2015/2016 - U-15 II. osztály Dél-Kelet

# időpont csapatokeredmény
26.2016.05.22.
vasárnap, 13:00
GROSICS AKADÉMIA FK SZEOL SC `A` 7:4
26.2016.05.22.
vasárnap, 13:00
SZEOL SC `B` HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:11
26.2016.05.22.
vasárnap, 12:00
CONTITECH MAKÓ L-IT SZEAC 0:1
26.2016.05.22.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA KÖRÖS UFC 6:0
26.2016.05.21.
szombat, 12:00
BERÉNYI GYERMEK FC SZEGED 2011 1:0
26.2016.05.21.
szombat, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 DAFC SZEGED 2:3
25.2016.05.15.
vasárnap, 12:00
DAFC SZEGED BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:1
25.2016.05.14.
szombat, 15:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEOL SC `B` 4:0
25.2016.05.13.
péntek, 17:00
SZEOL SC `A` CONTITECH MAKÓ 13:0
25.2016.05.13.
péntek, 16:00
L-IT SZEAC BERÉNYI GYERMEK FC 2:0
25.2016.05.11.
szerda, 14:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC GROSICS AKADÉMIA FK 1:0
25.2016.04.27.
szerda, 18:00
SZEGED 2011 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1:1
24.2016.05.10.
kedd, 16:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 L-IT SZEAC 0:0
24.2016.05.08.
vasárnap, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:2
24.2016.05.08.
vasárnap, 13:00
SZEOL SC `B` KÖRÖS UFC 6:0
24.2016.05.07.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA SZEGED 2011 2:1
24.2016.05.07.
szombat, 12:00
CONTITECH MAKÓ GROSICS AKADÉMIA FK 0:11
24.2016.05.05.
csütörtök, 17:00
BERÉNYI GYERMEK FC SZEOL SC `A` 0:6
23.2016.05.24.
kedd, 18:00
DAFC SZEGED SZEOL SC `B` 2:0
23.2016.04.30.
szombat, 13:00
SZEOL SC `A` OROSHÁZI MTK-ULE 1913 7:0
23.2016.04.30.
szombat, 12:00
KÖRÖS UFC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 3:4
23.2016.04.29.
péntek, 15:00
GROSICS AKADÉMIA FK BERÉNYI GYERMEK FC 7:0
23.2016.04.28.
csütörtök, 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC CONTITECH MAKÓ 2:0
23.2016.04.28.
csütörtök, 17:00
L-IT SZEAC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 1:0
22.2016.04.24.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA SZEOL SC `A` 1:2
22.2016.04.24.
vasárnap, 09:00
SZEOL SC `B` SZEGED 2011 1:2
22.2016.04.23.
szombat, 15:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC DAFC SZEGED 0:1
22.2016.04.23.
szombat, 12:00
BERÉNYI GYERMEK FC CONTITECH MAKÓ 5:0
22.2016.04.23.
szombat, 12:00
KÖRÖS UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:3
22.2016.04.22.
péntek, 16:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 GROSICS AKADÉMIA FK 1:4
21.2016.04.17.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BERÉNYI GYERMEK FC 5:1
21.2016.04.16.
szombat, 16:00
DAFC SZEGED KÖRÖS UFC 6:0
21.2016.04.16.
szombat, 12:00
CONTITECH MAKÓ OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1:3
21.2016.04.16.
szombat, 12:00
L-IT SZEAC SZEOL SC `B` 1:4
21.2016.04.16.
szombat, 11:00
SZEGED 2011 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:1
21.2016.04.15.
péntek, 16:00
GROSICS AKADÉMIA FK BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 3:0
20.2016.04.10.
vasárnap, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC L-IT SZEAC 2:3
20.2016.04.10.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA CONTITECH MAKÓ 4:0
20.2016.04.10.
vasárnap, 12:00
DAFC SZEGED HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:1
20.2016.04.09.
szombat, 12:00
KÖRÖS UFC SZEGED 2011 0:1
20.2016.04.09.
szombat, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BERÉNYI GYERMEK FC 2:3
20.2016.04.07.
csütörtök, 16:00
SZEOL SC `B` SZEOL SC `A` 0:5
19.2016.04.03.
vasárnap, 12:00
L-IT SZEAC KÖRÖS UFC 8:0
19.2016.04.02.
szombat, 13:00
GROSICS AKADÉMIA FK SZEOL SC `B` 14:0
19.2016.04.02.
szombat, 13:00
SZEOL SC `A` VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 11:0
19.2016.04.02.
szombat, 12:00
BERÉNYI GYERMEK FC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:3
19.2016.04.02.
szombat, 11:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 5:0
19.2016.04.02.
szombat, 10:00
SZEGED 2011 DAFC SZEGED 1:0
18.2016.04.21.
csütörtök, 17:00
DAFC SZEGED L-IT SZEAC 1:0
18.2016.03.24.
csütörtök, 13:30
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA OROSHÁZI MTK-ULE 1913 3:1
18.2016.03.24.
csütörtök, 13:00
SZEOL SC `B` CONTITECH MAKÓ 1:3
18.2016.03.24.
csütörtök, 13:00
KÖRÖS UFC SZEOL SC `A` 0:7
18.2016.03.24.
csütörtök, 12:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC GROSICS AKADÉMIA FK 0:5
18.2016.03.23.
szerda, 15:30
SZEGED 2011 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:1
17.2016.03.20.
vasárnap, 12:00
SZEOL SC `A` DAFC SZEGED 4:0
17.2016.03.20.
vasárnap, 10:00
BERÉNYI GYERMEK FC SZEOL SC `B` 7:0
17.2016.03.19.
szombat, 12:00
L-IT SZEAC SZEGED 2011 0:0
17.2016.03.19.
szombat, 12:00
CONTITECH MAKÓ VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:0
17.2016.03.19.
szombat, 11:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 2:1
17.2016.03.19.
szombat, 09:00
GROSICS AKADÉMIA FK KÖRÖS UFC 14:0
16.2016.03.13.
vasárnap, 12:00
SZEOL SC `B` OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1:2
16.2016.03.13.
vasárnap, 12:00
DAFC SZEGED GROSICS AKADÉMIA FK 1:5
16.2016.03.12.
szombat, 12:00
KÖRÖS UFC CONTITECH MAKÓ 0:2
16.2016.03.12.
szombat, 12:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC BERÉNYI GYERMEK FC 1:3
16.2016.03.12.
szombat, 09:00
SZEGED 2011 SZEOL SC `A` 1:4
16.2016.03.11.
péntek, 15:00
L-IT SZEAC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:1
15.2016.04.06.
szerda, 16:00
CONTITECH MAKÓ DAFC SZEGED 0:2
15.2016.03.06.
vasárnap, 13:00
SZEOL SC `A` L-IT SZEAC 2:0
15.2016.03.06.
vasárnap, 11:30
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA SZEOL SC `B` 7:0
15.2016.03.05.
szombat, 14:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:1
15.2016.03.05.
szombat, 12:00
BERÉNYI GYERMEK FC KÖRÖS UFC 11:0
15.2016.03.04.
péntek, 15:00
GROSICS AKADÉMIA FK SZEGED 2011 4:1
14.2016.06.02.
csütörtök, 18:00
DAFC SZEGED BERÉNYI GYERMEK FC 3:0
14.2016.05.28.
szombat, 15:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:3
14.2016.05.28.
szombat, 12:00
KÖRÖS UFC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 0:2
14.2016.05.28.
szombat, 10:00
SZEGED 2011 CONTITECH MAKÓ 5:0
14.2016.05.27.
péntek, 12:00
L-IT SZEAC GROSICS AKADÉMIA FK 1:3
14.2016.05.25.
szerda, 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC `A` 0:5
13.2015.11.15.
vasárnap, 18:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC `B` 3:1
13.2015.11.14.
szombat, 12:00
L-IT SZEAC CONTITECH MAKÓ 2:1
13.2015.11.14.
szombat, 10:00
KÖRÖS UFC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:6
13.2015.11.14.
szombat, 10:00
SZEGED 2011 BERÉNYI GYERMEK FC 2:0
13.2015.11.13.
péntek, 13:00
SZEOL SC `A` GROSICS AKADÉMIA FK 3:1
13.2015.10.28.
szerda, 13:00
DAFC SZEGED OROSHÁZI MTK-ULE 1913 2:1
12.2015.11.08.
vasárnap, 13:00
GROSICS AKADÉMIA FK HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3:0
12.2015.11.08.
vasárnap, 13:00
SZEOL SC `B` VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 6:2
12.2015.11.08.
vasárnap, 11:30
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA DAFC SZEGED 3:0
12.2015.11.07.
szombat, 12:00
BERÉNYI GYERMEK FC L-IT SZEAC 0:2
12.2015.11.07.
szombat, 10:00
CONTITECH MAKÓ SZEOL SC `A` 0:4
12.2015.11.07.
szombat, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEGED 2011 0:5
11.2015.11.12.
csütörtök, 11:30
L-IT SZEAC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1:2
11.2015.11.04.
szerda, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 5:0
11.2015.11.01.
vasárnap, 10:00
KÖRÖS UFC SZEOL SC `B` 2:1
11.2015.10.31.
szombat, 10:00
SZEGED 2011 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 1:0
11.2015.10.30.
péntek, 15:00
GROSICS AKADÉMIA FK CONTITECH MAKÓ 3:0
11.2015.10.28.
szerda, 14:00
SZEOL SC `A` BERÉNYI GYERMEK FC 7:0
10.2015.10.25.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC `B` DAFC SZEGED 0:6
10.2015.10.24.
szombat, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC KÖRÖS UFC 7:2
10.2015.10.24.
szombat, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEOL SC `A` 0:7
10.2015.10.22.
csütörtök, 13:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA L-IT SZEAC 3:0
10.2015.10.21.
szerda, 15:00
CONTITECH MAKÓ HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:3
10.2015.10.21.
szerda, 14:30
BERÉNYI GYERMEK FC GROSICS AKADÉMIA FK 0:3
9.2015.10.18.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KÖRÖS UFC 4:1
9.2015.10.18.
vasárnap, 12:00
DAFC SZEGED VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 8:0
9.2015.10.18.
vasárnap, 10:00
SZEGED 2011 SZEOL SC `B` 1:0
9.2015.10.17.
szombat, 13:00
CONTITECH MAKÓ BERÉNYI GYERMEK FC 2:1
9.2015.10.17.
szombat, 13:00
SZEOL SC `A` BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 1:1
9.2015.10.16.
péntek, 17:00
GROSICS AKADÉMIA FK OROSHÁZI MTK-ULE 1913 7:0
8.2015.10.11.
vasárnap, 16:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA GROSICS AKADÉMIA FK 3:3
8.2015.10.11.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC `B` L-IT SZEAC 0:6
8.2015.10.10.
szombat, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEGED 2011 1:1
8.2015.10.10.
szombat, 10:00
BERÉNYI GYERMEK FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:4
8.2015.10.10.
szombat, 10:00
KÖRÖS UFC DAFC SZEGED 2:4
8.2015.10.10.
szombat, 09:30
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 CONTITECH MAKÓ 2:1
7.2015.10.04.
vasárnap, 13:00
SZEOL SC `A` SZEOL SC `B` 12:1
7.2015.10.04.
vasárnap, 13:00
L-IT SZEAC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 7:2
7.2015.10.04.
vasárnap, 12:00
SZEGED 2011 KÖRÖS UFC 7:0
7.2015.10.03.
szombat, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DAFC SZEGED 2:0
7.2015.10.03.
szombat, 09:00
CONTITECH MAKÓ BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:6
7.2015.10.03.
szombat, 09:00
BERÉNYI GYERMEK FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 2:3
6.2015.11.25.
szerda, 17:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA BERÉNYI GYERMEK FC 7:2
6.2015.09.27.
vasárnap, 13:00
SZEOL SC `B` GROSICS AKADÉMIA FK 1:4
6.2015.09.27.
vasárnap, 10:00
KÖRÖS UFC L-IT SZEAC 0:4
6.2015.09.27.
vasárnap, 09:30
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:1
6.2015.09.26.
szombat, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEOL SC `A` 0:8
6.2015.09.26.
szombat, 12:00
DAFC SZEGED SZEGED 2011 0:3
5.2015.09.20.
vasárnap, 11:00
CONTITECH MAKÓ SZEOL SC `B` 3:0
5.2015.09.19.
szombat, 13:00
SZEOL SC `A` KÖRÖS UFC 15:0
5.2015.09.19.
szombat, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED 2011 1:0
5.2015.09.19.
szombat, 10:00
L-IT SZEAC DAFC SZEGED 1:2
5.2015.09.19.
szombat, 09:30
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:1
5.2015.09.18.
péntek, 17:00
GROSICS AKADÉMIA FK VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 17:2
4.2015.11.28.
szombat, 11:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:0
4.2015.09.13.
vasárnap, 13:00
SZEOL SC `B` BERÉNYI GYERMEK FC 1:2
4.2015.09.13.
vasárnap, 11:00
DAFC SZEGED SZEOL SC `A` 0:3
4.2015.09.12.
szombat, 12:00
SZEGED 2011 L-IT SZEAC 0:3
4.2015.09.12.
szombat, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC CONTITECH MAKÓ 0:1
4.2015.09.12.
szombat, 10:00
KÖRÖS UFC GROSICS AKADÉMIA FK 0:11
3.2015.09.05.
szombat, 15:00
GROSICS AKADÉMIA FK DAFC SZEGED 4:0
3.2015.09.05.
szombat, 13:00
SZEOL SC `A` SZEGED 2011 4:0
3.2015.09.05.
szombat, 12:00
BERÉNYI GYERMEK FC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:0
3.2015.09.05.
szombat, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC L-IT SZEAC 1:0
3.2015.09.05.
szombat, 11:00
CONTITECH MAKÓ KÖRÖS UFC 2:2
3.2015.09.05.
szombat, 09:30
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEOL SC `B` 5:0
2.2015.10.26.
hétfő, 11:00
L-IT SZEAC SZEOL SC `A` 2:2
2.2015.09.24.
csütörtök, 16:00
DAFC SZEGED CONTITECH MAKÓ 0:1
2.2015.09.02.
szerda, 17:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 0:2
2.2015.08.29.
szombat, 13:00
SZEOL SC `B` BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 1:4
2.2015.08.29.
szombat, 12:00
KÖRÖS UFC BERÉNYI GYERMEK FC 1:1
2.2015.08.28.
péntek, 16:00
SZEGED 2011 GROSICS AKADÉMIA FK 1:4
1.2015.11.27.
péntek, 13:00
GROSICS AKADÉMIA FK L-IT SZEAC 2:0
1.2015.11.22.
vasárnap, 11:00
BERÉNYI GYERMEK FC DAFC SZEGED 0:4
1.2015.11.22.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1:0
1.2015.11.22.
vasárnap, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 KÖRÖS UFC 9:1
1.2015.11.21.
szombat, 13:00
SZEOL SC `A` HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3:1
1.2015.11.21.
szombat, 10:00
CONTITECH MAKÓ SZEGED 2011 0:1
Frissítve: 2016.10.26. 22:48
Bajnokság: NB2
2020/2021 - Merkantil Bank Liga NB II.
#csapat nevepont
01. DVSC 80
02. GYIRMÓT FC GYŐR 78
03. VASAS FC 78
04. PÉCSI MFC 64
05. FC AJKA 62
06. BUDAÖRS 59
07. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 57
08. SOROKSÁR SC 57
09. SZOLNOKI MÁV FC 57
10. SZEGED-CSANÁD GROSICS 56
11. SZOMBATHELYI HALADÁS 54
12. WKW ETO FC GYŐR 46
13. BFC SIÓFOK 45
14. DOROGI FC 44
15. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 44
16. ST. LŐRINC KFT. 42
17. AQVITAL FC CSÁKVÁR 38
18. KAZINCBARCIKA 33
19. KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 33
20. DEAC 23

Partnereink