2015/2016 - U-19 II. osztály Dél-Kelet

# időpont csapatokeredmény
1.2015.08.22.
szombat, 13:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:8
1.2015.08.23.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-18 SZEOL SC 2:4
1.2015.08.23.
vasárnap, 16:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:1
1.2015.08.26.
szerda, 13:00
SZEGED 2011 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 1:4
2.2015.08.28.
péntek, 15:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC CONTITECH MAKÓ 2:3
2.2015.08.29.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-18 14:0
2.2015.08.29.
szombat, 14:30
DAFC SZEGED SZEGED 2011 1:4
2.2015.08.30.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 2:0
2.2015.08.30.
vasárnap, 13:00
SZEOL SC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 2:1
3.2015.09.05.
szombat, 16:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:10
3.2015.09.06.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-18 DAFC SZEGED 7:1
3.2015.09.06.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 1:1
3.2015.09.06.
vasárnap, 13:00
SZEOL SC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:6
3.2015.09.06.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 3:1
4.2015.09.12.
szombat, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC CONTITECH MAKÓ 6:1
4.2015.09.12.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 SZEOL SC 1:2
4.2015.09.12.
szombat, 13:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 3:1
4.2015.09.12.
szombat, 13:30
DAFC SZEGED BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 1:12
4.2015.09.13.
vasárnap, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-18 6:1
5.2015.09.18.
péntek, 18:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 8:1
5.2015.09.19.
szombat, 12:00
SZEGED 2011 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:3
5.2015.09.19.
szombat, 16:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 0:2
5.2015.09.20.
vasárnap, 13:00
SZEOL SC DAFC SZEGED 2:3
5.2015.09.20.
vasárnap, 16:00
CONTITECH MAKÓ KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 3:2
6.2015.09.23.
szerda, 14:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-18 11:1
6.2015.09.26.
szombat, 16:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEOL SC 0:3
6.2015.09.27.
vasárnap, 11:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC SZEGED 2011 1:1
6.2015.09.27.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 CONTITECH MAKÓ 6:1
6.2015.09.27.
vasárnap, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC DAFC SZEGED 2:1
7.2015.10.03.
szombat, 12:00
SZEGED 2011 BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 3:0
7.2015.10.03.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 9:3
7.2015.10.03.
szombat, 13:00
SZEOL SC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:0
7.2015.10.04.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-18 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 2:2
7.2015.10.04.
vasárnap, 16:00
CONTITECH MAKÓ OROSHÁZI MTK-ULE 1913 5:1
1.2015.10.07.
szerda, 17:00
CONTITECH MAKÓ DAFC SZEGED 4:1
8.2015.10.10.
szombat, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DAFC SZEGED 10:0
8.2015.10.10.
szombat, 13:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:0
8.2015.10.10.
szombat, 16:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEGED 2011 2:5
8.2015.10.11.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-18 4:2
8.2015.10.11.
vasárnap, 16:00
CONTITECH MAKÓ SZEOL SC 1:2
9.2015.10.15.
csütörtök, 18:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 8:0
9.2015.10.17.
szombat, 12:00
SZEGED 2011 CONTITECH MAKÓ 4:0
9.2015.10.17.
szombat, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-18 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 2:0
9.2015.10.18.
vasárnap, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:6
10.2015.10.21.
szerda, 14:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 DAFC SZEGED 10:0
10.2015.10.22.
csütörtök, 12:30
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 4:0
10.2015.10.22.
csütörtök, 15:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 1:6
10.2015.10.22.
csütörtök, 16:00
CONTITECH MAKÓ HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-18 5:3
10.2015.10.25.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 SZEOL SC 0:0
9.2015.10.28.
szerda, 10:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC DAFC SZEGED 0:1
17.2015.10.28.
szerda, 12:00
SZEOL SC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 5:3
11.2015.10.30.
péntek, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 1:1
11.2015.10.31.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA CONTITECH MAKÓ 7:0
11.2015.10.31.
szombat, 11:30
DAFC SZEGED OROSHÁZI MTK-ULE 1913 3:1
11.2015.11.01.
vasárnap, 13:00
SZEOL SC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:5
11.2015.11.05.
csütörtök, 15:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-18 SZEGED 2011 4:5
12.2015.11.07.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA SZEGED 2011 7:0
12.2015.11.07.
szombat, 13:00
SZEOL SC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-18 3:2
12.2015.11.08.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 5:1
12.2015.11.08.
vasárnap, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 5:0
16.2015.11.11.
szerda, 18:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 11:0
12.2015.11.12.
csütörtök, 13:30
DAFC SZEGED CONTITECH MAKÓ 0:2
13.2015.11.13.
péntek, 15:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-18 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:13
13.2015.11.14.
szombat, 12:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC SZEOL SC 0:2
13.2015.11.15.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:0
13.2015.11.15.
vasárnap, 16:00
CONTITECH MAKÓ VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:2
13.2015.11.16.
hétfő, 14:00
SZEGED 2011 DAFC SZEGED 6:1
14.2015.11.19.
csütörtök, 13:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 1:4
14.2015.11.21.
szombat, 11:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA SZEOL SC 9:0
14.2015.11.21.
szombat, 11:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 3:0
14.2015.11.22.
vasárnap, 12:00
DAFC SZEGED HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-18 2:1
16.2015.11.24.
kedd, 11:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC CONTITECH MAKÓ 3:4
14.2015.11.25.
szerda, 14:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEGED 2011 0:2
15.2015.11.28.
szombat, 13:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 1:4
15.2015.11.28.
szombat, 13:00
CONTITECH MAKÓ HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:3
15.2015.11.28.
szombat, 13:00
SZEOL SC BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 2:1
15.2015.11.29.
vasárnap, 13:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-18 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:0
16.2015.12.04.
péntek, 15:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED 2011 1:0
16.2015.12.05.
szombat, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:9
16.2015.12.06.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC DAFC SZEGED 4:0
15.2015.12.08.
kedd, 12:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA DAFC SZEGED 11:0
17.2015.12.09.
szerda, 11:00
CONTITECH MAKÓ BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 1:5
17.2015.12.09.
szerda, 14:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-18 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:16
17.2015.12.12.
szombat, 11:00
SZEGED 2011 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 0:0
17.2015.12.12.
szombat, 13:00
DAFC SZEGED VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1:2
18.2016.02.20.
szombat, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 CONTITECH MAKÓ 3:9
18.2016.02.20.
szombat, 12:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-18 8:0
18.2016.02.21.
vasárnap, 13:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 SZEGED 2011 1:3
18.2016.02.24.
szerda, 14:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 2:3
19.2016.02.26.
péntek, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DAFC SZEGED 11:0
19.2016.02.27.
szombat, 13:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 1:8
19.2016.02.28.
vasárnap, 12:00
SZEGED 2011 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 6:0
19.2016.02.28.
vasárnap, 12:00
SZEOL SC CONTITECH MAKÓ 3:0
19.2016.02.28.
vasárnap, 18:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-18 BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 3:5
20.2016.03.02.
szerda, 17:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-18 2:4
20.2016.03.04.
péntek, 17:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 3:9
20.2016.03.05.
szombat, 17:00
CONTITECH MAKÓ SZEGED 2011 2:1
20.2016.03.06.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:1
21.2016.03.11.
péntek, 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-18 CONTITECH MAKÓ 4:1
21.2016.03.11.
péntek, 18:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA OROSHÁZI MTK-ULE 1913 17:1
21.2016.03.12.
szombat, 12:00
DAFC SZEGED BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 0:5
21.2016.03.12.
szombat, 12:00
SZEOL SC SZEGED 2011 2:0
21.2016.03.13.
vasárnap, 15:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 0:2
22.2016.03.18.
péntek, 18:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 3:2
22.2016.03.19.
szombat, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 DAFC SZEGED 5:3
22.2016.03.19.
szombat, 13:00
SZEGED 2011 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-18 1:1
22.2016.03.20.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC 4:2
22.2016.03.20.
vasárnap, 17:00
CONTITECH MAKÓ BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 3:6
23.2016.03.22.
kedd, 14:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:1
23.2016.03.23.
szerda, 15:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:7
23.2016.03.23.
szerda, 17:00
CONTITECH MAKÓ DAFC SZEGED 3:2
23.2016.03.24.
csütörtök, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-18 SZEOL SC 1:3
23.2016.03.24.
csütörtök, 13:00
SZEGED 2011 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 3:2
28.2016.03.29.
kedd, 13:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC SZEGED 2011 2:3
24.2016.04.02.
szombat, 11:30
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-18 22:0
24.2016.04.02.
szombat, 14:00
DAFC SZEGED SZEGED 2011 0:2
24.2016.04.03.
vasárnap, 11:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 1:5
24.2016.04.03.
vasárnap, 13:00
SZEOL SC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 2:1
24.2016.04.03.
vasárnap, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC CONTITECH MAKÓ 2:1
25.2016.04.06.
szerda, 15:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:9
20.2016.04.07.
csütörtök, 16:30
DAFC SZEGED KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 3:5
25.2016.04.09.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 1:4
25.2016.04.09.
szombat, 12:00
SZEOL SC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 1:4
25.2016.04.09.
szombat, 12:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-18 DAFC SZEGED 6:1
25.2016.04.09.
szombat, 14:00
SZEGED 2011 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 4:0
26.2016.04.14.
csütörtök, 15:00
DAFC SZEGED BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 1:14
26.2016.04.14.
csütörtök, 15:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC CONTITECH MAKÓ 7:1
26.2016.04.16.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 SZEOL SC 3:1
26.2016.04.17.
vasárnap, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-18 0:3
27.2016.04.19.
kedd, 17:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 0:9
27.2016.04.20.
szerda, 17:00
CONTITECH MAKÓ KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 3:2
27.2016.04.21.
csütörtök, 16:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 8:0
27.2016.04.23.
szombat, 14:00
DAFC SZEGED SZEOL SC 2:2
27.2016.04.23.
szombat, 15:00
SZEGED 2011 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:1
28.2016.04.26.
kedd, 11:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-18 13:5
28.2016.04.27.
szerda, 16:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC DAFC SZEGED 13:1
28.2016.04.27.
szerda, 17:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 CONTITECH MAKÓ 2:1
28.2016.05.01.
vasárnap, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEOL SC 2:9
29.2016.05.04.
szerda, 17:00
CONTITECH MAKÓ OROSHÁZI MTK-ULE 1913 9:4
29.2016.05.07.
szombat, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-18 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 17:0
29.2016.05.07.
szombat, 13:00
SZEOL SC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:3
29.2016.05.07.
szombat, 14:00
SZEGED 2011 BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 1:2
29.2016.05.11.
szerda, 16:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4:2
30.2016.05.12.
csütörtök, 17:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEGED 2011 1:4
30.2016.05.13.
péntek, 17:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-18 7:2
30.2016.05.14.
szombat, 14:00
DAFC SZEGED HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:7
30.2016.05.14.
szombat, 14:30
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 13:0
30.2016.05.15.
vasárnap, 17:00
CONTITECH MAKÓ SZEOL SC 0:8
31.2016.05.17.
kedd, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-18 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 13:3
31.2016.05.18.
szerda, 17:30
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 7:4
31.2016.05.22.
vasárnap, 12:00
DAFC SZEGED KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 0:2
18.2016.05.22.
vasárnap, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEOL SC 1:6
31.2016.05.22.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 CONTITECH MAKÓ 6:1
31.2016.05.25.
szerda, 16:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5:2
32.2016.05.25.
szerda, 18:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:20
32.2016.05.27.
péntek, 16:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 DAFC SZEGED 13:0
32.2016.05.28.
szombat, 12:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:1
32.2016.05.29.
vasárnap, 12:00
SZEGED 2011 SZEOL SC 3:3
32.2016.05.29.
vasárnap, 17:00
CONTITECH MAKÓ HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-18 4:4
26.2016.05.31.
kedd, 16:30
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 8:6
33.2016.06.01.
szerda, 18:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 2:6
33.2016.06.02.
csütörtök, 15:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA CONTITECH MAKÓ 11:0
33.2016.06.04.
szombat, 12:00
SZEOL SC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:2
33.2016.06.05.
vasárnap, 12:00
DAFC SZEGED OROSHÁZI MTK-ULE 1913 n.a.
33.2016.06.05.
vasárnap, 13:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-18 SZEGED 2011 3:2
Frissítve: 2016.10.26. 22:48
Bajnokság: NB2
2020/2021
Merkantil Bank Liga NB II.
2021.04.18. vasárnap, 17:00
PÉCSI MFC/SZEGED-CSANÁD GROSICS
PMFC Stadion
2020/2021 - Merkantil Bank Liga NB II.
#csapat nevepont
01. VASAS FC 65
02. DVSC 64
03. GYIRMÓT FC GYŐR 60
04. PÉCSI MFC 59
05. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 51
06. FC AJKA 49
07. SOROKSÁR SC 49
08. SZOMBATHELYI HALADÁS 47
09. BUDAÖRS 46
10. SZOLNOKI MÁV FC 46
11. WKW ETO FC GYŐR 45
12. SZEGED-CSANÁD GROSICS 40
13. DOROGI FC 40
14. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 40
15. AQVITAL FC CSÁKVÁR 35
16. ST. LŐRINC KFT. 34
17. KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 33
18. KAZINCBARCIKA 32
19. BFC SIÓFOK 31
20. DEAC 16

Partnereink