Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2017/2018 - Csongrád Megyei Leány U14

# időpont csapatokeredmény
1.2017.09.15.
péntek, 16:30
SZEGED 2011 KFT. NAGYMÁGOCS SE 14:0
1.2017.09.16.
szombat, 10:00
FÖLDEÁK TC SZOLNOK FANATIC SE 0:10
2.2017.09.23.
szombat, 10:00
NAGYMÁGOCS SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5:0
3.2017.09.27.
szerda, 16:00
SZEGED 2011 KFT. ST. MIHÁLY FC SE 2:3
3.2017.10.01.
vasárnap, 10:00
MÓRAHALOM VSE NAGYMÁGOCS SE 2:1
2.2017.10.03.
kedd, 15:00
ST. MIHÁLY FC SE FÖLDEÁK TC 13:1
1.2017.10.05.
csütörtök, 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAROS-MENTI UFC 3:0
4.2017.10.06.
péntek, 15:00
SZEGED 2011 KFT. FÖLDEÁK TC 9:0
4.2017.10.07.
szombat, 10:00
ST. MIHÁLY FC SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3:5
4.2017.10.07.
szombat, 10:00
NAGYMÁGOCS SE SZOLNOK FANATIC SE 1:5
5.2017.10.14.
szombat, 11:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED 2011 KFT. 0:11
6.2017.10.20.
péntek, 14:30
SZEGED 2011 KFT. MÓRAHALOM VSE 8:0
6.2017.10.20.
péntek, 15:30
ST. MIHÁLY FC SE SZOLNOK FANATIC SE 10:2
6.2017.10.21.
szombat, 13:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC FÖLDEÁK TC 6:0
7.2017.10.25.
szerda, 14:30
FÖLDEÁK TC NAGYMÁGOCS SE 0:2
2.2017.10.26.
csütörtök, 15:00
MAROS-MENTI UFC MÓRAHALOM VSE 1:1
7.2017.10.29.
vasárnap, 10:00
MÓRAHALOM VSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:1
6.2017.10.30.
hétfő, 14:00
MAROS-MENTI UFC NAGYMÁGOCS SE 2:2
3.2017.10.31.
kedd, 11:00
MAROS-MENTI UFC SZOLNOK FANATIC SE 3:5
8.2017.11.03.
péntek, 13:30
ST. MIHÁLY FC SE MAROS-MENTI UFC 11:1
8.2017.11.04.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZOLNOK FANATIC SE 1:8
8.2017.11.05.
vasárnap, 10:00
MÓRAHALOM VSE FÖLDEÁK TC 2:0
5.2017.11.08.
szerda, 13:00
FÖLDEÁK TC MAROS-MENTI UFC 0:3
9.2017.11.11.
szombat, 10:00
MÓRAHALOM VSE SZOLNOK FANATIC SE 1:6
9.2017.11.15.
szerda, 15:00
MAROS-MENTI UFC SZEGED 2011 KFT. 0:11
5.2017.11.18.
szombat, 10:00
MÓRAHALOM VSE ST. MIHÁLY FC SE 0:3
7.2017.11.25.
szombat, 10:00
SZEGED 2011 KFT. SZOLNOK FANATIC SE 2:1
9.2017.11.25.
szombat, 13:00
NAGYMÁGOCS SE ST. MIHÁLY FC SE 0:6
10.2018.03.24.
szombat, 11:30
MAROS-MENTI UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3:8
11.2018.03.30.
péntek, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC NAGYMÁGOCS SE 4:1
11.2018.04.03.
kedd, 10:00
FÖLDEÁK TC ST. MIHÁLY FC SE 0:14
12.2018.04.06.
péntek, 16:30
ST. MIHÁLY FC SE SZEGED 2011 KFT. 3:3
12.2018.04.07.
szombat, 13:00
SZOLNOK FANATIC SE MAROS-MENTI UFC 9:1
13.2018.04.11.
szerda, 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC ST. MIHÁLY FC SE 0:20
13.2018.04.14.
szombat, 10:00
SZOLNOK FANATIC SE NAGYMÁGOCS SE 7:0
14.2018.04.20.
péntek, 17:00
SZEGED 2011 KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 10:0
13.2018.04.25.
szerda, 13:00
FÖLDEÁK TC SZEGED 2011 KFT. 0:15
15.2018.04.27.
péntek, 17:00
SZOLNOK FANATIC SE ST. MIHÁLY FC SE 0:10
15.2018.04.29.
vasárnap, 10:00
MÓRAHALOM VSE SZEGED 2011 KFT. 0:18
14.2018.05.02.
szerda, 14:00
MAROS-MENTI UFC FÖLDEÁK TC 8:1
14.2018.05.02.
szerda, 17:00
ST. MIHÁLY FC SE MÓRAHALOM VSE 21:0
16.2018.05.03.
csütörtök, 16:00
NAGYMÁGOCS SE FÖLDEÁK TC 5:0
16.2018.05.06.
vasárnap, 13:00
SZOLNOK FANATIC SE SZEGED 2011 KFT. 1:5
11.2018.05.08.
kedd, 17:00
MÓRAHALOM VSE MAROS-MENTI UFC 0:0
17.2018.05.11.
péntek, 13:00
FÖLDEÁK TC MÓRAHALOM VSE 7:0
10.2018.05.16.
szerda, 15:00
SZOLNOK FANATIC SE FÖLDEÁK TC 3:0
12.2018.05.16.
szerda, 15:00
NAGYMÁGOCS SE MÓRAHALOM VSE 10:0
17.2018.05.16.
szerda, 17:00
MAROS-MENTI UFC ST. MIHÁLY FC SE 4:14
18.2018.05.18.
péntek, 17:00
MAROS-MENTI UFC SZEGED 2011 KFT. 0:9
15.2018.05.19.
szombat, 13:00
FÖLDEÁK TC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC elmaradt
18.2018.05.20.
vasárnap, 10:00
ST. MIHÁLY FC SE NAGYMÁGOCS SE 9:0
18.2018.05.20.
vasárnap, 15:00
SZOLNOK FANATIC SE MÓRAHALOM VSE 7:1
15.2018.05.21.
hétfő, 10:00
NAGYMÁGOCS SE MAROS-MENTI UFC 8:1
17.2018.05.22.
kedd, 17:00
SZOLNOK FANATIC SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:2
16.2018.05.24.
csütörtök, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MÓRAHALOM VSE elmaradt
10.2018.05.31.
csütörtök, 17:00
NAGYMÁGOCS SE SZEGED 2011 KFT. 0:14
Frissítve: 2018.05.31. 21:00
Bajnokság: nincs megadva
MLSZ Adatbank: [link]
2018/2019
NB III. Közép csoport
2019.03.03. vasárnap, 14:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA/PMFC
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018/2019 - NB III. Közép csoport
#csapat nevepont
01. SZENTLŐRINC SE 36
02. SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 33
03. SZEOL SC 32
04. DUNAÚJVÁROS 26
05. FC DABAS 26
06. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 25
07. TAKSONY SE 24
08. KOZÁRMISLENY FC 21
09. IVÁNCSA KSE 19
10. PMFC 19
11. SZEKSZÁRDI UFC 17
12. RÁKOSMENTE KSK 17
13. KECSKEMÉTI TE 17
14. MAKÓ FC 15
15. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 14
16. PAKSI FC II. 10

Partnereink