2016/2017 - U-17 III. osztály Dél-Kelet

# időpont csapatokeredmény
1.2016.08.27.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 4:0
1.2016.08.27.
szombat, 11:00
MÉHKERÉKI SE VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:9
1.2016.08.28.
vasárnap, 15:00
DAFC SZEGED CONTITECH MAKÓ 1:0
2.2016.09.03.
szombat, 10:00
MÓRAHALOM VSE DAFC SZEGED 0:6
2.2016.09.03.
szombat, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3:0
2.2016.09.04.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 4:0
2.2016.09.04.
vasárnap, 15:00
CONTITECH MAKÓ MÉHKERÉKI SE 6:0
3.2016.09.10.
szombat, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:6
3.2016.09.11.
vasárnap, 09:00
DAFC SZEGED SZEGED 2011 1:1
3.2016.09.11.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MÉHKERÉKI SE 16:0
3.2016.09.11.
vasárnap, 15:00
CONTITECH MAKÓ MÓRAHALOM VSE 5:1
4.2016.09.14.
szerda, 14:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC CONTITECH MAKÓ 3:2
4.2016.09.17.
szombat, 12:00
SZEGED 2011 MÓRAHALOM VSE 6:0
4.2016.09.17.
szombat, 14:00
MÉHKERÉKI SE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 0:6
4.2016.09.18.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 DAFC SZEGED 1:5
1.2016.09.21.
szerda, 18:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEGED 2011 1:0
5.2016.09.23.
péntek, 18:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:4
5.2016.09.24.
szombat, 12:00
DAFC SZEGED VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:4
5.2016.09.25.
vasárnap, 13:00
MÓRAHALOM VSE BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 0:1
5.2016.09.25.
vasárnap, 15:00
CONTITECH MAKÓ SZEGED 2011 0:4
6.2016.10.01.
szombat, 10:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC MÓRAHALOM VSE 7:0
6.2016.10.01.
szombat, 11:00
MÉHKERÉKI SE DAFC SZEGED 1:8
6.2016.10.02.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 SZEGED 2011 2:0
6.2016.10.02.
vasárnap, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 CONTITECH MAKÓ 3:2
7.2016.10.08.
szombat, 11:30
SZEGED 2011 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1:4
7.2016.10.08.
szombat, 12:00
MÓRAHALOM VSE MÉHKERÉKI SE 3:1
7.2016.10.09.
vasárnap, 09:00
DAFC SZEGED HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:1
7.2016.10.09.
vasárnap, 15:00
CONTITECH MAKÓ BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 1:1
8.2016.10.14.
péntek, 14:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 3:1
8.2016.10.15.
szombat, 11:00
MÉHKERÉKI SE SZEGED 2011 1:6
8.2016.10.15.
szombat, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 DAFC SZEGED 1:4
8.2016.10.16.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MÓRAHALOM VSE 4:0
9.2016.10.21.
péntek, 14:00
SZEGED 2011 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:6
9.2016.10.21.
péntek, 15:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC CONTITECH MAKÓ 1:0
9.2016.10.21.
péntek, 15:30
MÓRAHALOM VSE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 3:2
9.2016.10.22.
szombat, 18:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 MÉHKERÉKI SE 10:0
10.2016.10.28.
péntek, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC MÉHKERÉKI SE 3:1
10.2016.10.30.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3:0
10.2016.10.30.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 2:3
10.2016.10.30.
vasárnap, 15:00
CONTITECH MAKÓ DAFC SZEGED 2:1
11.2016.11.03.
csütörtök, 11:00
MÉHKERÉKI SE CONTITECH MAKÓ 1:6
11.2016.11.04.
péntek, 15:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 2:2
11.2016.11.06.
vasárnap, 11:00
DAFC SZEGED MÓRAHALOM VSE 2:1
11.2016.11.10.
csütörtök, 15:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 3:2
12.2016.11.12.
szombat, 10:00
MÉHKERÉKI SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:8
12.2016.11.12.
szombat, 11:00
SZEGED 2011 DAFC SZEGED 3:0
12.2016.11.13.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 16:0
12.2016.11.13.
vasárnap, 12:00
MÓRAHALOM VSE CONTITECH MAKÓ 3:4
13.2016.11.17.
csütörtök, 15:30
CONTITECH MAKÓ HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:1
13.2016.11.19.
szombat, 12:00
MÓRAHALOM VSE SZEGED 2011 1:5
13.2016.11.20.
vasárnap, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 MÉHKERÉKI SE 16:1
14.2016.11.26.
szombat, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC DAFC SZEGED 1:1
14.2016.11.27.
vasárnap, 10:00
SZEGED 2011 CONTITECH MAKÓ 1:1
14.2016.11.27.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 MÓRAHALOM VSE 8:0
14.2016.12.03.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 11:0
13.2016.12.06.
kedd, 15:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 DAFC SZEGED 2:0
16.2017.03.04.
szombat, 10:00
MÉHKERÉKI SE MÓRAHALOM VSE 0:6
16.2017.03.05.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DAFC SZEGED 3:0
16.2017.03.05.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 CONTITECH MAKÓ 4:0
16.2017.03.05.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEGED 2011 2:1
17.2017.03.09.
csütörtök, 12:00
MÓRAHALOM VSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:3
17.2017.03.10.
péntek, 18:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 3:2
17.2017.03.11.
szombat, 10:00
SZEGED 2011 MÉHKERÉKI SE 5:2
17.2017.03.11.
szombat, 14:00
DAFC SZEGED OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1:1
18.2017.03.18.
szombat, 10:00
MÉHKERÉKI SE BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 1:4
18.2017.03.18.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED 2011 6:0
18.2017.03.19.
vasárnap, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 MÓRAHALOM VSE 1:4
18.2017.03.19.
vasárnap, 15:00
CONTITECH MAKÓ VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:3
19.2017.03.23.
csütörtök, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 1:1
19.2017.03.25.
szombat, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEGED 2011 1:8
19.2017.03.25.
szombat, 14:00
MÉHKERÉKI SE VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:10
19.2017.03.26.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED CONTITECH MAKÓ 3:1
20.2017.03.29.
szerda, 16:00
CONTITECH MAKÓ MÉHKERÉKI SE 8:0
20.2017.04.02.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 4:3
20.2017.04.02.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:2
20.2017.04.02.
vasárnap, 11:00
MÓRAHALOM VSE DAFC SZEGED 0:3
21.2017.04.08.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MÉHKERÉKI SE 15:0
21.2017.04.09.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED SZEGED 2011 2:1
21.2017.04.12.
szerda, 16:00
CONTITECH MAKÓ MÓRAHALOM VSE 5:0
25.2017.04.12.
szerda, 16:30
DAFC SZEGED HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:2
21.2017.04.12.
szerda, 17:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:2
22.2017.04.15.
szombat, 10:00
SZEGED 2011 MÓRAHALOM VSE 5:0
22.2017.04.15.
szombat, 14:00
MÉHKERÉKI SE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 2:3
23.2017.04.20.
csütörtök, 16:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:8
23.2017.04.23.
vasárnap, 12:00
MÓRAHALOM VSE BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 0:5
23.2017.04.23.
vasárnap, 15:00
CONTITECH MAKÓ SZEGED 2011 7:1
22.2017.04.26.
szerda, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC CONTITECH MAKÓ 2:0
24.2017.04.29.
szombat, 14:00
MÉHKERÉKI SE DAFC SZEGED 0:11
24.2017.04.30.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 SZEGED 2011 4:1
24.2017.04.30.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC MÓRAHALOM VSE 10:0
24.2017.04.30.
vasárnap, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 CONTITECH MAKÓ 2:2
25.2017.05.03.
szerda, 18:00
SZEGED 2011 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:3
25.2017.05.04.
csütörtök, 15:00
MÓRAHALOM VSE MÉHKERÉKI SE 8:1
25.2017.05.07.
vasárnap, 15:00
CONTITECH MAKÓ BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 0:1
26.2017.05.13.
szombat, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 DAFC SZEGED 1:4
26.2017.05.13.
szombat, 14:00
MÉHKERÉKI SE SZEGED 2011 1:3
26.2017.05.14.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 1:2
26.2017.05.17.
szerda, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MÓRAHALOM VSE 6:0
23.2017.05.18.
csütörtök, 15:00
DAFC SZEGED VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 3:0
27.2017.05.20.
szombat, 10:00
MÓRAHALOM VSE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 7:1
27.2017.05.21.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 MÉHKERÉKI SE 10:0
27.2017.05.21.
vasárnap, 15:00
CONTITECH MAKÓ VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1:3
15.2017.05.24.
szerda, 11:00
MÓRAHALOM VSE VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1:6
22.2017.05.24.
szerda, 15:00
DAFC SZEGED BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 1:1
27.2017.05.24.
szerda, 16:00
SZEGED 2011 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:4
15.2017.05.27.
szombat, 10:00
SZEGED 2011 BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 1:2
15.2017.05.28.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED MÉHKERÉKI SE 3:0
15.2017.05.28.
vasárnap, 10:00
CONTITECH MAKÓ OROSHÁZI MTK-ULE 1913 8:1
Frissítve: 2017.06.07. 21:21
Bajnokság: NB3
MLSZ Adatbank: [link]
2020/2021 - Merkantil Bank Liga NB II.
#csapat nevepont
01. DVSC 80
02. GYIRMÓT FC GYŐR 78
03. VASAS FC 78
04. PÉCSI MFC 64
05. FC AJKA 62
06. BUDAÖRS 59
07. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 57
08. SOROKSÁR SC 57
09. SZOLNOKI MÁV FC 57
10. SZEGED-CSANÁD GROSICS 56
11. SZOMBATHELYI HALADÁS 54
12. WKW ETO FC GYŐR 46
13. BFC SIÓFOK 45
14. DOROGI FC 44
15. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 44
16. ST. LŐRINC KFT. 42
17. AQVITAL FC CSÁKVÁR 38
18. KAZINCBARCIKA 33
19. KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 33
20. DEAC 23

Partnereink