Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2015/2016 - U-15 II. osztály Dél-Kelet

# időpont csapatokeredmény
2.2015.08.28.
péntek, 16:00
SZEGED 2011 GROSICS AKADÉMIA FK 1:4
2.2015.08.29.
szombat, 12:00
KÖRÖS UFC BERÉNYI GYERMEK FC 1:1
2.2015.08.29.
szombat, 13:00
SZEOL SC `B` BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 1:4
2.2015.09.02.
szerda, 17:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 0:2
3.2015.09.05.
szombat, 09:30
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEOL SC `B` 5:0
3.2015.09.05.
szombat, 11:00
CONTITECH MAKÓ KÖRÖS UFC 2:2
3.2015.09.05.
szombat, 12:00
BERÉNYI GYERMEK FC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:0
3.2015.09.05.
szombat, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC L-IT SZEAC 1:0
3.2015.09.05.
szombat, 13:00
SZEOL SC `A` SZEGED 2011 4:0
3.2015.09.05.
szombat, 15:00
GROSICS AKADÉMIA FK DAFC SZEGED 4:0
4.2015.09.12.
szombat, 10:00
KÖRÖS UFC GROSICS AKADÉMIA FK 0:11
4.2015.09.12.
szombat, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC CONTITECH MAKÓ 0:1
4.2015.09.12.
szombat, 12:00
SZEGED 2011 L-IT SZEAC 0:3
4.2015.09.13.
vasárnap, 11:00
DAFC SZEGED SZEOL SC `A` 0:3
4.2015.09.13.
vasárnap, 13:00
SZEOL SC `B` BERÉNYI GYERMEK FC 1:2
5.2015.09.18.
péntek, 17:00
GROSICS AKADÉMIA FK VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 17:2
5.2015.09.19.
szombat, 09:30
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:1
5.2015.09.19.
szombat, 10:00
L-IT SZEAC DAFC SZEGED 1:2
5.2015.09.19.
szombat, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED 2011 1:0
5.2015.09.19.
szombat, 13:00
SZEOL SC `A` KÖRÖS UFC 15:0
5.2015.09.20.
vasárnap, 11:00
CONTITECH MAKÓ SZEOL SC `B` 3:0
2.2015.09.24.
csütörtök, 16:00
DAFC SZEGED CONTITECH MAKÓ 0:1
6.2015.09.26.
szombat, 12:00
DAFC SZEGED SZEGED 2011 0:3
6.2015.09.26.
szombat, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEOL SC `A` 0:8
6.2015.09.27.
vasárnap, 09:30
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:1
6.2015.09.27.
vasárnap, 10:00
KÖRÖS UFC L-IT SZEAC 0:4
6.2015.09.27.
vasárnap, 13:00
SZEOL SC `B` GROSICS AKADÉMIA FK 1:4
7.2015.10.03.
szombat, 09:00
CONTITECH MAKÓ BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:6
7.2015.10.03.
szombat, 09:00
BERÉNYI GYERMEK FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 2:3
7.2015.10.03.
szombat, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DAFC SZEGED 2:0
7.2015.10.04.
vasárnap, 12:00
SZEGED 2011 KÖRÖS UFC 7:0
7.2015.10.04.
vasárnap, 13:00
SZEOL SC `A` SZEOL SC `B` 12:1
7.2015.10.04.
vasárnap, 13:00
L-IT SZEAC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 7:2
8.2015.10.10.
szombat, 09:30
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 CONTITECH MAKÓ 2:1
8.2015.10.10.
szombat, 10:00
BERÉNYI GYERMEK FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:4
8.2015.10.10.
szombat, 10:00
KÖRÖS UFC DAFC SZEGED 2:4
8.2015.10.10.
szombat, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEGED 2011 1:1
8.2015.10.11.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC `B` L-IT SZEAC 0:6
8.2015.10.11.
vasárnap, 16:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA GROSICS AKADÉMIA FK 3:3
9.2015.10.16.
péntek, 17:00
GROSICS AKADÉMIA FK OROSHÁZI MTK-ULE 1913 7:0
9.2015.10.17.
szombat, 13:00
CONTITECH MAKÓ BERÉNYI GYERMEK FC 2:1
9.2015.10.17.
szombat, 13:00
SZEOL SC `A` BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 1:1
9.2015.10.18.
vasárnap, 10:00
SZEGED 2011 SZEOL SC `B` 1:0
9.2015.10.18.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KÖRÖS UFC 4:1
9.2015.10.18.
vasárnap, 12:00
DAFC SZEGED VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 8:0
10.2015.10.21.
szerda, 14:30
BERÉNYI GYERMEK FC GROSICS AKADÉMIA FK 0:3
10.2015.10.21.
szerda, 15:00
CONTITECH MAKÓ HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:3
10.2015.10.22.
csütörtök, 13:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA L-IT SZEAC 3:0
10.2015.10.24.
szombat, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEOL SC `A` 0:7
10.2015.10.24.
szombat, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC KÖRÖS UFC 7:2
10.2015.10.25.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC `B` DAFC SZEGED 0:6
2.2015.10.26.
hétfő, 11:00
L-IT SZEAC SZEOL SC `A` 2:2
13.2015.10.28.
szerda, 13:00
DAFC SZEGED OROSHÁZI MTK-ULE 1913 2:1
11.2015.10.28.
szerda, 14:00
SZEOL SC `A` BERÉNYI GYERMEK FC 7:0
11.2015.10.30.
péntek, 15:00
GROSICS AKADÉMIA FK CONTITECH MAKÓ 3:0
11.2015.10.31.
szombat, 10:00
SZEGED 2011 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 1:0
11.2015.11.01.
vasárnap, 10:00
KÖRÖS UFC SZEOL SC `B` 2:1
11.2015.11.04.
szerda, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 5:0
12.2015.11.07.
szombat, 10:00
CONTITECH MAKÓ SZEOL SC `A` 0:4
12.2015.11.07.
szombat, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEGED 2011 0:5
12.2015.11.07.
szombat, 12:00
BERÉNYI GYERMEK FC L-IT SZEAC 0:2
12.2015.11.08.
vasárnap, 11:30
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA DAFC SZEGED 3:0
12.2015.11.08.
vasárnap, 13:00
GROSICS AKADÉMIA FK HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3:0
12.2015.11.08.
vasárnap, 13:00
SZEOL SC `B` VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 6:2
11.2015.11.12.
csütörtök, 11:30
L-IT SZEAC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1:2
13.2015.11.13.
péntek, 13:00
SZEOL SC `A` GROSICS AKADÉMIA FK 3:1
13.2015.11.14.
szombat, 10:00
KÖRÖS UFC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:6
13.2015.11.14.
szombat, 10:00
SZEGED 2011 BERÉNYI GYERMEK FC 2:0
13.2015.11.14.
szombat, 12:00
L-IT SZEAC CONTITECH MAKÓ 2:1
13.2015.11.15.
vasárnap, 18:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC `B` 3:1
1.2015.11.21.
szombat, 10:00
CONTITECH MAKÓ SZEGED 2011 0:1
1.2015.11.21.
szombat, 13:00
SZEOL SC `A` HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3:1
1.2015.11.22.
vasárnap, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 KÖRÖS UFC 9:1
1.2015.11.22.
vasárnap, 11:00
BERÉNYI GYERMEK FC DAFC SZEGED 0:4
1.2015.11.22.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1:0
6.2015.11.25.
szerda, 17:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA BERÉNYI GYERMEK FC 7:2
1.2015.11.27.
péntek, 13:00
GROSICS AKADÉMIA FK L-IT SZEAC 2:0
4.2015.11.28.
szombat, 11:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:0
15.2016.03.04.
péntek, 15:00
GROSICS AKADÉMIA FK SZEGED 2011 4:1
15.2016.03.05.
szombat, 12:00
BERÉNYI GYERMEK FC KÖRÖS UFC 11:0
15.2016.03.05.
szombat, 14:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:1
15.2016.03.06.
vasárnap, 11:30
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA SZEOL SC `B` 7:0
15.2016.03.06.
vasárnap, 13:00
SZEOL SC `A` L-IT SZEAC 2:0
16.2016.03.11.
péntek, 15:00
L-IT SZEAC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:1
16.2016.03.12.
szombat, 09:00
SZEGED 2011 SZEOL SC `A` 1:4
16.2016.03.12.
szombat, 12:00
KÖRÖS UFC CONTITECH MAKÓ 0:2
16.2016.03.12.
szombat, 12:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC BERÉNYI GYERMEK FC 1:3
16.2016.03.13.
vasárnap, 12:00
SZEOL SC `B` OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1:2
16.2016.03.13.
vasárnap, 12:00
DAFC SZEGED GROSICS AKADÉMIA FK 1:5
17.2016.03.19.
szombat, 09:00
GROSICS AKADÉMIA FK KÖRÖS UFC 14:0
17.2016.03.19.
szombat, 11:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 2:1
17.2016.03.19.
szombat, 12:00
L-IT SZEAC SZEGED 2011 0:0
17.2016.03.19.
szombat, 12:00
CONTITECH MAKÓ VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:0
17.2016.03.20.
vasárnap, 10:00
BERÉNYI GYERMEK FC SZEOL SC `B` 7:0
17.2016.03.20.
vasárnap, 12:00
SZEOL SC `A` DAFC SZEGED 4:0
18.2016.03.23.
szerda, 15:30
SZEGED 2011 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:1
18.2016.03.24.
csütörtök, 12:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC GROSICS AKADÉMIA FK 0:5
18.2016.03.24.
csütörtök, 13:00
SZEOL SC `B` CONTITECH MAKÓ 1:3
18.2016.03.24.
csütörtök, 13:00
KÖRÖS UFC SZEOL SC `A` 0:7
18.2016.03.24.
csütörtök, 13:30
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA OROSHÁZI MTK-ULE 1913 3:1
19.2016.04.02.
szombat, 10:00
SZEGED 2011 DAFC SZEGED 1:0
19.2016.04.02.
szombat, 11:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 5:0
19.2016.04.02.
szombat, 12:00
BERÉNYI GYERMEK FC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:3
19.2016.04.02.
szombat, 13:00
GROSICS AKADÉMIA FK SZEOL SC `B` 14:0
19.2016.04.02.
szombat, 13:00
SZEOL SC `A` VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 11:0
19.2016.04.03.
vasárnap, 12:00
L-IT SZEAC KÖRÖS UFC 8:0
15.2016.04.06.
szerda, 16:00
CONTITECH MAKÓ DAFC SZEGED 0:2
20.2016.04.07.
csütörtök, 16:00
SZEOL SC `B` SZEOL SC `A` 0:5
20.2016.04.09.
szombat, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BERÉNYI GYERMEK FC 2:3
20.2016.04.09.
szombat, 12:00
KÖRÖS UFC SZEGED 2011 0:1
20.2016.04.10.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA CONTITECH MAKÓ 4:0
20.2016.04.10.
vasárnap, 12:00
DAFC SZEGED HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:1
20.2016.04.10.
vasárnap, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC L-IT SZEAC 2:3
21.2016.04.15.
péntek, 16:00
GROSICS AKADÉMIA FK BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 3:0
21.2016.04.16.
szombat, 11:00
SZEGED 2011 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:1
21.2016.04.16.
szombat, 12:00
CONTITECH MAKÓ OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1:3
21.2016.04.16.
szombat, 12:00
L-IT SZEAC SZEOL SC `B` 1:4
21.2016.04.16.
szombat, 16:00
DAFC SZEGED KÖRÖS UFC 6:0
21.2016.04.17.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BERÉNYI GYERMEK FC 5:1
18.2016.04.21.
csütörtök, 17:00
DAFC SZEGED L-IT SZEAC 1:0
22.2016.04.22.
péntek, 16:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 GROSICS AKADÉMIA FK 1:4
22.2016.04.23.
szombat, 12:00
BERÉNYI GYERMEK FC CONTITECH MAKÓ 5:0
22.2016.04.23.
szombat, 12:00
KÖRÖS UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:3
22.2016.04.23.
szombat, 15:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC DAFC SZEGED 0:1
22.2016.04.24.
vasárnap, 09:00
SZEOL SC `B` SZEGED 2011 1:2
22.2016.04.24.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA SZEOL SC `A` 1:2
25.2016.04.27.
szerda, 18:00
SZEGED 2011 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1:1
23.2016.04.28.
csütörtök, 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC CONTITECH MAKÓ 2:0
23.2016.04.28.
csütörtök, 17:00
L-IT SZEAC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 1:0
23.2016.04.29.
péntek, 15:00
GROSICS AKADÉMIA FK BERÉNYI GYERMEK FC 7:0
23.2016.04.30.
szombat, 12:00
KÖRÖS UFC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 3:4
23.2016.04.30.
szombat, 13:00
SZEOL SC `A` OROSHÁZI MTK-ULE 1913 7:0
24.2016.05.05.
csütörtök, 17:00
BERÉNYI GYERMEK FC SZEOL SC `A` 0:6
24.2016.05.07.
szombat, 12:00
CONTITECH MAKÓ GROSICS AKADÉMIA FK 0:11
24.2016.05.07.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA SZEGED 2011 2:1
24.2016.05.08.
vasárnap, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:2
24.2016.05.08.
vasárnap, 13:00
SZEOL SC `B` KÖRÖS UFC 6:0
24.2016.05.10.
kedd, 16:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 L-IT SZEAC 0:0
25.2016.05.11.
szerda, 14:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC GROSICS AKADÉMIA FK 1:0
25.2016.05.13.
péntek, 16:00
L-IT SZEAC BERÉNYI GYERMEK FC 2:0
25.2016.05.13.
péntek, 17:00
SZEOL SC `A` CONTITECH MAKÓ 13:0
25.2016.05.14.
szombat, 15:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEOL SC `B` 4:0
25.2016.05.15.
vasárnap, 12:00
DAFC SZEGED BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:1
26.2016.05.21.
szombat, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 DAFC SZEGED 2:3
26.2016.05.21.
szombat, 12:00
BERÉNYI GYERMEK FC SZEGED 2011 1:0
26.2016.05.22.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA KÖRÖS UFC 6:0
26.2016.05.22.
vasárnap, 12:00
CONTITECH MAKÓ L-IT SZEAC 0:1
26.2016.05.22.
vasárnap, 13:00
GROSICS AKADÉMIA FK SZEOL SC `A` 7:4
26.2016.05.22.
vasárnap, 13:00
SZEOL SC `B` HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:11
23.2016.05.24.
kedd, 18:00
DAFC SZEGED SZEOL SC `B` 2:0
14.2016.05.25.
szerda, 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC `A` 0:5
14.2016.05.27.
péntek, 12:00
L-IT SZEAC GROSICS AKADÉMIA FK 1:3
14.2016.05.28.
szombat, 10:00
SZEGED 2011 CONTITECH MAKÓ 5:0
14.2016.05.28.
szombat, 12:00
KÖRÖS UFC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 0:2
14.2016.05.28.
szombat, 15:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:3
14.2016.06.02.
csütörtök, 18:00
DAFC SZEGED BERÉNYI GYERMEK FC 3:0
Frissítve: 2016.10.26. 22:48
Bajnokság: NB2
2020/2021
Merkantil Bank Liga NB II.
2020.10.04. vasárnap
VASAS FC/SZEGED-CSANÁD GROSICS
Illovszky Rudolf Stadion
2020/2021 - Merkantil Bank Liga NB II.
#csapat nevepont
01. DVSC 23
02. GYIRMÓT FC GYŐR 19
03. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 19
04. BUDAÖRS 18
05. SZOLNOKI MÁV FC 18
06. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 17
07. DOROGI FC 15
08. SOROKSÁR SC 14
09. FC AJKA 13
10. WKW ETO FC GYŐR 13
11. SZOMBATHELYI HALADÁS 13
12. PÉCSI MFC 13
13. KAZINCBARCIKA 12
14. SZEGED-CSANÁD GROSICS 11
15. BFC SIÓFOK 11
16. VASAS FC 11
17. KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 11
18. ST. LŐRINC KFT. 8
19. DEAC 6
20. AQVITAL FC CSÁKVÁR 3

Partnereink