Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2016/2017 - U-14 II. osztály Dél-Kelet

# időpont csapatokeredmény
2.2016.09.02.
péntek, 18:00
GROSICS AKADÉMIA FK SZEGED 2011 7:1
2.2016.09.03.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1:1
2.2016.09.03.
szombat, 11:00
MÉHKERÉKI SE BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:13
2.2016.09.03.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABA UFC DAFC SZEGED 16:0
2.2016.09.03.
szombat, 14:00
GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC CONTITECH MAKÓ 5:2
2.2016.09.04.
vasárnap, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEOL SC `A` 1:2
3.2016.09.09.
péntek, 17:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA BÉKÉSCSABA UFC 3:1
3.2016.09.10.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1:2
3.2016.09.11.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC `A` GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC 8:1
3.2016.09.11.
vasárnap, 13:00
DAFC SZEGED GROSICS AKADÉMIA FK 0:19
3.2016.09.11.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 SZEOL SC `B` 9:2
4.2016.09.16.
péntek, 18:00
GROSICS AKADÉMIA FK BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 4:0
4.2016.09.17.
szombat, 09:00
SZEOL SC `B` DAFC SZEGED 3:0
4.2016.09.17.
szombat, 10:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEGED 2011 4:5
4.2016.09.17.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC CONTITECH MAKÓ 11:1
4.2016.09.17.
szombat, 10:00
MÉHKERÉKI SE SZEOL SC `A` 2:3
4.2016.09.17.
szombat, 14:00
GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 2:11
2.2016.09.20.
kedd, 09:00
SZEOL SC `B` MÓRAHALOM VSE 20:0
5.2016.09.24.
szombat, 10:00
CONTITECH MAKÓ GROSICS AKADÉMIA FK 0:5
5.2016.09.24.
szombat, 10:00
SZEGED 2011 MÓRAHALOM VSE 31:0
5.2016.09.24.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC 2:2
5.2016.09.24.
szombat, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 MÉHKERÉKI SE 11:4
5.2016.09.24.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA SZEOL SC `B` 4:0
5.2016.09.24.
szombat, 14:00
DAFC SZEGED VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:1
5.2016.09.25.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC `A` BÉKÉSCSABA UFC 3:3
3.2016.09.28.
szerda, 16:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC MÓRAHALOM VSE 15:0
6.2016.09.30.
péntek, 16:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:5
6.2016.09.30.
péntek, 16:30
BÉKÉSCSABA UFC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1:2
6.2016.10.01.
szombat, 10:00
SZEGED 2011 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 8:4
6.2016.10.01.
szombat, 12:00
MÓRAHALOM VSE DAFC SZEGED 0:8
6.2016.10.01.
szombat, 16:00
GROSICS AKADÉMIA FK SZEOL SC `A` 11:1
6.2016.10.02.
vasárnap, 13:00
SZEOL SC `B` CONTITECH MAKÓ 4:2
6.2016.10.02.
vasárnap, 15:00
MÉHKERÉKI SE GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC 1:2
4.2016.10.04.
kedd, 13:00
MÓRAHALOM VSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:17
7.2016.10.07.
péntek, 16:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 GROSICS AKADÉMIA FK 2:3
7.2016.10.08.
szombat, 09:00
DAFC SZEGED SZEGED 2011 1:9
7.2016.10.08.
szombat, 10:00
CONTITECH MAKÓ VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:4
7.2016.10.08.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MÉHKERÉKI SE 4:0
7.2016.10.08.
szombat, 11:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA MÓRAHALOM VSE 31:0
7.2016.10.09.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC `A` SZEOL SC `B` 4:2
7.2016.10.11.
kedd, 16:00
GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC BÉKÉSCSABA UFC 0:9
8.2016.10.15.
szombat, 10:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEOL SC `A` 1:3
8.2016.10.15.
szombat, 17:00
GROSICS AKADÉMIA FK GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC 18:1
8.2016.10.16.
vasárnap, 09:00
MÓRAHALOM VSE CONTITECH MAKÓ 0:11
8.2016.10.16.
vasárnap, 09:00
SZEOL SC `B` OROSHÁZI MTK-ULE 1913 3:5
8.2016.10.16.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:4
8.2016.10.20.
csütörtök, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DAFC SZEGED 4:1
9.2016.10.21.
péntek, 12:00
MÉHKERÉKI SE GROSICS AKADÉMIA FK 0:20
9.2016.10.22.
szombat, 10:00
CONTITECH MAKÓ SZEGED 2011 1:12
9.2016.10.22.
szombat, 11:00
SZEOL SC `A` MÓRAHALOM VSE 14:0
9.2016.10.22.
szombat, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 8:0
10.2016.10.28.
péntek, 18:00
GROSICS AKADÉMIA FK BÉKÉSCSABA UFC 4:1
10.2016.10.29.
szombat, 10:00
SZEGED 2011 SZEOL SC `A` 7:0
10.2016.10.29.
szombat, 10:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC 2:0
10.2016.10.29.
szombat, 10:00
SZEOL SC `B` MÉHKERÉKI SE 9:1
10.2016.10.29.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 10:0
10.2016.10.30.
vasárnap, 09:30
DAFC SZEGED CONTITECH MAKÓ 1:4
10.2016.10.30.
vasárnap, 11:00
MÓRAHALOM VSE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1:23
9.2016.11.03.
csütörtök, 11:00
GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC SZEOL SC `B` 1:11
11.2016.11.04.
péntek, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEGED 2011 2:5
11.2016.11.05.
szombat, 10:00
CONTITECH MAKÓ BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:5
11.2016.11.05.
szombat, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC MÉHKERÉKI SE 4:0
11.2016.11.05.
szombat, 14:00
GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC MÓRAHALOM VSE 10:0
11.2016.11.06.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC GROSICS AKADÉMIA FK 0:5
11.2016.11.06.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC `A` DAFC SZEGED 6:0
11.2016.11.06.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABA UFC SZEOL SC `B` 10:0
12.2016.11.11.
péntek, 12:00
SZEGED 2011 GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC 14:0
12.2016.11.12.
szombat, 09:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABA UFC 2:3
12.2016.11.12.
szombat, 11:00
CONTITECH MAKÓ HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:7
12.2016.11.12.
szombat, 11:00
SZEOL SC `B` GROSICS AKADÉMIA FK 0:8
12.2016.11.12.
szombat, 14:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA SZEOL SC `A` 3:0
12.2016.11.13.
vasárnap, 14:00
MÓRAHALOM VSE MÉHKERÉKI SE 1:9
9.2016.11.17.
csütörtök, 15:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA UFC 4:5
13.2016.11.18.
péntek, 14:00
GROSICS AKADÉMIA FK VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 6:0
13.2016.11.19.
szombat, 10:00
MÉHKERÉKI SE SZEGED 2011 0:12
13.2016.11.19.
szombat, 11:00
BÉKÉSCSABA UFC MÓRAHALOM VSE 17:0
13.2016.11.19.
szombat, 13:30
GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC DAFC SZEGED 2:2
13.2016.11.20.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC `B` 3:1
13.2016.11.20.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC `A` CONTITECH MAKÓ 2:0
13.2016.11.23.
szerda, 15:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 1:1
1.2016.11.26.
szombat, 12:00
DAFC SZEGED MÉHKERÉKI SE 1:0
1.2016.11.26.
szombat, 14:00
SZEGED 2011 BÉKÉSCSABA UFC 6:5
1.2016.11.27.
vasárnap, 10:00
CONTITECH MAKÓ OROSHÁZI MTK-ULE 1913 0:7
1.2016.11.27.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC `A` HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:1
1.2016.11.27.
vasárnap, 11:00
MÓRAHALOM VSE GROSICS AKADÉMIA FK 0:18
1.2016.11.27.
vasárnap, 13:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC 14:0
1.2016.11.27.
vasárnap, 15:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEOL SC `B` 1:0
12.2016.12.01.
csütörtök, 12:00
DAFC SZEGED OROSHÁZI MTK-ULE 1913 0:3
8.2016.12.01.
csütörtök, 16:00
BÉKÉSCSABA UFC MÉHKERÉKI SE 15:0
3.2016.12.03.
szombat, 11:00
CONTITECH MAKÓ MÉHKERÉKI SE 6:1
9.2016.12.03.
szombat, 11:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA DAFC SZEGED 19:0
15.2017.03.04.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA MÉHKERÉKI SE 6:2
15.2017.03.04.
szombat, 10:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:1
15.2017.03.05.
vasárnap, 10:00
MÓRAHALOM VSE SZEOL SC `B` 0:9
15.2017.03.05.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC `A` OROSHÁZI MTK-ULE 1913 3:4
15.2017.03.05.
vasárnap, 13:00
SZEGED 2011 GROSICS AKADÉMIA FK 0:5
16.2017.03.08.
szerda, 15:00
BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 2:6
16.2017.03.11.
szombat, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:0
16.2017.03.11.
szombat, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC MÓRAHALOM VSE 8:1
16.2017.03.12.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC `B` SZEGED 2011 2:11
16.2017.03.12.
vasárnap, 14:00
MÉHKERÉKI SE CONTITECH MAKÓ 1:2
17.2017.03.18.
szombat, 10:00
CONTITECH MAKÓ BÉKÉSCSABA UFC 3:4
17.2017.03.18.
szombat, 10:00
SZEOL SC `A` MÉHKERÉKI SE 2:0
17.2017.03.18.
szombat, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC 12:0
17.2017.03.18.
szombat, 14:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MÓRAHALOM VSE 13:0
17.2017.03.19.
vasárnap, 13:00
SZEGED 2011 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 5:3
17.2017.03.19.
vasárnap, 15:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA GROSICS AKADÉMIA FK 1:3
16.2017.03.22.
szerda, 11:00
GROSICS AKADÉMIA FK DAFC SZEGED 12:0
15.2017.03.23.
csütörtök, 17:00
CONTITECH MAKÓ GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC 3:3
18.2017.03.25.
szombat, 10:00
GROSICS AKADÉMIA FK CONTITECH MAKÓ 7:0
18.2017.03.25.
szombat, 10:00
MÉHKERÉKI SE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 2:3
18.2017.03.25.
szombat, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC DAFC SZEGED 3:1
18.2017.03.25.
szombat, 14:00
BÉKÉSCSABA UFC SZEOL SC `A` 4:2
18.2017.03.25.
szombat, 14:00
GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:2
18.2017.03.26.
vasárnap, 10:00
MÓRAHALOM VSE SZEGED 2011 0:19
18.2017.03.26.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC `B` BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:14
19.2017.03.30.
csütörtök, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED 2011 3:2
19.2017.03.31.
péntek, 16:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA UFC 7:4
19.2017.04.01.
szombat, 10:00
DAFC SZEGED MÓRAHALOM VSE 6:1
19.2017.04.01.
szombat, 10:00
CONTITECH MAKÓ SZEOL SC `B` 4:2
19.2017.04.01.
szombat, 11:00
SZEOL SC `A` GROSICS AKADÉMIA FK 0:5
19.2017.04.01.
szombat, 14:00
GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC MÉHKERÉKI SE 1:1
19.2017.04.02.
vasárnap, 15:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 9:0
17.2017.04.05.
szerda, 16:30
DAFC SZEGED SZEOL SC `B` 1:3
20.2017.04.07.
péntek, 14:00
GROSICS AKADÉMIA FK OROSHÁZI MTK-ULE 1913 4:2
20.2017.04.08.
szombat, 09:00
SZEOL SC `B` SZEOL SC `A` 0:9
20.2017.04.08.
szombat, 09:00
BÉKÉSCSABA UFC GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC 16:1
20.2017.04.08.
szombat, 10:00
MÉHKERÉKI SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:2
20.2017.04.08.
szombat, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC CONTITECH MAKÓ 3:0
20.2017.04.09.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 DAFC SZEGED 14:2
20.2017.04.09.
vasárnap, 14:30
MÓRAHALOM VSE BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:31
15.2017.04.13.
csütörtök, 10:00
DAFC SZEGED BÉKÉSCSABA UFC 0:13
21.2017.04.13.
csütörtök, 11:00
SZEOL SC `A` VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 4:0
21.2017.04.13.
csütörtök, 16:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEOL SC `B` 8:1
21.2017.04.14.
péntek, 10:00
CONTITECH MAKÓ MÓRAHALOM VSE 19:1
21.2017.04.14.
péntek, 13:00
GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC GROSICS AKADÉMIA FK 2:12
21.2017.04.15.
szombat, 10:00
MÉHKERÉKI SE BÉKÉSCSABA UFC 0:11
21.2017.04.15.
szombat, 11:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA SZEGED 2011 9:0
22.2017.04.20.
csütörtök, 15:30
BÉKÉSCSABA UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4:1
22.2017.04.21.
péntek, 16:00
GROSICS AKADÉMIA FK MÉHKERÉKI SE 6:0
22.2017.04.22.
szombat, 10:00
SZEOL SC `B` GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC 4:1
22.2017.04.22.
szombat, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 2:3
22.2017.04.22.
szombat, 12:00
DAFC SZEGED BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:6
22.2017.04.23.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 CONTITECH MAKÓ 9:1
22.2017.04.23.
vasárnap, 14:00
MÓRAHALOM VSE SZEOL SC `A` 0:14
23.2017.04.25.
kedd, 15:00
BÉKÉSCSABA UFC GROSICS AKADÉMIA FK 3:4
21.2017.04.26.
szerda, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DAFC SZEGED 4:3
23.2017.04.29.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:8
23.2017.04.29.
szombat, 10:00
SZEOL SC `A` SZEGED 2011 1:4
23.2017.04.29.
szombat, 10:00
MÉHKERÉKI SE SZEOL SC `B` 3:7
23.2017.04.29.
szombat, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 MÓRAHALOM VSE 21:0
23.2017.04.30.
vasárnap, 13:00
GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:2
23.2017.05.03.
szerda, 16:00
CONTITECH MAKÓ DAFC SZEGED 4:2
16.2017.05.04.
csütörtök, 13:00
GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC SZEOL SC `A` 2:4
24.2017.05.04.
csütörtök, 18:00
GROSICS AKADÉMIA FK HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 8:0
24.2017.05.05.
péntek, 17:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA CONTITECH MAKÓ 6:1
24.2017.05.06.
szombat, 10:00
SZEOL SC `B` BÉKÉSCSABA UFC 2:4
24.2017.05.06.
szombat, 10:00
MÉHKERÉKI SE VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:5
24.2017.05.06.
szombat, 12:00
DAFC SZEGED SZEOL SC `A` 0:6
24.2017.05.07.
vasárnap, 12:00
MÓRAHALOM VSE GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC 0:12
24.2017.05.07.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 4:3
25.2017.05.13.
szombat, 09:00
BÉKÉSCSABA UFC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 3:4
25.2017.05.13.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC CONTITECH MAKÓ 5:4
25.2017.05.13.
szombat, 10:00
SZEOL SC `A` BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:5
25.2017.05.13.
szombat, 10:00
MÉHKERÉKI SE MÓRAHALOM VSE 6:0
25.2017.05.13.
szombat, 12:00
GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC SZEGED 2011 2:11
25.2017.05.13.
szombat, 12:00
GROSICS AKADÉMIA FK SZEOL SC `B` 16:0
25.2017.05.14.
vasárnap, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 DAFC SZEGED 9:0
26.2017.05.17.
szerda, 17:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA OROSHÁZI MTK-ULE 1913 5:2
26.2017.05.20.
szombat, 10:00
CONTITECH MAKÓ SZEOL SC `A` 2:2
26.2017.05.20.
szombat, 10:00
DAFC SZEGED GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC 2:3
26.2017.05.20.
szombat, 10:00
SZEOL SC `B` HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:3
26.2017.05.20.
szombat, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC GROSICS AKADÉMIA FK 1:11
26.2017.05.21.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 MÉHKERÉKI SE 17:0
26.2017.05.21.
vasárnap, 15:00
MÓRAHALOM VSE BÉKÉSCSABA UFC 0:10
14.2017.05.24.
szerda, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC `A` 3:0
14.2017.05.24.
szerda, 16:00
GROSICS AKADÉMIA FK MÓRAHALOM VSE 24:0
14.2017.05.25.
csütörtök, 15:30
GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 2:12
14.2017.05.26.
péntek, 17:00
BÉKÉSCSABA UFC SZEGED 2011 4:1
14.2017.05.27.
szombat, 10:00
SZEOL SC `B` VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1:4
14.2017.05.27.
szombat, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 CONTITECH MAKÓ 3:6
14.2017.05.27.
szombat, 17:00
MÉHKERÉKI SE DAFC SZEGED 7:2
Frissítve: 2017.06.16. 21:00
Bajnokság: NB2
MLSZ Adatbank: [link]
2020/2021
Merkantil Bank Liga NB II.
2020.09.27. vasárnap
SZEGED-CSANÁD GROSICS/DEAC
Szent Gellért Fórum
2020/2021 - Merkantil Bank Liga NB II.
#csapat nevepont
01. DVSC 20
02. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 17
03. GYIRMÓT FC GYŐR 16
04. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 16
05. BUDAÖRS 15
06. SZOLNOKI MÁV FC 15
07. SOROKSÁR SC 14
08. FC AJKA 13
09. SZOMBATHELYI HALADÁS 13
10. PÉCSI MFC 13
11. DOROGI FC 12
12. BFC SIÓFOK 11
13. VASAS FC 11
14. WKW ETO FC GYŐR 10
15. KAZINCBARCIKA 9
16. SZEGED-CSANÁD GROSICS 8
17. ST. LŐRINC KFT. 8
18. KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 8
19. DEAC 6
20. AQVITAL FC CSÁKVÁR 3

Partnereink