERMÁL FC MAROS-MENTI UFC 2:5
19.2018.04.11.
szerda, 17:00
SZEOL SC KFT. GYULAI TERMÁL FC 1:2
17.2018.04.15.
vasárnap, 11:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAROS-MENTI UFC 8:2
17.2018.04.15.
vasárnap, 12:00
DAFC SZEGED SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 6:0
17.2018.04.19.
csütörtök, 15:00
TISZAKÉCSKEI VSE GYULAI TERMÁL FC 1:6
17.2018.04.22.
vasárnap, 12:00
SZEGED 2011 KFT. MÓRAHALOM VSE 6:2
12.2018.04.22.
vasárnap, 14:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC KFT. 3:4
12.2018.04.23.
hétfő, 11:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE GYULAI TERMÁL FC 6:3
14.2018.04.26.
csütörtök, 17:00
DAFC SZEGED HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:3
18.2018.04.28.
szombat, 12:00
MÓRAHALOM VSE SZEOL SC KFT. 0:3
18.2018.04.28.
szombat, 12:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE BÉKÉSCSABA UFC 1:11
18.2018.04.28.
szombat, 13:00
MAROS-MENTI UFC TISZAKÉCSKEI VSE 3:0
18.2018.04.29.
vasárnap, 12:00
OMTK-ULE 1913 DAFC SZEGED 1:5
18.2018.04.29.
vasárnap, 13:00
GYULAI TERMÁL FC SZEGED 2011 KFT. 2:4
19.2018.05.02.
szerda, 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TISZAKÉCSKEI VSE 7:1
19.2018.05.02.
szerda, 17:00
DAFC SZEGED MÓRAHALOM VSE 2:1
19.2018.05.10.
csütörtök, 17:30
BÉKÉSCSABA UFC OMTK-ULE 1913 7:1
20.2018.05.12.
szombat, 12:00
MAROS-MENTI UFC SZEOL SC KFT. 3:2
20.2018.05.12.
szombat, 13:00
MÓRAHALOM VSE BÉKÉSCSABA UFC 0:1
20.2018.05.12.
szombat, 13:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3:10
20.2018.05.13.
vasárnap, 12:00
DAFC SZEGED GYULAI TERMÁL FC 2:1
20.2018.05.13.
vasárnap, 18:00
TISZAKÉCSKEI VSE SZEGED 2011 KFT. 2:6
21.2018.05.18.
péntek, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED 2011 KFT. 5:1
21.2018.05.18.
péntek, 14:30
BÉKÉSCSABA UFC GYULAI TERMÁL FC 6:0
21.2018.05.18.
péntek, 17:00
SZEOL SC KFT. TISZAKÉCSKEI VSE 8:1
21.2018.05.19.
szombat, 12:00
DAFC SZEGED MAROS-MENTI UFC 2:1
21.2018.05.19.
szombat, 13:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE OMTK-ULE 1913 1:10
22.2018.05.23.
szerda, 18:00
OMTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:9
22.2018.05.26.
szombat, 10:00
MAROS-MENTI UFC BÉKÉSCSABA UFC 2:0
22.2018.05.26.
szombat, 13:00
SZEGED 2011 KFT. SZEOL SC KFT. 0:4
22.2018.05.26.
szombat, 13:00
MÓRAHALOM VSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 9:0
22.2018.05.27.
vasárnap, 17:00
TISZAKÉCSKEI VSE DAFC SZEGED 2:5
Frissítve: 2018.05.27. 21:00
Bajnokság: nincs megadva
MLSZ Adatbank: [link]
2018/2019
NB III. Közép csoport
ma, 14:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA/DUNAÚJVÁROS
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018/2019 - NB III. Közép csoport
#csapat nevepont
01. SZENTLŐRINC SE 24
02. SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 23
03. DUNAÚJVÁROS 20
04. SZEOL SC 17
05. IVÁNCSA KSE 16
06. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 14
07. TAKSONY SE 14
08. KOZÁRMISLENY FC 14
09. SZEKSZÁRDI UFC 13
10. KECSKEMÉTI TE 13
11. FC DABAS 12
12. RÁKOSMENTE KSK 11
13. MAKÓ FC 10
14. PMFC 9
15. PAKSI FC II. 6
16. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5

Partnereink