2016/2017 - U-19 III. osztály Dél-Kelet

# időpont csapatokeredmény
1.2016.08.27.
szombat, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 3:3
1.2016.08.27.
szombat, 13:00
MÉHKERÉKI SE VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:13
1.2016.08.28.
vasárnap, 17:00
DAFC SZEGED CONTITECH MAKÓ 1:5
2.2016.09.03.
szombat, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3:3
2.2016.09.03.
szombat, 12:00
MÓRAHALOM VSE DAFC SZEGED 5:0
2.2016.09.04.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 13:0
2.2016.09.04.
vasárnap, 17:00
CONTITECH MAKÓ MÉHKERÉKI SE 11:1
3.2016.09.10.
szombat, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:8
3.2016.09.11.
vasárnap, 11:00
DAFC SZEGED SZEGED 2011 1:2
3.2016.09.11.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MÉHKERÉKI SE 14:0
3.2016.09.11.
vasárnap, 17:00
CONTITECH MAKÓ MÓRAHALOM VSE 6:0
4.2016.09.14.
szerda, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC CONTITECH MAKÓ 3:2
4.2016.09.17.
szombat, 10:00
SZEGED 2011 MÓRAHALOM VSE 1:2
4.2016.09.17.
szombat, 16:00
MÉHKERÉKI SE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1:4
4.2016.09.18.
vasárnap, 13:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 DAFC SZEGED 2:2
1.2016.09.21.
szerda, 16:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEGED 2011 2:8
5.2016.09.23.
péntek, 16:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:5
5.2016.09.24.
szombat, 10:00
DAFC SZEGED VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1:6
5.2016.09.25.
vasárnap, 11:00
MÓRAHALOM VSE BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 0:3
5.2016.09.25.
vasárnap, 17:00
CONTITECH MAKÓ SZEGED 2011 6:2
6.2016.10.01.
szombat, 12:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC MÓRAHALOM VSE 4:0
6.2016.10.01.
szombat, 13:00
MÉHKERÉKI SE DAFC SZEGED 1:4
6.2016.10.02.
vasárnap, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 CONTITECH MAKÓ 1:7
6.2016.10.02.
vasárnap, 13:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 SZEGED 2011 1:0
7.2016.10.08.
szombat, 10:00
MÓRAHALOM VSE MÉHKERÉKI SE 8:1
7.2016.10.09.
vasárnap, 11:00
DAFC SZEGED HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:12
7.2016.10.09.
vasárnap, 17:00
CONTITECH MAKÓ BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 0:2
8.2016.10.14.
péntek, 16:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 1:0
8.2016.10.15.
szombat, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 DAFC SZEGED 5:4
8.2016.10.15.
szombat, 13:00
MÉHKERÉKI SE SZEGED 2011 0:13
8.2016.10.16.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MÓRAHALOM VSE 7:0
9.2016.10.21.
péntek, 12:00
SZEGED 2011 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:1
9.2016.10.21.
péntek, 17:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC CONTITECH MAKÓ 4:3
9.2016.10.21.
péntek, 17:30
MÓRAHALOM VSE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 3:2
9.2016.10.22.
szombat, 16:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 MÉHKERÉKI SE 14:0
10.2016.10.28.
péntek, 15:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC MÉHKERÉKI SE 16:0
10.2016.10.30.
vasárnap, 12:00
SZEGED 2011 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 3:0
10.2016.10.30.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3:2
10.2016.10.30.
vasárnap, 17:00
CONTITECH MAKÓ DAFC SZEGED 6:1
11.2016.11.03.
csütörtök, 13:00
MÉHKERÉKI SE CONTITECH MAKÓ 1:9
11.2016.11.04.
péntek, 17:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 1:11
11.2016.11.06.
vasárnap, 09:00
DAFC SZEGED MÓRAHALOM VSE 2:2
7.2016.11.09.
szerda, 14:00
SZEGED 2011 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 3:5
11.2016.11.10.
csütörtök, 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 3:1
12.2016.11.12.
szombat, 09:00
SZEGED 2011 DAFC SZEGED 6:0
12.2016.11.12.
szombat, 12:00
MÉHKERÉKI SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:14
12.2016.11.13.
vasárnap, 10:00
MÓRAHALOM VSE CONTITECH MAKÓ 2:4
12.2016.11.13.
vasárnap, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 8:1
13.2016.11.17.
csütörtök, 17:30
CONTITECH MAKÓ HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:2
13.2016.11.19.
szombat, 10:00
MÓRAHALOM VSE SZEGED 2011 0:3
13.2016.11.20.
vasárnap, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 MÉHKERÉKI SE 13:1
14.2016.11.26.
szombat, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC DAFC SZEGED 4:3
14.2016.11.27.
vasárnap, 12:00
SZEGED 2011 CONTITECH MAKÓ 1:0
14.2016.11.27.
vasárnap, 13:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 MÓRAHALOM VSE 11:1
14.2016.12.03.
szombat, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 15:2
13.2016.12.06.
kedd, 17:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 DAFC SZEGED 4:0
16.2017.03.04.
szombat, 12:00
MÉHKERÉKI SE MÓRAHALOM VSE 0:4
16.2017.03.05.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DAFC SZEGED 10:1
16.2017.03.05.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 CONTITECH MAKÓ 5:0
16.2017.03.05.
vasárnap, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEGED 2011 3:3
17.2017.03.09.
csütörtök, 14:00
MÓRAHALOM VSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4:6
17.2017.03.10.
péntek, 16:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:2
17.2017.03.11.
szombat, 12:00
SZEGED 2011 MÉHKERÉKI SE 3:0
17.2017.03.11.
szombat, 16:00
DAFC SZEGED OROSHÁZI MTK-ULE 1913 3:0
18.2017.03.18.
szombat, 12:00
MÉHKERÉKI SE BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 0:5
18.2017.03.18.
szombat, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED 2011 3:2
18.2017.03.19.
vasárnap, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 MÓRAHALOM VSE 0:2
18.2017.03.19.
vasárnap, 17:00
CONTITECH MAKÓ VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1:2
19.2017.03.23.
csütörtök, 18:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 6:2
19.2017.03.25.
szombat, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEGED 2011 0:6
19.2017.03.25.
szombat, 16:00
MÉHKERÉKI SE VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:12
19.2017.03.26.
vasárnap, 12:00
DAFC SZEGED CONTITECH MAKÓ 2:4
20.2017.03.29.
szerda, 18:00
CONTITECH MAKÓ MÉHKERÉKI SE 13:0
20.2017.04.02.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 9:2
20.2017.04.02.
vasárnap, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:6
20.2017.04.02.
vasárnap, 13:00
MÓRAHALOM VSE DAFC SZEGED 6:1
21.2017.04.08.
szombat, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MÉHKERÉKI SE 15:0
21.2017.04.09.
vasárnap, 12:00
DAFC SZEGED SZEGED 2011 0:4
21.2017.04.12.
szerda, 14:00
CONTITECH MAKÓ MÓRAHALOM VSE 2:5
25.2017.04.12.
szerda, 14:30
DAFC SZEGED HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:3
21.2017.04.12.
szerda, 15:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:9
22.2017.04.15.
szombat, 12:00
SZEGED 2011 MÓRAHALOM VSE 1:3
22.2017.04.15.
szombat, 16:00
MÉHKERÉKI SE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 0:6
23.2017.04.20.
csütörtök, 18:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:6
23.2017.04.23.
vasárnap, 14:00
MÓRAHALOM VSE BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 2:0
23.2017.04.23.
vasárnap, 17:00
CONTITECH MAKÓ SZEGED 2011 2:5
22.2017.04.26.
szerda, 18:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC CONTITECH MAKÓ 9:3
24.2017.04.29.
szombat, 16:00
MÉHKERÉKI SE DAFC SZEGED 1:3
24.2017.04.30.
vasárnap, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 CONTITECH MAKÓ 1:4
24.2017.04.30.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 SZEGED 2011 4:4
24.2017.04.30.
vasárnap, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC MÓRAHALOM VSE 8:3
25.2017.05.03.
szerda, 16:00
SZEGED 2011 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:3
25.2017.05.04.
csütörtök, 17:00
MÓRAHALOM VSE MÉHKERÉKI SE 5:0
25.2017.05.07.
vasárnap, 17:00
CONTITECH MAKÓ BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 0:7
26.2017.05.13.
szombat, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 DAFC SZEGED 1:3
26.2017.05.13.
szombat, 16:00
MÉHKERÉKI SE SZEGED 2011 1:10
26.2017.05.14.
vasárnap, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 2:1
26.2017.05.17.
szerda, 18:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MÓRAHALOM VSE 4:0
23.2017.05.18.
csütörtök, 17:00
DAFC SZEGED VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 5:8
27.2017.05.20.
szombat, 12:00
MÓRAHALOM VSE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 6:0
27.2017.05.21.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 MÉHKERÉKI SE 12:1
27.2017.05.21.
vasárnap, 17:00
CONTITECH MAKÓ VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:9
15.2017.05.24.
szerda, 11:00
MÓRAHALOM VSE VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 3:1
22.2017.05.24.
szerda, 17:00
DAFC SZEGED BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 0:3
27.2017.05.24.
szerda, 18:00
SZEGED 2011 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:4
15.2017.05.27.
szombat, 12:00
SZEGED 2011 BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 1:2
15.2017.05.28.
vasárnap, 12:00
CONTITECH MAKÓ OROSHÁZI MTK-ULE 1913 10:2
15.2017.05.28.
vasárnap, 12:00
DAFC SZEGED MÉHKERÉKI SE 3:0
Frissítve: 2017.06.07. 21:23
Bajnokság: NB3
MLSZ Adatbank: [link]
vsport
2021/2022
Merkantil Bank Liga NB II.
2022.01.30. vasárnap, 13:00
III. KER. TVE/SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
III. ker. TVE Sporttelep
2021/2022 - Merkantil Bank Liga NB II.
#csapat nevepont
01. DVTK 42
02. VASAS FC 41
03. KECSKEMÉTI TE 38
04. SZOMBATHELYI HALADÁS 37
05. SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA 35
06. WKW ETO FC GYŐR 32
07. DOROGI FC 30
08. BFC SIÓFOK 30
09. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 27
10. PMFC 26
11. FC AJKA 24
12. SZENTLŐRINC 24
13. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 21
14. SOROKSÁR SC 20
15. III. KER. TVE 20
16. AQVITAL FC CSÁKVÁR 20
17. BUDAÖRS 20
18. BUDAFOKI MTE 19
19. SZOLNOKI MÁV FC 19
20. TISZAKÉCSKEI LC 15

Partnereink