Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2015/2016 - U-17 II. osztály Dél-Kelet

# időpont csapatokeredmény
1.2015.08.22.
szombat, 11:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:9
1.2015.08.23.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 SZEOL SC 0:7
1.2015.08.23.
vasárnap, 14:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:3
1.2015.08.26.
szerda, 11:00
SZEGED 2011 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:16
2.2015.08.28.
péntek, 15:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC CONTITECH MAKÓ 1:2
2.2015.08.29.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 8:0
2.2015.08.29.
szombat, 12:30
DAFC SZEGED SZEGED 2011 9:0
2.2015.08.30.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 12:1
2.2015.08.30.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 2:1
3.2015.09.05.
szombat, 14:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:4
3.2015.09.06.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 DAFC SZEGED 1:2
3.2015.09.06.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 4:1
3.2015.09.06.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 3:0
3.2015.09.06.
vasárnap, 12:00
SZEGED 2011 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1:1
4.2015.09.12.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC CONTITECH MAKÓ 2:2
4.2015.09.12.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 SZEOL SC 0:4
4.2015.09.12.
szombat, 11:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 3:6
4.2015.09.12.
szombat, 11:30
DAFC SZEGED BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:7
4.2015.09.13.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 5:0
5.2015.09.18.
péntek, 16:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 3:0
5.2015.09.19.
szombat, 10:00
SZEGED 2011 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:9
5.2015.09.19.
szombat, 14:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 0:1
5.2015.09.20.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC DAFC SZEGED 9:1
5.2015.09.20.
vasárnap, 14:00
CONTITECH MAKÓ KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 6:0
6.2015.09.23.
szerda, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 10:1
6.2015.09.26.
szombat, 13:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC SZEGED 2011 2:3
6.2015.09.26.
szombat, 14:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEOL SC 0:6
6.2015.09.27.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 CONTITECH MAKÓ 5:1
6.2015.09.27.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC DAFC SZEGED 4:1
7.2015.10.03.
szombat, 10:00
SZEGED 2011 BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 2:5
7.2015.10.03.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:2
7.2015.10.03.
szombat, 11:00
SZEOL SC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 6:0
7.2015.10.04.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 4:2
7.2015.10.04.
vasárnap, 14:00
CONTITECH MAKÓ OROSHÁZI MTK-ULE 1913 2:0
1.2015.10.07.
szerda, 15:00
CONTITECH MAKÓ DAFC SZEGED 2:1
8.2015.10.10.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DAFC SZEGED 4:0
8.2015.10.10.
szombat, 11:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:14
8.2015.10.10.
szombat, 14:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEGED 2011 1:0
8.2015.10.11.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 6:1
8.2015.10.11.
vasárnap, 14:00
CONTITECH MAKÓ SZEOL SC 1:3
9.2015.10.15.
csütörtök, 16:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 13:2
9.2015.10.17.
szombat, 10:00
SZEGED 2011 CONTITECH MAKÓ 2:3
9.2015.10.17.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 2:6
9.2015.10.18.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:5
10.2015.10.21.
szerda, 12:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 DAFC SZEGED 5:2
10.2015.10.22.
csütörtök, 13:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:8
10.2015.10.22.
csütörtök, 14:00
CONTITECH MAKÓ HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 7:3
10.2015.10.22.
csütörtök, 14:30
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 3:2
10.2015.10.25.
vasárnap, 12:00
SZEGED 2011 SZEOL SC 0:7
17.2015.10.28.
szerda, 10:00
SZEOL SC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1:1
9.2015.10.28.
szerda, 12:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC DAFC SZEGED 4:0
11.2015.10.30.
péntek, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 1:2
11.2015.10.31.
szombat, 09:30
DAFC SZEGED OROSHÁZI MTK-ULE 1913 0:0
11.2015.10.31.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA CONTITECH MAKÓ 11:1
11.2015.11.01.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3:0
11.2015.11.05.
csütörtök, 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 SZEGED 2011 5:4
12.2015.11.07.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA SZEGED 2011 11:0
12.2015.11.07.
szombat, 11:00
DAFC SZEGED CONTITECH MAKÓ 0:5
12.2015.11.07.
szombat, 11:00
SZEOL SC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 9:0
12.2015.11.08.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 9:0
12.2015.11.08.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 7:1
16.2015.11.11.
szerda, 16:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 7:0
13.2015.11.13.
péntek, 13:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:9
13.2015.11.14.
szombat, 10:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC SZEOL SC 0:12
13.2015.11.14.
szombat, 14:00
SZEGED 2011 DAFC SZEGED 2:6
13.2015.11.15.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3:2
13.2015.11.15.
vasárnap, 14:00
CONTITECH MAKÓ VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 4:1
14.2015.11.19.
csütörtök, 11:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 2:5
14.2015.11.21.
szombat, 09:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA SZEOL SC 4:0
14.2015.11.21.
szombat, 09:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 9:0
14.2015.11.22.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 5:1
14.2015.11.22.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEGED 2011 6:0
16.2015.11.24.
kedd, 13:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC CONTITECH MAKÓ 1:5
15.2015.11.28.
szombat, 11:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 3:2
15.2015.11.28.
szombat, 11:00
CONTITECH MAKÓ HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:1
15.2015.11.28.
szombat, 11:00
SZEOL SC BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 5:4
15.2015.11.29.
vasárnap, 11:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1:2
16.2015.12.04.
péntek, 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED 2011 3:2
16.2015.12.05.
szombat, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:7
16.2015.12.06.
vasárnap, 09:00
SZEOL SC DAFC SZEGED 6:0
17.2015.12.09.
szerda, 13:00
CONTITECH MAKÓ BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 3:1
17.2015.12.09.
szerda, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:3
15.2015.12.10.
csütörtök, 17:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA DAFC SZEGED 8:0
17.2015.12.12.
szombat, 11:00
DAFC SZEGED VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:3
17.2015.12.12.
szombat, 13:00
SZEGED 2011 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 6:1
18.2016.02.20.
szombat, 10:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 3:0
18.2016.02.20.
szombat, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 CONTITECH MAKÓ 2:2
18.2016.02.21.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 SZEGED 2011 2:0
18.2016.02.24.
szerda, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:3
19.2016.02.26.
péntek, 14:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DAFC SZEGED 5:0
19.2016.02.27.
szombat, 11:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:8
19.2016.02.28.
vasárnap, 10:00
SZEGED 2011 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1:0
19.2016.02.28.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC CONTITECH MAKÓ 6:0
19.2016.02.28.
vasárnap, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 0:2
20.2016.03.02.
szerda, 15:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 3:1
20.2016.03.02.
szerda, 16:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 6:2
20.2016.03.04.
péntek, 15:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:8
20.2016.03.05.
szombat, 15:00
CONTITECH MAKÓ SZEGED 2011 3:2
21.2016.03.11.
péntek, 15:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 CONTITECH MAKÓ 2:5
21.2016.03.11.
péntek, 16:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA OROSHÁZI MTK-ULE 1913 11:0
21.2016.03.12.
szombat, 10:00
DAFC SZEGED BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 0:2
21.2016.03.12.
szombat, 10:00
SZEOL SC SZEGED 2011 6:1
21.2016.03.13.
vasárnap, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 8:1
22.2016.03.18.
péntek, 16:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:1
22.2016.03.19.
szombat, 11:00
SZEGED 2011 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 2:3
22.2016.03.19.
szombat, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 DAFC SZEGED 1:0
22.2016.03.20.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC 3:4
22.2016.03.20.
vasárnap, 15:00
CONTITECH MAKÓ BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:2
23.2016.03.22.
kedd, 16:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:7
23.2016.03.23.
szerda, 13:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:8
23.2016.03.23.
szerda, 15:00
CONTITECH MAKÓ DAFC SZEGED 6:0
23.2016.03.24.
csütörtök, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 SZEOL SC 1:5
23.2016.03.24.
csütörtök, 11:00
SZEGED 2011 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 1:3
28.2016.03.29.
kedd, 11:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC SZEGED 2011 2:3
24.2016.04.02.
szombat, 09:30
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 11:0
24.2016.04.02.
szombat, 12:00
DAFC SZEGED SZEGED 2011 3:3
24.2016.04.03.
vasárnap, 09:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 7:1
24.2016.04.03.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 6:0
24.2016.04.03.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC CONTITECH MAKÓ 2:5
25.2016.04.06.
szerda, 17:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:14
20.2016.04.07.
csütörtök, 14:30
DAFC SZEGED KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 0:2
25.2016.04.09.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 9:1
25.2016.04.09.
szombat, 10:00
SZEOL SC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 3:3
25.2016.04.09.
szombat, 10:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 DAFC SZEGED 2:0
25.2016.04.09.
szombat, 12:00
SZEGED 2011 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 5:5
26.2016.04.14.
csütörtök, 17:00
DAFC SZEGED BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:15
26.2016.04.14.
csütörtök, 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC CONTITECH MAKÓ 12:0
26.2016.04.16.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 SZEOL SC 5:1
26.2016.04.17.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 0:1
27.2016.04.19.
kedd, 15:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 0:10
27.2016.04.20.
szerda, 15:00
CONTITECH MAKÓ KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 3:1
27.2016.04.21.
csütörtök, 18:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 7:0
27.2016.04.23.
szombat, 12:00
DAFC SZEGED SZEOL SC 0:11
27.2016.04.23.
szombat, 13:00
SZEGED 2011 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:3
28.2016.04.26.
kedd, 09:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 9:2
28.2016.04.27.
szerda, 15:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 CONTITECH MAKÓ 6:2
28.2016.04.27.
szerda, 18:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC DAFC SZEGED 1:2
28.2016.05.01.
vasárnap, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEOL SC 0:18
29.2016.05.04.
szerda, 15:00
CONTITECH MAKÓ OROSHÁZI MTK-ULE 1913 7:1
29.2016.05.07.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 5:3
29.2016.05.07.
szombat, 11:00
SZEOL SC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 3:0
29.2016.05.07.
szombat, 12:00
SZEGED 2011 BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 2:2
29.2016.05.11.
szerda, 18:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5:2
30.2016.05.13.
péntek, 15:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 3:0
30.2016.05.14.
szombat, 12:00
DAFC SZEGED HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:4
30.2016.05.14.
szombat, 12:30
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 17:0
30.2016.05.15.
vasárnap, 15:00
CONTITECH MAKÓ SZEOL SC 0:2
31.2016.05.17.
kedd, 18:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 7:0
31.2016.05.18.
szerda, 15:30
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 7:1
31.2016.05.22.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 3:2
18.2016.05.22.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEOL SC 0:1
31.2016.05.22.
vasárnap, 12:00
SZEGED 2011 CONTITECH MAKÓ 1:5
32.2016.05.25.
szerda, 16:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:17
31.2016.05.25.
szerda, 18:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:4
32.2016.05.27.
péntek, 18:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 DAFC SZEGED 3:2
32.2016.05.28.
szombat, 14:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 4:3
32.2016.05.29.
vasárnap, 10:00
SZEGED 2011 SZEOL SC 1:5
32.2016.05.29.
vasárnap, 15:00
CONTITECH MAKÓ HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 3:1
26.2016.05.31.
kedd, 16:30
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 2:1
33.2016.06.01.
szerda, 16:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 2:2
30.2016.06.02.
csütörtök, 17:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEGED 2011 0:4
33.2016.06.02.
csütörtök, 17:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA CONTITECH MAKÓ 5:0
33.2016.06.04.
szombat, 10:00
SZEOL SC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:2
33.2016.06.05.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED OROSHÁZI MTK-ULE 1913 n.a.
33.2016.06.05.
vasárnap, 11:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 SZEGED 2011 3:2
Frissítve: 2016.10.26. 22:48
Bajnokság: NB2
2020/2021
Merkantil Bank Liga NB II.
2020.10.04. vasárnap
VASAS FC/SZEGED-CSANÁD GROSICS
Illovszky Rudolf Stadion
2020/2021 - Merkantil Bank Liga NB II.
#csapat nevepont
01. DVSC 23
02. GYIRMÓT FC GYŐR 19
03. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 19
04. BUDAÖRS 18
05. SZOLNOKI MÁV FC 18
06. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 17
07. DOROGI FC 15
08. SOROKSÁR SC 14
09. FC AJKA 13
10. WKW ETO FC GYŐR 13
11. SZOMBATHELYI HALADÁS 13
12. PÉCSI MFC 13
13. KAZINCBARCIKA 12
14. SZEGED-CSANÁD GROSICS 11
15. BFC SIÓFOK 11
16. VASAS FC 11
17. KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 11
18. ST. LŐRINC KFT. 8
19. DEAC 6
20. AQVITAL FC CSÁKVÁR 3

Partnereink