2015/2016 - U-14 II. osztály Dél-Kelet

# időpont csapatokeredmény
2.2015.08.28.
péntek, 14:00
SZEGED 2011 GROSICS AKADÉMIA FK 0:3
2.2015.08.29.
szombat, 10:00
KÖRÖS UFC BERÉNYI GYERMEK FC 3:4
2.2015.08.29.
szombat, 11:00
SZEOL SC `B` BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:9
2.2015.09.02.
szerda, 15:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 4:2
3.2015.09.05.
szombat, 10:00
BERÉNYI GYERMEK FC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1:3
3.2015.09.05.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC L-IT SZEAC 0:2
3.2015.09.05.
szombat, 11:00
SZEOL SC `A` SZEGED 2011 1:0
3.2015.09.05.
szombat, 11:30
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEOL SC `B` 19:0
3.2015.09.05.
szombat, 13:00
CONTITECH MAKÓ KÖRÖS UFC 0:3
3.2015.09.05.
szombat, 17:00
GROSICS AKADÉMIA FK DAFC SZEGED 10:0
2.2015.09.09.
szerda, 16:00
L-IT SZEAC SZEOL SC `A` 2:1
4.2015.09.12.
szombat, 10:00
SZEGED 2011 L-IT SZEAC 4:4
4.2015.09.12.
szombat, 12:00
KÖRÖS UFC GROSICS AKADÉMIA FK 0:5
4.2015.09.12.
szombat, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC CONTITECH MAKÓ 8:0
4.2015.09.13.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC `B` BERÉNYI GYERMEK FC 2:3
5.2015.09.18.
péntek, 15:00
GROSICS AKADÉMIA FK VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1:1
5.2015.09.19.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED 2011 8:0
5.2015.09.19.
szombat, 11:00
SZEOL SC `A` KÖRÖS UFC 12:0
5.2015.09.19.
szombat, 11:30
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 11:2
5.2015.09.19.
szombat, 12:00
L-IT SZEAC DAFC SZEGED 4:2
5.2015.09.20.
vasárnap, 09:00
CONTITECH MAKÓ SZEOL SC `B` 2:0
2.2015.09.23.
szerda, 16:00
DAFC SZEGED CONTITECH MAKÓ 4:2
6.2015.09.26.
szombat, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEOL SC `A` 5:2
6.2015.09.26.
szombat, 14:00
DAFC SZEGED SZEGED 2011 1:2
6.2015.09.27.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC `B` GROSICS AKADÉMIA FK 0:5
6.2015.09.27.
vasárnap, 11:30
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:4
6.2015.09.27.
vasárnap, 12:00
KÖRÖS UFC L-IT SZEAC 2:8
7.2015.10.03.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DAFC SZEGED 6:1
7.2015.10.03.
szombat, 11:00
CONTITECH MAKÓ BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 3:3
7.2015.10.03.
szombat, 11:00
BERÉNYI GYERMEK FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 0:15
7.2015.10.04.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC `A` SZEOL SC `B` 7:0
7.2015.10.04.
vasárnap, 11:00
L-IT SZEAC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 8:0
7.2015.10.04.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 KÖRÖS UFC 3:1
8.2015.10.10.
szombat, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEGED 2011 6:1
8.2015.10.10.
szombat, 11:30
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 CONTITECH MAKÓ 5:3
8.2015.10.10.
szombat, 12:00
BERÉNYI GYERMEK FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:13
8.2015.10.10.
szombat, 12:00
KÖRÖS UFC DAFC SZEGED 2:10
8.2015.10.11.
vasárnap, 09:00
SZEOL SC `B` L-IT SZEAC 1:6
8.2015.10.11.
vasárnap, 14:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA GROSICS AKADÉMIA FK 0:1
9.2015.10.16.
péntek, 15:00
GROSICS AKADÉMIA FK OROSHÁZI MTK-ULE 1913 2:2
9.2015.10.17.
szombat, 11:00
CONTITECH MAKÓ BERÉNYI GYERMEK FC 8:1
9.2015.10.17.
szombat, 11:00
SZEOL SC `A` BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 2:1
9.2015.10.18.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KÖRÖS UFC 27:1
9.2015.10.18.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:1
9.2015.10.18.
vasárnap, 12:00
SZEGED 2011 SZEOL SC `B` 8:1
10.2015.10.21.
szerda, 12:30
BERÉNYI GYERMEK FC GROSICS AKADÉMIA FK 0:12
10.2015.10.21.
szerda, 17:00
CONTITECH MAKÓ HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:4
10.2015.10.22.
csütörtök, 11:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA L-IT SZEAC 0:4
10.2015.10.24.
szombat, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC KÖRÖS UFC 0:1
10.2015.10.24.
szombat, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEOL SC `A` 8:4
10.2015.10.25.
vasárnap, 09:00
SZEOL SC `B` DAFC SZEGED 0:8
13.2015.10.28.
szerda, 11:00
DAFC SZEGED OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1:8
11.2015.10.28.
szerda, 14:00
SZEOL SC `A` BERÉNYI GYERMEK FC 7:2
11.2015.10.30.
péntek, 17:00
GROSICS AKADÉMIA FK CONTITECH MAKÓ 3:0
11.2015.10.31.
szombat, 12:00
SZEGED 2011 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 4:0
11.2015.11.01.
vasárnap, 12:00
KÖRÖS UFC SZEOL SC `B` 4:4
11.2015.11.04.
szerda, 14:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:2
12.2015.11.07.
szombat, 10:00
BERÉNYI GYERMEK FC L-IT SZEAC 0:9
12.2015.11.07.
szombat, 12:00
CONTITECH MAKÓ SZEOL SC `A` 5:2
12.2015.11.07.
szombat, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEGED 2011 10:0
12.2015.11.08.
vasárnap, 09:30
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA DAFC SZEGED 2:1
12.2015.11.08.
vasárnap, 11:00
GROSICS AKADÉMIA FK HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:0
12.2015.11.08.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC `B` VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1:14
11.2015.11.12.
csütörtök, 13:30
L-IT SZEAC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 4:0
13.2015.11.13.
péntek, 11:00
SZEOL SC `A` GROSICS AKADÉMIA FK 1:0
13.2015.11.14.
szombat, 10:00
L-IT SZEAC CONTITECH MAKÓ 4:0
13.2015.11.14.
szombat, 12:00
KÖRÖS UFC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 2:3
13.2015.11.14.
szombat, 12:00
SZEGED 2011 BERÉNYI GYERMEK FC 8:2
13.2015.11.15.
vasárnap, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC `B` 6:1
1.2015.11.21.
szombat, 10:00
CONTITECH MAKÓ SZEGED 2011 4:0
1.2015.11.21.
szombat, 11:00
SZEOL SC `A` HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:1
1.2015.11.22.
vasárnap, 09:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1:2
1.2015.11.22.
vasárnap, 11:00
BERÉNYI GYERMEK FC DAFC SZEGED 0:6
1.2015.11.22.
vasárnap, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 KÖRÖS UFC 18:0
6.2015.11.25.
szerda, 15:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA BERÉNYI GYERMEK FC 2:2
1.2015.11.27.
péntek, 15:00
GROSICS AKADÉMIA FK L-IT SZEAC 0:2
4.2015.11.28.
szombat, 09:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:2
4.2015.11.28.
szombat, 09:00
DAFC SZEGED SZEOL SC `A` 0:3
15.2016.03.04.
péntek, 13:00
GROSICS AKADÉMIA FK SZEGED 2011 3:0
15.2016.03.05.
szombat, 10:00
BERÉNYI GYERMEK FC KÖRÖS UFC 1:2
15.2016.03.05.
szombat, 16:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 8:0
15.2016.03.06.
vasárnap, 09:30
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA SZEOL SC `B` 9:0
15.2016.03.06.
vasárnap, 10:00
CONTITECH MAKÓ DAFC SZEGED 6:2
15.2016.03.06.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC `A` L-IT SZEAC 1:7
16.2016.03.11.
péntek, 13:00
L-IT SZEAC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3:3
16.2016.03.12.
szombat, 10:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC BERÉNYI GYERMEK FC 15:1
16.2016.03.12.
szombat, 11:00
SZEGED 2011 SZEOL SC `A` 0:10
16.2016.03.12.
szombat, 14:00
KÖRÖS UFC CONTITECH MAKÓ 1:5
16.2016.03.13.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC `B` OROSHÁZI MTK-ULE 1913 0:15
16.2016.03.13.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED GROSICS AKADÉMIA FK 0:4
17.2016.03.19.
szombat, 10:00
L-IT SZEAC SZEGED 2011 5:1
17.2016.03.19.
szombat, 10:00
CONTITECH MAKÓ VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:0
17.2016.03.19.
szombat, 11:00
GROSICS AKADÉMIA FK KÖRÖS UFC 13:0
17.2016.03.19.
szombat, 13:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 5:1
17.2016.03.20.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC `A` DAFC SZEGED 3:3
17.2016.03.20.
vasárnap, 12:00
BERÉNYI GYERMEK FC SZEOL SC `B` 6:1
18.2016.03.23.
szerda, 13:30
SZEGED 2011 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:12
18.2016.03.24.
csütörtök, 10:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC GROSICS AKADÉMIA FK 3:5
18.2016.03.24.
csütörtök, 11:00
SZEOL SC `B` CONTITECH MAKÓ 0:7
18.2016.03.24.
csütörtök, 11:30
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1:3
18.2016.03.24.
csütörtök, 15:00
KÖRÖS UFC SZEOL SC `A` 3:2
19.2016.04.02.
szombat, 09:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 2:1
19.2016.04.02.
szombat, 10:00
BERÉNYI GYERMEK FC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:7
19.2016.04.02.
szombat, 11:00
SZEOL SC `A` VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:2
19.2016.04.02.
szombat, 12:00
SZEGED 2011 DAFC SZEGED 2:4
19.2016.04.02.
szombat, 15:00
GROSICS AKADÉMIA FK SZEOL SC `B` 15:0
19.2016.04.03.
vasárnap, 10:00
L-IT SZEAC KÖRÖS UFC 7:0
20.2016.04.09.
szombat, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BERÉNYI GYERMEK FC 20:0
20.2016.04.09.
szombat, 14:00
KÖRÖS UFC SZEGED 2011 2:4
20.2016.04.10.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA CONTITECH MAKÓ 2:1
20.2016.04.10.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:6
20.2016.04.10.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC L-IT SZEAC 0:6
20.2016.04.11.
hétfő, 16:00
SZEOL SC `B` SZEOL SC `A` 0:12
21.2016.04.15.
péntek, 14:00
GROSICS AKADÉMIA FK BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 2:0
21.2016.04.16.
szombat, 10:00
CONTITECH MAKÓ OROSHÁZI MTK-ULE 1913 3:2
21.2016.04.16.
szombat, 10:00
L-IT SZEAC SZEOL SC `B` 11:0
21.2016.04.16.
szombat, 13:00
SZEGED 2011 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:2
21.2016.04.16.
szombat, 14:00
DAFC SZEGED KÖRÖS UFC 14:0
21.2016.04.17.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BERÉNYI GYERMEK FC 25:0
18.2016.04.21.
csütörtök, 15:00
DAFC SZEGED L-IT SZEAC 0:3
22.2016.04.22.
péntek, 18:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 GROSICS AKADÉMIA FK 4:0
22.2016.04.23.
szombat, 10:00
BERÉNYI GYERMEK FC CONTITECH MAKÓ 0:7
22.2016.04.23.
szombat, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC DAFC SZEGED 0:3
22.2016.04.23.
szombat, 14:00
KÖRÖS UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:5
22.2016.04.24.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA SZEOL SC `A` 1:4
22.2016.04.24.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC `B` SZEGED 2011 1:8
25.2016.04.27.
szerda, 16:00
SZEGED 2011 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 4:2
23.2016.04.28.
csütörtök, 15:00
L-IT SZEAC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 4:2
23.2016.04.28.
csütörtök, 15:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC CONTITECH MAKÓ 3:1
23.2016.04.29.
péntek, 13:00
GROSICS AKADÉMIA FK BERÉNYI GYERMEK FC 16:1
23.2016.04.30.
szombat, 11:00
SZEOL SC `A` OROSHÁZI MTK-ULE 1913 3:0
23.2016.04.30.
szombat, 14:00
KÖRÖS UFC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 4:4
24.2016.05.05.
csütörtök, 15:00
BERÉNYI GYERMEK FC SZEOL SC `A` 0:14
24.2016.05.07.
szombat, 10:00
CONTITECH MAKÓ GROSICS AKADÉMIA FK 0:2
24.2016.05.07.
szombat, 11:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA SZEGED 2011 6:0
24.2016.05.08.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:2
24.2016.05.08.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC `B` KÖRÖS UFC 4:2
24.2016.05.10.
kedd, 18:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 L-IT SZEAC 2:2
25.2016.05.11.
szerda, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC GROSICS AKADÉMIA FK 1:1
25.2016.05.13.
péntek, 15:00
SZEOL SC `A` CONTITECH MAKÓ 5:1
25.2016.05.13.
péntek, 18:00
L-IT SZEAC BERÉNYI GYERMEK FC 7:1
25.2016.05.14.
szombat, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEOL SC `B` 2:2
25.2016.05.15.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:4
26.2016.05.21.
szombat, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 DAFC SZEGED 5:4
26.2016.05.21.
szombat, 10:00
BERÉNYI GYERMEK FC SZEGED 2011 1:2
26.2016.05.22.
vasárnap, 09:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA KÖRÖS UFC 11:0
26.2016.05.22.
vasárnap, 10:00
CONTITECH MAKÓ L-IT SZEAC 0:1
26.2016.05.22.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC `B` HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:16
26.2016.05.22.
vasárnap, 15:00
GROSICS AKADÉMIA FK SZEOL SC `A` 5:2
23.2016.05.24.
kedd, 16:00
DAFC SZEGED SZEOL SC `B` 5:1
14.2016.05.25.
szerda, 15:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC `A` 1:0
14.2016.05.27.
péntek, 14:00
L-IT SZEAC GROSICS AKADÉMIA FK 0:2
14.2016.05.28.
szombat, 12:00
SZEGED 2011 CONTITECH MAKÓ 1:3
14.2016.05.28.
szombat, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 2:1
14.2016.05.28.
szombat, 14:00
KÖRÖS UFC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 0:18
14.2016.06.02.
csütörtök, 16:00
DAFC SZEGED BERÉNYI GYERMEK FC 7:1
Frissítve: 2016.10.26. 22:48
Bajnokság: NB2
vsport
2021/2022
Merkantil Bank Liga NB II.
2022.01.30. vasárnap, 13:00
III. KER. TVE/SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
III. ker. TVE Sporttelep
2021/2022 - Merkantil Bank Liga NB II.
#csapat nevepont
01. DVTK 42
02. VASAS FC 41
03. KECSKEMÉTI TE 38
04. SZOMBATHELYI HALADÁS 37
05. SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA 35
06. WKW ETO FC GYŐR 32
07. DOROGI FC 30
08. BFC SIÓFOK 30
09. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 27
10. PMFC 26
11. FC AJKA 24
12. SZENTLŐRINC 24
13. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 21
14. SOROKSÁR SC 20
15. III. KER. TVE 20
16. AQVITAL FC CSÁKVÁR 20
17. BUDAÖRS 20
18. BUDAFOKI MTE 19
19. SZOLNOKI MÁV FC 19
20. TISZAKÉCSKEI LC 15

Partnereink