2015/2016 - U-17 II. osztály Dél-Kelet

# időpont csapatokeredmény
33.2016.06.05.
vasárnap, 11:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 SZEGED 2011 3:2
33.2016.06.05.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED OROSHÁZI MTK-ULE 1913 n.a.
33.2016.06.04.
szombat, 10:00
SZEOL SC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:2
30.2016.06.02.
csütörtök, 17:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEGED 2011 0:4
33.2016.06.02.
csütörtök, 17:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA CONTITECH MAKÓ 5:0
33.2016.06.01.
szerda, 16:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 2:2
26.2016.05.31.
kedd, 16:30
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 2:1
32.2016.05.29.
vasárnap, 15:00
CONTITECH MAKÓ HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 3:1
32.2016.05.29.
vasárnap, 10:00
SZEGED 2011 SZEOL SC 1:5
32.2016.05.28.
szombat, 14:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 4:3
32.2016.05.27.
péntek, 18:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 DAFC SZEGED 3:2
31.2016.05.25.
szerda, 18:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:4
32.2016.05.25.
szerda, 16:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:17
31.2016.05.22.
vasárnap, 12:00
SZEGED 2011 CONTITECH MAKÓ 1:5
18.2016.05.22.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEOL SC 0:1
31.2016.05.22.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 3:2
31.2016.05.18.
szerda, 15:30
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 7:1
31.2016.05.17.
kedd, 18:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 7:0
30.2016.05.15.
vasárnap, 15:00
CONTITECH MAKÓ SZEOL SC 0:2
30.2016.05.14.
szombat, 12:30
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 17:0
30.2016.05.14.
szombat, 12:00
DAFC SZEGED HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:4
30.2016.05.13.
péntek, 15:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 3:0
29.2016.05.11.
szerda, 18:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5:2
29.2016.05.07.
szombat, 12:00
SZEGED 2011 BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 2:2
29.2016.05.07.
szombat, 11:00
SZEOL SC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 3:0
29.2016.05.07.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 5:3
29.2016.05.04.
szerda, 15:00
CONTITECH MAKÓ OROSHÁZI MTK-ULE 1913 7:1
28.2016.05.01.
vasárnap, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEOL SC 0:18
28.2016.04.27.
szerda, 18:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC DAFC SZEGED 1:2
28.2016.04.27.
szerda, 15:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 CONTITECH MAKÓ 6:2
28.2016.04.26.
kedd, 09:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 9:2
27.2016.04.23.
szombat, 13:00
SZEGED 2011 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:3
27.2016.04.23.
szombat, 12:00
DAFC SZEGED SZEOL SC 0:11
27.2016.04.21.
csütörtök, 18:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 7:0
27.2016.04.20.
szerda, 15:00
CONTITECH MAKÓ KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 3:1
27.2016.04.19.
kedd, 15:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 0:10
26.2016.04.17.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 0:1
26.2016.04.16.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 SZEOL SC 5:1
26.2016.04.14.
csütörtök, 17:00
DAFC SZEGED BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:15
26.2016.04.14.
csütörtök, 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC CONTITECH MAKÓ 12:0
25.2016.04.09.
szombat, 12:00
SZEGED 2011 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 5:5
25.2016.04.09.
szombat, 10:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 DAFC SZEGED 2:0
25.2016.04.09.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 9:1
25.2016.04.09.
szombat, 10:00
SZEOL SC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 3:3
20.2016.04.07.
csütörtök, 14:30
DAFC SZEGED KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 0:2
25.2016.04.06.
szerda, 17:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:14
24.2016.04.03.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 6:0
24.2016.04.03.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC CONTITECH MAKÓ 2:5
24.2016.04.03.
vasárnap, 09:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 7:1
24.2016.04.02.
szombat, 12:00
DAFC SZEGED SZEGED 2011 3:3
24.2016.04.02.
szombat, 09:30
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 11:0
28.2016.03.29.
kedd, 11:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC SZEGED 2011 2:3
23.2016.03.24.
csütörtök, 11:00
SZEGED 2011 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 1:3
23.2016.03.24.
csütörtök, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 SZEOL SC 1:5
23.2016.03.23.
szerda, 15:00
CONTITECH MAKÓ DAFC SZEGED 6:0
23.2016.03.23.
szerda, 13:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:8
23.2016.03.22.
kedd, 16:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:7
22.2016.03.20.
vasárnap, 15:00
CONTITECH MAKÓ BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:2
22.2016.03.20.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC 3:4
22.2016.03.19.
szombat, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 DAFC SZEGED 1:0
22.2016.03.19.
szombat, 11:00
SZEGED 2011 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 2:3
22.2016.03.18.
péntek, 16:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:1
21.2016.03.13.
vasárnap, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 8:1
21.2016.03.12.
szombat, 10:00
DAFC SZEGED BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 0:2
21.2016.03.12.
szombat, 10:00
SZEOL SC SZEGED 2011 6:1
21.2016.03.11.
péntek, 16:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA OROSHÁZI MTK-ULE 1913 11:0
21.2016.03.11.
péntek, 15:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 CONTITECH MAKÓ 2:5
20.2016.03.05.
szombat, 15:00
CONTITECH MAKÓ SZEGED 2011 3:2
20.2016.03.04.
péntek, 15:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:8
20.2016.03.02.
szerda, 16:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 6:2
20.2016.03.02.
szerda, 15:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 3:1
19.2016.02.28.
vasárnap, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 0:2
19.2016.02.28.
vasárnap, 10:00
SZEGED 2011 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1:0
19.2016.02.28.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC CONTITECH MAKÓ 6:0
19.2016.02.27.
szombat, 11:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:8
19.2016.02.26.
péntek, 14:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DAFC SZEGED 5:0
18.2016.02.24.
szerda, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:3
18.2016.02.21.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 SZEGED 2011 2:0
18.2016.02.20.
szombat, 10:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 3:0
18.2016.02.20.
szombat, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 CONTITECH MAKÓ 2:2
17.2015.12.12.
szombat, 13:00
SZEGED 2011 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 6:1
17.2015.12.12.
szombat, 11:00
DAFC SZEGED VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:3
15.2015.12.10.
csütörtök, 17:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA DAFC SZEGED 8:0
17.2015.12.09.
szerda, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:3
17.2015.12.09.
szerda, 13:00
CONTITECH MAKÓ BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 3:1
16.2015.12.06.
vasárnap, 09:00
SZEOL SC DAFC SZEGED 6:0
16.2015.12.05.
szombat, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:7
16.2015.12.04.
péntek, 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED 2011 3:2
15.2015.11.29.
vasárnap, 11:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1:2
15.2015.11.28.
szombat, 11:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 3:2
15.2015.11.28.
szombat, 11:00
CONTITECH MAKÓ HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:1
15.2015.11.28.
szombat, 11:00
SZEOL SC BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 5:4
16.2015.11.24.
kedd, 13:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC CONTITECH MAKÓ 1:5
14.2015.11.22.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEGED 2011 6:0
14.2015.11.22.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 5:1
14.2015.11.21.
szombat, 09:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA SZEOL SC 4:0
14.2015.11.21.
szombat, 09:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 9:0
14.2015.11.19.
csütörtök, 11:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 2:5
13.2015.11.15.
vasárnap, 14:00
CONTITECH MAKÓ VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 4:1
13.2015.11.15.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3:2
13.2015.11.14.
szombat, 14:00
SZEGED 2011 DAFC SZEGED 2:6
13.2015.11.14.
szombat, 10:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC SZEOL SC 0:12
13.2015.11.13.
péntek, 13:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:9
16.2015.11.11.
szerda, 16:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 7:0
12.2015.11.08.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 7:1
12.2015.11.08.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 9:0
12.2015.11.07.
szombat, 11:00
DAFC SZEGED CONTITECH MAKÓ 0:5
12.2015.11.07.
szombat, 11:00
SZEOL SC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 9:0
12.2015.11.07.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA SZEGED 2011 11:0
11.2015.11.05.
csütörtök, 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 SZEGED 2011 5:4
11.2015.11.01.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3:0
11.2015.10.31.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA CONTITECH MAKÓ 11:1
11.2015.10.31.
szombat, 09:30
DAFC SZEGED OROSHÁZI MTK-ULE 1913 0:0
11.2015.10.30.
péntek, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 1:2
9.2015.10.28.
szerda, 12:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC DAFC SZEGED 4:0
17.2015.10.28.
szerda, 10:00
SZEOL SC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1:1
10.2015.10.25.
vasárnap, 12:00
SZEGED 2011 SZEOL SC 0:7
10.2015.10.22.
csütörtök, 14:30
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 3:2
10.2015.10.22.
csütörtök, 14:00
CONTITECH MAKÓ HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 7:3
10.2015.10.22.
csütörtök, 13:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:8
10.2015.10.21.
szerda, 12:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 DAFC SZEGED 5:2
9.2015.10.18.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:5
9.2015.10.17.
szombat, 10:00
SZEGED 2011 CONTITECH MAKÓ 2:3
9.2015.10.17.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 2:6
9.2015.10.15.
csütörtök, 16:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 13:2
8.2015.10.11.
vasárnap, 14:00
CONTITECH MAKÓ SZEOL SC 1:3
8.2015.10.11.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 6:1
8.2015.10.10.
szombat, 14:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEGED 2011 1:0
8.2015.10.10.
szombat, 11:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:14
8.2015.10.10.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DAFC SZEGED 4:0
1.2015.10.07.
szerda, 15:00
CONTITECH MAKÓ DAFC SZEGED 2:1
7.2015.10.04.
vasárnap, 14:00
CONTITECH MAKÓ OROSHÁZI MTK-ULE 1913 2:0
7.2015.10.04.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 4:2
7.2015.10.03.
szombat, 11:00
SZEOL SC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 6:0
7.2015.10.03.
szombat, 10:00
SZEGED 2011 BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 2:5
7.2015.10.03.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:2
6.2015.09.27.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC DAFC SZEGED 4:1
6.2015.09.27.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 CONTITECH MAKÓ 5:1
6.2015.09.26.
szombat, 14:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEOL SC 0:6
6.2015.09.26.
szombat, 13:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC SZEGED 2011 2:3
6.2015.09.23.
szerda, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 10:1
5.2015.09.20.
vasárnap, 14:00
CONTITECH MAKÓ KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 6:0
5.2015.09.20.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC DAFC SZEGED 9:1
5.2015.09.19.
szombat, 14:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 0:1
5.2015.09.19.
szombat, 10:00
SZEGED 2011 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:9
5.2015.09.18.
péntek, 16:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 3:0
4.2015.09.13.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 5:0
4.2015.09.12.
szombat, 11:30
DAFC SZEGED BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:7
4.2015.09.12.
szombat, 11:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 3:6
4.2015.09.12.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC CONTITECH MAKÓ 2:2
4.2015.09.12.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 SZEOL SC 0:4
3.2015.09.06.
vasárnap, 12:00
SZEGED 2011 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1:1
3.2015.09.06.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 3:0
3.2015.09.06.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 DAFC SZEGED 1:2
3.2015.09.06.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 4:1
3.2015.09.05.
szombat, 14:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:4
2.2015.08.30.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 2:1
2.2015.08.30.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 12:1
2.2015.08.29.
szombat, 12:30
DAFC SZEGED SZEGED 2011 9:0
2.2015.08.29.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 8:0
2.2015.08.28.
péntek, 15:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC CONTITECH MAKÓ 1:2
1.2015.08.26.
szerda, 11:00
SZEGED 2011 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:16
1.2015.08.23.
vasárnap, 14:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:3
1.2015.08.23.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 SZEOL SC 0:7
1.2015.08.22.
szombat, 11:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:9
Frissítve: 2016.10.26. 22:48
Bajnokság: NB2
2020/2021
Merkantil Bank Liga NB II.
2021.05.16. vasárnap, 17:00
SZEGED-CSANÁD GROSICS/KAZINCBARCIKA
Szent Gellért Fórum
2020/2021 - Merkantil Bank Liga NB II.
#csapat nevepont
01. DVSC 77
02. GYIRMÓT FC GYŐR 75
03. VASAS FC 75
04. PÉCSI MFC 64
05. FC AJKA 62
06. BUDAÖRS 58
07. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 54
08. SOROKSÁR SC 54
09. SZOMBATHELYI HALADÁS 54
10. SZOLNOKI MÁV FC 54
11. SZEGED-CSANÁD GROSICS 53
12. WKW ETO FC GYŐR 46
13. BFC SIÓFOK 44
14. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 44
15. ST. LŐRINC KFT. 41
16. DOROGI FC 41
17. AQVITAL FC CSÁKVÁR 38
18. KAZINCBARCIKA 33
19. KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 33
20. DEAC 22

Partnereink